Primat

Erbjudanden på Coop Torup

228 erbjudanden just nu · Torup · uppdaterat idag · Sida 1 av 3

Om butiken
Wild StrawberryHallon & vattenmelon sockerfriApelsinGuanabana PineappleBlueberry Pear Sockerfri−59 %

Festis

5 varor i erbjudandet

6 kr ordinarie 15 kr

5 Festis 30kr-5 för 30:-

Torup
Cactus Lime −59 % ↗

Cactus Lime

FESTIS · 500 ml

6 kr ordinarie 15 kr

12 kr/l

Torup
Kokosdröm StångSur Smultron StångSalta HallonTivolistång Jordgubb & HallonPingvinstång Mint+2−55 %

Toms

7 varor i erbjudandet

2,75 kr ordinarie 6 kr

4 Pingvinstänger 11kr-4 för 11:-

Torup
Spearmint StrengthOcean Mint DentalTuggummi OriginalIntense Mint−38 till −52 %

Godis

4 varor i erbjudandet

10 kr

Tuggummi 3 för 30kr-3 för 30:-

Torup
Fresh ColaRainbowFruitMint−52 %

Mentos

4 varor i erbjudandet

5 kr ordinarie 10 kr

Mentos 3 för 15kr-3 för 15:-

Torup
OriginalMaxPink Lemonade ZeroMaxMax Lime+10−46 till −51 %

Läsk

15 varor i erbjudandet

11 kr

Pepsi 150cl 4 för 44kr-4 för 44:-

Torup
SmartiesLion ChocoKitkat 4Finger−45 till −51 %

Godis

3 varor i erbjudandet

6 kr

Kitkat 4 för 25kr-4 för 25:-

Torup
Kolsyrat vatten KörsbärSvarta VinbärKolsyrat vatten NaturellMango GrapefruktGrönt Äpple+3−51 %

Ramlösa

8 varor i erbjudandet

7 kr ordinarie 15 kr

4 Ramlösa 150cl 29kr-4 för 29:-

Torup
Churrifically ChurrosySundae Marshmallow&S'more!Caramel Brownie PartyVanilla Pecan BlondieKaramel Sutra Core+10upp till −49 %

Ben & Jerry's

15 varor i erbjudandet

40 kr

2 för 79:-

t.o.m. 4 okt

Torup
OrangeFanta ExoticLemon-LimeLäsk BurkLemon Zero+11upp till −49 %

Läsk

16 varor i erbjudandet

6 kr

5 för 30:-

t.o.m. 4 okt

Torup
Bolognese Snack PotCarbonara Snack PotMac & Cheese Pasta Snack Pot−49 %

Snack Pot

3 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 22 kr

3 Knorr 33kr-3 för 33:-

Torup
Mjölkchoklad GräddnougatTuc Salty CrackersMjölkchoklad OreoBubbly MjölkchokladOriginal+3−38 till −49 %

Godis

8 varor i erbjudandet

13 kr

Marabou 3 för 40kr-3 för 40:-

Torup
Tandborste Flexy SoftTandborste Flexy Medium−48 %

Tandborste Flexy

2 varor i erbjudandet

9 kr ordinarie 17 kr

Tandborste 2 för 17kr-2 för 17:-

Torup
Passerade tomaterKrossade tomater ÖrterKrossade tomater VitlökKrossade tomater Chili−44 till −48 %

tomater

4 varor i erbjudandet

8 kr

3 Tomater 25kr-3 för 25:-

Torup
Laxfilé −47 % ↗

Laxfilé

Norge/Harbour · 1000 g

209 kr/kg ordinarie 396 kr/kg

ca 209 kr/st

Torup
Bomullspinnar −47 % ↗

Bomullspinnar

Coop · 200 st

10 kr ordinarie 18 kr

0,05 kr/st

Torup
ZeroDr Pepper−47 %

Dr Pepper

2 varor i erbjudandet

9 kr ordinarie 17 kr

Dr Pepper 2 för 18kr-2 för 18:-

Torup
Smoothie med Äpple, persika & banan 6 Mån EkoSmoothie Äpple, banan & mango 6 Mån EkoSmoothie Äpple, aprikos, persika, mango & banan EkoSmoothie Banan, äpple & kokos 6 Mån EkoSmoothie Äpple, persika, blåbär & hallon 6 Mån Eko−38 till −47 %

