Primat

Willys Norrköping Hageby

Lidaleden 12, Norrköping · uppdaterat igår

Stängt nu, öppnar 08:00 Alla dagar 08:00–21:00

Störst prissänkningar just nu

Alla erbjudanden i butiken
Paté KycklingPaté Lamm RisPaté med Oxe−66 %

Paté

3 varor i erbjudandet

4 kr ordinarie 12 kr

40,00, Välj & blanda! 10 för

t.o.m. 1 nov

Norrköping Hageby
Vaniljbulle −65 % ↗

Vaniljbulle

Bonjour · 100 g

3,90 kr ordinarie 11 kr

43 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Norrköping Hageby
Kanelbulle 1-p −65 % ↗

Kanelbulle 1-p

Bonjour · 100 g

3,90 kr ordinarie 11 kr

43 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Norrköping Hageby
Mango −44 % ↗

Mango

333 g

10 kr ordinarie 18 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Norrköping Hageby
Jordnötter Salta −41 % ↗

Jordnötter Salta

OLW · 165 g

10 kr ordinarie 17 kr

61 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Norrköping Hageby

Billigast jämfört med andra butiker

Ordinarie pris mot snittet i butiker som säljer samma vara. Sett över alla 9696 varor som butiken delar med andra ligger den 5 % under genomsnittsbutiken.

Led Pin G9 30 Dim −46 %

Led Pin G9 30 Dim

Osram · 1 st

50 kr

50 kr/st

46 % billigare än snittetsnitt 92 kr
Skärgårdssill −39 %

Skärgårdssill

Abba · 220 g

22 kr

100 kr/kg

39 % billigare än snittetsnitt 163 kr/kg
Inlagd Sill −38 %

Inlagd Sill

Abba · 240 g

22 kr

91 kr/kg

38 % billigare än snittetsnitt 148 kr/kg
Bohusmatjesill −35 %

Bohusmatjesill

Abba · 215 g

20 kr

93 kr/kg

35 % billigare än snittetsnitt 142 kr/kg
Körsbärstomat −34 %

Körsbärstomat

Mutti · 400 g

18 kr

45 kr/kg

34 % billigare än snittetsnitt 68 kr/kg
Choklad Pudding 2p −34 %

Choklad Pudding 2p

Danette · 200 g

15 kr

75 kr/kg

34 % billigare än snittetsnitt 112 kr/kg

Unika produkter

Varor som nästan ingen annan butik vi bevakar har.

Tyck till