Primat

Veckans erbjudanden på Coop Bergslagshallen

468 erbjudanden just nu · Finspång · uppdaterat igår · Sida 1 av 5

Om butiken
Kryddmix Fajita Mild Spice Mix Tex MexKryddmix Taco Hot Spice Mix Tex MexKryddmix Taco Mild−39 till −59 %

Kryddmix

3 varor i erbjudandet

5 kr

2 Tacokrydda 10kr-2 för 10:-

Bergslagshallen
Wild StrawberryHallon & vattenmelon sockerfriApelsinGuanabana Pineapple−53 %

Festis

4 varor i erbjudandet

6 kr ordinarie 13 kr

5 Festis 30kr-5 för 30:-

Bergslagshallen
Cactus Lime −53 % ↗

Cactus Lime

FESTIS · 500 ml

6 kr ordinarie 13 kr

12 kr/l

Bergslagshallen
OriginalMaxPink Lemonade ZeroMaxApelsin+9−39 till −51 %

Läsk

14 varor i erbjudandet

11 kr

Pepsi 150cl 4 för 44kr-4 för 44:-

Bergslagshallen
Kantareller −50 % ↗

Kantareller

1000 g

199 kr/kg ordinarie 399 kr/kg

ca 199 kr/st

Bergslagshallen
Car ShampooAll Interior Cleaner−28 till −50 %

Kemetyl

2 varor i erbjudandet

50 kr

Rengöring 2 för 99kr-2 för 99:-

Bergslagshallen
Plommon i korg −50 % ↗

Plommon i korg

Ipoderi · 500 g

15 kr ordinarie 30 kr

30 kr/kg

Bergslagshallen
Plommon −50 % ↗

Plommon

COOP · 500 g

15 kr ordinarie 30 kr

30 kr/kg

Bergslagshallen
Superkryddor Kanel, Kardemumma, Ingefära KlassiskVitlökspulver BurkVitlök FinhackadVitpeppar MalenVitlök Rostad+30upp till −49 %

KOCKENS

35 varor i erbjudandet

15 kr

4 för 59:-

t.o.m. 4 okt

Bergslagshallen
Bacon EkoStekfläsk TärnatBacon SkivadKalkonbacon SkivadBacon Tärnatupp till −47 %

Bacon

5 varor i erbjudandet

14 kr

2 för 28:-

t.o.m. 4 okt

Bergslagshallen
Poppis Toffee −47 % ↗

Poppis Toffee

NARR KONFEKTYR · 90 g

10 kr ordinarie 19 kr

111 kr/kg

Bergslagshallen
Poppis Milky −47 % ↗

Poppis Milky

NARR KONFEKTYR · 90 g

10 kr ordinarie 19 kr

111 kr/kg

Bergslagshallen
Fresh ColaRainbowFruitMint−47 %

Mentos

4 varor i erbjudandet

5 kr ordinarie 9 kr

Mentos 3 för 15kr-3 för 15:-

Bergslagshallen
Laxfilé −46 % ↗

Laxfilé

Harbour · 1500 g

139 kr/kg ordinarie 259 kr/kg

ca 209 kr/st

Bergslagshallen
ZeroDr Pepper−46 %

Dr Pepper

2 varor i erbjudandet

9 kr ordinarie 17 kr

Dr Pepper 2 för 18kr-2 för 18:-

Bergslagshallen
RegularMax TropicalOriginal TasteFläder ZeroPink Lemonade Zero+6−45 %

Läsk

11 varor i erbjudandet

4,95 kr ordinarie 9 kr

Pick n mix 20st för 99kr-20 för 99:-

Bergslagshallen
Passerade tomaterKrossade tomater ÖrterKrossade tomater VitlökKrossade tomater Chili−39 till −43 %

tomater

4 varor i erbjudandet

8 kr

3 Tomater 25kr-3 för 25:-

Bergslagshallen
Tuggummi White PeppermintSpearmint StrengthTuggummi Strength Sweet MentholOcean Mint DentalTuggummi Air rush+4−32 till −43 %

