Primat

Erbjudanden på Coop X:-Tra Hisingen

52 erbjudanden just nu · Göteborg · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
PlommontomatPlommontomatTomater Plommon

Grönsaker

3 varor i erbjudandet

20 kr

19:90/st

t.o.m. 4 okt

X:-Tra Hisingen
BroccoliBroccoli

Broccoli

2 varor i erbjudandet

10 kr

9:90/st

t.o.m. 4 okt

X:-Tra Hisingen
Ristretto 11Lungo 6Profondo 8 Lungo

Kaffe

3 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65:-

t.o.m. 4 okt

X:-Tra Hisingen
Kaffekapslar Espresso Ristretto 50-packKaffekapslar Espresso Lungo Profondo 50-pack

Kaffekapslar Espresso

2 varor i erbjudandet

135 kr ordinarie ca 198 kr

135:-

t.o.m. 18 okt

X:-Tra Hisingen
Basmatiris Sella −32 % ↗

Basmatiris Sella

MAHMOOD · 4500 g

99 kr ordinarie ca 146 kr

22 kr/kg

t.o.m. 4 okt

X:-Tra Hisingen
White Tvättmedel PulverColor Parfymfritt

A+

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie ca 56 kr

35:-

t.o.m. 18 okt

X:-Tra Hisingen
Tomater Finkrossade −28 % ↗

Tomater Finkrossade

MUTTI · 1200 g

30 kr ordinarie ca 42 kr

25 kr/kg

t.o.m. 4 okt

X:-Tra Hisingen
Pro Expert Professional Protect3D White Arctic Fresh

Oral-B

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 32 kr

19:90/st

t.o.m. 4 okt

X:-Tra Hisingen
Koppnudlar BiffKoppnudlar Hot & spicy

Koppnudlar

2 varor i erbjudandet

7 kr

2 för 14:-

t.o.m. 25 okt

X:-Tra Hisingen
Koppnudlar Kyckling −33 % ↗

Koppnudlar Kyckling

Buffé · 65 g

7 kr ordinarie ca 10 kr

108 kr/kg

t.o.m. 25 okt

X:-Tra Hisingen
Bolognesefärs Färsk av fläskTacofärs Färsk av fläsk

Färsk fläsk

2 varor i erbjudandet

40 kr

39:90/st

t.o.m. 4 okt

X:-Tra Hisingen
Blandfärs −20 % ↗

Blandfärs

John's · 500 g

40 kr ordinarie ca 50 kr

80 kr/kg

t.o.m. 4 okt

X:-Tra Hisingen
Melon PrepareVitamindryck Elevate Ananas & smultronVitamindryck Recover Fläder & persikaAwake HallonHydrate Rabarber/Jordgubb+10

Vitamin Well

15 varor i erbjudandet

13 kr

2 för 26:-

t.o.m. 4 okt

X:-Tra Hisingen
Kolaklubba ProteinbarChoklad ProteinbarFizzy SodaProteinbar PäronglassKladdkaka Swebar+1

Kosttillskott

6 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35:-

t.o.m. 4 okt

X:-Tra Hisingen
Kökssvamp Skonsam 2-packKitchen Sponges Coarse

Coop

2 varor i erbjudandet

7 kr

2 för 14:90

t.o.m. 4 okt

X:-Tra Hisingen
ApelsinmarmeladAprikosmarmelad

Coop

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 29 kr

20:-

t.o.m. 4 okt

X:-Tra Hisingen
Diskmedel LemonDiskmedelAllrengöring

Xtra

3 varor i erbjudandet

13 kr

2 för 25:-

t.o.m. 4 okt

X:-Tra Hisingen
Tomatpuré −24 % ↗

Tomatpuré

Coop · 200 g

15 kr ordinarie ca 20 kr

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

X:-Tra Hisingen
StädservetterSåpa GrönSåpa Gul

Rengöring

3 varor i erbjudandet

15 kr

14:90/st

t.o.m. 4 okt

X:-Tra Hisingen
Smör & Raps ExtrasaltatSmör & Raps Normalsaltat

Smör Raps

2 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie ca 40 kr

29:90/st

t.o.m. 4 okt

X:-Tra Hisingen
Granola Hallon & KakaoGranola NaturellGranola Hasselnötter & jordgubbar

Granola

3 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 59:-

t.o.m. 4 okt

X:-Tra Hisingen
Pastasås VitlökPastasås VerdurePastasås ClassicoPastasås BasilicataPastasås Arrabiata vitlök & chili

