Primat

Veckans erbjudanden på Coop Målilla

207 erbjudanden just nu · Målilla · uppdaterat igår · Sida 1 av 3

Om butiken
Kryddmix Fajita Mild Spice Mix Tex MexKryddmix Taco Mild−43 till −62 %

Kryddmix Mild

2 varor i erbjudandet

5 kr

2 Tacokrydda 10kr-2 för 10:-

Målilla
Wild StrawberryHallon & vattenmelon sockerfriApelsinGuanabana Pineapple−59 %

Festis

4 varor i erbjudandet

6 kr ordinarie 15 kr

5 Festis 30kr-5 för 30:-

Målilla
Cactus Lime −59 % ↗

Cactus Lime

FESTIS · 500 ml

6 kr ordinarie 15 kr

12 kr/l

Målilla
Kokosdröm StångSur Smultron StångSalta HallonTivolistång Jordgubb & HallonPingvinstång Mint+2−55 %

Toms

7 varor i erbjudandet

2,75 kr ordinarie 6 kr

4 Pingvinstänger 11kr-4 för 11:-

Målilla
Fresh ColaRainbowFruitMint−52 %

Mentos

4 varor i erbjudandet

5 kr ordinarie 10 kr

Mentos 3 för 15kr-3 för 15:-

Målilla
OriginalMaxPink Lemonade ZeroMaxMax Lime+5−46 till −51 %

Läsk

10 varor i erbjudandet

11 kr

Pepsi 150cl 4 för 44kr-4 för 44:-

Målilla
Kolsyrat vatten KörsbärSvarta VinbärKolsyrat vatten NaturellMango GrapefruktGrönt Äpple+3−51 %

Ramlösa

8 varor i erbjudandet

7 kr ordinarie 15 kr

4 Ramlösa 150cl 29kr-4 för 29:-

Målilla
OrangeKoffeinfriFanta ExoticCoca-Cola ZeroLäsk Burk+11upp till −49 %

Läsk

16 varor i erbjudandet

6 kr

5 för 30:-

t.o.m. 4 okt

Målilla
Bolognese Snack PotCarbonara Snack Pot−49 %

Snack Pot

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 22 kr

3 Knorr 33kr-3 för 33:-

Målilla
Mjölkchoklad GräddnougatMjölkchoklad DukatTuc Salty CrackersDrömkrisp HasselnougatBubbly Mjölkchoklad+4−38 till −49 %

Godis

9 varor i erbjudandet

13 kr

Marabou 3 för 40kr-3 för 40:-

Målilla
Tandborste Flexy SoftTandborste Flexy Medium−48 %

Tandborste Flexy

2 varor i erbjudandet

9 kr ordinarie 17 kr

Tandborste 2 för 17kr-2 för 17:-

Målilla
Passerade tomaterKrossade tomater ÖrterKrossade tomater VitlökKrossade tomater Chili−44 till −48 %

tomater

4 varor i erbjudandet

8 kr

3 Tomater 25kr-3 för 25:-

Målilla
Laxfilé −47 % ↗

Laxfilé

Norge/Harbour · 1000 g

209 kr/kg ordinarie 396 kr/kg

ca 209 kr/st

Målilla
Bomullspinnar −47 % ↗

Bomullspinnar

Coop · 200 st

10 kr ordinarie 18 kr

0,05 kr/st

Målilla
ZeroDr Pepper−47 %

Dr Pepper

2 varor i erbjudandet

9 kr ordinarie 17 kr

Dr Pepper 2 för 18kr-2 för 18:-

Målilla
Glutenfri Smoothie med havre, äpple, hallon & blåbär 6 Mån EkoSmoothie med Äpple, persika & banan 6 Mån EkoSmoothie Päron, banan & jordgubb 6 Mån EkoSmoothie Äpple, banan & mango 6 Mån EkoSmoothie Äpple, aprikos, persika, mango & banan Eko+2−38 till −47 %