Godis

9 varor i erbjudandet

10 kr

Tuggummi 3 för 30kr-3 för 30:-

Bergslagshallen
Mjölkchoklad ChocolonelyKaramel HavssaltAlmond Seasalt Mörk ChokladPecan Karamell Crunch MjölkchokladCaramel Almond Pretzel Nougat Seasaupp till −41 %

Tony's Chocolonely

5 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35:-

t.o.m. 4 okt

Bergslagshallen
Funktionsdryck TropiskFunktionsdryck Ananas & kaktusFunktionsdryck Jordgubb & lime−41 %

Funktionsdryck

3 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 17 kr

Gowell 33CL 4 för 39Kr-4 för 39:-

Bergslagshallen
Mandlar Rostade & saltadeCashewnötter rostade & saltade−29 till −41 %

Rostade saltade

2 varor i erbjudandet

15 kr

Nötter 2 för 29kr-2 för 29:-

Bergslagshallen
Potatis Mjölig −41 % ↗

Potatis Mjölig

Coop · 900 g

10 kr ordinarie 17 kr

11 kr/kg

Bergslagshallen
Potatis Fast −41 % ↗

Potatis Fast

Coop · 900 g

10 kr ordinarie 17 kr

11 kr/kg

Bergslagshallen
Bubbly MjölkchokladMjölkchoklad DukatMjölkchoklad GräddnougatTuc Salty CrackersDrömkrisp Hasselnougat+7−32 till −41 %

Godis

12 varor i erbjudandet

13 kr

Marabou 3 för 40kr-3 för 40:-

Bergslagshallen
Hot rod −40 % ↗

Hot rod

LEGO · 173 g

59 kr ordinarie 99 kr

341 kr/kg

Bergslagshallen
Jetplan Vs Bil −40 % ↗

Jetplan Vs Bil

LEGO · 1 st

227 kr ordinarie 379 kr

420 kr/kg

Bergslagshallen
Monster Jam −40 % ↗

Monster Jam

LEGO · 1 st

221 kr ordinarie 369 kr

518 kr/kg

Bergslagshallen
Sandwich OriginalGlasstrutar Tip Top Mini 6-packGlasspinnar Nogger 6-packGlasspinne 88:an 6-packGlass Bonbon White chocolate & cookies 12-pack+14upp till −40 %

Glass

19 varor i erbjudandet

33 kr

3 för 99:-

t.o.m. 4 okt

Bergslagshallen
Salted Caramel KitkatDouble ChocolatNoisette Hazelnut−40 %

NESTLÉ

3 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 21 kr

Kitkat 2 för 25kr-2 för 25:-

Bergslagshallen
Ciabatta −39 % ↗

Ciabatta

100 g

7 kr ordinarie 11 kr

67 kr/kg

Bergslagshallen
Koppnudlar Sweet & sourKoppnudlar Chicken BurritoBiff Asia NudlarSnabbnudlar Kyckling−37 %

Knorr

4 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 18 kr

3 Knorr 33kr-3 för 33:-

Bergslagshallen
Kolsyrat vatten KörsbärSvarta VinbärKolsyrat vatten NaturellMango GrapefruktGrönt Äpple+3−39 %

Ramlösa

8 varor i erbjudandet

7 kr ordinarie 12 kr

4 Ramlösa 150cl 29kr-4 för 29:-

Bergslagshallen
Kolsyrad fruktdryck Tasty ÄppleKolsyrad fruktdryck Tasty PäronKolsyrad fruktdryck Tasty Apelsin−39 %

Kolsyrad fruktdryck

3 varor i erbjudandet

9 kr ordinarie 15 kr

4 Tasty 33cl 36kr-4 för 36:-

Bergslagshallen
Dressing Rhode IslandCaesar DressingCurry-Lime DressingRomsåsHollandaise Ramslök+14−17 till −39 %

Eriks Såser

19 varor i erbjudandet

20 kr

MedMera: Medlemspris-Eriks såser 2 för 39kr-2 för 39:-

Bergslagshallen
Städservetter GolvStädservetter BadrumStädservetter Universal CitronStädservetter Fönster & SpeglarStädservetter Universal+1−37 %

