Primat

Alkoholhaltig dryck på ICA Kvantum Trossen

92 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Cider Ananas/Passioncider UTS

Cider Ananas/Passioncider UTS

Herrljunga · 1000 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 18 kr/l pris 18 kr
Cider Crisp Apple 4-pack

Cider Crisp Apple 4-pack

Kopparberg · 1320 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 27 kr/l pris 35 kr
Cider Kir-ish 4-p 33cl

Cider Kir-ish 4-p 33cl

Kopparberg · 1320 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 27 kr/l pris 35 kr
Cider Äppelcider Original 0.5%

Cider Äppelcider Original 0.5%

Herrljunga · 1000 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 18 kr/l pris 18 kr
Cider Äppelcider Sockerfri 0.5%

Cider Äppelcider Sockerfri 0.5%

Herrljunga · 1000 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 18 kr/l pris 18 kr
Drink'in The Sun 330g

Drink'in The Sun 330g

Mikkeller · 330 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 77 kr/l pris 26 kr
Dryck Limone Spritz

Dryck Limone Spritz

Aprezzare · 750 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 115 kr/l pris 86 kr
Glögg Koncentrat 50cl Saturnus

Glögg Koncentrat 50cl Saturnus

Saturnus 1893 · 1500 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 18 kr/l pris 27 kr
Herrgårdscider Päron Musteri

Herrgårdscider Päron Musteri

Kiviks · 750 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 30 kr/l pris 23 kr
Herrgårdscider Äpple Musteri

Herrgårdscider Äpple Musteri

Kiviks · 750 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 30 kr/l pris 23 kr
Hugo Spritz

Hugo Spritz

Aprezzare · 750 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 115 kr/l pris 86 kr
Lättglögg 2,2%

Lättglögg 2,2%

Blossa · 750 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 43 kr/l pris 32 kr
Lättöl 2,1% 6-p

Lättöl 2,1% 6-p

Grängesberg · 1980 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 17 kr/l pris 34 kr
Lättöl 2,25% 33cl 6-p

Lättöl 2,25% 33cl 6-p

Burgenfels · 1980 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 14 kr/l pris 28 kr
Lättöl 2.25%

Lättöl 2.25%

Burgenfels · 330 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 17 kr/l pris 5 kr
Lättöl 2.25% 6-pack

Lättöl 2.25% 6-pack

Burgenfels · 330 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 85 kr/l pris 28 kr
Mousserande Fläderblomsvin 0,5%

Mousserande Fläderblomsvin 0,5%

Kiviks Musteri · 750 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 68 kr/l pris 51 kr
Mousserande Rabarbervin 0.5%

Mousserande Rabarbervin 0.5%

Kiviks Musteri · 750 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 68 kr/l pris 51 kr
Mousserande vin Mousserande vin

Mousserande vin Mousserande vin

Richard Juhlin · 750 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 131 kr/l pris 98 kr
Shiraz Rött vin Alkoholfri

Shiraz Rött vin Alkoholfri

Jacob's Creek · 750 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 93 kr/l pris 70 kr
Svagdricka Gammeldags 2%

Svagdricka Gammeldags 2%

Spendrups · 500 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 21 kr/l pris 10 kr
Vin Mousserande Alkoholfri

Vin Mousserande Alkoholfri

Mionetto · 750 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 138 kr/l pris 103 kr
Öl - Lager 2,8% 6-pack

Öl - Lager 2,8% 6-pack

Burgenfels · 500 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 54 kr/l pris 27 kr
Öl 1664 Blanc 3.5%

Öl 1664 Blanc 3.5%

Kronenbourg · 330 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 54 kr/l pris 18 kr
Öl 2,8% 50cl 6-p

Öl 2,8% 50cl 6-p

Mariestads · 3000 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 15 kr/l pris 45 kr
Öl 2,8%

Öl 2,8%

Burgenfels · 500 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 10 kr/l pris 5 kr
Öl 2,8%

Öl 2,8%

Norrlands Guld · 500 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 17 kr/l pris 8 kr
Öl 2,8%

Öl 2,8%

Pripps Blå · 500 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 17 kr/l pris 8 kr
Öl 3,2%

Öl 3,2%

Corona · 355 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 45 kr/l pris 16 kr
Öl 3,5% 33cl 4-p

Öl 3,5% 33cl 4-p

Melleruds · 1320 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 37 kr/l pris 48 kr
Öl 3,5%

Öl 3,5%

Carlsberg · 330 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 49 kr/l pris 16 kr
Öl 3,5%

