Primat

Veckans erbjudanden på City Gross Trelleborg

423 erbjudanden just nu · Trelleborg · uppdaterat idag · Sida 1 av 5

Om butiken
Kanelsnäcka , −51 % ↗

Kanelsnäcka ,

CITY GROSS · 95 g

6 kr ordinarie 12 kr

63 kr/kg

Trelleborg
Sweet Liquoric Swedish PremiumSalty Liquoric Swedish PremiumSalta Häxor−39 till −49 %

LAKRITSFABRIKE

3 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 29kr

Trelleborg
Grape Tonic −47 % ↗

Grape Tonic

GRAPE TONIC · 330 ml

4 kr ordinarie 8 kr

12 kr/l

Trelleborg
ZeroLäsk PetTonic WaterZeroLäsk Pet−47 %

Läsk

5 varor i erbjudandet

4 kr ordinarie 8 kr

5 för 20kr

Trelleborg
Slask UppDiskborste−30 till −44 %

Rengöring

2 varor i erbjudandet

8 kr

3 för 25kr

Trelleborg
Paté KycklingPaté Lamm RisPaté med Oxe−44 %

Paté

3 varor i erbjudandet

7 kr ordinarie 12 kr

3 för 20kr

Trelleborg
Oxe PatéKyckling PatéLax Paté−44 %

Paté

3 varor i erbjudandet

5 kr ordinarie 9 kr

5 för 25kr

Trelleborg
Sötpotatis −43 % ↗

Sötpotatis

250 g

17 kr/kg ordinarie 30 kr/kg

ca 4,24 kr/st

Trelleborg
ZeroCuba ColaZeroLäsk BurkZero+3−34 till −41 %

Läsk

8 varor i erbjudandet

4,95 kr ordinarie 8 kr

20 för 99kr

Trelleborg
GlasögonputsHundbajspåsar Knythandtag−37 till −41 %

Övrigt

2 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

Trelleborg
Vetemjöl −41 % ↗

Vetemjöl

GARANT · 2000 g

10 kr ordinarie 17 kr

5 kr/kg

Trelleborg
Strozzapreti PastaGlutenfri SpaghettiPenne RigatePasta MaccaronettiPastamore Rörpasta+8−14 till −40 %

Pasta & ris

13 varor i erbjudandet

14 kr

2 för 28kr

Trelleborg
Mild MintCool Mint Minty BreathHand Soap 0% SensitiveCotton Fields ForeverIn The Flower Shop+1−13 till −39 %

MEVOLUTION

6 varor i erbjudandet

20 kr

19,95 kr/st

Trelleborg
FikonSharon−33 till −39 %

Frukt

2 varor i erbjudandet

7 kr

3 för 20kr

Trelleborg
Lemon/Lime SockerfriSugarfreeEnergy DrinkMangoPassion Energidryck Burk+6−39 %

POWERKING

11 varor i erbjudandet

6 kr ordinarie 9 kr

10 för 55kr

Trelleborg
Klappbox M BlåKlappbox M GrönKlappbox M Grå−37 %

Klappbox

3 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 40 kr

2 för 50kr

Trelleborg
Hushållsost 26% −36 % ↗

Hushållsost 26%

Arla · 2200 g

70 kr/kg ordinarie 110 kr/kg

ca 154 kr/st

Trelleborg
Pistage MarsipanbrödMarsipanbröd CognacMarsipanbröd NougatMarsipanbröd Original−36 %

Marsipanbröd

4 varor i erbjudandet

9 kr ordinarie 14 kr

2 för 18kr

Trelleborg
Hushållsost 26% −36 % ↗

Hushållsost 26%

Arla · 1100 g

70 kr/kg ordinarie 109 kr/kg

ca 77 kr/st

Trelleborg
Chicken Thai Asian SpiceGreen Curry Asian SpicePaneng Red Curry−34 %

SANTA MARIA

3 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 19 kr

4 för 50kr -- medlemspris

Trelleborg
Tikka Masala Indian SpicesGaram Masala Indian SpicesTandoori Chicken−34 %

SANTA MARIA

3 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 19 kr

4 för 50kr -- medlemspris

Trelleborg
Kolsyrat vatten CitronKolsyrat vatten NaturellJordgubb GranatäppleHallon Rabarber,Kolsyrat vatten Päron−34 %

LOKA

5 varor i erbjudandet

4,95 kr ordinarie 8 kr

20 för 99kr

Trelleborg
Earl Grey CitronCitrus & Äpple Grönt TeYeah Örtte Ingefära & GurkmejaPuuh Örtte Örtchai med FänkålAah Örtte Hibiskus med Blåbär+17−11 till −34 %

