Primat

Veckans erbjudanden på Coop Smålandsstenar

213 erbjudanden just nu · Smålandsstenar · uppdaterat idag · Sida 1 av 3

Om butiken
Churrifically ChurrosyPeanut Butter CupCaramel Brownie PartyVanilla Pecan BlondieKaramel Sutra Core+10upp till −50 %

Ben & Jerry's

15 varor i erbjudandet

40 kr

2 för 79:-

t.o.m. 4 okt

Smålandsstenar
Coca-Cola ZeroLäsk BurkLemon ZeroCherry Coca Cola ZeroOrange+11upp till −49 %

Läsk

16 varor i erbjudandet

6 kr

5 för 30:-

t.o.m. 4 okt

Smålandsstenar
Fish & Crisp NuggetsFish & Crisp Gourmetfiléer−37 till −47 %

Fish Crisp

2 varor i erbjudandet

40 kr

2 för 79:-

t.o.m. 4 okt

Smålandsstenar
Mjölkchoklad ChocolonelyPecan Karamell Crunch MjölkchokladKaramel HavssaltAlmond Seasalt Mörk ChokladCaramel Almond Pretzel Nougat Seasaupp till −46 %

Tony's Chocolonely

5 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35:-

t.o.m. 4 okt

Smålandsstenar
Salted Caramel ConeStrawberry White MiniMandel Mini ConeCalippo Super mix 5-packSandwich Original+14upp till −44 %

Glass

19 varor i erbjudandet

33 kr

3 för 99:-

t.o.m. 4 okt

Smålandsstenar
Peanut ButterProteinbar Triple ChocolateSalty PeanutCaramel ChocolateProteinbar Creamy coconut+4upp till −44 %

Kosttillskott

9 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 38:-

t.o.m. 4 okt

Smålandsstenar
Green AntioxidantApelsinjuice Utan FruktköttApelsinjuice med FruktköttBlåbär SvartvinbärAntioxidant Super Smoothie+18upp till −42 %

Innocent

23 varor i erbjudandet

30 kr

29:90/st

t.o.m. 4 okt

Smålandsstenar
Kalvbuljong TärningarFiskbuljong TärningarHönsbuljong TärningarKöttbuljong TärningarSvampbuljong Tärningar+1upp till −42 %

Tärningar

6 varor i erbjudandet

9 kr

2 för 18:-

t.o.m. 4 okt

Smålandsstenar
Kalkonbacon SkivadBacon SkivadStekfläsk TärnatBacon TärnatBacon Ekoupp till −41 %

Tulip

5 varor i erbjudandet

14 kr

2 för 28:-

t.o.m. 4 okt

Smålandsstenar
Mango −40 % ↗

Mango

Xtra · 500 g

21 kr ordinarie 35 kr

42 kr/kg

Smålandsstenar
Taco Spice Mix Mild −40 % ↗

Taco Spice Mix Mild

SANTA MARIA · 84 g

20 kr ordinarie 33 kr

232 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Smålandsstenar
Choco MomentMjölkchoklad Xl CookiesOreo Creme HomestyleHomestyle ChocolateSoft Inside Homestyle+5upp till −40 %

Marabou

10 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45:-

t.o.m. 4 okt

Smålandsstenar
Rosta Rostbröd −38 % ↗

Rosta Rostbröd

Pågen · 450 g

13 kr ordinarie 21 kr

29 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Smålandsstenar
Spiskummin MalenMalen KanelChili FlakesPersiljaCitronpeppar Burk+30upp till −38 %

Kryddor

35 varor i erbjudandet

15 kr

4 för 59:-

t.o.m. 4 okt

Smålandsstenar
Cheese Jalapeno MildCream Cheese OnionPaprika Havs SaltChips Salt & vinägerPeppar Chips+15upp till −38 %

Estrella

20 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45:-

t.o.m. 4 okt

Smålandsstenar
Fläskfilé −37 % ↗

Fläskfilé

Danmark/Danish Crown · 590 g

88 kr/kg ordinarie 140 kr/kg

ca 52 kr/st

t.o.m. 4 okt

Smålandsstenar
Frönuftig −37 % ↗

Frönuftig

Polarbröd · 375 g

20 kr ordinarie 32 kr

53 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Smålandsstenar
Glans med BlomsteroljaNärande med KokosnötVolym med PassionsfruktNärande med KokosnötGlans med Blomsterolja+8upp till −36 %