Smoothie Äpple

5 varor i erbjudandet

7 kr

Klämpåsar 5 för 35kr-5 för 35:-

Torup
Kalkon RöktSkinka RöktSkinka ExtraröktSkinka Kokt−35 till −47 %

Coop

4 varor i erbjudandet

16 kr

Pålägg Coop 2 för 32kr-2 för 32:-

Torup
Hot & Sour Tyrkisk PeberTyrkisk Peber OriginalOriginal Tutti FruttiSour Tutti FruttiPassion Tutti Frutti+1−42 till −47 %

Fazer

6 varor i erbjudandet

13 kr

Godispåsar 2 för 25kr-2 för 25:-

Torup
Fish & Crisp NuggetsFish & Crisp Gourmetfiléer−36 till −46 %

Fish Crisp

2 varor i erbjudandet

40 kr

2 för 79:-

t.o.m. 4 okt

Torup
Mjölkchoklad BarDubbel NougatChoklad OreoPeanut JappSchweizernöt Bar+7−46 %

Godis

12 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 15 kr

Dubbla sty 5 för 39kr-5 för 39:-

Torup
Halstabletter Triple ActionFruity Fresh Lemon CitronHoney FreshDouble Action SockerfriBlue Sockerfri−46 %

Vicks

5 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 23 kr

Vicks 2 för 25kr-2 för 25:-

Torup
Karamel HavssaltMjölkchoklad ChocolonelyAlmond Seasalt Mörk ChokladPecan Karamell Crunch MjölkchokladCaramel Almond Pretzel Nougat Seasaupp till −46 %

Tony's Chocolonely

5 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35:-

t.o.m. 4 okt

Torup
MarianneDumle SnacksDumle OriginalSalty Blå Kina SnacksKina Snacks Röd+1−40 till −45 %

Fazer

6 varor i erbjudandet

21 kr

Fazer 2 för 42kr-2 för 42:-

Torup
Geisha CrunchyMjölkchoklad Karl−40 till −44 %

Fazer

2 varor i erbjudandet

8 kr

Crunchy 3 för 25kr-3 för 25:-

Torup
Sköljmedel Sweet blossomSköljmedel Pink PeonySköljmedel Ocean BreezeSköljmedel Green apple−43 %

Sköljmedel

4 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 31 kr

Sköljmedel 2 för 35kr-2 för 35:-

Torup
Tuc Sour Cream OnionTuc Salt PepperTuc PaprikaTuc Original−43 %

Tuc

4 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 14 kr

TUC 2 för 16kr-2 för 16:-

Torup
Kryddmix Taco MildKryddmix Taco Hot Spice Mix Tex Mex−42 %

Kryddmix Taco

2 varor i erbjudandet

5 kr ordinarie 9 kr

2 Tacokrydda 10kr-2 för 10:-

Torup
Pear Cider Sparkling 0,0%Rose Cider Sparkling 0,0%−43 %

Cider Sparkling

2 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 14 kr

5 Cider 39kr-5 för 39:-

Torup
Sourcr/Onion MajskakorPopcorn MajskakorOst Majskakor−43 %

Majskakor

3 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 22 kr

Majskaka 2 för 25kr-2 för 25:-

Torup
OriginalBlåbärKladdkakaMjölkchoklad−40 %

Kex & kakor

4 varor i erbjudandet

14 kr

2 kakrullar 27kr-2 för 27:-

Torup
Digestive −42 % ↗

Digestive

Coop · 400 g

9 kr ordinarie 15 kr

21 kr/kg

Torup
Sandwich OriginalGlasstrutar Tip Top Mini 6-packGlasspinnar Nogger 6-packGlasspinne 88:an 6-packMini Almond+14upp till −42 %

