Primat

Veckans erbjudanden på Coop Stora Bergvik

452 erbjudanden just nu · Karlstad · uppdaterat idag · Sida 1 av 5

Om butiken
Kryddmix Fajita Mild Spice Mix Tex MexKryddmix Taco Hot Spice Mix Tex MexKryddmix Taco Mild−39 till −59 %

Kryddmix

3 varor i erbjudandet

5 kr

2 Tacokrydda 10kr-2 för 10:-

Stora Bergvik
Wild StrawberryHallon & vattenmelon sockerfriApelsinGuanabana PineappleBlueberry Pear Sockerfri−53 %

Festis

5 varor i erbjudandet

6 kr ordinarie 13 kr

5 Festis 30kr-5 för 30:-

Stora Bergvik
Cactus Lime −53 % ↗

Cactus Lime

FESTIS · 500 ml

6 kr ordinarie 13 kr

12 kr/l

Stora Bergvik
OriginalMaxPink Lemonade ZeroApelsinApelsin Zero+14upp till −51 %

Läsk

19 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 44:-

t.o.m. 4 okt

Stora Bergvik
Car ShampooWheel CleanerSpeed WaxAll Interior CleanerInsect Remover−16 till −50 %

Kemetyl

5 varor i erbjudandet

50 kr

Rengöring 2 för 99kr-2 för 99:-

Stora Bergvik
Superkryddor Kanel, Kardemumma, Ingefära KlassiskVitlökspulver BurkVitlök FinhackadVitpeppar MalenVitlök Rostad+31upp till −49 %

KOCKENS

36 varor i erbjudandet

15 kr

4 för 59:-

t.o.m. 4 okt

Stora Bergvik
Fresh ColaFruitMint−47 %

Mentos

3 varor i erbjudandet

5 kr ordinarie 9 kr

Mentos 3 för 15kr-3 för 15:-

Stora Bergvik
Laxfilé −46 % ↗

Laxfilé

Harbour · 1500 g

139 kr/kg ordinarie 259 kr/kg

ca 209 kr/st

t.o.m. 4 okt

Stora Bergvik
Diskborste med svamp Refill 3-packDiskborste M SvampDisksvamp Grov RefillDiskborste med svamp−30 till −46 %

Coop

4 varor i erbjudandet

23 kr

Diskborste 2 för 45kr-2 för 45:-

Stora Bergvik
ZeroDr Pepper−46 %

Dr Pepper

2 varor i erbjudandet

9 kr ordinarie 17 kr

Dr Pepper 2 för 18kr-2 för 18:-

Stora Bergvik
Tonic water GrapeTonic Water Indian−45 %

Tonic water

2 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 14 kr

4 Tonic 200ml 30kr-4 för 30:-

Stora Bergvik
Max TropicalFläder ZeroApelsin Zero−45 %

Läsk

3 varor i erbjudandet

4,95 kr ordinarie 9 kr

Pick n mix 20st för 99kr-20 för 99:-

Stora Bergvik
Pink Lemonade ZeroMax LimeMaxLäsk BurkApelsin+12upp till −45 %

Läsk

17 varor i erbjudandet

4,95 kr

20 för 99:-

t.o.m. 4 okt

Stora Bergvik
Juice Mango PassionsfruktBlood Orange AppleRed Grapefruit Juice With BitsOrange Red GrapefruitPink Lemonade Fruktdryck+9upp till −44 %

Juice

14 varor i erbjudandet

22 kr

21:90/st

t.o.m. 4 okt

Stora Bergvik
Passerade tomaterKrossade tomater ÖrterKrossade tomater VitlökKrossade tomater Chili−39 till −43 %

tomater

4 varor i erbjudandet

8 kr

3 Tomater 25kr-3 för 25:-

Stora Bergvik
Tuggummi White PeppermintSpearmint StrengthTuggummi Strength Sweet MentholOcean Mint DentalTuggummi Air rush+5−29 till −43 %