Smoothie äpple

7 varor i erbjudandet

7 kr

Klämpåsar 5 för 35kr-5 för 35:-

Målilla
Kalkon RöktSkinka RöktSkinka ExtraröktSkinka Kokt−35 till −47 %

Coop

4 varor i erbjudandet

16 kr

Pålägg Coop 2 för 32kr-2 för 32:-

Målilla
Tyrkisk Peber OriginalOriginal Tutti FruttiSour Tutti FruttiPassion Tutti FruttiRings Tutti Frutti−42 till −47 %

Tutti Frutti

5 varor i erbjudandet

13 kr

Godispåsar 2 för 25kr-2 för 25:-

Målilla
Fish & Crisp NuggetsFish & Crisp Gourmetfiléer−36 till −46 %

Fish Crisp

2 varor i erbjudandet

40 kr

2 för 79:-

t.o.m. 4 okt

Målilla
Mjölkchoklad BarDubbel NougatChoklad OreoPeanut JappSchweizernöt Bar+7−46 %

Godis

12 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 15 kr

Dubbla sty 5 för 39kr-5 för 39:-

Målilla
Halstabletter Triple ActionFruity Fresh Lemon CitronHoney FreshDouble Action Sockerfri−46 %

Vicks

4 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 23 kr

Vicks 2 för 25kr-2 för 25:-

Målilla
Mjölkchoklad ChocolonelyKaramel HavssaltAlmond Seasalt Mörk ChokladPecan Karamell Crunch MjölkchokladCaramel Almond Pretzel Nougat Seasaupp till −46 %

Tony's Chocolonely

5 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35:-

t.o.m. 4 okt

Målilla
MarianneDumle OriginalSalty Blå Kina SnacksKina Snacks RödKina Snacks Gul−40 till −45 %

Fazer

5 varor i erbjudandet

21 kr

Fazer 2 för 42kr-2 för 42:-

Målilla
SesamkakorSesamkaka Kokos−45 %

Coop

2 varor i erbjudandet

4 kr ordinarie 7 kr

3 Sesam 12kr-3 för 12:-

Målilla
Lion ChocoKitkat 4Finger−45 %

Godis

2 varor i erbjudandet

6 kr ordinarie 11 kr

Kitkat 4 för 25kr-4 för 25:-

Målilla
Cookie DoughHalf Baked Brownies Cookie DougChurrifically ChurrosyBrookies CreamGlass Spectacu-love+10upp till −44 %

Ben & Jerry's

15 varor i erbjudandet

40 kr

2 för 79:-

t.o.m. 4 okt

Målilla
Geisha CrunchySalt Caramel Dumle CrunchyMjölkchoklad Karl−40 till −44 %

Fazer

3 varor i erbjudandet

8 kr

Crunchy 3 för 25kr-3 för 25:-

Målilla
Sköljmedel Pink PeonySköljmedel Ocean BreezeSköljmedel Green apple−43 %

Sköljmedel

3 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 31 kr

Sköljmedel 2 för 35kr-2 för 35:-

Målilla
Tuc Sour Cream OnionTuc PaprikaTuc Original−43 %

Tuc

3 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 14 kr

TUC 2 för 16kr-2 för 16:-

Målilla
Sourcr/Onion MajskakorPopcorn MajskakorOst Majskakor−43 %

Majskakor

3 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 22 kr

Majskaka 2 för 25kr-2 för 25:-

Målilla
OriginalBlåbärKladdkakaMjölkchoklad−40 %

Kex & kakor

4 varor i erbjudandet

14 kr

2 kakrullar 27kr-2 för 27:-

Målilla
Digestive −42 % ↗

Digestive

Coop · 400 g

9 kr ordinarie 15 kr

21 kr/kg

Målilla
Sandwich OriginalGlasstrutar Tip Top Mini 6-packGlasspinnar Nogger 6-packGlasspinne 88:an 6-packMini Almond+14upp till −42 %

