Primat

Veckans erbjudanden på Coop Malå

258 erbjudanden just nu · Malå · uppdaterat igår · Sida 1 av 3

Om butiken
Wild StrawberryApelsinGuanabana PineappleBlueberry Pear Sockerfri−60 %

Festis

4 varor i erbjudandet

6 kr ordinarie 15 kr

5 Festis 30kr-5 för 30:-

Malå
Cactus Lime −60 % ↗

Cactus Lime

FESTIS · 500 ml

6 kr ordinarie 15 kr

12 kr/l

Malå
Max LimeMaxCitrus BlastZero−56 %

Läsk

4 varor i erbjudandet

4,95 kr ordinarie 11 kr

Pick n mix 20st för 99kr-20 för 99:-

Malå
Fresh ColaRainbowFruitMint−56 %

Mentos

4 varor i erbjudandet

5 kr ordinarie 11 kr

Mentos 3 för 15kr-3 för 15:-

Malå
Kokosdröm StångSur Smultron StångSalta HallonTivolistång Jordgubb & HallonPingvinstång Mint+2−55 %

Toms

7 varor i erbjudandet

2,75 kr ordinarie 6 kr

4 Pingvinstänger 11kr-4 för 11:-

Malå
OriginalMaxMax LimeMaxPink Lemonade Zero+8−47 till −55 %

Läsk

13 varor i erbjudandet

11 kr

Pepsi 150cl 4 för 44kr-4 för 44:-

Malå
Bomullspinnar −55 % ↗

Bomullspinnar

Coop · 200 st

10 kr ordinarie 21 kr

0,05 kr/st

Malå
Kolsyrat vatten NaturellGrönt ÄppleKolsyrat vatten GranatäppleFläder LimeKolsyrat Vatten Citrus−52 %

Ramlösa

5 varor i erbjudandet

7 kr ordinarie 15 kr

4 Ramlösa 150cl 29kr-4 för 29:-

Malå
SugarLemon-LimeLemon ZeroCherry Coca Cola ZeroOrange+11upp till −51 %

Läsk

16 varor i erbjudandet

6 kr

5 för 30:-

t.o.m. 4 okt

Malå
Carbonara Snack PotMac & Cheese Pasta Snack Pot−50 %

Snack Pot

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 22 kr

3 Knorr 33kr-3 för 33:-

Malå
Plommon −50 % ↗

Plommon

COOP · 500 g

15 kr ordinarie 30 kr

30 kr/kg

Malå
ZeroDr Pepper−50 %

Dr Pepper

2 varor i erbjudandet

9 kr ordinarie 18 kr

Dr Pepper 2 för 18kr-2 för 18:-

Malå
MarabouMjölkchoklad BarDubbel NougatChoklad OreoApelsinkrokant Mjölkchoklad+6−42 till −50 %

Godis

11 varor i erbjudandet

8 kr

Dubbla sty 5 för 39kr-5 för 39:-

Malå
Halstabletter Triple ActionFruity Fresh Lemon CitronHoney FreshDouble Action SockerfriBlue Sockerfri−49 %

Vicks

5 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 25 kr

Vicks 2 för 25kr-2 för 25:-

Malå
Lion ChocoKitkat 4Finger−47 %

Godis

2 varor i erbjudandet

6 kr ordinarie 12 kr

Kitkat 4 för 25kr-4 för 25:-

Malå
Tyrkisk Peber OriginalOriginal Tutti FruttiSour Tutti FruttiPassion Tutti FruttiRings Tutti Frutti−42 till −49 %

Tutti Frutti

5 varor i erbjudandet

13 kr

Godispåsar 2 för 25kr-2 för 25:-

Malå
Tuc Salty CrackersMjölkchoklad OreoBubbly MjölkchokladOriginalFrukt & Mandel Mjölkchoklad+4−38 till −49 %

Godis

9 varor i erbjudandet

13 kr

Marabou 3 för 40kr-3 för 40:-

Malå
Tandborste Flexy SoftTandborste Flexy Medium−48 %

Tandborste Flexy

2 varor i erbjudandet

9 kr ordinarie 17 kr

Tandborste 2 för 17kr-2 för 17:-

Malå
Passerade tomaterKrossade tomater ÖrterKrossade tomater VitlökKrossade tomater Chili−45 %

tomater

4 varor i erbjudandet

8 kr

3 Tomater 25kr-3 för 25:-

Malå
Fish & Crisp NuggetsFish & Crisp Gourmetfiléer−29 till −48 %

Fish Crisp

2 varor i erbjudandet

40 kr

2 för 79:-

t.o.m. 4 okt

Malå
MarianneDumle SnacksDumle OriginalSalty Blå Kina SnacksKina Snacks Röd+1−37 till −47 %

