Primat

Portionsbröd 6 för 28kr-6 för 28:-

7 varor i erbjudandet på Coop Stora Märsta

← Alla erbjudanden
Frukostruta −24 % ↗

Frukostruta

Bonjour · 90 g

4,67 kr ordinarie 6 kr

52 kr/kg

Stora Märsta
Havreruta −55 % ↗

Havreruta

Bonjour · 90 g

4,67 kr ordinarie 10 kr

52 kr/kg

Stora Märsta
Källarfranska −24 % ↗

Källarfranska

Bonjour · 80 g

4,67 kr ordinarie 6 kr

58 kr/kg

Stora Märsta
Småfranska −55 % ↗

Småfranska

Bonjour · 70 g

4,67 kr ordinarie 10 kr

67 kr/kg

Stora Märsta
Vallmoruta −55 % ↗

Vallmoruta

Bonjour · 90 g

4,67 kr ordinarie 10 kr

52 kr/kg

Stora Märsta
Tyck till