Primat

Willys Linköping Skäggetorp

Skäggetorps Centrum, Linköping · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Stängt nu, öppnar 08:00 Mån–lör 08:00–21:00 Sön 09:00–21:00

Butiken listar inte hela sitt sortiment. Vi ser dess kampanjpriser och veckans erbjudanden, inte ordinarie hyllpriser.

Störst prissänkningar just nu

Alla erbjudanden i butiken
Kanelbulle 1-p −65 % ↗

Kanelbulle 1-p

Bonjour · 100 g

3,90 kr ordinarie 11 kr

43 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Linköping Skäggetorp
Vetemjöl −38 % ↗

Vetemjöl

GARANT · 2000 g

10 kr ordinarie 16 kr

4,95 kr/kg

t.o.m. 30 sep

Linköping Skäggetorp
Smooth Rakhyvel −34 % ↗

Smooth Rakhyvel

Venus · 1 st

59 kr ordinarie 90 kr

59 kr/st

t.o.m. 4 okt

Linköping Skäggetorp
Smör Normalsaltat −33 % ↗

Smör Normalsaltat

SVENSKT SMÖR · 500 g

40 kr ordinarie 60 kr

80 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Linköping Skäggetorp
Jubileumskakor −32 % ↗

Jubileumskakor

POLARBRÖD · 450 g

18 kr ordinarie 26 kr

40 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Linköping Skäggetorp
Parmigiano Reggiano −30 % ↗

Parmigiano Reggiano

GARANT · 150 g

35 kr ordinarie 50 kr

233 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Linköping Skäggetorp
Timjan −29 % ↗

Timjan

15 g

10 kr ordinarie 14 kr

660 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Linköping Skäggetorp
Casablanca Woods −29 % ↗

Casablanca Woods

MEVOLUTION · 300 ml

10 kr ordinarie 14 kr

33 kr/l

t.o.m. 11 okt

Linköping Skäggetorp
Mild Ost Pastasås −29 % ↗

Mild Ost Pastasås

KELDA · 500 ml

25 kr ordinarie 35 kr

50 kr/l

t.o.m. 4 okt

Linköping Skäggetorp
Tyck till