Primat

Veckans erbjudanden på Coop Stora Väla Helsingborg

738 erbjudanden just nu · Ödåkra · uppdaterat idag · Sida 4 av 8

Om butiken
Vetemjöl −18 % ↗

Vetemjöl

Coop · 2000 g

13 kr ordinarie 16 kr

7 kr/kg

Stora Väla Helsingborg
Vaniljhjärtan Schulstad Bakery SolutionsToscabulleChokladmuffinCroissant Cocoa KingBlåbärskringla+14−18 %

Kex & kakor

19 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 12 kr

Kaffebröd 2 för 20kr-2 för 20:-

Stora Väla Helsingborg
Citrus Aktiv-GelMarine Aktiv-GelFresh Aktiv-GelWC Active Clean MarineWC Active Clean Citrus+1−7 till −18 %

Duck

6 varor i erbjudandet

20 kr

WC Duck 2 för 40kr-2 för 40:-

Stora Väla Helsingborg
Grana Padano −18 % ↗

Grana Padano

Coop · 150 g

38 kr ordinarie 46 kr

250 kr/kg

Stora Väla Helsingborg
Ice Caramel SaltedIce Espresso +MilkIce Latte MacchiatoKaffedryck Cappuccino VanillaCreamy Cookie Iskaffe−18 %

Löfbergs

5 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 21 kr

2 Ice Coffee 34kr-2 för 34:-

Stora Väla Helsingborg
Matlåda 1,1 literMatlåda 1,1 literMatlåda 1,1 literMatlåda 1,1 literMatlåda 1,1 liter+6−18 %

Matlåda liter

11 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 20 kr

Matlåda 3 för 49kr-3 för 49:-

Stora Väla Helsingborg
Pepparsalami SkivadDansk Salami KlassiskSalami Vitlök−18 %

Korv

3 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 27 kr

Salamikupa 2 för 45kr-2 för 45:-

Stora Väla Helsingborg
Snackskorv KalamataSnackskorv Fetaost−18 %

Snackskorv

2 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 21 kr

Snackskorv 2 för 35kr-2 för 35:-

Stora Väla Helsingborg
Minipizza MexicanaPizzarulle Mozzarella & SkinkaPizzarulle KebabPan Pizza Supreme PeperoniPan Pizza Classic+4−16 %

Grandiosa

9 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 21 kr

Pizza 2 för 35kr-2 för 35:-

Stora Väla Helsingborg
Sås Green GarlicSås Mango yangoTill allt såsKebabsås VitlökKebabsås Het+1−17 %

Coop

6 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 24 kr

Kebabsåser 2 för 39kr-2 för 39:-

Stora Väla Helsingborg
Potatisgratäng −17 % ↗

Potatisgratäng

Coop · 2000 g

47 kr ordinarie 57 kr

23 kr/kg

Stora Väla Helsingborg
Popcorn −17 % ↗

Popcorn

Coop · 500 g

13 kr ordinarie 15 kr

25 kr/kg

Stora Väla Helsingborg
Sojadryck Eko −17 % ↗

Sojadryck Eko

Änglamark · 1000 ml

15 kr ordinarie 18 kr

15 kr/l

Stora Väla Helsingborg
Kalanchoe Queen −17 % ↗

Kalanchoe Queen

Spira · 1 st

50 kr ordinarie 60 kr

50 kr/st

Stora Väla Helsingborg
Pilsnerkorv 455g −17 % ↗

Pilsnerkorv 455g

Bullens · 240 g

23 kr ordinarie 27 kr

94 kr/kg

Stora Väla Helsingborg
Hallon Kefir −16 % ↗

Hallon Kefir

VALIO · 1000 g

23 kr ordinarie 27 kr

23 kr/kg

Stora Väla Helsingborg
Potatisgratäng −16 % ↗

Potatisgratäng

Peka · 2000 g

55 kr ordinarie 65 kr

27 kr/kg

Stora Väla Helsingborg
Deep Hydration −16 % ↗

Deep Hydration

AUSSIE · 300 ml

73 kr ordinarie 86 kr

242 kr/l

Stora Väla Helsingborg
Aladdin Choklad −16 % ↗

Aladdin Choklad

Marabou · 410 g

99 kr ordinarie 117 kr

241 kr/kg

Stora Väla Helsingborg
Soy Sauce Japansk −16 % ↗

Soy Sauce Japansk

KIKKOMAN · 1000 ml

60 kr ordinarie 71 kr

60 kr/l

Stora Väla Helsingborg
Grekisk färsbiffCevapciciKycklingschnitzelKycklinglasagneKalops Fryst/1 Port+14−16 %

