Primat

Veckans erbjudanden på Coop Eken Gävle

452 erbjudanden just nu · Gävle · uppdaterat idag · Sida 1 av 5

Om butiken
Kryddmix Fajita Mild Spice Mix Tex MexKryddmix Taco Hot Spice Mix Tex MexKryddmix Taco Mild−39 till −59 %

Kryddmix

3 varor i erbjudandet

5 kr

2 Tacokrydda 10kr-2 för 10:-

Eken Gävle
Wild StrawberryHallon & vattenmelon sockerfriApelsinGuanabana PineappleBlueberry Pear Sockerfri−53 %

Festis

5 varor i erbjudandet

6 kr ordinarie 13 kr

5 Festis 30kr-5 för 30:-

Eken Gävle
Cactus Lime −53 % ↗

Cactus Lime

FESTIS · 500 ml

6 kr ordinarie 13 kr

12 kr/l

Eken Gävle
OriginalPink Lemonade ZeroMaxApelsinApelsin Zero+6−39 till −51 %

Läsk

11 varor i erbjudandet

11 kr

Pepsi 150cl 4 för 44kr-4 för 44:-

Eken Gävle
Plommon i korg −50 % ↗

Plommon i korg

Ipoderi · 500 g

15 kr ordinarie 30 kr

30 kr/kg

Eken Gävle
Superkryddor Kanel, Kardemumma, Ingefära KlassiskVitlökspulver BurkVitlök FinhackadVitpeppar MalenVitlök Rostad+30−33 till −49 %

KOCKENS

35 varor i erbjudandet

15 kr

4 för 59:-

t.o.m. 4 okt

Eken Gävle
Fresh ColaRainbowFruitMint−47 %

Mentos

4 varor i erbjudandet

5 kr ordinarie 9 kr

Mentos 3 för 15kr-3 för 15:-

Eken Gävle
Laxfilé −46 % ↗

Laxfilé

Harbour · 1500 g

139 kr/kg ordinarie 259 kr/kg

ca 209 kr/st

Eken Gävle
ZeroDr Pepper−46 %

Dr Pepper

2 varor i erbjudandet

9 kr ordinarie 17 kr

Dr Pepper 2 för 18kr-2 för 18:-

Eken Gävle
Tonic water Cucumber & yuzuTonic water GrapeTonic Water Indian−45 %

Tonic water

3 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 14 kr

4 Tonic 200ml 30kr-4 för 30:-

Eken Gävle
Max TropicalOriginal TasteFläder ZeroPink Lemonade ZeroMax Lime+6−45 %

Läsk

11 varor i erbjudandet

4,95 kr ordinarie 9 kr

Pick n mix 20st för 99kr-20 för 99:-

Eken Gävle
Passerade tomaterKrossade tomater ÖrterKrossade tomater VitlökKrossade tomater Chili−39 till −43 %

tomater

4 varor i erbjudandet

8 kr

3 Tomater 25kr-3 för 25:-

Eken Gävle
Tuggummi White PeppermintSpearmint StrengthTuggummi Strength Sweet MentholStrawberry InfinityOcean Mint Dental+5−32 till −43 %

Godis

10 varor i erbjudandet

10 kr

Tuggummi 3 för 30kr-3 för 30:-

Eken Gävle
Mjölkchoklad ChocolonelyPecan Karamell Crunch MjölkchokladCaramel Almond Pretzel Nougat SeasaKaramel HavssaltAlmond Seasalt Mörk Chokladupp till −41 %

Tony's Chocolonely

5 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35:-

t.o.m. 4 okt

Eken Gävle
Funktionsdryck TropiskFunktionsdryck Ananas & kaktusFunktionsdryck Jordgubb & lime−41 %