Barnängen

13 varor i erbjudandet

17 kr

2 för 34:-

t.o.m. 4 okt

Smålandsstenar
Solroskärnor −35 % ↗

Solroskärnor

Risenta · 400 g

18 kr ordinarie 27 kr

44 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Smålandsstenar
Svea MellanmörkFranskrost Extra MörkrostMellanrost ClassicGran Dia MellanmörkFestivita Extra Mörkrost+4upp till −35 %

Arvid Nordquist

9 varor i erbjudandet

50 kr

2 för 99:-

t.o.m. 4 okt

Smålandsstenar
Mozzarella Pizza RistorantePizza Piadina Prosciutto 2-packPizza Piadina Quattro Formaggi 2-packPizza Piadina Diavola 2-packPizza Piccolissima Prosciutto 12-pack+6upp till −34 %

Pizza

11 varor i erbjudandet

28 kr

2 för 55:-

t.o.m. 4 okt

Smålandsstenar
Purjolök −33 % ↗

Purjolök

Sverige · 1000 g

8 kr/kg ordinarie 13 kr/kg

ca 8 kr/st

t.o.m. 4 okt

Smålandsstenar
Munkens Svarta MellanlagradMunkens Svarta 31%Ost Munkens Rödaupp till −33 %

Munkens

3 varor i erbjudandet

99 kr/kg

99/kg

t.o.m. 4 okt

Smålandsstenar
Grekisk färsbiffCevapciciKycklingschnitzelKycklinglasagneKalops Fryst/1 Port+14−33 %

Dafgårds

19 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 37 kr

4 för 99:-

t.o.m. 4 okt

Smålandsstenar
Kycklinginnerf Grillad Bbq SmakKycklingbröst Filé GrillkryddadKycklingspett GrillkryddadeKycklingbröst Filé Citron VitlökKyckling Grillad Tärnadupp till −32 %

Kyckling

5 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65:-

t.o.m. 4 okt

Smålandsstenar
Pasta OxfiléWallenbergare med PotatismosFärsk Färdigmat FläskfilépastaBiff StroganoffPasta Kycklingfiléupp till −31 %

Färdigmat

5 varor i erbjudandet

60 kr

59:90/st

t.o.m. 4 okt

Smålandsstenar
Holy Pepperoni X-Tra Allt PizzaMexicana X-Tra Allt PizzaKebab X-Tra Allt PizzaCapricciosa X-Tra Allt PizzaVesuvio X-Tra Allt Pizza+4upp till −30 %

Pizza

9 varor i erbjudandet

33 kr

3 för 99:-

t.o.m. 4 okt

Smålandsstenar
Olivolja Classico −30 % ↗

Olivolja Classico

Coop · 500 ml

49 kr ordinarie 70 kr

98 kr/l

t.o.m. 4 okt

Smålandsstenar
Basturökt KalkonbröstExtrarökt SkinkaSkinka RökigasteSkinka BasturöktSkinka Ugnsrostad+1upp till −29 %

Skinka

6 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45:-

t.o.m. 4 okt

Smålandsstenar
VitlökssåsMangorajaBearnaise OriginalVit Kebabsås ToppingDressing Orient+4upp till −28 %

Såser & smaksättare

9 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45:-

t.o.m. 4 okt

Smålandsstenar
Ikaffe Barista EditionIkaffe Lightupp till −25 %

Ikaffe

2 varor i erbjudandet

17 kr

2 för 34:-

t.o.m. 4 okt

Smålandsstenar
Pärlsocker −24 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 20 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Smålandsstenar
Laktosfri Mat 15%Laktosfri Mat 4%Laktosfri Vaniljvisp 12%Visp 31%Låglaktos Visp 24%+2upp till −24 %

Grädde

7 varor i erbjudandet

10 kr

10:-

t.o.m. 4 okt

Smålandsstenar
Citron DillsåsGrönpepparsås 3-packCurrysås 3-packBrunsås 3-packGräddsås 3-pack+5upp till −24 %

Blå Band

10 varor i erbjudandet

14 kr

2 för 28:-

t.o.m. 4 okt

Smålandsstenar
Chicken KebabBuffalo Wings GrilladeChicken Nuggets CrispyChicken Nuggetsupp till −23 %