Städservetter

6 varor i erbjudandet

14 kr ordinarie 22 kr

Städserv. 2 för 27kr-2 för 27:-

Bergslagshallen
Paprika Gourmet −38 % ↗

Paprika Gourmet

KOCKENS · 37 g

15 kr ordinarie 24 kr

399 kr/kg

Bergslagshallen
Smoothie med Äpple, persika & banan 6 Mån EkoSmoothie Päron, banan & jordgubb 6 Mån EkoSmoothie Äpple, banan & mango 6 Mån EkoSmoothie Äpple, aprikos, persika, mango & banan EkoSmoothie Äpple, banan, jordgubb, hallon & svartvinbär 6 Mån Eko+3−26 till −38 %

Smoothie Äpple

8 varor i erbjudandet

7 kr

Klämpåsar 5 för 35kr-5 för 35:-

Bergslagshallen
Glass Spectacu-lovePeanut Butter CupCaramel Brownie PartyVanilla Pecan BlondieStrawberry Cheesecake+10upp till −38 %

Ben & Jerry's

15 varor i erbjudandet

40 kr

2 för 79:-

t.o.m. 4 okt

Bergslagshallen
Gulsåpa −37 % ↗

Gulsåpa

Grumme · 1000 ml

20 kr ordinarie 32 kr

20 kr/l

Bergslagshallen
Kalkon RöktBog RöktSkinka ExtraröktSkinka RöktSkinka Kokt+1−11 till −37 %

Coop

6 varor i erbjudandet

16 kr

Pålägg Coop 2 för 32kr-2 för 32:-

Bergslagshallen
Granatäpple −37 % ↗

Granatäpple

300 g

13 kr ordinarie 20 kr

42 kr/kg

Bergslagshallen
Glass Wipes −37 % ↗

Glass Wipes

Kemetyl · 20 st

25 kr ordinarie 39 kr

1,23 kr/st

Bergslagshallen
Haricots Verts −37 % ↗

Haricots Verts

Coop · 500 g

13 kr ordinarie 20 kr

25 kr/kg

Bergslagshallen
Kalvfond SherryVitvinsfondSvamp FondÖrter Fond−37 %

Caj P

4 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 32 kr

2 Fond 40kr-2 för 40:-

Bergslagshallen
Spaghetti Klippt −37 % ↗

Spaghetti Klippt

KUNGSÖRNEN · 350 g

8 kr ordinarie 13 kr

24 kr/kg

Bergslagshallen
Max Power PomegranatePlatinum OriginalMax Power Original−33 till −37 %

YES

3 varor i erbjudandet

40 kr

Yes 2 för 79kr-2 för 79:-

Bergslagshallen
Choco CrunchSmash ChokladSmash Choklad−33 till −37 %

Godis

3 varor i erbjudandet

20 kr

Smash 2 för 39kr-2 för 39:-

Bergslagshallen
Olivolja Chili −37 % ↗

Olivolja Chili

Coop · 250 ml

38 kr ordinarie 59 kr

150 kr/l

Bergslagshallen
Lemon ZeroOrangeLemon ZeroSugarOrange Zero+11upp till −36 %

Läsk

16 varor i erbjudandet

6 kr

5 för 30:-

t.o.m. 4 okt

Bergslagshallen
Mini Mozzarella −36 % ↗

Mini Mozzarella

Coop · 235 g

13 kr ordinarie 20 kr

55 kr/kg

Bergslagshallen
Juicedryck Tropisk 10-packMonster AlarmSafari FruitsFruktdryck Multivitamin 10-packJuicedryck Apelsin 10-pack+3−36 %

Capri-Sun

8 varor i erbjudandet

26 kr ordinarie 41 kr

Capri-Sun 2 för 52kr-2 för 52:-

Bergslagshallen
Frukt & Bär MüsliHasselnöt Müsli−36 %

Müsli

2 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 25 kr

2 Müsli 32kr-2 för 32:-

Bergslagshallen
Fläskfilé −36 % ↗

Fläskfilé

Danish Crown · 650 g

80 kr/kg ordinarie 124 kr/kg

ca 52 kr/st

t.o.m. 4 okt

Bergslagshallen
Schampo KeratinBalsam Argan OilSchampo Coconut−35 %

OGX

3 varor i erbjudandet

80 kr ordinarie 123 kr

OGX 2 för 159kr-2 för 159:-

Bergslagshallen
Sköljmedel Sweet blossomSköljmedel SensitiveSköljmedel Pink PeonySköljmedel Ocean BreezeSköljmedel Lavendel+2−30 till −35 %