Funktionsdryck

3 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 17 kr

Gowell 33CL 4 för 39Kr-4 för 39:-

Eken Gävle
Mandlar Rostade & saltadeCashewnötter rostade & saltade−29 till −41 %

Rostade saltade

2 varor i erbjudandet

15 kr

Nötter 2 för 29kr-2 för 29:-

Eken Gävle
Potatis Fast −41 % ↗

Potatis Fast

COOP · 900 g

10 kr ordinarie 17 kr

11 kr/kg

Eken Gävle
Bubbly MjölkchokladMjölkchoklad DukatMjölkchoklad OreoMjölkchoklad GräddnougatDrömkrisp Hasselnougat+7−32 till −41 %

Godis

12 varor i erbjudandet

13 kr

Marabou 3 för 40kr-3 för 40:-

Eken Gävle
Sandwich OriginalGlasstrutar Tip Top Mini 6-packGlasspinnar Nogger 6-packGlasspinne 88:an 6-packGlass Bonbon Salted caramel & almond 12-pack+14upp till −40 %

Glass

19 varor i erbjudandet

33 kr

3 för 99:-

t.o.m. 4 okt

Eken Gävle
Salted Caramel KitkatDouble ChocolatNoisette Hazelnut−40 %

NESTLÉ

3 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 21 kr

Kitkat 2 för 25kr-2 för 25:-

Eken Gävle
Stekfläsk TärnatBacon SkivadBacon TärnatBacon EkoKalkonbacon Skivadupp till −40 %

Bacon

5 varor i erbjudandet

14 kr

2 för 28:-

t.o.m. 4 okt

Eken Gävle
Kolsyrat vatten KörsbärSvarta VinbärKolsyrat vatten NaturellMango GrapefruktGrönt Äpple+3−39 %

Ramlösa

8 varor i erbjudandet

7 kr ordinarie 12 kr

4 Ramlösa 150cl 29kr-4 för 29:-

Eken Gävle
Kolsyrad fruktdryck Tasty PäronKolsyrad fruktdryck Tasty Apelsin−39 %

Kolsyrad fruktdryck

2 varor i erbjudandet

9 kr ordinarie 15 kr

4 Tasty 33cl 36kr-4 för 36:-

Eken Gävle
Dressing Rhode IslandCaesar DressingCurry-Lime DressingHollandaise RamslökAioli Eriks+12−17 till −39 %

Eriks Såser

17 varor i erbjudandet

20 kr

MedMera: Medlemspris-Eriks såser 2 för 39kr-2 för 39:-

Eken Gävle
Städservetter GolvStädservetter BadrumStädservetter Universal CitronStädservetter Fönster & SpeglarStädservetter Universal+1−37 %

Städservetter

6 varor i erbjudandet

14 kr ordinarie 22 kr

Städserv. 2 för 27kr-2 för 27:-

Eken Gävle
Sesamfrön Vita −38 % ↗

Sesamfrön Vita

KOCKENS · 38 g

15 kr ordinarie 24 kr

388 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Eken Gävle
Brookies CreamGlass Spectacu-loveSundae Marshmallow&S'more!Cookie Vermont SundaePeanut Butter Cup+10upp till −38 %

Ben & Jerry's

15 varor i erbjudandet

40 kr

2 för 79:-

t.o.m. 4 okt

Eken Gävle
Kalkon RöktBog RöktSkinka ExtraröktSkinka RöktSkinka Kokt−19 till −37 %

Coop

5 varor i erbjudandet

16 kr

Pålägg Coop 2 för 32kr-2 för 32:-

Eken Gävle
Granatäpple −37 % ↗

Granatäpple

300 g

13 kr ordinarie 20 kr

42 kr/kg

Eken Gävle
Biff Asia NudlarKryddig Kyckli Asia NudlarSnabbnudlar Kyckling−37 %

Knorr

3 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 18 kr

3 Knorr 33kr-3 för 33:-

Eken Gävle
Bolognese Snack PotCarbonara Snack PotBacon & Onion Snack PotMac & Cheese Pasta Snack Pot−37 %

Snack Pot

4 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 18 kr

3 Knorr 33kr-3 för 33:-

Eken Gävle
Haricots Verts −37 % ↗

Haricots Verts

Coop · 500 g

13 kr ordinarie 20 kr

25 kr/kg

Eken Gävle
Kalvfond SherrySvamp FondÖrter Fond−37 %

Caj P

3 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 32 kr

2 Fond 40kr-2 för 40:-

Eken Gävle
Max Power PomegranateMax Power LemonPlatinum OriginalMax Power Original−33 till −37 %