Godis

10 varor i erbjudandet

10 kr

Tuggummi 3 för 30kr-3 för 30:-

Stora Bergvik
Funktionsdryck TropiskFunktionsdryck Jordgubb & lime−41 %

Funktionsdryck

2 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 17 kr

Gowell 33CL 4 för 39Kr-4 för 39:-

Stora Bergvik
Mandlar Rostade & saltadeCashewnötter rostade & saltade−29 till −41 %

Rostade saltade

2 varor i erbjudandet

15 kr

Nötter 2 för 29kr-2 för 29:-

Stora Bergvik
Reflexväst BarnReflexväst Barn−41 %

Reflexväst Barn

2 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 55 kr

Reflex sele/väst 2för65kr-2 för 65:-

Stora Bergvik
Potatis Fast −41 % ↗

Potatis Fast

COOP · 900 g

10 kr ordinarie 17 kr

11 kr/kg

Stora Bergvik
Bubbly MjölkchokladMjölkchoklad DukatMjölkchoklad OreoMjölkchoklad GräddnougatTuc Salty Crackers+8−32 till −41 %

Godis

13 varor i erbjudandet

13 kr

Marabou 3 för 40kr-3 för 40:-

Stora Bergvik
Hot rod −40 % ↗

Hot rod

LEGO · 173 g

59 kr ordinarie 99 kr

341 kr/kg

Stora Bergvik
Monster Jam −40 % ↗

Monster Jam

LEGO · 1 st

221 kr ordinarie 369 kr

518 kr/kg

Stora Bergvik
Stitch 43249 −40 % ↗

Stitch 43249

LEGO Disney · 1 st

533 kr ordinarie 889 kr

575 kr/kg

Stora Bergvik
Salted Caramel KitkatDouble ChocolatNoisette Hazelnut−40 %

NESTLÉ

3 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 21 kr

2 för 25:-

t.o.m. 4 okt

Stora Bergvik
Koppnudlar Sweet & sourKoppnudlar Chicken BurritoBiff Asia NudlarKryddig Kyckli Asia NudlarSnabbnudlar Kyckling−37 %

Knorr

5 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 18 kr

3 Knorr 33kr-3 för 33:-

Stora Bergvik
Kolsyrat vatten KörsbärSvarta VinbärKolsyrat vatten NaturellMango GrapefruktGrönt Äpple+2−39 %

Ramlösa

7 varor i erbjudandet

7 kr ordinarie 12 kr

4 Ramlösa 150cl 29kr-4 för 29:-

Stora Bergvik
Kolsyrad fruktdryck Tasty ÄppleKolsyrad fruktdryck Tasty Apelsin−39 %

Kolsyrad fruktdryck

2 varor i erbjudandet

9 kr ordinarie 15 kr

4 Tasty 33cl 36kr-4 för 36:-

Stora Bergvik
Max −39 % ↗

Max

PEPSI · 1500 ml

11 kr ordinarie 18 kr

7 kr/l

Stora Bergvik
Dressing Rhode IslandCaesar DressingCurry-Lime DressingDressing Fransk VitlökAioli Eriks+16upp till −39 %

Eriks Såser

21 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 39:-

t.o.m. 4 okt

Stora Bergvik
Sesamfrön Vita −38 % ↗

Sesamfrön Vita

KOCKENS · 38 g

15 kr ordinarie 24 kr

388 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stora Bergvik
Gräddfil 12% −38 % ↗

Gräddfil 12%

Coop · 300 ml

9 kr ordinarie 14 kr

28 kr/l

Stora Bergvik
Kalkon RöktBog RöktSkinka ExtraröktSkinka RöktSkinka Kokt+1−11 till −37 %

Coop

6 varor i erbjudandet

16 kr

Pålägg Coop 2 för 32kr-2 för 32:-

Stora Bergvik
Städservetter BadrumStädservetter Universal CitronStädservetter Fönster & SpeglarStädservetter UniversalStädservetter Äpple−37 %

Städservetter

5 varor i erbjudandet

14 kr ordinarie 22 kr

Städserv. 2 för 27kr-2 för 27:-

Stora Bergvik
Granatäpple −37 % ↗

Granatäpple

300 g

13 kr ordinarie 20 kr

42 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stora Bergvik
Glass WipesCockpit Wipes−37 %

