Primat

Nötkött på ICA Maxi Arvika

71 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Angusburgare Fryst 4x113 Lindströms

Angusburgare Fryst 4x113 Lindströms

Lindström · 452 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 183 kr/kg pris 83 kr
Angusburgare Färsk

Angusburgare Färsk

Hacksta Köttdisk · 300 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 147 kr/kg pris 44 kr
Angusburgare QP 4-p

Angusburgare QP 4-p

ICA · 452 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 188 kr/kg pris 85 kr
Angusburgare storpack 10-p Lindströms

Angusburgare storpack 10-p Lindströms

Lindström · 1130 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 168 kr/kg pris 190 kr
Blandfärs ca Familjen

Blandfärs ca Familjen

Snellman · 700 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 122 kr/kg pris 85 kr
Blandfärs Färsk 21%

Blandfärs Färsk 21%

ICA · 500 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 121 kr/kg pris 60 kr
Blandfärs Färsk 50/50

Blandfärs Färsk 50/50

ICA · 1000 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 115 kr/kg pris 115 kr
Cevapcici Banja luka Fryst

Cevapcici Banja luka Fryst

Brajlovic · 800 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 169 kr/kg pris 135 kr
Club Steak Frystinad

Club Steak Frystinad

Hacksta Köttdisk · 500 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 263 kr/kg pris 131 kr
Entrecôte Färsk Hängmörad ca Johan

Entrecôte Färsk Hängmörad ca Johan

Jureskog Selection by Highland Beef · 500 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 478 kr/kg pris 239 kr
Entrecôte Färsk i bit ca

Entrecôte Färsk i bit ca

ICA · 900 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 359 kr/kg pris 323 kr
Entrecôte Färsk Skivad

Entrecôte Färsk Skivad

ICA · 200 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 442 kr/kg pris 88 kr
Entrecôte Färsk Skivad ca

Entrecôte Färsk Skivad ca

ICA · 450 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 378 kr/kg pris 170 kr
Entrecôte Färsk Skivad ca

Entrecôte Färsk Skivad ca

ICA · 700 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 374 kr/kg pris 262 kr
Entrecôte för 2 personer

Entrecôte för 2 personer

ICA · 300 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 434 kr/kg pris 130 kr
Flankstek ca

Flankstek ca

Familjen Snellman · 500 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 299 kr/kg pris 150 kr
Flankstek Frystinad ca

Flankstek Frystinad ca

ICA · 500 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 281 kr/kg pris 140 kr
Flankstek Färsk ca

Flankstek Färsk ca

Jureskog Selection by Highland Beef · 600 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 282 kr/kg pris 169 kr
Flapsteak Färsk ca by Highland Beef

Flapsteak Färsk ca by Highland Beef

Johan Jureskog Selection · 600 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 279 kr/kg pris 167 kr
Fransyska Färsk i bit nätad ca

Fransyska Färsk i bit nätad ca

ICA · 1220 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 179 kr/kg pris 218 kr
Färsbiffar Färsk Bifteki

Färsbiffar Färsk Bifteki

ICA · 300 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 148 kr/kg pris 45 kr
Grytbitar Färska av nöt ca

Grytbitar Färska av nöt ca

ICA · 1000 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 157 kr/kg pris 157 kr
Grytbitar Färska av nöt ca

Grytbitar Färska av nöt ca

ICA · 500 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 163 kr/kg pris 81 kr
Hamburgare 90g 6-p

Hamburgare 90g 6-p

Scan · 540 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 123 kr/kg pris 66 kr
Hamburgare Färsk 2-p

Hamburgare Färsk 2-p

ICA · 226 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 164 kr/kg pris 37 kr
Hamburgare Färsk Bacon 4-p

Hamburgare Färsk Bacon 4-p

ICA · 452 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 150 kr/kg pris 68 kr
Hamburgare Färsk Original 4-p

Hamburgare Färsk Original 4-p

ICA · 452 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 150 kr/kg pris 68 kr
Hamburgerfärs Färsk av nöt 23%

Hamburgerfärs Färsk av nöt 23%

ICA · 800 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 153 kr/kg pris 122 kr
Hushållsfärs Färsk

Hushållsfärs Färsk

ICA · 500 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 141 kr/kg pris 70 kr
Hushållsfärs Färsk

Hushållsfärs Färsk

ICA · 800 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 136 kr/kg pris 109 kr
Högrev Färsk ca

Högrev Färsk ca

ICA · 1000 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 205 kr/kg pris 205 kr
Högrevsburgare Fryst 4-p

Högrevsburgare Fryst 4-p

Scan · 600 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 175 kr/kg pris 105 kr
Högrevsfärs Färsk 18%

Högrevsfärs Färsk 18%

ICA · 500 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 204 kr/kg pris 102 kr
Högrevshamburgare Färsk 2-p

Högrevshamburgare Färsk 2-p

ICA · 300 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 232 kr/kg pris 69 kr
Kalvfärs Färsk 15%

Kalvfärs Färsk 15%

ICA · 500 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 190 kr/kg pris 95 kr
Köfte

Köfte

Sedir Food · 400 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 148 kr/kg pris 59 kr
Köttbullar

