Primat

Veckans erbjudanden på Coop Storuman

261 erbjudanden just nu · Storuman · uppdaterat idag · Sida 1 av 3

Om butiken
Wild StrawberryApelsinGuanabana PineappleBlueberry Pear Sockerfri−60 %

Festis

4 varor i erbjudandet

6 kr ordinarie 15 kr

5 Festis 30kr-5 för 30:-

Storuman
Cactus Lime −60 % ↗

Cactus Lime

FESTIS · 500 ml

6 kr ordinarie 15 kr

12 kr/l

Storuman
Pink Lemonade ZeroMax LimeMaxApelsinApelsin Zero+3−56 %

Läsk

8 varor i erbjudandet

4,95 kr ordinarie 11 kr

Pick n mix 20st för 99kr-20 för 99:-

Storuman
Fresh ColaFruitMint−56 %

Mentos

3 varor i erbjudandet

5 kr ordinarie 11 kr

Mentos 3 för 15kr-3 för 15:-

Storuman
Stång Sur Hallon PersikaKokosdröm StångSur Smultron StångTivolistång Jordgubb & HallonPingvinstång Mint+2−55 %

Toms

7 varor i erbjudandet

2,75 kr ordinarie 6 kr

4 Pingvinstänger 11kr-4 för 11:-

Storuman
OriginalMaxOriginalPink Lemonade ZeroApelsin+6−47 till −55 %

Läsk

11 varor i erbjudandet

11 kr

Pepsi 150cl 4 för 44kr-4 för 44:-

Storuman
Bomullspinnar −55 % ↗

Bomullspinnar

Coop · 200 st

10 kr ordinarie 21 kr

0,05 kr/st

Storuman
Kryddig Kyckli Asia NudlarSnabbnudlar Kyckling−53 %

Knorr

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 24 kr

3 Knorr 33kr-3 för 33:-

Storuman
Kolsyrat vatten KörsbärSvarta VinbärKolsyrat vatten NaturellMango GrapefruktGrönt Äpple+3−52 %

Ramlösa

8 varor i erbjudandet

7 kr ordinarie 15 kr

4 Ramlösa 150cl 29kr-4 för 29:-

Storuman
OrangeSugarExoticLemon-LimeLemon Zero+11upp till −51 %

Läsk

16 varor i erbjudandet

6 kr

5 för 30:-

t.o.m. 4 okt

Storuman
Plommon −50 % ↗

Plommon

COOP · 500 g

15 kr ordinarie 30 kr

30 kr/kg

Storuman
ZeroDr Pepper−50 %

Dr Pepper

2 varor i erbjudandet

9 kr ordinarie 18 kr

Dr Pepper 2 för 18kr-2 för 18:-

Storuman
MarabouMjölkchoklad BarDubbel NougatSchweizernöt BarFransk Nougat+5−42 till −50 %

Godis

10 varor i erbjudandet

8 kr

Dubbla sty 5 för 39kr-5 för 39:-

Storuman
Kalkon RöktSkinka Kokt−38 till −49 %

Coop

2 varor i erbjudandet

16 kr

Pålägg Coop 2 för 32kr-2 för 32:-

Storuman
Blue SockerfriHalstabletter Triple ActionFruity Fresh Lemon CitronHoney FreshDouble Action Sockerfri−49 %

Vicks

5 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 25 kr

Vicks 2 för 25kr-2 för 25:-

Storuman
Lion Choco −49 % ↗

Lion Choco

NESTLÉ · 42 g

6 kr ordinarie 12 kr

149 kr/kg

Storuman
Tyrkisk Peber OriginalSalty Remix Tutti FruttiOriginal Tutti FruttiSour Tutti FruttiPassion Tutti Frutti+1−42 till −49 %

Tutti Frutti

6 varor i erbjudandet

13 kr

Godispåsar 2 för 25kr-2 för 25:-

Storuman
Mjölkchoklad GräddnougatMjölkchoklad DukatTuc Salty CrackersDrömkrisp HasselnougatBubbly Mjölkchoklad+7−38 till −49 %

Godis

12 varor i erbjudandet

13 kr

Marabou 3 för 40kr-3 för 40:-

Storuman
Passerade tomaterKrossade tomater ÖrterKrossade tomater VitlökKrossade tomater Chili−45 %

tomater

4 varor i erbjudandet

8 kr

3 Tomater 25kr-3 för 25:-

Storuman
Fish & Crisp NuggetsFish & Crisp Gourmetfiléer−29 till −48 %

Fish Crisp

2 varor i erbjudandet

40 kr

2 för 79:-

t.o.m. 4 okt

Storuman
MarianneDumle SnacksDumle OriginalSalty Blå Kina SnacksKina Snacks Röd+1−37 till −47 %