Sköljmedel

7 varor i erbjudandet

18 kr

Sköljmedel 2 för 35kr-2 för 35:-

Bergslagshallen
Penne LisceCapuntiRigatoniSpaghettoniLinguine+1−35 %

Pasta & ris

6 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 27 kr

2 Pasta 35kr-2 för 35:-

Bergslagshallen
Paprika Röd −35 % ↗

Paprika Röd

200 g

39 kr/kg ordinarie 60 kr/kg

ca 8 kr/st

Bergslagshallen
Bakchoklad LjusBakchoklad Mörk−32 %

Bakchoklad

2 varor i erbjudandet

24 kr

2 Bakchoklad 48kr-2 för 48:-

Bergslagshallen
Gammaldags VaniljMinecraft Big BlockVanilj med JordgubbssåsVanilj Krossad Choklad−11 till −34 %

Glass

4 varor i erbjudandet

13 kr

Gräddglass 3 för 39kr-3 för 39:-

Bergslagshallen
Strawberry Lime Sparkling 0,0%Lemon Spritz Sparkling 0,0%Pear Cider Sparkling 0,0%Rose Cider Sparkling 0,0%−34 %

Sparkling 0,0%

4 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 12 kr

5 Cider 39kr-5 för 39:-

Bergslagshallen
Tomatpuré −34 % ↗

Tomatpuré

Coop · 200 g

13 kr ordinarie 19 kr

63 kr/kg

Bergslagshallen
Fish & Crisp NuggetsFish & Crisp Gourmetfiléer−29 till −34 %

Fish Crisp

2 varor i erbjudandet

40 kr

2 för 79:-

t.o.m. 4 okt

Bergslagshallen
Kitkat White 4 FingerLion WhiteLion ChocoSmartiesKitkat 4Finger+1−34 %

Godis

6 varor i erbjudandet

6 kr ordinarie 9 kr

Kitkat 4 för 25kr-4 för 25:-

Bergslagshallen
Sharonfrukt −34 % ↗

Sharonfrukt

60 g

10 kr ordinarie 15 kr

165 kr/kg

Bergslagshallen
Proteinpudding CaramelDelicatoboll Protein Pudding−30 till −34 %

PROPUD

2 varor i erbjudandet

12 kr

3 Proteinshake 35kr-3 för 35:-

Bergslagshallen
Smältost Chili cheddarSmältost Cheddar−34 %

Smältost cheddar

2 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 25 kr

Smältost 3 för 49kr-3 för 49:-

Bergslagshallen
Blåbärsmuffins 4-packCitronmuffins 4-packChokladmuffins 4-pack−34 %

4-pack

3 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 25 kr

Muffins 3 för 49kr-3 för 49:-

Bergslagshallen
Green AntioxidantBerry Energise Super SmoothieApple JuiceTropical JuiceOrange Juice With Bits+18upp till −34 %

Innocent

23 varor i erbjudandet

30 kr

29:90/st

t.o.m. 4 okt

Bergslagshallen
Liquorice Dumle CrunchyGeisha CrunchySalt Caramel Dumle CrunchyCaramel Nougat Karl CrunchGeisha Original+2−28 till −33 %

Fazer

7 varor i erbjudandet

8 kr

Crunchy 3 för 25kr-3 för 25:-

Bergslagshallen
Kina Hallon SnacksMarianneSalty Blå Kina SnacksKina Snacks RödKina Snacks Gul+4−31 %

Fazer

9 varor i erbjudandet

21 kr

Fazer 2 för 42kr-2 för 42:-

Bergslagshallen
Risnudlar −33 % ↗

Risnudlar

Santa Maria · 180 g

14 kr ordinarie 21 kr

78 kr/kg

Bergslagshallen
Tyck till