Primat

Fryst fisk på Willys Malmö Mobilia

41 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Alaska Pollock Fryst/4-pack

Alaska Pollock Fryst/4-pack

Eldorado · 400 g

Willys Malmö Mobilia

jämförpris 95 kr/kg pris 38 kr
Crispies Sprödbakad

Crispies Sprödbakad

Findus · 555 g

Willys Malmö Mobilia

jämförpris 113 kr/kg pris 63 kr
Crispy Fish Texmex

Crispy Fish Texmex

Garant · 400 g

Willys Malmö Mobilia

jämförpris 142 kr/kg pris 57 kr
Fish & Crisp Gourmetfiléer

Fish & Crisp Gourmetfiléer

Findus · 480 g

Willys Malmö Mobilia

jämförpris 110 kr/kg pris 53 kr
Fish & Crisp Nuggets Frysta/ca. 20-pack

Fish & Crisp Nuggets Frysta/ca. 20-pack

Findus · 490 g

Willys Malmö Mobilia

jämförpris 114 kr/kg pris 56 kr
Fish And Crisp Burger

Fish And Crisp Burger

Findus · 230 g

Willys Malmö Mobilia

jämförpris 86 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Fish Bites Crispy

Fish Bites Crispy

Garant · 450 g

Willys Malmö Mobilia

jämförpris 126 kr/kg pris 57 kr
Fish&fun

Fish&fun

Findus · 352 g

Willys Malmö Mobilia

jämförpris 118 kr/kg pris 42 kr
Fisk Nuggets

Fisk Nuggets

Eldorado · 500 g

Willys Malmö Mobilia

jämförpris 76 kr/kg pris 38 kr
Fiskfilè Sprödbakad

Fiskfilè Sprödbakad

Findus · 360 g

Willys Malmö Mobilia

jämförpris 115 kr/kg pris 42 kr
Fiskfiléer Frasiga Glutenfria Frysta/4-pack

Fiskfiléer Frasiga Glutenfria Frysta/4-pack

Findus · 340 g

Willys Malmö Mobilia

jämförpris 144 kr/kg pris 49 kr
Fiskpinnar

Fiskpinnar

Findus · 896 g

Willys Malmö Mobilia

jämförpris 65 kr/kg pris 58 kr
Fiskpinnar Frysta/15-pack

Fiskpinnar Frysta/15-pack

Eldorado · 450 g

Willys Malmö Mobilia

jämförpris 52 kr/kg pris 24 kr
Fiskpinnar Spröda Frysta/15-pack

Fiskpinnar Spröda Frysta/15-pack

Garant · 450 g

Willys Malmö Mobilia

jämförpris 75 kr/kg pris 34 kr
Flundra Stillahavs Fryst

Flundra Stillahavs Fryst

Omega · 500 g

Willys Malmö Mobilia

jämförpris 151 kr/kg pris 76 kr
Frasig Firre Panerad Alaska Frysta/4 Port

Frasig Firre Panerad Alaska Frysta/4 Port

Garant · 480 g

Willys Malmö Mobilia

jämförpris 114 kr/kg pris 55 kr
Gulskäddafilé

Gulskäddafilé

Garant · 300 g

Willys Malmö Mobilia

jämförpris 189 kr/kg pris 57 kr
Kummel Sprödbakad Stilla Havet

Kummel Sprödbakad Stilla Havet

Garant · 360 g

Willys Malmö Mobilia

jämförpris 119 kr/kg pris 43 kr
Laxbitar Fryst

Laxbitar Fryst

Omega · 300 g

Willys Malmö Mobilia

jämförpris 160 kr/kg pris 48 kr
Laxfilé

Laxfilé

Garant · 500 g

Willys Malmö Mobilia

jämförpris 218 kr/kg pris 109 kr
Laxfilé

Laxfilé

Korshags · 250 g

Willys Malmö Mobilia

jämförpris 280 kr/kg pris 70 kr
Laxfilé Fryst

Laxfilé Fryst

Omega · 500 g

Willys Malmö Mobilia

jämförpris 189 kr/kg pris 95 kr
Musslor

Musslor

Garant · 200 g

Willys Malmö Mobilia

jämförpris 118 kr/kg pris 24 kr
Pangasius Frysta

Pangasius Frysta

Nordic Seafood · 500 g

Willys Malmö Mobilia

jämförpris 72 kr/kg pris 36 kr
Regnbågslax Portion

Regnbågslax Portion

Guldhaven Pela · 500 g

Willys Malmö Mobilia

jämförpris 250 kr/kg pris 125 kr
Ryggfilè Kolja

Ryggfilè Kolja

Findus · 360 g

Willys Malmö Mobilia

jämförpris 319 kr/kg pris 115 kr
Ryggfilé Stillahavstorsk

Ryggfilé Stillahavstorsk

Royalgreenland · 400 g

Willys Malmö Mobilia

jämförpris 200 kr/kg pris 80 kr Extrapris
Räkor M Skal 80/100

Räkor M Skal 80/100

Garant · 750 g

Willys Malmö Mobilia

jämförpris 120 kr/kg pris 90 kr
Räkor med Skal M/l 80/100 Frysta

Räkor med Skal M/l 80/100 Frysta

Royalgreenland · 500 g

Willys Malmö Mobilia

jämförpris 136 kr/kg pris 68 kr
Räkor med Skal Xl 60/80 Fryst

Räkor med Skal Xl 60/80 Fryst

Royalgreenland · 400 g

Willys Malmö Mobilia

jämförpris 150 kr/kg pris 60 kr
Räkor Skalade

Räkor Skalade

Garant · 300 g

Willys Malmö Mobilia

jämförpris 250 kr/kg pris 75 kr
Räkor Skalade Frysta

Räkor Skalade Frysta

Omega · 400 g

Willys Malmö Mobilia

jämförpris 181 kr/kg pris 73 kr Extrapris
Sejfilé

Sejfilé

Garant · 400 g

Willys Malmö Mobilia

jämförpris 156 kr/kg pris 62 kr
Sejfilé Djupfryst

Sejfilé Djupfryst

Findus · 400 g

Willys Malmö Mobilia

jämförpris 189 kr/kg pris 76 kr
Skaldjurmix

Skaldjurmix

Garant · 400 g

Willys Malmö Mobilia

jämförpris 150 kr/kg pris 60 kr
Sprödbakad Kummel

Sprödbakad Kummel

Fiskeriet

Willys Malmö Mobilia

pris 30 kr Extrapris
Spätta Stillahavet

Spätta Stillahavet

Findus · 450 g

Willys Malmö Mobilia

jämförpris 185 kr/kg pris 83 kr
Surimisticks

Surimisticks

Vici · 100 g

Willys Malmö Mobilia

jämförpris 89 kr/kg pris 9 kr
Torskfilé

Torskfilé

Omega · 400 g

Willys Malmö Mobilia

jämförpris 235 kr/kg pris 94 kr
Torskfilé Portionbitar Frysta

Torskfilé Portionbitar Frysta

Garant · 400 g

Willys Malmö Mobilia

jämförpris 250 kr/kg pris 100 kr
Torskryggfilé

Torskryggfilé

Garant · 420 g

Willys Malmö Mobilia

jämförpris 305 kr/kg pris 128 kr
Tyck till