Glass

19 varor i erbjudandet

33 kr

3 för 99:-

t.o.m. 4 okt

Torup
Lemon ZeroExotic ZeroLemon-LimeZeroExotic+15−21 till −42 %

Läsk

20 varor i erbjudandet

14 kr

2 Läsk 50cl 27kr-2 för 27:-

Torup
Risnudlar −42 % ↗

Risnudlar

Santa Maria · 180 g

14 kr ordinarie 24 kr

78 kr/kg

Torup
Skivat Bacon −41 % ↗

Skivat Bacon

SCAN · 420 g

30 kr ordinarie 51 kr

71 kr/kg

Torup
Choco Crunch −41 % ↗

Choco Crunch

OLW · 90 g

20 kr ordinarie 33 kr

217 kr/kg

Torup
Bindor Normal PremiumTrosskydd Pantyliner Large Premium 28-pack−41 %

Premium

2 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 25 kr

Trosskydd 2 för 29kr-2 för 29:-

Torup
Blåbärsmuffins 4-packChokladmuffins 4-pack−40 %

4-pack

2 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 27 kr

Muffins 3 för 49kr-3 för 49:-

Torup
Fryspåsar 8 literFryspåsar 3 liter−40 %

Fryspåsar liter

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 21 kr

Fryspåsar 2 för 25kr-2 för 25:-

Torup
Fryspåsar 6 literFryspåsar 2 literFryspåsar 1 liter−40 %

Fryspåsar liter

3 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 21 kr

Fryspåsar 2 för 25kr-2 för 25:-

Torup
Antioxidant Super SmoothieOrange Juice Without BitsOrange Juice With BitsApelsinjuice Utan FruktköttEnergise Super Smoothie+18upp till −40 %

Innocent

23 varor i erbjudandet

30 kr

29:90/st

t.o.m. 4 okt

Torup
BladspenatMajs−34 till −40 %

Coop

2 varor i erbjudandet

13 kr

3 majs & spenat 39kr-3 för 39:-

Torup
Salta pinnar −40 % ↗

Salta pinnar

Coop · 250 g

13 kr ordinarie 22 kr

52 kr/kg

Torup
Kalvbuljong TärningarFiskbuljong TärningarGrönsaks BuljongHönsbuljong TärningarKöttbuljong Tärningar+1−40 %

Tärningar

6 varor i erbjudandet

9 kr ordinarie 15 kr

2 för 18:-

t.o.m. 4 okt

Torup
Apelsin Crisp NoblesseOriginal Crisp NoblesseHavssalt Crisp Noblesse−40 %

Crisp Noblesse

3 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 54 kr

Nobless 2 för 65kr-2 för 65:-

Torup
Smältost Chili cheddarSmältost Cheddar−39 %

Smältost cheddar

2 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 27 kr

Smältost 3 för 49kr-3 för 49:-

Torup
Kattsnacks LaxTillskottsfoder Kyckling & ost−39 %

Coop

2 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 17 kr

Kattsnacks 2 för 20kr-2 för 20:-

Torup
Frukt & Bär MüsliHasselnöt Müsli−39 %

Müsli

2 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 26 kr

2 Müsli 32kr-2 för 32:-

Torup
Caesar DressingCurry-Lime DressingRomsåsAioli EriksBearnaise Tryffel+2−21 till −39 %

Eriks Såser

7 varor i erbjudandet

20 kr

MedMera: Medlemspris-Eriks såser 2 för 39kr-2 för 39:-

Torup
Choco MomentOreo Creme HomestyleHomestyle ChocolateSoft Inside HomestyleChoklad Muffin Cake+5upp till −39 %