Fazer

6 varor i erbjudandet

21 kr

Fazer 2 för 42kr-2 för 42:-

Storuman
Double ChocolatNoisette Hazelnut−47 %

NESTLÉ

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 24 kr

Kitkat 2 för 25kr-2 för 25:-

Storuman
Spearmint StrengthOcean Mint DentalTuggummi OriginalIntense Mint−41 till −47 %

Godis

4 varor i erbjudandet

10 kr

Tuggummi 3 för 30kr-3 för 30:-

Storuman
Hazelnut ChocolatePeanut ButterProteinbar Triple ChocolateSalty PeanutCaramel Chocolate+4upp till −45 %

Kosttillskott

9 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 38:-

t.o.m. 4 okt

Storuman
Mjölkchoklad ChocolonelyPecan Karamell Crunch MjölkchokladCaramel Almond Pretzel Nougat SeasaKaramel HavssaltAlmond Seasalt Mörk Chokladupp till −45 %

Tony's Chocolonely

5 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35:-

t.o.m. 4 okt

Storuman
Geisha CrunchySalt Caramel Dumle CrunchyMjölkchoklad Karl−44 %

Fazer

3 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 15 kr

Crunchy 3 för 25kr-3 för 25:-

Storuman
Choco CrunchSmash Choklad−44 %

Godis

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 35 kr

Smash 2 för 39kr-2 för 39:-

Storuman
Salted Caramel ConeStrawberry White MiniSandwich OriginalGlasstrutar Tip Top Mini 6-packGlasspinnar Nogger 6-pack+14upp till −44 %

Glass

19 varor i erbjudandet

33 kr

3 för 99:-

t.o.m. 4 okt

Storuman
Filmjölk 3% −44 % ↗

Filmjölk 3%

Coop · 1000 ml

9 kr ordinarie 15 kr

9 kr/l

Storuman
Kalvbuljong TärningarFiskbuljong TärningarKöttbuljong TärningarSvampbuljong TärningarGrönsaks Buljong+1upp till −44 %

Tärningar

6 varor i erbjudandet

9 kr

2 för 18:-

t.o.m. 4 okt

Storuman
Total Care Clean MintTeeth & Gum Total Care Fresh Min−41 %

Total Care

2 varor i erbjudandet

35 kr

Listerine 2 för 70kr-2 för 70:-

Storuman
Tuc CheeseTuc Salt PepperTuc PaprikaTuc Original−43 %

Tuc

4 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 14 kr

TUC 2 för 16kr-2 för 16:-

Storuman
Digestive −43 % ↗

Digestive

Coop · 400 g

9 kr ordinarie 15 kr

21 kr/kg

Storuman
Kolsyrat Vatten Päron & CitronKolsyrat Vatten Hallon & ÄppleKolsyrat vatten Granatäpple & lime−43 %

Kolsyrat Vatten

3 varor i erbjudandet

7 kr ordinarie 12 kr

Coop vatten 5 för 35kr-5 för 35:-

Storuman
OriginalBlåbärKladdkakaMjölkchokladOriginal−40 %

Kex & kakor

5 varor i erbjudandet

14 kr

2 kakrullar 27kr-2 för 27:-

Storuman
BladspenatMajs−37 till −43 %

Coop

2 varor i erbjudandet

13 kr

3 majs & spenat 39kr-3 för 39:-

Storuman
Gräddfil 12% −42 % ↗

Gräddfil 12%

Coop · 300 ml

9 kr ordinarie 15 kr

28 kr/l

Storuman
Peanut Butter CupCaramel Brownie PartyVanilla Pecan BlondieStrawberry CheesecakeCookie Dough+10upp till −42 %