Dafgårds

19 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 29 kr

MedMera: Medlemspris-Enportioner 4 för 99kr-4 för 99:-

Stora Väla Helsingborg
Olivmix Örtmarinerade UrkärnadeOliver Gröna Grekiska Örtmarinerade−15 %

Örtmarinerade

2 varor i erbjudandet

22 kr ordinarie 26 kr

Oliver 2 för 44kr-2 för 44:-

Stora Väla Helsingborg
Della Casa EspressoKaffebönor Mellanrost MezzoIntenzo MörkrostKaffebönor Lätt mörkrost Blue JavaKaffebönor Mörkrost Skånerost+3−10 till −15 %

ZOÉGAS

8 varor i erbjudandet

75 kr

Hela bönor 2 för 149kr-2 för 149:-

Stora Väla Helsingborg
Snacksoliver Kalamata NaturellaVitlök SnacksoliverOlivmix Snacksoliver−15 %

Snacksoliver

3 varor i erbjudandet

14 kr ordinarie 17 kr

2 Snacksoliv 28kr-2 för 28:-

Stora Väla Helsingborg
Mushroom Sauce −15 % ↗

Mushroom Sauce

HEALTHY BOY · 700 ml

40 kr ordinarie 47 kr

57 kr/l

Stora Väla Helsingborg
Karlsbader Kringla −15 % ↗

Karlsbader Kringla

Bageriet Stora Coop Ingelsta · 80 g

212 kr ordinarie 250 kr

42 kr/kg

Stora Väla Helsingborg
Orange Nectar −15 % ↗

Orange Nectar

GOD MORGON · 1000 ml

22 kr ordinarie 26 kr

22 kr/l

Stora Väla Helsingborg
Entrecôte Bit −15 % ↗

Entrecôte Bit

SCAN · 920 g

339 kr/kg ordinarie 399 kr/kg

ca 271 kr/st

Stora Väla Helsingborg
Bacon Skivor −15 % ↗

Bacon Skivor

TULIP · 375 g

45 kr ordinarie 53 kr

120 kr/kg

Stora Väla Helsingborg
Morötter Eko −15 % ↗

Morötter Eko

Änglamark · 1000 g

29 kr ordinarie 34 kr

29 kr/kg

Stora Väla Helsingborg
Ketchup Original −15 % ↗

Ketchup Original

FELIX · 500 g

21 kr ordinarie 25 kr

42 kr/kg

Stora Väla Helsingborg
Vilja Lingon −15 % ↗

Vilja Lingon

Coop · 525 g

21 kr ordinarie 25 kr

40 kr/kg

Stora Väla Helsingborg
Vilja Fullkorn −15 % ↗

Vilja Fullkorn

Coop · 525 g

21 kr ordinarie 25 kr

40 kr/kg

Stora Väla Helsingborg
Vilja Guld −15 % ↗

Vilja Guld

Coop · 525 g

21 kr ordinarie 25 kr

40 kr/kg

Stora Väla Helsingborg
Duschgel Pure HarmonyWarm Vanilla Shower CreamDuschtvål 2 In 1 Aloe VeraSpring Rain Shower CreamSport 2 In 1 Shower & Shampoo+7−12 %

Hygien & skönhet

12 varor i erbjudandet

18 kr

Family fresh 2f35kr-2 för 35:-

Stora Väla Helsingborg
Avokado tärnad −14 % ↗

Avokado tärnad

Coop · 200 g

15 kr ordinarie 17 kr

73 kr/kg

Stora Väla Helsingborg
Hajk HallonGryning SmultronStorm PassionsfruktArktis GranatäppleEnergidryck Dimma+1−14 %