Fazer

6 varor i erbjudandet

21 kr

Fazer 2 för 42kr-2 för 42:-

Malå
Laxfilé −47 % ↗

Laxfilé

Norge/Harbour · 1000 g

209 kr/kg ordinarie 396 kr/kg

ca 209 kr/st

Malå
Double ChocolatNoisette Hazelnut−47 %

Godis

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 24 kr

Kitkat 2 för 25kr-2 för 25:-

Malå
Spearmint StrengthStrawberry InfinityOcean Mint DentalTuggummi OriginalIntense Mint−41 till −47 %

Godis

5 varor i erbjudandet

10 kr

Tuggummi 3 för 30kr-3 för 30:-

Malå
Sesamkakor −46 % ↗

Sesamkakor

Coop · 40 g

4 kr ordinarie 7 kr

100 kr/kg

Malå
Sourcr/Onion MajskakorPaprika MajskakorDill Gräslök MajskakorPopcorn MajskakorOst Majskakor−46 %

Majskakor

5 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 23 kr

Majskaka 2 för 25kr-2 för 25:-

Malå
Dulce De LechePeanut ButterCaramel ChocolateProteinbar Creamy coconutProteinbar choco crush+4upp till −45 %

Kosttillskott

9 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 38:-

t.o.m. 4 okt

Malå
Vätskeersättning Sport HallonVätskeersättning hallonVätskeersättning Rehydrate Citron−40 till −45 %

Vätskeersättning

3 varor i erbjudandet

26 kr

Vätskeersättning 2f52-2 för 52:-

Malå
Safari FruitsMultivitamin Mystic DragonJungle Capri Sun−45 %

Capri-Sun

3 varor i erbjudandet

26 kr ordinarie 47 kr

Capri-Sun 2 för 52kr-2 för 52:-

Malå
Purjolök −44 % ↗

Purjolök

Sverige · 1000 g

8 kr/kg ordinarie 15 kr/kg

ca 8 kr/st

t.o.m. 4 okt

Malå
Geisha CrunchySalt Caramel Dumle CrunchyCaramel Nougat Karl CrunchMjölkchoklad Karl−44 %

Fazer

4 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 15 kr

Crunchy 3 för 25kr-3 för 25:-

Malå
Choco Crunch −44 % ↗

Choco Crunch

OLW · 90 g

20 kr ordinarie 35 kr

217 kr/kg

Malå
Munskölj Total Care IntenseTotal Care Clean MintTeeth & Gum Total Care Fresh Min−41 %

Total Care

3 varor i erbjudandet

35 kr

Listerine 2 för 70kr-2 för 70:-

Malå
Tuc Sour Cream OnionTuc Salt PepperTuc PaprikaTuc Original−43 %

Tuc

4 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 14 kr

TUC 2 för 16kr-2 för 16:-

Malå
Digestive −43 % ↗

Digestive

Coop · 400 g

9 kr ordinarie 15 kr

21 kr/kg

Malå
Kolsyrat Vatten Päron & CitronKolsyrat Vatten Hallon & ÄppleKolsyrat vatten Granatäpple & limeKolsyrat vatten Citron−43 %

Kolsyrat Vatten

4 varor i erbjudandet

7 kr ordinarie 12 kr

Coop vatten 5 för 35kr-5 för 35:-

Malå
OriginalBlåbärOriginalKladdkakaMjölkchoklad−40 %

Kex & kakor

5 varor i erbjudandet

14 kr

2 kakrullar 27kr-2 för 27:-

Malå
BladspenatMajs−37 till −43 %

Coop

2 varor i erbjudandet

13 kr

3 majs & spenat 39kr-3 för 39:-

Malå
Salta pinnar −42 % ↗

Salta pinnar

Coop · 250 g

13 kr ordinarie 22 kr

52 kr/kg

Malå
Blåbärsmuffins 4-packCitronmuffins 4-packChokladmuffins 4-pack−42 %

4-pack

3 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 28 kr

Muffins 3 för 49kr-3 för 49:-

Malå
Chili FlakesPersillade BurkMalen KanelBasilika BurkPersilja+30upp till −41 %