Öl 3,5%

Staropramen · 330 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 54 kr/l pris 18 kr
Öl 3,5%

Öl 3,5%

Guinness · 440 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 56 kr/l pris 25 kr
Öl 3,5% 50cl 4-p

Öl 3,5% 50cl 4-p

Staropramen · 2000 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 32 kr/l pris 63 kr
Öl 3,5% 50cl 6-p

Öl 3,5% 50cl 6-p

Mariestads · 3000 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 25 kr/l pris 76 kr
Öl 3,5%

Öl 3,5%

Burgenfels · 500 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 17 kr/l pris 8 kr
Öl 3,5%

Öl 3,5%

Carlsberg · 500 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 32 kr/l pris 16 kr
Öl 3,5%

Öl 3,5%

Mariestads · 500 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 34 kr/l pris 17 kr
Öl 3,5%

Öl 3,5%

Mariestads · 500 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 28 kr/l pris 14 kr
Öl 3,5%

Öl 3,5%

Norrlands Guld · 500 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 28 kr/l pris 14 kr
Öl 3,5%

Öl 3,5%

Pripps Blå · 500 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 28 kr/l pris 14 kr
Öl 3,5%

Öl 3,5%

Staropramen · 500 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 38 kr/l pris 19 kr
Öl 3,5% Session IPA

Öl 3,5% Session IPA

Brooklyn · 330 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 51 kr/l pris 17 kr
Öl 3.5%

Öl 3.5%

Eriksberg · 330 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 40 kr/l pris 13 kr
Öl 3.5%

Öl 3.5%

Eriksberg · 330 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 37 kr/l pris 12 kr
Öl 3.5% 6-p

Öl 3.5% 6-p

Heineken · 330 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 178 kr/l pris 59 kr
Öl 3.5% 6-p

Öl 3.5% 6-p

Norrlands Guld · 330 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 161 kr/l pris 53 kr
Öl 3.5% 6x50cl

Öl 3.5% 6x50cl

Pripps Blå · 3000 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 21 kr/l pris 63 kr
Öl alkoholfri ipa Easy Rider

Öl alkoholfri ipa Easy Rider

Gotlands Bryggeri · 330 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 43 kr/l pris 14 kr
Öl Bayersk 2,8%

Öl Bayersk 2,8%

Falcon · 500 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 17 kr/l pris 8 kr
Öl Bayersk 3,5%

Öl Bayersk 3,5%

Falcon · 500 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 28 kr/l pris 14 kr
Öl Bayerskt 2.8% 6x50cl

Öl Bayerskt 2.8% 6x50cl

Falcon · 3000 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 13 kr/l pris 39 kr
Öl Bärnstenslager Bayerskt 3.5% 50cl 6-pack

Öl Bärnstenslager Bayerskt 3.5% 50cl 6-pack

Falcon · 3000 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 22 kr/l pris 65 kr
Öl Bärnstenslager Karaktär 3.5% 6x33cl

Öl Bärnstenslager Karaktär 3.5% 6x33cl

Eriksberg · 1980 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 32 kr/l pris 62 kr
Öl 3,2% 35cl 6-p

Öl 3,2% 35cl 6-p

Corona · 2130 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 38 kr/l pris 80 kr
Öl Draught 3.5% 4-p 44cl

Öl Draught 3.5% 4-p 44cl

Guinness · 1760 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 46 kr/l pris 80 kr
Öl Extra Brew 3,5%

Öl Extra Brew 3,5%

Falcon · 500 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 28 kr/l pris 14 kr
Öl Glutenfri Ekologisk 3,5%

Öl Glutenfri Ekologisk 3,5%

Grain d'Orge · 250 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 79 kr/l pris 20 kr
Öl Hoppy Lager 3,5% 33cl 6-p

Öl Hoppy Lager 3,5% 33cl 6-p

Carlsberg · 1980 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 30 kr/l pris 60 kr
Öl Höga Kusten 3,5%

Öl Höga Kusten 3,5%

Zeunerts · 330 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 46 kr/l pris 15 kr
Öl Höga Kusten 3.5% 4-pack 33cl

Öl Höga Kusten 3.5% 4-pack 33cl

Zeunerts · 1320 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 34 kr/l pris 45 kr
Öl ipa Mad Canary Session 3.5%

Öl ipa Mad Canary Session 3.5%

Brutal Brewing · 330 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 42 kr/l pris 14 kr
Öl ipa Peoples Bulldog 3.5%

Öl ipa Peoples Bulldog 3.5%

Gotlands Bryggeri · 330 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 46 kr/l pris 15 kr
Öl Lager 2,8%