Wipes

2 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 39 kr

Wipes 2 för 49kr-2 för 49:-

Stora Bergvik
Bolognese Snack PotCarbonara Snack PotBacon & Onion Snack PotMac & Cheese Pasta Snack Pot−37 %

Snack Pot

4 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 18 kr

3 Knorr 33kr-3 för 33:-

Stora Bergvik
Haricots Verts −37 % ↗

Haricots Verts

Coop · 500 g

13 kr ordinarie 20 kr

25 kr/kg

Stora Bergvik
Kalvfond Sherry −37 % ↗

Kalvfond Sherry

CAJ P. · 180 ml

20 kr ordinarie 32 kr

111 kr/l

Stora Bergvik
VitvinsfondSvamp FondÖrter Fond−37 %

Caj P

3 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 32 kr

2 för 40:-

t.o.m. 4 okt

Stora Bergvik
Spaghetti Klippt −37 % ↗

Spaghetti Klippt

KUNGSÖRNEN · 350 g

8 kr ordinarie 13 kr

24 kr/kg

Stora Bergvik
Max Power PomegranateMax Power LemonPlatinum OriginalMax Power Original−33 till −37 %

YES

4 varor i erbjudandet

40 kr

2 för 79:-

t.o.m. 4 okt

Stora Bergvik
Choco CrunchSmash ChokladSmash Choklad−33 till −37 %

Godis

3 varor i erbjudandet

20 kr

Smash 2 för 39kr-2 för 39:-

Stora Bergvik
Olivolja Chili −37 % ↗

Olivolja Chili

Coop · 250 ml

38 kr ordinarie 59 kr

150 kr/l

Stora Bergvik
Värmeljus 30-pack −36 % ↗

Värmeljus 30-pack

PAPSTAR · 30 st

25 kr ordinarie 39 kr

0,82 kr/st

t.o.m. 4 okt

Stora Bergvik
Juicedryck Tropisk 10-packMonster AlarmSafari FruitsFruktdryck Multivitamin 10-packJuicedryck Apelsin 10-pack+3−36 %

Capri-Sun

8 varor i erbjudandet

26 kr ordinarie 41 kr

2 för 52:-

t.o.m. 4 okt

Stora Bergvik
Sourcr/Onion RiskakorSourcr/Onion MajskakorPaprika MajskakorDill Gräslök MajskakorSmör Havssalt Majskakor+7−26 till −36 %

Majskakor

12 varor i erbjudandet

13 kr

Majskaka 2 för 25kr-2 för 25:-

Stora Bergvik
Frukt & Bär MüsliHasselnöt Müsli−36 %

Müsli

2 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 25 kr

2 Müsli 32kr-2 för 32:-

Stora Bergvik
Ciabatta Surdeg −36 % ↗

Ciabatta Surdeg

Bonjour · 108 g

7 kr ordinarie 10 kr

62 kr/kg

Stora Bergvik
Lättfil 0,5%Mellanfil 1,5%Filmjölk 3%−36 %

Coop

3 varor i erbjudandet

9 kr ordinarie 13 kr

Filmjölk 2 för 17kr-2 för 17:-

Stora Bergvik
Schampo Argan Oil LightBalsam Argan OilSchampo Argan OilBalsam KeratinSchampo Keratin+2upp till −35 %

OGX

7 varor i erbjudandet

80 kr

2 för 159:-

t.o.m. 4 okt

Stora Bergvik
Sköljmedel Sweet blossomSköljmedel Pink PeonySköljmedel Ocean BreezeSköljmedel Green appleSköljmedel Frukt, trädgård & värme−30 till −35 %

Sköljmedel

5 varor i erbjudandet

18 kr

Sköljmedel 2 för 35kr-2 för 35:-

Stora Bergvik
Pasta MistaPenne LisceRigatoniLinguineSpaghetti+3upp till −35 %

Pasta & ris

8 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35:-

t.o.m. 4 okt

Stora Bergvik
Paprika Röd −35 % ↗

Paprika Röd

250 g

39 kr/kg ordinarie 60 kr/kg

ca 10 kr/st

Stora Bergvik
Bakchoklad LjusBakchoklad Mörk−32 %

Bakchoklad

2 varor i erbjudandet

24 kr

2 Bakchoklad 48kr-2 för 48:-

Stora Bergvik
Gammaldags VaniljMinecraft Big BlockVanilj med JordgubbssåsVanilj Krossad Choklad−11 till −34 %