GARANT

22 varor i erbjudandet

13 kr

2 för 25kr

Trelleborg
Ultra CareSpeed Clean−33 %

VIA

2 varor i erbjudandet

40 kr ordinarie 60 kr

39,95 kr/st

Trelleborg
Satsumas −33 % ↗

Satsumas

100 g

20 kr/kg ordinarie 30 kr/kg

ca 2 kr/st

Trelleborg
Klappbox L BlåKlappbox L Grön−33 %

Klappbox

2 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 75 kr

2 för 100kr

Trelleborg
Laxfilé Fryst −32 % ↗

Laxfilé Fryst

OMEGA · 500 g

65 kr ordinarie 95 kr

129 kr/kg

Trelleborg
Servett 33Cm Grön BlomsterServett Rosa RandServett RosorServett HexagoAvfallspåse med Dragsko−25 till −32 %

Servett

5 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

Trelleborg
Servett Pioner −32 % ↗

Servett Pioner

FIXA · 20 st

15 kr ordinarie 22 kr

0,75 kr/st

Trelleborg
Chocolate 40% CookieChocolate Chip Cookie Triple ChocoChocolate Chip Cookies Smile−31 %

Chocolate

3 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 16 kr

2 för 22kr

Trelleborg
KörsbärGranatäpple KärnorJordgubbar TärnadeJordgubbar FrystaBjörnbär Frysta−18 till −31 %

GARANT

5 varor i erbjudandet

16 kr

3 för 49kr

Trelleborg
Power Active OceanPower Active Fresh Flowers−30 %

Power Active

2 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 36 kr

2 för 50kr

Trelleborg
Total Care Mild MintCool Mint Milder TasteTeeth & Gum Total Care Fresh MinPro-Expert 7In1Pro-Expert 7In1+10−5 till −30 %

Hygien & skönhet

15 varor i erbjudandet

35 kr

34,95 kr/st

Trelleborg
Mjölkskummare −30 % ↗

Mjölkskummare

EMERIO · 1 st

70 kr ordinarie 100 kr

70 kr/st

Trelleborg
Plastpåse 3LPlastpåse 2LFryspåsar 5LFryspåsar 3LFryspåsar 2L+3−22 till −30 %

FIXA

8 varor i erbjudandet

14 kr

2 för 28kr

Trelleborg
Ravioli AsparagiTortelloni PancettaRavioli SvampDiamanti Ricotta/BasilikaRicotta Prosciutto+3−30 %

GARANT

8 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 32 kr

2 för 45kr

Trelleborg
Kanelsnäcka 10PPistagesnäcka 10PVaniljsnäcka−30 %

CITY GROSS

3 varor i erbjudandet

40 kr ordinarie 57 kr

39,95 kr/st

Trelleborg
Blomsterhonung −30 % ↗

Blomsterhonung

Lune de Miel · 500 g

40 kr ordinarie 57 kr

80 kr/kg

Trelleborg
Chili HabaneroVitlökspulver BurkPaprika GourmetRökt PaprikaSpiskummin Malen+26−15 till −29 %

KOCKENS

31 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 40kr

Trelleborg
Korvstroganoff KryddmixKryddmix Spaghetti bologneseChili C Carne−15 till −29 %

KNORR

3 varor i erbjudandet

12 kr

2 för 24kr

Trelleborg
Ice Tea CitronPersika Ice Tea−29 %

Ice Tea

2 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 14 kr

2 för 20kr

Trelleborg
Rabarber & Jordgubb, SparklesJordgubb/Hallo Sparkles ZeroFläder&Citron Sparkles ZeroYuzu Lime ElektrolytesPeach Nektar Protein−13 till −29 %

Läsk

5 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

Trelleborg
Kiwibär −29 % ↗

Kiwibär

125 g

25 kr ordinarie 35 kr

200 kr/kg

Trelleborg
Salta Pinnar −28 % ↗

Salta Pinnar

GARANT · 250 g

15 kr ordinarie 21 kr

60 kr/kg

Trelleborg
Jalapeno Mild OstringarOstringar Chili CheeseOstbågar CheddarCheese Jalapeno MildLinsbågar Cheddar+12−21 till −28 %

ESTRELLA

17 varor i erbjudandet

22 kr

3 för 65kr

Trelleborg
Läsk Julmust 20-packLäsk Julmust Sockerfri 20-packMax−22 till −28 %

Läsk

3 varor i erbjudandet

90 kr

89,95 kr/st -- Max 3 erbj/köp

Trelleborg
Spolglans EkoRinse & Shine LemonFreshener Fresh ScentMorgonbris KoncentreratVårvind Sköljmedel+3−12 till −28 %

Rengöring

8 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 49kr

Trelleborg
6.6 Intensiv Röd6.41 Dark Copper Blonde7.0 Blonde8.132 Light Blonde Nude1.0 Black+13−28 %

NUTRISSE

18 varor i erbjudandet

65 kr ordinarie 90 kr

64,95 kr/st

Trelleborg
Berries Läsk BurkGrape Läsk BurkExotisk ZeroPassionsoda ZeroCitron Zero+1−28 %

PREMIER

6 varor i erbjudandet

5 kr ordinarie 8 kr

12 för 65kr

Trelleborg
Vattenmelon IsteIste CitronPeach Iste−28 %

Iste

3 varor i erbjudandet

5 kr ordinarie 8 kr

12 för 65kr

Trelleborg
Kryddmix FajitaTaco Kryddmix StarkTaco Kryddmix Original−20 till −28 %

