Primat

Veckans erbjudanden på City Gross Växjö

478 erbjudanden just nu · Växjö · uppdaterat idag · Sida 1 av 5

Om butiken
Kanelsnäcka , −51 % ↗

Kanelsnäcka ,

CITY GROSS · 95 g

6 kr ordinarie 12 kr

63 kr/kg

Växjö
Sweet Liquoric Swedish PremiumSalty Liquoric Swedish PremiumSalta Häxor−39 till −49 %

LAKRITSFABRIKE

3 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 29kr

Växjö
Grape Tonic −47 % ↗

Grape Tonic

GRAPE TONIC · 330 ml

4 kr ordinarie 8 kr

12 kr/l

Växjö
ZeroLäsk PetTonic WaterZeroLäsk Pet−47 %

Läsk

5 varor i erbjudandet

4 kr ordinarie 8 kr

5 för 20kr

Växjö
Slask UppDiskborste−30 till −44 %

Rengöring

2 varor i erbjudandet

8 kr

3 för 25kr

Växjö
Paté KycklingPaté Lamm RisPaté med Oxe−44 %

Paté

3 varor i erbjudandet

7 kr ordinarie 12 kr

3 för 20kr

Växjö
Oxe PatéKyckling PatéLax Paté−44 %

Paté

3 varor i erbjudandet

5 kr ordinarie 9 kr

5 för 25kr

Växjö
Sötpotatis −43 % ↗

Sötpotatis

250 g

17 kr/kg ordinarie 30 kr/kg

ca 4,24 kr/st

Växjö
Ros i KrukaHöstljung Erica Gracilis−33 till −43 %

BLOMSTERBODA

2 varor i erbjudandet

40 kr

39,95 kr/st

Växjö
ZeroCuba ColaZeroLäsk BurkZero+3−34 till −41 %

Läsk

8 varor i erbjudandet

4,95 kr ordinarie 8 kr

20 för 99kr

Växjö
GlasögonputsHundbajspåsar Knythandtag−37 till −41 %

Övrigt

2 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

Växjö
Vetemjöl −41 % ↗

Vetemjöl

GARANT · 2000 g

10 kr ordinarie 17 kr

5 kr/kg

Växjö
Strozzapreti PastaGlutenfri SpaghettiPenne RigatePasta MaccaronettiPastamore Rörpasta+8−14 till −40 %

Pasta & ris

13 varor i erbjudandet

14 kr

2 för 28kr

Växjö
Mild MintCool Mint Minty BreathHand Soap 0% SensitiveCotton Fields ForeverIn The Flower Shop+1−13 till −39 %

MEVOLUTION

6 varor i erbjudandet

20 kr

19,95 kr/st

Växjö
FikonSharon−33 till −39 %

Frukt

2 varor i erbjudandet

7 kr

3 för 20kr

Växjö
Lemon/Lime SockerfriSugarfreeEnergy DrinkMangoPassion Energidryck Burk+6−39 %

POWERKING

11 varor i erbjudandet

6 kr ordinarie 9 kr

10 för 55kr

Växjö
Klappbox M BlåKlappbox M GrönKlappbox M Grå−37 %

Klappbox

3 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 40 kr

2 för 50kr

Växjö
Hushållsost 26% −36 % ↗

Hushållsost 26%

Arla · 2200 g

70 kr/kg ordinarie 110 kr/kg

ca 154 kr/st

Växjö
Pistage MarsipanbrödMarsipanbröd CognacMarsipanbröd NougatMarsipanbröd Original−36 %

Marsipanbröd

4 varor i erbjudandet

9 kr ordinarie 14 kr

2 för 18kr

Växjö
Entrecôte i Bit −34 % ↗

Entrecôte i Bit

CITY GROSS · 1000 g

269 kr/kg ordinarie 409 kr/kg

ca 269 kr/st

Växjö
Chicken Thai Asian SpiceGreen Curry Asian SpicePaneng Red Curry−34 %

SANTA MARIA

3 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 19 kr

4 för 50kr -- medlemspris

Växjö
Tikka Masala Indian SpicesGaram Masala Indian SpicesTandoori Chicken−34 %

SANTA MARIA

3 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 19 kr

4 för 50kr -- medlemspris

Växjö
Kolsyrat vatten CitronKolsyrat vatten NaturellJordgubb GranatäppleHallon Rabarber,Kolsyrat vatten Päron−34 %

LOKA

5 varor i erbjudandet

4,95 kr ordinarie 8 kr

20 för 99kr

Växjö
Earl Grey CitronCitrus & Äpple Grönt TeYeah Örtte Ingefära & GurkmejaPuuh Örtte Örtchai med FänkålAah Örtte Hibiskus med Blåbär+17−11 till −34 %