Glass

4 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 39:-

t.o.m. 4 okt

Stora Bergvik
Strawberry Lime Sparkling 0,0%Lemon Spritz Sparkling 0,0%Pear Cider Sparkling 0,0%Rose Cider Sparkling 0,0%−34 %

Sparkling 0,0%

4 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 12 kr

5 Cider 39kr-5 för 39:-

Stora Bergvik
Muffinsform −34 % ↗

Muffinsform

Änglamark · 125 st

13 kr ordinarie 19 kr

0,10 kr/st

Stora Bergvik
Tomatpuré −34 % ↗

Tomatpuré

Coop · 200 g

13 kr ordinarie 19 kr

63 kr/kg

Stora Bergvik
Kitkat White 4 FingerLion WhiteLion ChocoSmartiesKitkat 4Finger+1−34 %

Godis

6 varor i erbjudandet

6 kr ordinarie 9 kr

Kitkat 4 för 25kr-4 för 25:-

Stora Bergvik
Pink LemonadeLemonad Fläder & citron−34 %

XIXO

2 varor i erbjudandet

5 kr ordinarie 8 kr

Lemonade 2 för 10kr-2 för 10:-

Stora Bergvik
Smältost Chili cheddarSmältost Cheddar−34 %

Smältost cheddar

2 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 25 kr

Smältost 3 för 49kr-3 för 49:-

Stora Bergvik
Blåbärsmuffins 4-packCitronmuffins 4-packChokladmuffins 4-pack−34 %

4-pack

3 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 25 kr

Muffins 3 för 49kr-3 för 49:-

Stora Bergvik
Liquorice Dumle CrunchyGeisha CrunchySalt Caramel Dumle CrunchyCaramel Nougat Karl CrunchGeisha Original+2−28 till −33 %

Fazer

7 varor i erbjudandet

8 kr

Crunchy 3 för 25kr-3 för 25:-

Stora Bergvik
Kina Hallon SnacksMarianneSalty Blå Kina SnacksKina Snacks RödKina Snacks Gul+4−31 %

Fazer

9 varor i erbjudandet

21 kr

Fazer 2 för 42kr-2 för 42:-

Stora Bergvik
Risnudlar −33 % ↗

Risnudlar

Santa Maria · 180 g

14 kr ordinarie 21 kr

78 kr/kg

Stora Bergvik
Fish & Crisp NuggetsFish & Crisp Gourmetfiléer−27 till −33 %

Fish Crisp

2 varor i erbjudandet

40 kr

2 för 79:-

t.o.m. 4 okt

Stora Bergvik
Satay Curry Cocking SåsKorean Bbq Cocking SåsSås Thai Yellow Curry−28 till −32 %

Sås

3 varor i erbjudandet

25 kr

2 Grytbas 50kr-2 för 50:-

Stora Bergvik
Honey Fresh GingerHalstabletter Triple ActionFruity Fresh Lemon CitronHoney FreshDouble Action Sockerfri+1−32 %

Vicks

6 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 18 kr

Vicks 2 för 25kr-2 för 25:-

Stora Bergvik
Svart te Strawberry sensation 20-packSvart te Lemon & lime twist 20-pack−32 %

Svart 20-pack

2 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 24 kr

Te 2 för 32kr-2 för 32:-

Stora Bergvik
Japp DubbelMjölkchoklad BarDubbel NougatChoklad OreoPeanut Japp+8−26 till −32 %

Godis

13 varor i erbjudandet

8 kr

Dubbla sty 5 för 39kr-5 för 39:-

Stora Bergvik
Cactus/Lime MayoMango MayoCheezy SauceJalapeno Lime MayoChili Mayo Hot−32 %

Mayo

5 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 33 kr

2 El Taco 45kr-2 för 45:-

Stora Bergvik
Tyck till