Marabou

10 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45:-

t.o.m. 4 okt

Torup
Cheezy SauceJalapeno Lime Mayo−39 %

El Taco Truck

2 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 37 kr

2 El Taco 45kr-2 för 45:-

Torup
Ciabatta RollsFrukostbröd Mix 8-pack−39 %

Coop

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 32 kr

Bröd 3 för 59kr-3 för 59:-

Torup
Städservetter BadrumStädservetter Universal CitronStädservetter Äpple−38 %

Städservetter

3 varor i erbjudandet

14 kr ordinarie 22 kr

Städserv. 2 för 27kr-2 för 27:-

Torup
Rosta Rostbröd −38 % ↗

Rosta Rostbröd

Pågen · 450 g

13 kr ordinarie 21 kr

29 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Torup
Kyckling GrilladPastrami−35 %

Coop

2 varor i erbjudandet

16 kr

Pålägg Coop 2 för 32kr-2 för 32:-

Torup
Stekfläsk TärnatBacon SkivadBacon TärnatBacon EkoKalkonbacon Skivadupp till −38 %

Tulip

5 varor i erbjudandet

14 kr

2 för 28:-

t.o.m. 4 okt

Torup
Baguetter Halva Grova 4-packBaguetter Mini Vitlök 6-packBaguetter Mini 6-pack−35 %

Baguetter

3 varor i erbjudandet

12 kr

Baguette 3 för 35kr-3 för 35:-

Torup
Chips Stack & snack Sour cream & onionChips Stack & snack PaprikaPotatisflingor Stack & snack Salt−38 %

Stack snack

3 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 32 kr

Chips 2 för 40kr-2 för 40:-

Torup
Dill Wasabi −37 % ↗

Dill Wasabi

REDHEAD · 150 g

20 kr ordinarie 31 kr

130 kr/kg

Torup
Ostbröd 4-packRågbröd 6-pack−37 %

Coop

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 21 kr

Bröd 3 för 39kr-3 för 39:-

Torup
Kaviar −37 % ↗

Kaviar

Coop · 190 g

18 kr ordinarie 28 kr

92 kr/kg

Torup
AprikoskrämJordgubbskräm−37 %

Coop

2 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 26 kr

2 Kräm 32kr-2 för 32:-

Torup
Chèvre −37 % ↗

Chèvre

Coop · 180 g

26 kr ordinarie 42 kr

146 kr/kg

Torup
Fläskfilé −37 % ↗

Fläskfilé

Danmark/Danish Crown · 590 g

88 kr/kg ordinarie 140 kr/kg

ca 52 kr/st

t.o.m. 4 okt

Torup
Tomatpuré −37 % ↗

Tomatpuré

Coop · 200 g

13 kr ordinarie 20 kr

63 kr/kg

Torup
Blandsaft HallonBlandsaft SvartvinbärSaft PäronBlandsaft Citron & lime−37 %

Coop

4 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 32 kr

Saft 2 för 40KR-2 för 40:-

Torup
Lättfil 0,5%Mellanfil 1,5%Filmjölk 3%−37 %

Coop

3 varor i erbjudandet

9 kr ordinarie 13 kr

Filmjölk 2 för 17kr-2 för 17:-

Torup
Cheese Jalapeno MildCream Cheese OnionPaprika Havs SaltChips Salt & vinägerPeppar Chips+15upp till −37 %

Estrella

20 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45:-

t.o.m. 4 okt

Torup
Ugnsgrönsaker Andalusian StyleWok ClassicWok Thai Style−32 till −37 %

Findus

3 varor i erbjudandet

23 kr

2 Frysta Gröns. 45kr-2 för 45:-

Torup
Bakchoklad LjusBakchoklad Mörk−32 till −37 %

Bakchoklad

2 varor i erbjudandet

24 kr

2 Bakchoklad 48kr-2 för 48:-

Torup
Tyck till