Primat

Willys Hemma Göteborg Friskväderstorget

Friskväderstorget 1, Göteborg · uppdaterat 2 dagar sedan · Endast erbjudanden

Stängt nu, öppnar 08:00 Mån–fre 08:00–21:00 Lör 08:00–20:00 Sön 09:00–20:00

Butiken listar inte hela sitt sortiment. Vi ser dess kampanjpriser och veckans erbjudanden, inte ordinarie hyllpriser.

Störst prissänkningar just nu

Alla erbjudanden i butiken
Kanelbulle 1-p −65 % ↗

Kanelbulle 1-p

Bonjour · 100 g

3,90 kr ordinarie 11 kr

43 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hemma Göteborg Friskväderstorget
Vetemjöl −47 % ↗

Vetemjöl

GARANT · 2000 g

10 kr ordinarie 19 kr

4,95 kr/kg

t.o.m. 30 sep

Hemma Göteborg Friskväderstorget
Smör Normalsaltat −39 % ↗

Smör Normalsaltat

SVENSKT SMÖR · 500 g

40 kr ordinarie 65 kr

80 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hemma Göteborg Friskväderstorget
Spenat Klass 1 −35 % ↗

Spenat Klass 1

Garant · 250 g

15 kr ordinarie 23 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hemma Göteborg Friskväderstorget
Pastasås Fyra Ostar −34 % ↗

Pastasås Fyra Ostar

KELDA · 500 ml

25 kr ordinarie 38 kr

50 kr/l

t.o.m. 4 okt

Hemma Göteborg Friskväderstorget
Timjan −34 % ↗

Timjan

15 g

10 kr ordinarie 15 kr

660 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hemma Göteborg Friskväderstorget
Paprika Mix Klass 1 −33 % ↗

Paprika Mix Klass 1

400 g

20 kr ordinarie 30 kr

50 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hemma Göteborg Friskväderstorget
Jubileumskaka 12-pack −28 % ↗

Jubileumskaka 12-pack

Polarbröd · 400 g

18 kr ordinarie 25 kr

45 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hemma Göteborg Friskväderstorget
Ros i Kruka −27 % ↗

Ros i Kruka

1 st

40 kr ordinarie 55 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Hemma Göteborg Friskväderstorget
Tyck till