GARANT

22 varor i erbjudandet

13 kr

2 för 25kr

Växjö
Ultra CareSpeed Clean−33 %

VIA

2 varor i erbjudandet

40 kr ordinarie 60 kr

39,95 kr/st

Växjö
Lofoten Island PusselTower Bridge PusselRunning Horses PusselTour Eiffel Pussel−33 %

Pussel

4 varor i erbjudandet

86 kr ordinarie 129 kr

3 för 258kr

Växjö
Satsumas −33 % ↗

Satsumas

100 g

20 kr/kg ordinarie 30 kr/kg

ca 2 kr/st

Växjö
Klappbox L BlåKlappbox L Grön−33 %

Klappbox

2 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 75 kr

2 för 100kr

Växjö
Servett 33Cm Grön BlomsterServett Rosa RandServett RosorServett HexagoServett Höstskog+1−25 till −32 %

Servett

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

Växjö
KörsbärGranatäpple KärnorJordgubbar TärnadeJordgubbar FrystaBjörnbär Frysta−18 till −31 %

GARANT

5 varor i erbjudandet

16 kr

3 för 49kr

Växjö
Power Active OceanPower Active Fresh Flowers−30 %

Power Active

2 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 36 kr

2 för 50kr

Växjö
Total Care Mild MintCool Mint Milder TasteTeeth & Gum Total Care Fresh MinPro-Expert 7In1Pro-Expert 7In1+10−5 till −30 %

Hygien & skönhet

15 varor i erbjudandet

35 kr

34,95 kr/st

Växjö
Plastpåse 3LPlastpåse 2LFryspåsar 5LFryspåsar 3LFryspåsar 2L+3−22 till −30 %

FIXA

8 varor i erbjudandet

14 kr

2 för 28kr

Växjö
Ravioli AsparagiTortelloni PancettaRavioli SvampDiamanti Ricotta/BasilikaRicotta Prosciutto+3−30 %

GARANT

8 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 32 kr

2 för 45kr

Växjö
Kanelsnäcka 10PPistagesnäcka 10PVaniljsnäcka−30 %

CITY GROSS

3 varor i erbjudandet

40 kr ordinarie 57 kr

39,95 kr/st

Växjö
Blomsterhonung −30 % ↗

Blomsterhonung

Lune de Miel · 500 g

40 kr ordinarie 57 kr

80 kr/kg

Växjö
Chili HabaneroVitlökspulver BurkPaprika GourmetRökt PaprikaSpiskummin Malen+26−15 till −29 %

KOCKENS

31 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 40kr

Växjö
Korvstroganoff KryddmixKryddmix Spaghetti bologneseChili C Carne−15 till −29 %

KNORR

3 varor i erbjudandet

12 kr

2 för 24kr

Växjö
Koslyrat vatten Jordgubb & LimeRabarber & Jordgubb, SparklesPäron&Äpple Sparkles ZeroApelsin&Mango Sparkles ZeroJordgubb/Hallo Sparkles Zero+3−13 till −29 %

Läsk

8 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

Växjö
Ice Tea CitronPersika Ice Tea−29 %

Ice Tea

2 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 14 kr

2 för 20kr

Växjö
Entrecôte Skivad −29 % ↗

Entrecôte Skivad

CITY GROSS · 800 g

299 kr/kg ordinarie 419 kr/kg

ca 239 kr/st

Växjö
Kiwibär −29 % ↗

Kiwibär

125 g

25 kr ordinarie 35 kr

200 kr/kg

Växjö
Salta Pinnar −28 % ↗

Salta Pinnar

GARANT · 250 g

15 kr ordinarie 21 kr

60 kr/kg

Växjö
Jalapeno Mild OstringarOstringar Chili CheeseOstbågar CheddarCheese Jalapeno MildLinsbågar Cheddar+12−21 till −28 %

ESTRELLA

17 varor i erbjudandet

22 kr

3 för 65kr

Växjö
Läsk Julmust 20-packLäsk Julmust Sockerfri 20-packOriginalMax−22 till −28 %

Läsk

4 varor i erbjudandet

90 kr

89,95 kr/st -- Max 3 erbj/köp

Växjö
Spolglans EkoRinse & Shine LemonFreshener Fresh ScentMorgonbris KoncentreratVårvind Sköljmedel+3−12 till −28 %

Rengöring

8 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 49kr

Växjö
6.6 Intensiv Röd6.41 Dark Copper Blonde7.0 Blonde8.132 Light Blonde Nude1.0 Black+13−28 %

NUTRISSE

18 varor i erbjudandet

65 kr ordinarie 90 kr

64,95 kr/st

Växjö
Berries Läsk BurkGrape Läsk BurkExotisk ZeroPassionsoda ZeroCitron Zero+1−28 %

