Primat

Erbjudanden på Coop Örkelljunga

62 erbjudanden just nu · Örkelljunga · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Potatis FastPotatis Mjölig

Potatis

2 varor i erbjudandet

10 kr

10:-

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
PalsternackaPalsternacka Eko

Palsternacka

2 varor i erbjudandet

20 kr

20:-

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Paprika Mix ↗

Paprika Mix

Nederländerna/Coop · 400 g

22 kr 22:-

55 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Chili FlakesPersiljaCitronpeppar BurkVitlök RostadSuperkryddor Kanel, Kardemumma, Ingefära Klassisk+30

Kryddor

35 varor i erbjudandet

15 kr

4 för 59:-

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Sandwich OriginalGlasstrutar Tip Top Mini 6-packSalted Caramel ConeMandel Mini ConeStrawberry White Mini+14

Glass

19 varor i erbjudandet

33 kr

3 för 99:-

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Churrifically ChurrosyBrookies CreamGlass Spectacu-loveSundae Marshmallow&S'more!Cookie Vermont Sundae+10

Ben & Jerry's

15 varor i erbjudandet

40 kr

2 för 79:-

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Kalvbuljong TärningarFiskbuljong TärningarGrönsaks BuljongHönsbuljong TärningarKöttbuljong Tärningar+1

Tärningar

6 varor i erbjudandet

9 kr

2 för 18:-

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Visp 31%Låglaktos Visp 24%Laktosfri Mat 15%Plant Cream VegetabiliskPlant Cream Vegetabilisk+2

Grädde

7 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 12 kr

10:-

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Choco MomentDaim Cookies XlMjölkchoklad Xl CookiesChoco WhoopiesChoklad Muffin Cake+5

Marabou

10 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45:-

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Ikaffe LightIkaffe Barista Edition

Ikaffe

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie ca 18 kr

2 för 34:-

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Pizza Queen KantarellPizza Magiska MagganPizza Suveräna SalamiHoly Pepperoni X-Tra Allt PizzaMexicana X-Tra Allt Pizza+4

Pizza

9 varor i erbjudandet

33 kr

3 för 99:-

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Proteinbar Creamy coconutDulce De LecheProteinbar choco crushHazelnut ChocolatePeanut Butter+4

Kosttillskott

9 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie ca 18 kr

3 för 38:-

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Sesamfrön Vita −38 % ↗

Sesamfrön Vita

KOCKENS · 38 g

15 kr ordinarie ca 24 kr

388 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Olivolja Classico −25 % ↗

Olivolja Classico

Coop · 500 ml

49 kr ordinarie ca 65 kr

98 kr/l

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Cola FocusFocus GuavoGoldiberry Exotic FizzGolden Soleil Exotic RaspberryLemon Lime Electrolyte+29

Energidryck

34 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32:-

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Lugnande Aloe VeraFukt & Glans RisvattenFukt & Glans RisvattenNormal med Ekologiska ÖrterFärgglans med Granatäpple+8

Barnängen

13 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie ca 25 kr

2 för 34:-

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Kalkon Bröstfilé −9 % ↗

Kalkon Bröstfilé

INGELSTAKALKON · 400 g

83 kr ordinarie ca 91 kr

207 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Citron DillsåsBearnaisesås KryddigCafé De Paris SåsChampinjonsås 3-packGrönpepparsås 3-pack+5

Blå Band

10 varor i erbjudandet

14 kr

2 för 28:-

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Chicken Nuggets CrispyChicken NuggetsChicken KebabBuffalo Wings Grillade

Frysta måltider

4 varor i erbjudandet

35 kr

2 för 69:-

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Kycklingspett GrillkryddadeKycklingbröst Filé Citron VitlökKycklinginnerf Grillad Bbq SmakKyckling Grillad TärnadKycklingbröst Filé Grillkryddad

Kyckling

5 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65:-

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Vit Kebabsås ToppingVitlökssåsMangorajaDressing OrientRanchdressing+4

Såser & smaksättare

9 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie ca 27 kr

2 för 45:-

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
NorrbodakorvLindösalami Soltorkad tomatLindösalami Peppar

Korv

3 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45:-

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Basturökt KalkonbröstSkinka UgnsrostadExtrarökt SkinkaKokt Skinka SkivadSkinka Rökigaste+1

Skinka

6 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie ca 29 kr

2 för 45:-

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Kyckling GrilladKyckling Extrarökt

Kyckling

2 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie ca 29 kr

2 för 45:-

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Frönuftig −28 % ↗

Frönuftig

Polarbröd · 375 g

20 kr ordinarie ca 28 kr

53 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Solroskärnor −26 % ↗

Solroskärnor

Risenta · 400 g

18 kr ordinarie ca 24 kr

44 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Taco Spice Mix Mild −25 % ↗