YES

4 varor i erbjudandet

40 kr

Yes 2 för 79kr-2 för 79:-

Eken Gävle
Choco CrunchSmash ChokladSmash Choklad−33 till −37 %

Godis

3 varor i erbjudandet

20 kr

Smash 2 för 39kr-2 för 39:-

Eken Gävle
Olivolja ChiliOlivolja Citron−37 %

Olivolja

2 varor i erbjudandet

38 kr ordinarie 59 kr

2 Olivolja 75kr-2 för 75:-

Eken Gävle
Lemon ZeroOrangeLemon ZeroSugarOrange Zero+11upp till −36 %

Läsk

16 varor i erbjudandet

6 kr

5 för 30:-

t.o.m. 4 okt

Eken Gävle
Juicedryck Tropisk 10-packMonster AlarmSafari FruitsFruktdryck Multivitamin 10-packJuicedryck Apelsin 10-pack+2−36 %

Capri-Sun

7 varor i erbjudandet

26 kr ordinarie 41 kr

Capri-Sun 2 för 52kr-2 för 52:-

Eken Gävle
Sourcr/Onion RiskakorSourcr/Onion MajskakorPaprika MajskakorDill Gräslök MajskakorSmör Havssalt Majskakor+6−26 till −36 %

Majskakor

11 varor i erbjudandet

13 kr

Majskaka 2 för 25kr-2 för 25:-

Eken Gävle
Frukt & Bär MüsliHasselnöt Müsli−36 %

Müsli

2 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 25 kr

2 Müsli 32kr-2 för 32:-

Eken Gävle
Fläskfilé −36 % ↗

Fläskfilé

Danish Crown · 650 g

80 kr/kg ordinarie 124 kr/kg

ca 52 kr/st

t.o.m. 4 okt

Eken Gävle
Schampo Argan Oil LightSchampo Argan OilBalsam Coconut−35 %

OGX

3 varor i erbjudandet

80 kr ordinarie 123 kr

OGX 2 för 159kr-2 för 159:-

Eken Gävle
Sköljmedel Sweet blossomSköljmedel SensitiveSköljmedel Pink PeonySköljmedel Ocean BreezeSköljmedel Lavendel+2−30 till −35 %

Sköljmedel

7 varor i erbjudandet

18 kr

Sköljmedel 2 för 35kr-2 för 35:-

Eken Gävle
Penne LisceRigatoniSpaghettoniLinguineSpaghetti−35 %

Pasta & ris

5 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 27 kr

2 Pasta 35kr-2 för 35:-

Eken Gävle
Bakchoklad LjusBakchoklad Mörk−32 %

Bakchoklad

2 varor i erbjudandet

24 kr

2 Bakchoklad 48kr-2 för 48:-

Eken Gävle
Paprika Röd −35 % ↗

Paprika Röd

200 g

39 kr/kg ordinarie 60 kr/kg

ca 8 kr/st

Eken Gävle
Gammaldags VaniljMinecraft Big BlockVanilj med JordgubbssåsVanilj Krossad Choklad−11 till −34 %

Glass

4 varor i erbjudandet

13 kr

Gräddglass 3 för 39kr-3 för 39:-

Eken Gävle
Strawberry Lime Sparkling 0,0%Lemon Spritz Sparkling 0,0%Pear Cider Sparkling 0,0%Rose Cider Sparkling 0,0%−34 %