Glass

19 varor i erbjudandet

33 kr

3 för 99:-

t.o.m. 4 okt

Målilla
Lemon ZeroExotic ZeroLemon-LimeZeroExotic+13−21 till −42 %

Läsk

18 varor i erbjudandet

14 kr

2 Läsk 50cl 27kr-2 för 27:-

Målilla
Risnudlar −42 % ↗

Risnudlar

Santa Maria · 180 g

14 kr ordinarie 24 kr

78 kr/kg

Målilla
Skivat Bacon −41 % ↗

Skivat Bacon

SCAN · 420 g

30 kr ordinarie 51 kr

71 kr/kg

Målilla
Kattmat Helfoder Paté Lax & räkorKattmat Paté ViltKattmat Helfoder Paté Kyckling−41 %

Kattmat Paté

3 varor i erbjudandet

5 kr ordinarie 9 kr

Kattmat 3 för 15kr-3 för 15:-

Målilla
Bindor Normal PremiumTrosskydd Pantyliner Large Premium 28-pack−41 %

Premium

2 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 25 kr

Trosskydd 2 för 29kr-2 för 29:-

Målilla
Blåbärsmuffins 4-packChokladmuffins 4-pack−40 %

4-pack

2 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 27 kr

Muffins 3 för 49kr-3 för 49:-

Målilla
Fryspåsar 8 literFryspåsar 3 liter−40 %

Fryspåsar liter

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 21 kr

Fryspåsar 2 för 25kr-2 för 25:-

Målilla
Fryspåsar 6 literFryspåsar 2 literFryspåsar 1 liter−40 %

Fryspåsar liter

3 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 21 kr

Fryspåsar 2 för 25kr-2 för 25:-

Målilla
Bladspenat −40 % ↗

Bladspenat

Coop · 450 g

13 kr ordinarie 22 kr

29 kr/kg

Målilla
Salta pinnar −40 % ↗

Salta pinnar

Coop · 250 g

13 kr ordinarie 22 kr

52 kr/kg

Målilla
Grönsaks BuljongKöttbuljong TärningarKalvbuljong TärningarFiskbuljong TärningarHönsbuljong Tärningar+1upp till −40 %

Tärningar

6 varor i erbjudandet

9 kr

2 för 18:-

t.o.m. 4 okt

Målilla
Ocean Mint DentalTuggummi OriginalIntense Mint−38 %

Godis

3 varor i erbjudandet

10 kr

Tuggummi 3 för 30kr-3 för 30:-

Målilla
Smältost Chili cheddarSmältost Cheddar−39 %

Smältost cheddar

2 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 27 kr

Smältost 3 för 49kr-3 för 49:-

Målilla
Choco MomentOreo Creme HomestyleHomestyle ChocolateSoft Inside HomestyleChoco Whoopies+5upp till −39 %

Marabou

10 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45:-

t.o.m. 4 okt

Målilla
Cheezy SauceJalapeno Lime Mayo−39 %

El Taco Truck

2 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 37 kr

2 El Taco 45kr-2 för 45:-

Målilla
Ciabatta RollsFrukostbröd Mix 8-pack−39 %

Coop

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 32 kr

Bröd 3 för 59kr-3 för 59:-

Målilla
Städservetter Universal CitronStädservetter Äpple−38 %

Städservetter

2 varor i erbjudandet

14 kr ordinarie 22 kr

Städserv. 2 för 27kr-2 för 27:-

Målilla
Kyckling GrilladPastrami−35 %

Coop

2 varor i erbjudandet

16 kr

Pålägg Coop 2 för 32kr-2 för 32:-

Målilla
Gräddfil 12% −38 % ↗

Gräddfil 12%

Coop · 300 ml

9 kr ordinarie 14 kr

28 kr/l

Målilla
Chips Stack & snack Sour cream & onionChips Stack & snack Paprika−38 %

Chips Stack

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 32 kr

Chips 2 för 40kr-2 för 40:-

Målilla
Kaviar −37 % ↗

Kaviar

Coop · 190 g

18 kr ordinarie 28 kr

92 kr/kg

Målilla
AprikoskrämJordgubbskräm−37 %

Coop

2 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 26 kr

2 Kräm 32kr-2 för 32:-

Målilla
Svea MellanmörkMellanrost ClassicGran Dia MellanmörkPressiado MörkrostFranskrost Extra Mörkrost+4upp till −37 %

