Primat

Frysta måltider på Lidl Gbg Frölunda Torg

32 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Cevapcici

Cevapcici

chef select · 1500 g

Lidl Gbg Frölunda Torg

pris
Chili cheese nuggets

Chili cheese nuggets

Halloween · 420 g

Lidl Gbg Frölunda Torg

pris
Dumplings med plommon

Dumplings med plommon

Kuljanka · 1000 g

Lidl Gbg Frölunda Torg

jämförpris 40 kr/kg pris 40 kr Extrapris
Filodegsknyten

Filodegsknyten

Nostja Filodegsknyten SK2 · 1000 g

Lidl Gbg Frölunda Torg

jämförpris 50 kr/kg pris 50 kr Extrapris
Fläsk- & nötköttsdumplings

Fläsk- & nötköttsdumplings

Kuljanka · 1000 g

Lidl Gbg Frölunda Torg

jämförpris 43 kr/kg pris 43 kr Extrapris
Fläskschnitzel

Fläskschnitzel

Dafgård · 420 g

Lidl Gbg Frölunda Torg

jämförpris 59 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Halloweenpotatis

Halloweenpotatis

Halloween · 450 g

Lidl Gbg Frölunda Torg

pris
Italienska kavlfärsbiffar

Italienska kavlfärsbiffar

Dafgård · 400 g

Lidl Gbg Frölunda Torg

jämförpris 62 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Kebabpizza

Kebabpizza

500 g

Lidl Gbg Frölunda Torg

jämförpris 74 kr/kg pris 37 kr Extrapris
Klassisk kebab

Klassisk kebab

Schysst Käk · 440 g

Lidl Gbg Frölunda Torg

pris
Kvarg- & potatisdumplings

Kvarg- & potatisdumplings

Kuljanka · 1000 g

Lidl Gbg Frölunda Torg

jämförpris 35 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Kycklingkebab

Kycklingkebab

Schysst Käk · 520 g

Lidl Gbg Frölunda Torg

pris
Kycklingnuggets

Kycklingnuggets

Halloween · 400 g

Lidl Gbg Frölunda Torg

pris
Kycklingnuggets med dippsås

Kycklingnuggets med dippsås

Culinea

Lidl Gbg Frölunda Torg

pris 23 kr Extrapris
Kycklingnuggets med dippsås

Kycklingnuggets med dippsås

Culinea · 300 g

Lidl Gbg Frölunda Torg

jämförpris 76 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Köttfärspaj XL

Köttfärspaj XL

FELIX · 300 g

Lidl Gbg Frölunda Torg

jämförpris 100 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Lasagne

Lasagne

Dafgård · 390 g

Lidl Gbg Frölunda Torg

jämförpris 64 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Minipizzor

Minipizzor

Halloween · 360 g

Lidl Gbg Frölunda Torg

pris
Ost & broccoli soppa

Ost & broccoli soppa

FELIX · 350 g

Lidl Gbg Frölunda Torg

jämförpris 63 kr/kg pris 22 kr Extrapris
Ost- och skinkpaj XL

Ost- och skinkpaj XL

FELIX · 300 g

Lidl Gbg Frölunda Torg

jämförpris 100 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Pan Pizza

Pan Pizza

575 g

Lidl Gbg Frölunda Torg

jämförpris 77 kr/kg pris 44 kr
Pan pizza chili cheese

Pan pizza chili cheese

Billys · 170 g

Lidl Gbg Frölunda Torg

jämförpris 70 kr/kg pris 12 kr
Pan pizza pepperoni

Pan pizza pepperoni

Billys · 170 g

Lidl Gbg Frölunda Torg

jämförpris 70 kr/kg pris 12 kr
Pan pizza veggie

Pan pizza veggie

Billys · 170 g

Lidl Gbg Frölunda Torg

jämförpris 70 kr/kg pris 12 kr
Panpizza

Panpizza

Billys · 170 g

Lidl Gbg Frölunda Torg

jämförpris 70 kr/kg pris 12 kr Extrapris
Pepperoni

Pepperoni

500 g

Lidl Gbg Frölunda Torg

jämförpris 74 kr/kg pris 37 kr Extrapris
Pizza Quattro Formaggi

Pizza Quattro Formaggi

ITALIAMO · 350 g

Lidl Gbg Frölunda Torg

pris
Potatisbullar

Potatisbullar

FELIX · 1500 g

Lidl Gbg Frölunda Torg

jämförpris 31 kr/kg pris 47 kr
Protein Panpizza Ost & Skinka

Protein Panpizza Ost & Skinka

Trattoria Alfredo · 170 g

Lidl Gbg Frölunda Torg

pris
Skaldjurssoppa

Skaldjurssoppa

FELIX · 350 g

Lidl Gbg Frölunda Torg

jämförpris 63 kr/kg pris 22 kr Extrapris
Små delikatessköttbullar

Små delikatessköttbullar

600 g

Lidl Gbg Frölunda Torg

jämförpris 142 kr/kg pris 85 kr
Svarta kycklingnuggets

Svarta kycklingnuggets

Halloween · 300 g

Lidl Gbg Frölunda Torg

pris
Tyck till