Köttbullar

ICA Basic · 1000 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 50 kr/kg pris 50 kr
Köttbullar med Grönsaker

Köttbullar med Grönsaker

ICA · 350 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 75 kr/kg pris 26 kr
Köttbullar Stekta Färska

Köttbullar Stekta Färska

ICA · 1000 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 63 kr/kg pris 63 kr
Lövbiff Färsk av innanlår ca

Lövbiff Färsk av innanlår ca

ICA · 1000 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 243 kr/kg pris 243 kr
Lövbiff Färsk av innanlår ca

Lövbiff Färsk av innanlår ca

ICA · 450 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 248 kr/kg pris 112 kr
Minutbiff Färsk Skivad av fransyska ca

Minutbiff Färsk Skivad av fransyska ca

ICA · 540 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 202 kr/kg pris 109 kr
Nötfärs 12% Familjen Snellman

Nötfärs 12% Familjen Snellman

Familjen Snellman/Snellmans Köttförädling AB · 700 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 170 kr/kg pris 119 kr
Nötfärs Färsk 12%

Nötfärs Färsk 12%

ICA · 1000 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 156 kr/kg pris 156 kr
Nötfärs Färsk 12%

Nötfärs Färsk 12%

Scan · 1000 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 170 kr/kg pris 170 kr
Nötfärs Färsk 12%

Nötfärs Färsk 12%

ICA · 300 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 190 kr/kg pris 57 kr
Nötfärs Färsk 12%

Nötfärs Färsk 12%

ICA · 500 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 165 kr/kg pris 82 kr
Nötfärs Färsk 15% KRAV

Nötfärs Färsk 15% KRAV

ICA I love eco · 500 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 192 kr/kg pris 96 kr
Nötfärs Färsk 5%

Nötfärs Färsk 5%

ICA · 500 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 169 kr/kg pris 85 kr
Nötfärs Färsk Finmald 12% ca

Nötfärs Färsk Finmald 12% ca

ICA · 1600 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 154 kr/kg pris 246 kr
Nötskivor Färska ca 800g

Nötskivor Färska ca 800g

Scan · 870 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 175 kr/kg pris 152 kr
Nötytterfilé Färsk ca

Nötytterfilé Färsk ca

Nybergs Deli · 1000 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 185 kr/kg pris 185 kr
Oxfilé Färsk i bit ca

Oxfilé Färsk i bit ca

ICA · 750 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 516 kr/kg pris 387 kr
Oxfilé Färsk Skivad ca

Oxfilé Färsk Skivad ca

ICA · 300 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 578 kr/kg pris 173 kr
Oxsvans Färsk ca

Oxsvans Färsk ca

ICA · 1200 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 119 kr/kg pris 142 kr
Oxsvans Färsk i bit ca

Oxsvans Färsk i bit ca

Scan · 800 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 128 kr/kg pris 102 kr
Pepparbiff Färsk ca

Pepparbiff Färsk ca

ICA · 750 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 259 kr/kg pris 194 kr
Pulled Beef Färsk Taco

Pulled Beef Färsk Taco

ICA · 370 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 210 kr/kg pris 78 kr
Rostas Färsk i bit ca

Rostas Färsk i bit ca

Dalsjöfors · 1000 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 282 kr/kg pris 282 kr
Rostas Färsk i bit ca

Rostas Färsk i bit ca

ICA · 1000 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 280 kr/kg pris 280 kr
Rostas Färsk Skivad ca

Rostas Färsk Skivad ca

ICA · 300 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 352 kr/kg pris 106 kr
Rostasfilè ca

Rostasfilè ca

Familjen Snellman · 1000 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 299 kr/kg pris 299 kr
Rostbiff Färsk Skivad ca

Rostbiff Färsk Skivad ca

ICA · 600 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 261 kr/kg pris 157 kr
Ryggbiff Färsk ca

Ryggbiff Färsk ca

ICA · 900 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 359 kr/kg pris 323 kr
Ryggbiff Färsk Hängmörad Johan

Ryggbiff Färsk Hängmörad Johan

Jureskog Selection by Highland Beef · 500 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 425 kr/kg pris 212 kr
Ryggbiff Färsk Skivad

Ryggbiff Färsk Skivad

ICA · 200 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 430 kr/kg pris 86 kr
Ryggbiff Färsk Skivad ca

Ryggbiff Färsk Skivad ca

ICA · 300 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 382 kr/kg pris 115 kr
Ryggbiff Färsk Skivad ca

Ryggbiff Färsk Skivad ca

ICA · 550 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 372 kr/kg pris 205 kr
Ryggbiff för 2 personer

Ryggbiff för 2 personer

ICA · 300 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 416 kr/kg pris 125 kr
Sjömansbiff Färsk Skivad av nötrulle ca

Sjömansbiff Färsk Skivad av nötrulle ca

ICA · 450 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 186 kr/kg pris 84 kr
Tomahawksteak Färsk Frystinad UK ca

Tomahawksteak Färsk Frystinad UK ca

Hacksta Köttdisk · 1000 g

ICA Maxi Arvika

jämförpris 232 kr/kg pris 232 kr
Tyck till