Frysta måltider

4 varor i erbjudandet

35 kr

2 för 69:-

t.o.m. 4 okt

Smålandsstenar
Superpack −23 % ↗

Superpack

Tidsam · 1 st

100 kr ordinarie 129 kr

100 kr/st

Smålandsstenar
Flingor All Bran −20 % ↗

Flingor All Bran

Kellogg's · 375 g

39 kr ordinarie 49 kr

104 kr/kg

Smålandsstenar
Punschpokal −20 % ↗

Punschpokal

TOMS · 25 g

8 kr ordinarie 10 kr

331 kr/kg

Smålandsstenar
Valnötter −20 % ↗

Valnötter

Xtra · 300 g

47 kr ordinarie 59 kr

157 kr/kg

Smålandsstenar
Kebab nötKycklingkebabupp till −20 %

Coop

2 varor i erbjudandet

45 kr

45:-

t.o.m. 4 okt

Smålandsstenar
Schnitzel 6-packOstschnitzel 6-pack−19 %

6-pack

2 varor i erbjudandet

56 kr ordinarie 69 kr

55.9

t.o.m. 4 okt

Smålandsstenar
Fläsksida −18 % ↗

Fläsksida

Sverige/Scan · 1500 g

89 kr/kg ordinarie 108 kr/kg

ca 134 kr/st

t.o.m. 4 okt

Smålandsstenar
Ingefära Eko −17 % ↗

Ingefära Eko

200 g

75 kr/kg ordinarie 90 kr/kg

ca 15 kr/st

Smålandsstenar
Glass −16 % ↗

Glass

Daim · 850 ml

46 kr ordinarie 55 kr

54 kr/l

Smålandsstenar
Glass −16 % ↗

Glass

Oreo · 850 ml

46 kr ordinarie 55 kr

54 kr/l

Smålandsstenar
Kokkorv Original −16 % ↗

Kokkorv Original

SIBYLLA · 300 g

39 kr ordinarie 46 kr

128 kr/kg

Smålandsstenar
Citronsyra −16 % ↗

Citronsyra

Coop · 30 g

12 kr ordinarie 14 kr

398 kr/kg

Smålandsstenar
Gouda −15 % ↗

Gouda

Xtra · 500 g

47 kr ordinarie 55 kr

94 kr/kg

Smålandsstenar
Edamer −15 % ↗

Edamer

Xtra · 500 g

47 kr ordinarie 55 kr

94 kr/kg

Smålandsstenar
Fusilli −14 % ↗

Fusilli

Coop · 500 g

13 kr ordinarie 15 kr

26 kr/kg

Smålandsstenar
Pasta Ruote −14 % ↗

Pasta Ruote

Coop · 500 g

13 kr ordinarie 15 kr

26 kr/kg

Smålandsstenar
Pasta Gnocchi −14 % ↗

Pasta Gnocchi

Coop · 500 g

13 kr ordinarie 15 kr

26 kr/kg

Smålandsstenar
Pasta Farfalle −14 % ↗

Pasta Farfalle

Coop · 500 g

13 kr ordinarie 15 kr

26 kr/kg

Smålandsstenar
Zucchini Eko −14 % ↗

Zucchini Eko

360 g

22 kr ordinarie 26 kr

61 kr/kg

Smålandsstenar
Kotlett skivad −13 % ↗

Kotlett skivad

Scan · 300 g

40 kr ordinarie 46 kr

133 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Smålandsstenar
Riven Ost −13 % ↗

Riven Ost

Xtra · 500 g

41 kr ordinarie 47 kr

82 kr/kg

Smålandsstenar
Morötter −12 % ↗

Morötter

COOP · 1000 g

20 kr ordinarie 23 kr

20 kr/kg

Smålandsstenar
Pizzakit −12 % ↗

Pizzakit

Coop · 560 g

25 kr ordinarie 28 kr

45 kr/kg

Smålandsstenar
Juice Tropisk −12 % ↗

Juice Tropisk

Coop · 1000 ml

23 kr ordinarie 26 kr

23 kr/l

Smålandsstenar
Juice Äpple −12 % ↗

Juice Äpple

Coop · 1000 ml

23 kr ordinarie 26 kr

23 kr/l

Smålandsstenar
Honung −11 % ↗

Honung

Xtra · 650 g

37 kr ordinarie 41 kr

56 kr/kg

Smålandsstenar
Röda Vindruvor −11 % ↗

Röda Vindruvor

ICA. Italien/Spanien · 500 g

37 kr ordinarie 42 kr

74 kr/kg

Smålandsstenar
Limejuice −11 % ↗

Limejuice

Coop · 200 ml

11 kr ordinarie 12 kr

53 kr/l

Smålandsstenar
Citronjuice −11 % ↗

Citronjuice

Coop · 200 ml

11 kr ordinarie 12 kr

53 kr/l

Smålandsstenar
Kids Trend −11 % ↗

Kids Trend

Tidsam · 1 st

80 kr ordinarie 90 kr

80 kr/st

Smålandsstenar
Kikärtor −11 % ↗

Kikärtor

Coop · 380 g

11 kr ordinarie 12 kr

29 kr/kg

Smålandsstenar
Tyck till