Primat

Willys Hemma Utlandagatan

Utlandagatan 6, Göteborg · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Öppet till 22:00 Mån–lör 08:00–22:00 Sön 09:00–22:00

Butiken listar inte hela sitt sortiment. Vi ser dess kampanjpriser och veckans erbjudanden, inte ordinarie hyllpriser.

Störst prissänkningar just nu

Alla erbjudanden i butiken
Kanelbulle 1-p −65 % ↗

Kanelbulle 1-p

Bonjour · 100 g

3,90 kr ordinarie 11 kr

43 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hemma Utlandagatan
Granatäpple −50 % ↗

Granatäpple

289 g

10 kr ordinarie 20 kr

34 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hemma Utlandagatan
Smör Normalsaltat −39 % ↗

Smör Normalsaltat

SVENSKT SMÖR · 500 g

40 kr ordinarie 65 kr

80 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hemma Utlandagatan
Parmigiano Reggiano −36 % ↗

Parmigiano Reggiano

GARANT · 150 g

35 kr ordinarie 55 kr

233 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hemma Utlandagatan
Spenat Klass 1 −35 % ↗

Spenat Klass 1

Garant · 250 g

15 kr ordinarie 23 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hemma Utlandagatan
Timjan −34 % ↗

Timjan

15 g

10 kr ordinarie 15 kr

660 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hemma Utlandagatan
Ros i Kruka −27 % ↗

Ros i Kruka

1 st

40 kr ordinarie 55 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Hemma Utlandagatan
Tyck till