Kryddor

35 varor i erbjudandet

15 kr

4 för 59:-

t.o.m. 4 okt

Malå
Potatis Fast −41 % ↗

Potatis Fast

COOP · 900 g

10 kr ordinarie 17 kr

11 kr/kg

Malå
Kyckling GrilladPastrami−40 %

Coop

2 varor i erbjudandet

16 kr

Pålägg Coop 2 för 32kr-2 för 32:-

Malå
Jalapeno Lime MayoChili Mayo Hot−40 %

Mayo

2 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 38 kr

2 El Taco 45kr-2 för 45:-

Malå
Smältost Chili cheddarSmältost Cheddar−40 %

Smältost cheddar

2 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 27 kr

Smältost 3 för 49kr-3 för 49:-

Malå
Fryspåsar 8 literFryspåsar 3 liter−40 %

Fryspåsar liter

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 21 kr

Fryspåsar 2 för 25kr-2 för 25:-

Malå
Fryspåsar 6 literFryspåsar 2 literFryspåsar 1 liter−40 %

Fryspåsar liter

3 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 21 kr

Fryspåsar 2 för 25kr-2 för 25:-

Malå
Gammaldags VaniljVanilj med JordgubbssåsVanilj Krossad Choklad−23 till −40 %

Vanilj

3 varor i erbjudandet

13 kr

Gräddglass 3 för 39kr-3 för 39:-

Malå
Filmjölk 3%Lättfil 0,5%Mellanfil 1,5%−38 %

Coop

3 varor i erbjudandet

9 kr ordinarie 14 kr

Filmjölk 2 för 17kr-2 för 17:-

Malå
Original Crisp NoblesseHavssalt Crisp Noblesse−40 %

Crisp Noblesse

2 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 54 kr

Nobless 2 för 65kr-2 för 65:-

Malå
Frukt & Bär MüsliHasselnöt Müsli−40 %

Müsli

2 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 27 kr

2 Müsli 32kr-2 för 32:-

Malå
Chips Stack & snack Sour cream & onionChips Stack & snack Paprika−40 %

Chips Stack

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 33 kr

Chips 2 för 40kr-2 för 40:-

Malå
Blandsaft HallonBlandsaft SvartvinbärSaft Päron−40 %

Coop

3 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 33 kr

Saft 2 för 40KR-2 för 40:-

Malå
AprikoskrämJordgubbskräm−37 %

Coop

2 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 26 kr

2 Kräm 32kr-2 för 32:-

Malå
Skivat Bacon −39 % ↗

Skivat Bacon

SCAN · 420 g

30 kr ordinarie 50 kr

71 kr/kg

Malå
Kakao Hallon GranolaÄpple Kanel Granola−39 %

Granola

2 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 48 kr

2 Färsking 59kr-2 för 59:-

Malå
Tomatpuré −39 % ↗

Tomatpuré

Coop · 200 g

13 kr ordinarie 20 kr

63 kr/kg

Malå
Aioli EriksPepparsås−39 %

Eriks Såser

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 32 kr

MedMera: Medlemspris-Eriks såser 2 för 39kr-2 för 39:-

Malå
Skinka ExtraröktSkinka RöktSkinka Kokt−38 %

Skinka

3 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 26 kr

Pålägg Coop 2 för 32kr-2 för 32:-

Malå
Original −38 % ↗

Original

FINN CRISP · 400 g

18 kr ordinarie 28 kr

44 kr/kg

Malå
Smoothie Päron, banan & jordgubb 6 Mån EkoSmoothie Äpple, banan & mango 6 Mån EkoSmoothie Banan, äpple & kokos 6 Mån EkoSmoothie Äpple, mango & persika 6 Mån EkoSmoothie Äpple, persika, blåbär & hallon 6 Mån Eko−38 %

Smoothie Mån

5 varor i erbjudandet

7 kr ordinarie 11 kr

Klämpåsar 5 för 35kr-5 för 35:-

Malå
Chèvre −38 % ↗

Chèvre

Coop · 180 g

26 kr ordinarie 43 kr

146 kr/kg

Malå
Salted Caramel Crunchy TreatsSweet&Salty Crunchy TreatsDark Chocolate Almondupp till −38 %

Anthon Berg

3 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 49:-

t.o.m. 4 okt

Malå
Rosta Rostbröd −38 % ↗

Rosta Rostbröd

Pågen · 450 g

13 kr ordinarie 21 kr

29 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Malå
Fläskfilé −38 % ↗

Fläskfilé

Danmark/Danish Crown · 590 g

88 kr/kg ordinarie 141 kr/kg

ca 52 kr/st

t.o.m. 4 okt

Malå
Champinjoner −37 % ↗

Champinjoner

Coop · 320 g

11 kr ordinarie 18 kr

34 kr/kg

Malå
Tyck till