Sparkling 0,0%

4 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 12 kr

5 Cider 39kr-5 för 39:-

Eken Gävle
Muffinsform −34 % ↗

Muffinsform

Änglamark · 125 st

13 kr ordinarie 19 kr

0,10 kr/st

Eken Gävle
Tomatpuré −34 % ↗

Tomatpuré

Coop · 200 g

13 kr ordinarie 19 kr

63 kr/kg

Eken Gävle
Fish & Crisp NuggetsFish & Crisp Gourmetfiléer−29 till −34 %

Fish Crisp

2 varor i erbjudandet

40 kr

2 för 79:-

t.o.m. 4 okt

Eken Gävle
Lion ChocoSmartiesKitkat 4FingerKitkat Hazelnut−34 %

Godis

4 varor i erbjudandet

6 kr ordinarie 9 kr

Kitkat 4 för 25kr-4 för 25:-

Eken Gävle
Pink Lemonade −34 % ↗

Pink Lemonade

XIXO · 250 ml

5 kr ordinarie 8 kr

20 kr/l

Eken Gävle
Smältost Chili cheddarSmältost Cheddar−34 %

Smältost cheddar

2 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 25 kr

Smältost 3 för 49kr-3 för 49:-

Eken Gävle
Blåbärsmuffins 4-packCitronmuffins 4-packChokladmuffins 4-pack−34 %

4-pack

3 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 25 kr

Muffins 3 för 49kr-3 för 49:-

Eken Gävle
Green AntioxidantBerry Energise Super SmoothieAnanas JordgubbTropisk JuiceApelsinjuice Utan Fruktkött+18upp till −34 %

Innocent

23 varor i erbjudandet

30 kr

29:90/st

t.o.m. 4 okt

Eken Gävle
Geisha CrunchySalt Caramel Dumle CrunchyCaramel Nougat Karl CrunchGeisha OriginalMjölkchoklad Karl+1−28 till −33 %

Fazer

6 varor i erbjudandet

8 kr

Crunchy 3 för 25kr-3 för 25:-

Eken Gävle
Kina Hallon SnacksMarianneSalty Blå Kina SnacksKina Snacks RödKina Snacks Gul+4−31 %

Fazer

9 varor i erbjudandet

21 kr

Fazer 2 för 42kr-2 för 42:-

Eken Gävle
Risnudlar −33 % ↗

Risnudlar

Santa Maria · 180 g

14 kr ordinarie 21 kr

78 kr/kg

Eken Gävle
Satay Curry Cocking SåsKorean Bbq Cocking Sås−28 till −32 %

Cocking Sås

2 varor i erbjudandet

25 kr

2 Grytbas 50kr-2 för 50:-

Eken Gävle
Honey Fresh GingerHalstabletter Triple ActionFruity Fresh Lemon CitronHoney FreshDouble Action Sockerfri+1−32 %

Vicks

6 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 18 kr

Vicks 2 för 25kr-2 för 25:-

Eken Gävle
Svart te Strawberry sensation 20-packSvart te Lemon & lime twist 20-pack−32 %

Svart 20-pack

2 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 24 kr

Te 2 för 32kr-2 för 32:-

Eken Gävle
Sour Wheels −32 % ↗

Sour Wheels

Pit Stop · 100 g

9 kr ordinarie 14 kr

95 kr/kg

Eken Gävle
Salty Wheels −32 % ↗

Salty Wheels

Pit Stop · 100 g

9 kr ordinarie 14 kr

95 kr/kg

Eken Gävle
Tandborste Flexy SoftTandborste Flexy Medium−32 %

Tandborste Flexy

2 varor i erbjudandet

9 kr ordinarie 13 kr

Tandborste 2 för 17kr-2 för 17:-

Eken Gävle
Choklad Muffin CakeChoco Brownie KakaChoco Brookie KakaChoco MomentChoco Whoopies+5upp till −32 %

Kex & kakor

10 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45:-

t.o.m. 4 okt

Eken Gävle
Cactus/Lime MayoMango MayoCheezy SauceJalapeno Lime MayoChili Mayo Hot−32 %

Mayo

5 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 33 kr

2 El Taco 45kr-2 för 45:-

Eken Gävle
Lemonad Fyllda KakorHallon LakritsOriginalBlåbärKladdkaka+2−29 %

Kex & kakor

7 varor i erbjudandet

14 kr

2 kakrullar 27kr-2 för 27:-

Eken Gävle
Tyck till