Primat

Frysta bär på ICA Älta

30 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Björnbär Fryst

Björnbär Fryst

ICA · 250 g

ICA Älta

jämförpris 98 kr/kg pris 25 kr
Blåbär Fryst KRAV

Blåbär Fryst KRAV

ICA I love eco · 250 g

ICA Älta

jämförpris 162 kr/kg pris 40 kr
Blåbär Frysta

Blåbär Frysta

ICA · 250 g

ICA Älta

jämförpris 140 kr/kg pris 35 kr
Blåbär odlade

Blåbär odlade

ICA Basic · 500 g

ICA Älta

jämförpris 73 kr/kg pris 36 kr
Blåbär Svenska

Blåbär Svenska

ICA · 1000 g

ICA Älta

jämförpris 139 kr/kg pris 139 kr
Bärmix Fryst

Bärmix Fryst

ICA Basic · 1000 g

ICA Älta

jämförpris 51 kr/kg pris 51 kr
Frukt & bärblandning

Frukt & bärblandning

ICA · 500 g

ICA Älta

jämförpris 67 kr/kg pris 33 kr
Frukt till smoothies Jordgubb & banan Fryst

Frukt till smoothies Jordgubb & banan Fryst

ICA · 500 g

ICA Älta

jämförpris 73 kr/kg pris 36 kr
Hallon & blåbär Fryst

Hallon & blåbär Fryst

ICA · 250 g

ICA Älta

jämförpris 182 kr/kg pris 45 kr
Hallon Fryst

Hallon Fryst

ICA · 250 g

ICA Älta

jämförpris 138 kr/kg pris 34 kr
Hallon Fryst

Hallon Fryst

ICA Basic · 500 g

ICA Älta

jämförpris 108 kr/kg pris 54 kr
Hallon Fryst

Hallon Fryst

Polarica · 500 g

ICA Älta

jämförpris 164 kr/kg pris 82 kr
Hallon Fryst Eko I love eco

Hallon Fryst Eko I love eco

ICA · 250 g

ICA Älta

jämförpris 181 kr/kg pris 45 kr
Havtorn Fryst KRAV

Havtorn Fryst KRAV

Polarica · 225 g

ICA Älta

jämförpris 128 kr/kg pris 29 kr
Hjortron

Hjortron

ICA · 225 g

ICA Älta

jämförpris 360 kr/kg pris 81 kr
Jordgubbar Fryst

Jordgubbar Fryst

ICA Basic · 1000 g

ICA Älta

jämförpris 32 kr/kg pris 32 kr
Jordgubbar Fryst

Jordgubbar Fryst

ICA · 250 g

ICA Älta

jämförpris 102 kr/kg pris 25 kr
Jordgubbar Fryst Eko

Jordgubbar Fryst Eko

ICA I love eco · 250 g

ICA Älta

jämförpris 142 kr/kg pris 35 kr
Jordgubbstärningar

Jordgubbstärningar

ICA · 250 g

ICA Älta

jämförpris 101 kr/kg pris 25 kr
Körsbär Fryst

Körsbär Fryst

ICA · 250 g

ICA Älta

jämförpris 124 kr/kg pris 31 kr
Lingon KRAV I love eco

Lingon KRAV I love eco

ICA · 250 g

ICA Älta

jämförpris 176 kr/kg pris 44 kr
Lingon

Lingon

ICA · 500 g

ICA Älta

jämförpris 132 kr/kg pris 66 kr
Mango & hallon Fryst

Mango & hallon Fryst

ICA · 250 g

ICA Älta

jämförpris 125 kr/kg pris 31 kr
Nordiska blåbär

Nordiska blåbär

Polarica · 500 g

ICA Älta

jämförpris 158 kr/kg pris 79 kr
Skivade jordgubbar

Skivade jordgubbar

ICA Basic · 500 g

ICA Älta

jämförpris 54 kr/kg pris 27 kr
Stora blåbär Fryst

Stora blåbär Fryst

ICA · 250 g

ICA Älta

jämförpris 102 kr/kg pris 25 kr
Surkörsbär

Surkörsbär

Plivit · 300 g

ICA Älta

jämförpris 153 kr/kg pris 46 kr
Svarta Vinbär Eko

Svarta Vinbär Eko

ICA I love eco · 250 g

ICA Älta

jämförpris 132 kr/kg pris 33 kr
Svenska Jordgubbar Fryst

Svenska Jordgubbar Fryst

ICA · 250 g

ICA Älta

jämförpris 119 kr/kg pris 30 kr
Tranbär Eko

Tranbär Eko

Polarica · 225 g

ICA Älta

jämförpris 126 kr/kg pris 28 kr
Tyck till