Primat

Portionsbröd 6 för 28kr-6 för 28:-

13 varor i erbjudandet på Coop Stora Väla Helsingborg

← Alla erbjudanden
Baguette Vallmo −24 % ↗

Baguette Vallmo

Bonjour · 75 g

4,67 kr ordinarie 6 kr

62 kr/kg

Stora Väla Helsingborg
Ciabattina Bageri −26 % ↗

Ciabattina Bageri

La Lorraine · 75 g

4,67 kr ordinarie 6 kr

62 kr/kg

Stora Väla Helsingborg
Havreruta −24 % ↗

Havreruta

Bonjour · 90 g

4,67 kr ordinarie 6 kr

52 kr/kg

Stora Väla Helsingborg
Källarfranska −24 % ↗

Källarfranska

Bonjour · 80 g

4,67 kr ordinarie 6 kr

58 kr/kg

Stora Väla Helsingborg
Minibaguette −24 % ↗

Minibaguette

Bonjour · 75 g

4,67 kr ordinarie 6 kr

62 kr/kg

Stora Väla Helsingborg
Ost-och Chiaruta −24 % ↗

Ost-och Chiaruta

Bonjour · 90 g

4,67 kr ordinarie 6 kr

52 kr/kg

Stora Väla Helsingborg
Ostfralla −24 % ↗

Ostfralla

Bake My Day · 70 g

4,67 kr ordinarie 6 kr

67 kr/kg

Stora Väla Helsingborg
Sportfralla Deg −24 % ↗

Sportfralla Deg

Bonjour · 100 g

4,67 kr ordinarie 6 kr

47 kr/kg

Stora Väla Helsingborg
Vallmobräck −24 % ↗

Vallmobräck

Schulstad Bakery Solutions · 74 g

4,67 kr ordinarie 6 kr

63 kr/kg

Stora Väla Helsingborg
Tyck till