Latitude 65

6 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 18 kr

2 Funktionsdryck 30kr-2 för 30:-

Stora Väla Helsingborg
Peach Pineapple −14 % ↗

Peach Pineapple

NÅBE · 330 ml

15 kr ordinarie 18 kr

30 kr/l

Stora Väla Helsingborg
Potatismos −14 % ↗

Potatismos

Coop · 200 g

15 kr ordinarie 18 kr

75 kr/kg

Stora Väla Helsingborg
Melon Galia −14 % ↗

Melon Galia

1000 g

30 kr/kg ordinarie 35 kr/kg

ca 30 kr/st

Stora Väla Helsingborg
Fruktgröt Päron −14 % ↗

Fruktgröt Päron

NESTLÉ · 90 g

9 kr ordinarie 11 kr

104 kr/kg

Stora Väla Helsingborg
Aprikosmarmelad EkoJordgubbssylt Eko−11 %

Eko

2 varor i erbjudandet

24 kr

2 Marmelad 47kr-2 för 47:-

Stora Väla Helsingborg
Havreboll 6-pack −14 % ↗

Havreboll 6-pack

DELICATO · 240 g

18 kr ordinarie 20 kr

73 kr/kg

Stora Väla Helsingborg
Pärlboll 6-pack −14 % ↗

Pärlboll 6-pack

DELICATO · 240 g

18 kr ordinarie 20 kr

73 kr/kg

Stora Väla Helsingborg
Smulpaj Jordgubb & rabarberSmulpaj Äpple & kanel−14 %

Smulpaj

2 varor i erbjudandet

55 kr ordinarie 63 kr

Smulpajer 2 för 109 Kr-2 för 109:-

Stora Väla Helsingborg
Cognacsmedwurst −14 % ↗

Cognacsmedwurst

Coop · 160 g

16 kr ordinarie 19 kr

100 kr/kg

Stora Väla Helsingborg
KycklingsoppaTomatsoppaLinssoppaBroccolisoppa−13 %

Coop

4 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 38 kr

Färska soppor 2 för 65kr-2 för 65:-

Stora Väla Helsingborg
Grillkorv Vegansk −13 % ↗

Grillkorv Vegansk

COOP · 240 g

25 kr ordinarie 28 kr

102 kr/kg

Stora Väla Helsingborg
Skrivarpapper A4 −13 % ↗

Skrivarpapper A4

UPM · 500 st

70 kr ordinarie 80 kr

0,14 kr/st

Stora Väla Helsingborg
Leverpastej Bredbar GurkaLeverpastej Bredbar−13 %

Leverpastej Bredbar

2 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 12 kr

Leverpastej 2 för 20kr-2 för 20:-

Stora Väla Helsingborg
Kotlett Med Ben −13 % ↗

Kotlett Med Ben

Scan · 1000 g

107 kr/kg ordinarie 123 kr/kg

ca 107 kr/st

Stora Väla Helsingborg
Blåbär −13 % ↗

Blåbär

Xtra · 400 g

26 kr ordinarie 30 kr

65 kr/kg

Stora Väla Helsingborg
Päron LättdryckTropisk LättdryckVattenmelon HallonSvartvinbär LättdryckLingon&Tranbär Lättdryck+3−13 %

BOB

8 varor i erbjudandet

7 kr ordinarie 8 kr

Lättdryck BOB 5 för 35kr-5 för 35:-

Stora Väla Helsingborg
Vitlök hackad −13 % ↗

Vitlök hackad

Coop · 50 g

12 kr ordinarie 13 kr

230 kr/kg

Stora Väla Helsingborg
Hackad spenat −13 % ↗

Hackad spenat

Xtra · 1000 g

19 kr ordinarie 22 kr

19 kr/kg

Stora Väla Helsingborg
Majskolvar 2-pack −13 % ↗

Majskolvar 2-pack

Coop · 400 g

17 kr ordinarie 19 kr

41 kr/kg

Stora Väla Helsingborg
Vitlök & Örter −13 % ↗

Vitlök & Örter

PHILADELPHIA · 300 g

28 kr ordinarie 32 kr

93 kr/kg

Stora Väla Helsingborg
Light −13 % ↗

Light

Philadelphia · 300 g

28 kr ordinarie 32 kr

93 kr/kg

Stora Väla Helsingborg
Original Large −13 % ↗

Original Large

PHILADELPHIA · 300 g

28 kr ordinarie 32 kr

93 kr/kg

Stora Väla Helsingborg
Yellow Label −12 % ↗

Yellow Label

LIPTON · 25 st

15 kr ordinarie 17 kr

290 kr/kg

Stora Väla Helsingborg
Rödbetssallad −12 % ↗

Rödbetssallad

Coop · 400 g

15 kr ordinarie 17 kr

36 kr/kg

Stora Väla Helsingborg
Chicken Nuggets −12 % ↗

Chicken Nuggets

GULDFÅGELN · 350 g

36 kr ordinarie 41 kr

103 kr/kg

Stora Väla Helsingborg
Falukorv Ring −12 % ↗

Falukorv Ring

SCAN · 800 g

33 kr ordinarie 37 kr

41 kr/kg

Stora Väla Helsingborg
Mellanmjölk Eko −12 % ↗

Mellanmjölk Eko

Änglamark · 1500 ml

20 kr ordinarie 23 kr

13 kr/l

Stora Väla Helsingborg
Ketchup Original −12 % ↗

Ketchup Original

Felix · 1000 g

30 kr ordinarie 34 kr

30 kr/kg

Stora Väla Helsingborg
Morot Eko −12 % ↗

Morot Eko

Änglamark · 500 g

15 kr ordinarie 17 kr

30 kr/kg

Stora Väla Helsingborg
Vitkål −12 % ↗

Vitkål

2000 g

15 kr/kg ordinarie 17 kr/kg

ca 30 kr/st

Stora Väla Helsingborg
Tyck till