PREMIER

6 varor i erbjudandet

5 kr ordinarie 8 kr

12 för 65kr

Växjö
Vattenmelon IsteIste CitronPeach Iste−28 %

Iste

3 varor i erbjudandet

5 kr ordinarie 8 kr

12 för 65kr

Växjö
Kryddmix FajitaTaco Kryddmix StarkTaco Kryddmix Original−20 till −28 %

Kryddmix

3 varor i erbjudandet

8 kr

4 för 30kr

Växjö
Blockljus 15Cm DuvblåBlockljus 15Cm DimgråBlockljus 15Cm DimrosaBlockljus 15Cm NougatBlockljus 15Cm Vit+1−13 till −27 %

Blockljus 15Cm

6 varor i erbjudandet

40 kr

39,95 kr/st

Växjö
Corn Snack Spicy MildCornsnack Rostad SaltadNötmix MangoNötmix RussinNötmix Honung Mild Chili−17 till −27 %

Chips

5 varor i erbjudandet

28 kr

2 för 55kr

Växjö
Barista Nötvan HavredryckBarista Hazeln HavredryckIkaffe EkologiskIkaffe LightBarista Havredryck−14 till −27 %

Kaffe

5 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr

Växjö
Barista Carame HavredryckBarista Vanill HavredryckBarista Kanel Havredryck−26 %

Barista Havredryck

3 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 22 kr

2 för 32kr

Växjö
Shower ShaveNaturals FigLove Alluring Aroma EssenceCoconut & Milk Nourishing SkinUltimate Relax Lavender Ylang+26−12 till −27 %

Hygien & skönhet

31 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35kr

Växjö
Kålmix Rödkål & GrönkålRaw SlawKålmix Vitkål&Morot−16 till −27 %

GARANT

3 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35kr

Växjö
Disney StitchPaw Patrol 3X49p−13 till −27 %

RAVENSBURGER

2 varor i erbjudandet

95 kr

2 för 189kr

Växjö
Pepsi Max LimeMirinda ZeroPepsi MaxMirindaPepsi+1−26 %

SODASTREAM

6 varor i erbjudandet

42 kr ordinarie 57 kr

41,95 kr/st

Växjö
Fläderblom LättdryckVattenmelon HallonGranatäpple HallonApelsin PersikaLingon&Tranbär Lättdryck+1−26 %

BOB

6 varor i erbjudandet

7 kr ordinarie 9 kr

5 för 35kr

Växjö
Päron LättdryckTropisk LättdryckCitron Lime LättdryckSvartvinbär Lättdryck−26 %

Lättdryck

4 varor i erbjudandet

7 kr ordinarie 9 kr

5 för 35kr

Växjö
Blockljus 10Cm DuvblåBlockljus 10Cm DimgråBlockljus 10Cm DimrosaBlockljus 10Cm NougatBlockljus 10Cm Vit−25 %

Blockljus 10Cm

5 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 40 kr

29,95 kr/st

Växjö
Rosor 10-Pack −25 % ↗

Rosor 10-Pack

BLOMSTERBODA · 1 st

60 kr ordinarie 80 kr

60 kr/st

Växjö
Ljuskopp GlimmaLjuskopp Glimma−25 %

Ljuskopp Glimma

2 varor i erbjudandet

75 kr ordinarie 100 kr

2 för 150kr

Växjö
Basturökt SkinkaSkinka KoktSkinka Rökt−25 %

Skinka

3 varor i erbjudandet

180 kr/kg ordinarie 239 kr/kg

26,93 kr/st

Växjö
Blöjor 4 9-13KgBlöjor 6 16+KgBlöjor 5 13-16Kg−25 %

Blöjor

3 varor i erbjudandet

85 kr ordinarie 113 kr

84,95 kr/st

Växjö
Klappbox S GråKlappbox S BlåKlappbox S Grön−25 %

Klappbox

3 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 20 kr

2 för 30kr

Växjö
Allrengöring StädservettRengöring StädservettAllrengöring StädservettKöksrengöring Städservett−25 %

Städservett

4 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 20 kr

2 för 30kr

Växjö
Ananas FrystMango Bitar−16 till −25 %

GARANT

2 varor i erbjudandet

16 kr

3 för 49kr

Växjö
Het Chili ÖlkorvÖlkorv OriginalÖlkorv ChiliÖlkorv Vitlök−25 %

Ölkorv

4 varor i erbjudandet

9 kr ordinarie 12 kr

2 för 18kr

Växjö
Lax FinesseKyckling Papri Nature's CollectionTonfisk Sauce CollectionKyckling ClassicsLax Classics+5−25 %

SHEBA

10 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 10 kr

10 för 75kr

Växjö
Tyck till