Kryddmix

3 varor i erbjudandet

8 kr

4 för 30kr

Trelleborg
Blockljus 15Cm DuvblåBlockljus 15Cm DimgråBlockljus 15Cm DimrosaBlockljus 15Cm NougatBlockljus 15Cm Vit−27 %

Blockljus 15Cm

5 varor i erbjudandet

40 kr ordinarie 55 kr

39,95 kr/st

Trelleborg
Corn Snack Spicy MildCornsnack Rostad SaltadNötmix MangoNötmix RussinNötmix Honung Mild Chili−17 till −27 %

Chips

5 varor i erbjudandet

28 kr

2 för 55kr

Trelleborg
Barista Nötvan HavredryckBarista Hazeln HavredryckIkaffe EkologiskIkaffe LightBarista Havredryck−14 till −27 %

Kaffe

5 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr

Trelleborg
Barista Carame HavredryckBarista Vanill HavredryckBarista Kanel Havredryck−26 %

Barista Havredryck

3 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 22 kr

2 för 32kr

Trelleborg
Shower ShaveNaturals FigLove Alluring Aroma EssenceCoconut & Milk Nourishing SkinUltimate Relax Lavender Ylang+26−12 till −27 %

Hygien & skönhet

31 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35kr

Trelleborg
Kålmix Rödkål & GrönkålRaw SlawKålmix Vitkål&Morot−16 till −27 %

GARANT

3 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35kr

Trelleborg
Pepsi Max LimePepsi MaxMirindaPepsi7Up Zero−26 %

SODASTREAM

5 varor i erbjudandet

42 kr ordinarie 57 kr

41,95 kr/st

Trelleborg
Päron LättdryckTropisk LättdryckCitron Lime LättdryckSvartvinbär Lättdryck−26 %

Lättdryck

4 varor i erbjudandet

7 kr ordinarie 9 kr

5 för 35kr

Trelleborg
Vattenmelon HallonGranatäpple HallonApelsin PersikaLingon&Tranbär LättdryckBjörnbär Hallon−26 %

BOB

5 varor i erbjudandet

7 kr ordinarie 9 kr

5 för 35kr

Trelleborg
Blockljus 10Cm DuvblåBlockljus 10Cm DimgråBlockljus 10Cm DimrosaBlockljus 10Cm NougatBlockljus 10Cm Vit−25 %

Blockljus 10Cm

5 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 40 kr

29,95 kr/st

Trelleborg
Ljuskopp GlimmaLjuskopp Glimma−25 %

Ljuskopp Glimma

2 varor i erbjudandet

75 kr ordinarie 100 kr

2 för 150kr

Trelleborg
Basturökt SkinkaSkinka KoktSkinka Rökt−25 %

Skinka

3 varor i erbjudandet

180 kr/kg ordinarie 239 kr/kg

26,93 kr/st

Trelleborg
Blöjor 4 9-13KgBlöjor 6 16+KgBlöjor 5 13-16Kg−25 %

Blöjor

3 varor i erbjudandet

85 kr ordinarie 113 kr

84,95 kr/st

Trelleborg
Klappbox S GråKlappbox S BlåKlappbox S Grön−25 %

Klappbox

3 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 20 kr

2 för 30kr

Trelleborg
Allrengöring StädservettRengöring StädservettAllrengöring StädservettKöksrengöring Städservett−25 %

Städservett

4 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 20 kr

2 för 30kr

Trelleborg
Ananas FrystMango Bitar−16 till −25 %

GARANT

2 varor i erbjudandet

16 kr

3 för 49kr

Trelleborg
Het Chili ÖlkorvÖlkorv OriginalÖlkorv ChiliÖlkorv Vitlök−25 %

Ölkorv

4 varor i erbjudandet

9 kr ordinarie 12 kr

2 för 18kr

Trelleborg
Engångshandske −25 % ↗

Engångshandske

ELDORADO · 20 st

8 kr ordinarie 10 kr

0,38 kr/st

Trelleborg
Lax FinesseKyckling Papri Nature's CollectionTonfisk Sauce CollectionKyckling ClassicsLax Classics+5−25 %

SHEBA

10 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 10 kr

10 för 75kr

Trelleborg
Hundbajspåsar −25 % ↗

Hundbajspåsar

FIRST PRICE · 50 st

8 kr ordinarie 10 kr

0,15 kr/st

Trelleborg
Frörost FullkornOstrostLevainrostVallmorost Luftigt Saftigt−15 till −25 %

GARANT

4 varor i erbjudandet

20 kr

19,95 kr/st

Trelleborg
Surdegsbröd −25 % ↗

Surdegsbröd

CITY GROSS · 550 g

50 kr/kg ordinarie 66 kr/kg

ca 27 kr/st

Trelleborg
Marshmallows MiniFruity Bites Gott & BlandatJuicy Giants Gott & BlandatFizzypop&Co Gott & BlandatSupersur Gott & Blandat+3−14 till −24 %

Gott Blandat

8 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

Trelleborg
Tyck till