Ben & Jerry's

15 varor i erbjudandet

40 kr

2 för 79:-

t.o.m. 4 okt

Storuman
Salta pinnar −42 % ↗

Salta pinnar

Coop · 250 g

13 kr ordinarie 22 kr

52 kr/kg

Storuman
Risnudlar −42 % ↗

Risnudlar

Santa Maria · 180 g

14 kr ordinarie 24 kr

78 kr/kg

Storuman
Blåbärsmuffins 4-packChokladmuffins 4-pack−42 %

4-pack

2 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 28 kr

Muffins 3 för 49kr-3 för 49:-

Storuman
Bacon Megakrispiga PotatisChili CheeseChips Grillad Majs Med Smör−41 %

Redhead

3 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 33 kr

Redhead 2 för 39kr-2 för 39:-

Storuman
Caesar DressingCurry-Lime DressingAioli EriksParmesansåsBearnaise−39 %

Eriks Såser

5 varor i erbjudandet

20 kr

MedMera: Medlemspris-Eriks såser 2 för 39kr-2 för 39:-

Storuman
Muskotnöt MalenLökpulver BurkCurry gourmetglasChili FlakesSpiskummin Malen+31upp till −41 %

KOCKENS

36 varor i erbjudandet

15 kr

4 för 59:-

t.o.m. 4 okt

Storuman
Potatis Fast −41 % ↗

Potatis Fast

COOP · 900 g

10 kr ordinarie 17 kr

11 kr/kg

Storuman
Choco MomentMjölkchoklad Xl CookiesOreo Creme HomestyleHomestyle ChocolateSoft Inside Homestyle+5upp till −40 %

Kex & kakor

10 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45:-

t.o.m. 4 okt

Storuman
Smältost Chili cheddarSmältost Cheddar−40 %

Smältost cheddar

2 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 27 kr

Smältost 3 för 49kr-3 för 49:-

Storuman
Fryspåsar 6 literFryspåsar 2 literFryspåsar 1 liter−40 %

Fryspåsar liter

3 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 21 kr

Fryspåsar 2 för 25kr-2 för 25:-

Storuman
Green AntioxidantApelsinjuice Utan FruktköttApelsinjuice med FruktköttAntioxidant Super SmoothieEnergise Super Smoothie+18upp till −40 %

Innocent

23 varor i erbjudandet

30 kr

29:90/st

t.o.m. 4 okt

Storuman
Vätskeersättning ApelsinVätskeersättning hallon−40 %

Vätskeersättning

2 varor i erbjudandet

26 kr ordinarie 43 kr

Vätskeersättning 2f52-2 för 52:-

Storuman
Gammaldags VaniljVanilj med JordgubbssåsVanilj Krossad Choklad−23 till −40 %

Vanilj

3 varor i erbjudandet

13 kr

Gräddglass 3 för 39kr-3 för 39:-

Storuman
Original Crisp NoblesseHjärta Noblesse−34 till −40 %

Noblesse

2 varor i erbjudandet

33 kr

Nobless 2 för 65kr-2 för 65:-

Storuman
Blandsaft JordgubbBlandsaft SvartvinbärSaft Päron−40 %

Coop

3 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 33 kr

Saft 2 för 40KR-2 för 40:-

Storuman
AprikoskrämJordgubbskräm−37 %

Coop

2 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 26 kr

2 Kräm 32kr-2 för 32:-

Storuman
Skivat Bacon −39 % ↗

Skivat Bacon

SCAN · 420 g

30 kr ordinarie 50 kr

71 kr/kg

Storuman
Ostbröd 4-packRågbröd 6-pack−39 %

Coop

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 21 kr

Bröd 3 för 39kr-3 för 39:-

Storuman
Solroskärnor −39 % ↗

Solroskärnor

Risenta · 400 g

18 kr ordinarie 29 kr

44 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Storuman
Original −38 % ↗

Original

FINN CRISP · 400 g

18 kr ordinarie 28 kr

44 kr/kg

Storuman
Chèvre −38 % ↗

Chèvre

Coop · 180 g

26 kr ordinarie 43 kr

146 kr/kg

Storuman
Salted Caramel Crunchy TreatsDark Chocolate AlmondSweet&Salty Crunchy Treatsupp till −38 %

Anthon Berg

3 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 49:-

t.o.m. 4 okt

Storuman
Rosta Rostbröd −38 % ↗

Rosta Rostbröd

Pågen · 450 g

13 kr ordinarie 21 kr

29 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Storuman
Fläskfilé −38 % ↗

Fläskfilé

Danmark/Danish Crown · 590 g

88 kr/kg ordinarie 141 kr/kg

ca 52 kr/st

t.o.m. 4 okt

Storuman
Champinjoner −37 % ↗

Champinjoner

Coop · 320 g

11 kr ordinarie 18 kr

34 kr/kg

Storuman
Tyck till