Taco Spice Mix Mild

SANTA MARIA · 84 g

20 kr ordinarie ca 26 kr

232 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Rosta Rostbröd −32 % ↗

Rosta Rostbröd

Pågen · 450 g

13 kr ordinarie ca 19 kr

29 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Grekisk färsbiffCevapciciKycklingschnitzelKycklinglasagneKalops Fryst/1 Port+14

Dafgårds

19 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie ca 29 kr

4 för 99:-

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Laktosfri MjölkLaktosfri LättmjölkLaktosfri MellanmjölkLaktosfri Lättmjölk 0,5%Mjölk Vitamin D+1

Laktosfri

6 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 39:-

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Pressiado MörkrostSvea MellanmörkFranskrost Extra MörkrostMellanrost ClassicKokkaffe Mellanrost+4

Arvid Nordquist

9 varor i erbjudandet

50 kr

2 för 99:-

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Chips HolidayCheese Jalapeno MildBrynt Smör Vitlök&HavssaltCream Cheese OnionPaprika Havs Salt+15

Estrella

20 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45:-

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Fish & Crisp NuggetsFish & Crisp Gourmetfiléer

Fish Crisp

2 varor i erbjudandet

40 kr

2 för 79:-

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Zero6-pack

Trocadero

2 varor i erbjudandet

31 kr ordinarie ca 40 kr

2 för 62:-

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Pärlsocker −16 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie ca 18 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Schnitzel 6-packOstschnitzel 6-pack

6-pack

2 varor i erbjudandet

56 kr ordinarie ca 63 kr

55.9

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Kotlett skivad −6 % ↗

Kotlett skivad

Scan · 300 g

40 kr ordinarie ca 42 kr

133 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Kebab nötKycklingkebab

Coop

2 varor i erbjudandet

45 kr

45:-

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Kycklingfilé i bitKycklinginnerfiléKycklinglårfiléKycklingbröstfilé

Kyckling

4 varor i erbjudandet

40 kr ordinarie ca 54 kr

39:90/st

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Gyros Kebab −20 % ↗

Gyros Kebab

Coop · 350 g

45 kr ordinarie ca 56 kr

129 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Kyckling Tex mex −26 % ↗

Kyckling Tex mex

Coop · 350 g

45 kr ordinarie ca 61 kr

129 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Pulled Pork −6 % ↗

Pulled Pork

COOP · 400 g

45 kr ordinarie ca 48 kr

113 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Lemon Lime No SugarWild Raspberry No SugarTriple Melon No SugarStrawb/Rhuba No SugarSour Apple No Sugar+17

Juice

22 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 43:-

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Salted Caramel Crunchy TreatsDark Chocolate AlmondSweet&Salty Crunchy Treats

Anthon Berg

3 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 49:-

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Port Salut FamiljefavoriterGouda FamiljefavoriterGräddis Familjefavoriter

Familjefavoriter

3 varor i erbjudandet

40 kr ordinarie ca 48 kr

39:90/st

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Stekfläsk TärnatBacon TärnatBacon EkoKalkonbacon SkivadBacon Skivad

Tulip

5 varor i erbjudandet

14 kr

2 för 28:-

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Antioxidant Super SmoothieEnergise Super SmoothieApple JuiceJuice Äpple, kiwi & gurkaJuice Äpple & hallon+18

Innocent

23 varor i erbjudandet

30 kr

29:90/st

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Lemon ZeroCherry Coca Cola ZeroOrangeKoffeinfriLemon Zero+11

Läsk

16 varor i erbjudandet

6 kr

5 för 30:-

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Pizza Piadina Prosciutto 2-packPizza Piadina Quattro Formaggi 2-packPizza Piadina Diavola 2-packPizza Piccolissima Prosciutto 12-packPizza Piccolissima tre formaggi 12-pack+6

Pizza

11 varor i erbjudandet

28 kr

2 för 55:-

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Fläskfilé −36 % ↗

Fläskfilé

Danmark/Danish Crown · 590 g

88 kr/kg ordinarie ca 137 kr/kg

ca 52 kr/st

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Borgmästarost −29 % ↗

Borgmästarost

Boxholms · 790 g

110 kr/kg ordinarie ca 156 kr/kg

ca 87 kr/st

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Munkens Svarta MellanlagradMunkens Svarta 31%Ost Munkens Röda

Munkens

3 varor i erbjudandet

99 kr/kg

99/kg

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Ost Munkens Svarta 31% −29 % ↗

Ost Munkens Svarta 31%

Sverige/Wästgöta Kloster · 800 g

99 kr/kg ordinarie ca 139 kr/kg

ca 79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Fläsksida −12 % ↗

Fläsksida

Sverige/Scan · 1500 g

89 kr/kg ordinarie ca 101 kr/kg

ca 134 kr/st

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Purjolök −28 % ↗

Purjolök

Sverige · 1000 g

8 kr/kg ordinarie ca 12 kr/kg

ca 8 kr/st

t.o.m. 4 okt

Örkelljunga
Tyck till