Arvid Nordquist

9 varor i erbjudandet

50 kr

2 för 99:-

t.o.m. 4 okt

Målilla
Chèvre −37 % ↗

Chèvre

Coop · 180 g

26 kr ordinarie 42 kr

146 kr/kg

Målilla
Fläskfilé −37 % ↗

Fläskfilé

Danmark/Danish Crown · 590 g

88 kr/kg ordinarie 140 kr/kg

ca 52 kr/st

t.o.m. 4 okt

Målilla
Tomatpuré −37 % ↗

Tomatpuré

Coop · 200 g

13 kr ordinarie 20 kr

63 kr/kg

Målilla
Blandsaft HallonBlandsaft SvartvinbärSaft PäronBlandsaft Citron & lime−37 %

Coop

4 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 32 kr

Saft 2 för 40KR-2 för 40:-

Målilla
Lättfil 0,5%Mellanfil 1,5%Filmjölk 3%−37 %

Coop

3 varor i erbjudandet

9 kr ordinarie 13 kr

Filmjölk 2 för 17kr-2 för 17:-

Målilla
Paprika Havs SaltChips Salt & vinägerPeppar ChipsRanch SourcreamPotatischips Saltade+15upp till −37 %

Estrella

20 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45:-

t.o.m. 4 okt

Målilla
Bakchoklad LjusBakchoklad Mörk−32 till −37 %

Bakchoklad

2 varor i erbjudandet

24 kr

2 Bakchoklad 48kr-2 för 48:-

Målilla
Nötmix Honung Mild ChiliNötmix med Bär−37 %

Nötmix

2 varor i erbjudandet

24 kr ordinarie 38 kr

Nötmix 2 för 48kr-2 för 48:-

Målilla
Capricciosa X-Tra Allt PizzaKebab X-Tra Allt PizzaCalzone X-Tra Allt PizzaMinipizza Mexicana−27 till −36 %

Grandiosa

4 varor i erbjudandet

18 kr

Pizza 2 för 35kr-2 för 35:-

Målilla
Rosta Rostbröd −36 % ↗

Rosta Rostbröd

Pågen · 450 g

13 kr ordinarie 20 kr

29 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Målilla
Vätskeersättning hallonVätskeersättning Rehydrate Citron−36 %

Vätskeersättning

2 varor i erbjudandet

26 kr ordinarie 41 kr

Vätskeersättning 2f52-2 för 52:-

Målilla
Rosépeppar BurkPizzakrydda BurkKardemumma MalenChili FlakesPersilja+30upp till −36 %

Kryddor

35 varor i erbjudandet

15 kr

4 för 59:-

t.o.m. 4 okt

Målilla
Fruktdryck skogsbär 8-packFruktdryck Tropical 8-packFruktdryck apelsinsmak 8-pack−36 %

Fruktdryck 8-pack

3 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 35 kr

2 Coop Drink 8P 45KR-2 för 45:-

Målilla
Bearnaise −36 % ↗

Bearnaise

Eriks såser · 230 ml

20 kr ordinarie 30 kr

85 kr/l

Målilla
Champinjoner −35 % ↗

Champinjoner

Coop · 320 g

11 kr ordinarie 17 kr

34 kr/kg

Målilla
Maxi 1-Pack −35 % ↗

Maxi 1-Pack

KINDER · 21 g

4 kr ordinarie 6 kr

190 kr/kg

Målilla
PassionsodaSockerdrickaPäronsodaHallonsodaCola−35 %

Coop

5 varor i erbjudandet

4,90 kr ordinarie 8 kr

10 Läsk 33cl 49kr-10 för 49:-

Målilla
Tyck till