Primat

Färsk fisk på ICA Maxi Arninge

32 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Clarias fiskfärs

Clarias fiskfärs

Gårdsfisk · 250 g

ICA Maxi Arninge

jämförpris 106 kr/kg pris 26 kr
Clarias ryggbit

Clarias ryggbit

Gårdsfisk · 250 g

ICA Maxi Arninge

jämförpris 222 kr/kg pris 56 kr
Clariasfilé Färsk Varmrökt Naturell

Clariasfilé Färsk Varmrökt Naturell

Gårdsfisk · 300 g

ICA Maxi Arninge

jämförpris 277 kr/kg pris 83 kr
Fiskköttbullar

Fiskköttbullar

Gårdsfisk · 400 g

ICA Maxi Arninge

jämförpris 170 kr/kg pris 68 kr
Fjällrödingfilé Färsk Miljömärkt

Fjällrödingfilé Färsk Miljömärkt

ICA Gott Liv · 280 g

ICA Maxi Arninge

jämförpris 416 kr/kg pris 116 kr
Havskräftor Kokta MSC Gott Liv

Havskräftor Kokta MSC Gott Liv

ICA · 400 g

ICA Maxi Arninge

jämförpris 312 kr/kg pris 125 kr
Havskräftor Små Färska

Havskräftor Små Färska

ICA · 500 g

ICA Maxi Arninge

jämförpris 187 kr/kg pris 94 kr
Hummer

Hummer

ICA · 425 g

ICA Maxi Arninge

jämförpris 508 kr/kg pris 216 kr
Hummer färsk amerikansk MSC

Hummer färsk amerikansk MSC

Smålandskräftan · 450 g

ICA Maxi Arninge

jämförpris 644 kr/kg pris 290 kr
Krabba ca Gott Liv

Krabba ca Gott Liv

ICA · 600 g

ICA Maxi Arninge

jämförpris 199 kr/kg pris 119 kr
Laxburgare Färska Miljömärkt

Laxburgare Färska Miljömärkt

ICA · 220 g

ICA Maxi Arninge

jämförpris 184 kr/kg pris 40 kr
Laxfilé ca

Laxfilé ca

Fröya · 400 g

ICA Maxi Arninge

jämförpris 515 kr/kg pris 206 kr
Laxfilé Färsk

Laxfilé Färsk

Pacific brand · 300 g

ICA Maxi Arninge

jämförpris 246 kr/kg pris 74 kr
Laxfilé Färsk

Laxfilé Färsk

Pacific brand · 500 g

ICA Maxi Arninge

jämförpris 234 kr/kg pris 117 kr
Laxfilé Färsk

Laxfilé Färsk

Pacific brand · 800 g

ICA Maxi Arninge

jämförpris 208 kr/kg pris 166 kr
Laxfilé Färsk Back Loin Halv ca

Laxfilé Färsk Back Loin Halv ca

Fröya · 180 g

ICA Maxi Arninge

jämförpris 639 kr/kg pris 115 kr
Laxfilé Färsk i bit Miljömärkt

Laxfilé Färsk i bit Miljömärkt

ICA Gott Liv · 500 g

ICA Maxi Arninge

jämförpris 273 kr/kg pris 136 kr
Laxfilé Färsk Kokt Miljömärkt

Laxfilé Färsk Kokt Miljömärkt

Korshags · 300 g

ICA Maxi Arninge

jämförpris 404 kr/kg pris 121 kr
Laxfilé Färsk Mid Loin

Laxfilé Färsk Mid Loin

Fröya · 300 g

ICA Maxi Arninge

jämförpris 508 kr/kg pris 152 kr
Laxfilé Färsk Röd Thai

Laxfilé Färsk Röd Thai

Mowi · 220 g

ICA Maxi Arninge

jämförpris 322 kr/kg pris 71 kr
Laxfilé Provencale

Laxfilé Provencale

Mowi · 220 g

ICA Maxi Arninge

jämförpris 322 kr/kg pris 71 kr
Laxsida ca Miljömärkt

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

ICA Maxi Arninge

jämförpris 139 kr/kg pris 167 kr Extrapris
Regnbågslax Färsk Miljömärkt

Regnbågslax Färsk Miljömärkt

ICA Gott Liv · 400 g

ICA Maxi Arninge

jämförpris 257 kr/kg pris 103 kr
Regnbågslax Färsk Miljömärkt

Regnbågslax Färsk Miljömärkt

ICA Gott Liv · 700 g

ICA Maxi Arninge

jämförpris 255 kr/kg pris 179 kr
Regnbågslaxrom Miljömärkt

Regnbågslaxrom Miljömärkt

ICA · 50 g

ICA Maxi Arninge

jämförpris 1323 kr/kg pris 66 kr
Räkor kokta färska

Räkor kokta färska

ICA · 1000 g

ICA Maxi Arninge

jämförpris 181 kr/kg pris 181 kr
Räkor kokta färska

Räkor kokta färska

ICA · 400 g

ICA Maxi Arninge

jämförpris 189 kr/kg pris 76 kr
Rödspätta

Rödspätta

ICA Gott Liv · 300 g

ICA Maxi Arninge

jämförpris 338 kr/kg pris 101 kr
Strömming Färsk Stekt

Strömming Färsk Stekt

ICA · 320 g

ICA Maxi Arninge

jämförpris 174 kr/kg pris 56 kr
Sushilax Färsk Laxloin Miljömärkt

Sushilax Färsk Laxloin Miljömärkt

ICA Asia · 180 g

ICA Maxi Arninge

jämförpris 543 kr/kg pris 98 kr
Tonfisk Färsk MSC

Tonfisk Färsk MSC

ICA · 260 g

ICA Maxi Arninge

jämförpris 389 kr/kg pris 101 kr
Torskrygg

Torskrygg

ICA Gott Liv · 300 g

ICA Maxi Arninge

jämförpris 444 kr/kg pris 133 kr
Tyck till