Fryst fisk på Lidl Falkenberg 3 varor · Hela sortimentet · Butikssidan Fish & Crisp gourmetfiléer Findus · 480 g Lidl Falkenberg jämförpris 110 kr/kg pris 53 kr Fish nuggets Findus · 490 g Lidl Falkenberg jämförpris 108 kr/kg pris 53 kr Frasiga fiskpinnar Findus · 450 g Lidl Falkenberg jämförpris 73 kr/kg pris 33 kr Extrapris