Öl Lager 2,8%

Mariestads · 500 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 19 kr/l pris 9 kr
Öl Lager 3,5%

Öl Lager 3,5%

Heineken · 330 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 37 kr/l pris 12 kr
Öl Lager 3,5% 50cl 6-p

Öl Lager 3,5% 50cl 6-p

Heineken · 3000 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 25 kr/l pris 76 kr
Öl Lager 3,5%

Öl Lager 3,5%

Heineken · 500 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 30 kr/l pris 15 kr
Öl Lager 3,5%

Öl Lager 3,5%

Heineken · 500 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 42 kr/l pris 21 kr
Öl Lager 3,5% 6-pack

Öl Lager 3,5% 6-pack

Burgenfels · 500 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 106 kr/l pris 53 kr
Öl Lager 3.5%

Öl Lager 3.5%

Brooklyn · 330 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 51 kr/l pris 17 kr
Öl Lager Alkoholfri 6x33cl

Öl Lager Alkoholfri 6x33cl

Corona · 1980 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 42 kr/l pris 83 kr
Öl Ljus alkoholfri 0,0%

Öl Ljus alkoholfri 0,0%

Heineken · 330 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 46 kr/l pris 15 kr
Öl Ljus EKO A.fri 0.5%

Öl Ljus EKO A.fri 0.5%

Norrlands Guld · 330 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 31 kr/l pris 10 kr
Öl ljus lager 2.8% 33cl 6-pack 2.8%

Öl ljus lager 2.8% 33cl 6-pack 2.8%

Spendrups · 1980 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 14 kr/l pris 28 kr
Öl Ljus Lager 3.5% 6x50cl

Öl Ljus Lager 3.5% 6x50cl

Falcon · 3000 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 22 kr/l pris 65 kr
Öl ljus lager 2.8% 6-p

Öl ljus lager 2.8% 6-p

Norrlands Guld · 500 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 81 kr/l pris 40 kr
Öl ljus lager 2.8%

Öl ljus lager 2.8%

Spendrups · 330 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 17 kr/l pris 6 kr
Öl Ljus lager 3,5%

Öl Ljus lager 3,5%

Peroni · 330 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 60 kr/l pris 20 kr
Öl ljus lager 3,5% 6-p

Öl ljus lager 3,5% 6-p

Norrlands Guld · 500 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 144 kr/l pris 72 kr
Öl Ljus lager 3.5%

Öl Ljus lager 3.5%

Norrlands Guld · 500 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 27 kr/l pris 14 kr
Öl Ljus Lager 3.5% 6-p

Öl Ljus Lager 3.5% 6-p

Brutal Brewing · 330 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 189 kr/l pris 62 kr
Öl ljus lager EKO 3.5%

Öl ljus lager EKO 3.5%

Norrlands Guld · 330 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 40 kr/l pris 13 kr
Öl Ljus Lager Folköl 2.8% 6x50cl

Öl Ljus Lager Folköl 2.8% 6x50cl

Pripps Blå · 3000 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 12 kr/l pris 37 kr
Öl Ljus Lager Lättöl 2.2%

Öl Ljus Lager Lättöl 2.2%

Pripps Blå · 330 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 20 kr/l pris 7 kr
Öl Ljus Lager Original 3.5% 6x33cl

Öl Ljus Lager Original 3.5% 6x33cl

Eriksberg · 1980 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 28 kr/l pris 55 kr
Öl Pilsner 3.5% 6-p

Öl Pilsner 3.5% 6-p

Carlsberg · 500 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 147 kr/l pris 74 kr
Öl Pilsner Ekologisk 3,5% 6-p 133cl

Öl Pilsner Ekologisk 3,5% 6-p 133cl

Carlsberg · 1980 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 26 kr/l pris 52 kr
Öl Porter 3,5%

Öl Porter 3,5%

Carnegie · 500 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 36 kr/l pris 18 kr
Öl Premium Lager 2,8%

Öl Premium Lager 2,8%

Spendrups · 330 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 20 kr/l pris 7 kr
Öl Ship full of Ipa 3.5%

Öl Ship full of Ipa 3.5%

Brutal Brewing · 330 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 43 kr/l pris 14 kr
Öl Sir Taste a Lot 3,5%

Öl Sir Taste a Lot 3,5%

Brutal Brewing · 330 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 40 kr/l pris 13 kr
Öl Tail of a Whale 3.5%

Öl Tail of a Whale 3.5%

Brutal Brewing · 330 ml

ICA Kvantum Trossen

jämförpris 42 kr/l pris 14 kr
Tyck till