Pastasås

5 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30:-

t.o.m. 4 okt

X:-Tra Hisingen
Maskindisktabletter −22 % ↗

Maskindisktabletter

Coop · 30 st

39 kr ordinarie ca 50 kr

1,30 kr/st

t.o.m. 4 okt

X:-Tra Hisingen
Kökssvamp Fin 2-packKökssvamp Grov 2-pack

Kökssvamp 2-pack

2 varor i erbjudandet

7 kr

2 för 14:90

t.o.m. 4 okt

X:-Tra Hisingen
Vit Kebabsås ToppingVitlökssåsMangorajaDressing OrientRanchdressing+4

Såser & smaksättare

9 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 27 kr

20:-

t.o.m. 4 okt

X:-Tra Hisingen
Hot Jalapeno MjukostBaconost 17%Kräftost 14%Räkost LaktosfriSkinkost 16%+2

Kavli

7 varor i erbjudandet

33 kr

32:90/st

t.o.m. 4 okt

X:-Tra Hisingen
The Original PirogOriginal Pan Pizza

Original

2 varor i erbjudandet

70 kr

70:-

t.o.m. 4 okt

X:-Tra Hisingen
Sköljmedel SyrenSköljmedel SjöbrisSköljmedel LindblommaVittvätt Konc TvättsåpaKulörtvätt Parfymfri+2

Grumme

7 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 59:-

t.o.m. 4 okt

X:-Tra Hisingen
Syrlig FruktFizzypop&Co Gott & BlandatSupersur Gott & BlandatFavoritmix Gott & BlandatSaltlakrits+5

Godis

10 varor i erbjudandet

13 kr

2 för 25:-

t.o.m. 4 okt

X:-Tra Hisingen
OriginalMaxLemon LimeZingo ApelsinPink Lemonade Zero+14

Läsk

19 varor i erbjudandet

14 kr

4 för 55:-

t.o.m. 4 okt

X:-Tra Hisingen
Pärondryck Ciderkaraktär LightÄppledryck CiderkaraktärPärondryck Ciderkaraktär Light

Ciderkaraktär

3 varor i erbjudandet

12 kr

2 för 24:-

t.o.m. 4 okt

X:-Tra Hisingen
Äppledryck Ciderkaraktär LightPärondryck CiderkaraktärÄppelcider LightPärondryck Ciderkaraktär

Coop

4 varor i erbjudandet

12 kr

2 för 24:-

t.o.m. 4 okt

X:-Tra Hisingen
KolasnäckorKanelsnäckor

Coop

2 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie ca 19 kr

2 för 30:-

t.o.m. 4 okt

X:-Tra Hisingen
Granatäpple −37 % ↗

Granatäpple

300 g

13 kr ordinarie ca 20 kr

42 kr/kg

t.o.m. 4 okt

X:-Tra Hisingen
Snackpaprika Röd −25 %

Snackpaprika Röd

Nederländerna/Coop · 200 g

15 kr ordinarie ca 20 kr

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

X:-Tra Hisingen
Bacon −22 % ↗

Bacon

Coop · 140 g

11 kr ordinarie ca 14 kr

79 kr/kg

t.o.m. 4 okt

X:-Tra Hisingen
Gräddfil 12% −28 % ↗

Gräddfil 12%

Coop · 300 ml

9 kr ordinarie ca 13 kr

30 kr/l

t.o.m. 4 okt

X:-Tra Hisingen
Hink med urvridareStädmopp Viskos

Coop

2 varor i erbjudandet

69 kr

69:-

t.o.m. 4 okt

X:-Tra Hisingen
Supermix SurSupermix Smågodt

Supermix

2 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie ca 23 kr

2 för 32:-

t.o.m. 4 okt

X:-Tra Hisingen
Sur Hallon FerrariSalt Hallon FerrariFerrari ColaFerrari Hallon Original

Ferrari

4 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie ca 15 kr

2 för 22:-

t.o.m. 4 okt

X:-Tra Hisingen
Marine Aktiv-Gel −16 % ↗

Marine Aktiv-Gel

DUCK · 750 ml

21 kr ordinarie ca 25 kr

28 kr/l

t.o.m. 4 okt

X:-Tra Hisingen
Kalv ClassicsLax ClassicsKyckling ClassicsKalkonfrikassé Sauce CollectionOxe Kalkon Selection+1

Djurmat

6 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie ca 11 kr

5 för 40:-

t.o.m. 4 okt

X:-Tra Hisingen
Revben −25 %

Revben

Sverige/Scan · 1000 g

59 kr/kg ordinarie ca 79 kr/kg

ca 59 kr/st

t.o.m. 4 okt

X:-Tra Hisingen
Banan Styck

Banan Styck

Ecuador/Dominikanska Republiken · 1000 g

17 kr/kg 16:90/kg

ca 17 kr/st

t.o.m. 4 okt

X:-Tra Hisingen
Tyck till