Primat

Veckans erbjudanden på Coop Hörnefors

255 erbjudanden just nu · Hörnefors · uppdaterat igår · Sida 1 av 3

Om butiken
Kryddmix Fajita Mild Spice Mix Tex MexKryddmix Taco Hot Spice Mix Tex MexKryddmix Taco Mild−47 till −61 %

Kryddmix

3 varor i erbjudandet

5 kr

2 Tacokrydda 10kr-2 för 10:-

Hörnefors
Wild StrawberryHallon & vattenmelon sockerfriApelsinGuanabana PineappleBlueberry Pear Sockerfri−53 %

Festis

5 varor i erbjudandet

6 kr ordinarie 13 kr

5 Festis 30kr-5 för 30:-

Hörnefors
Cactus Lime −53 % ↗

Cactus Lime

FESTIS · 500 ml

6 kr ordinarie 13 kr

12 kr/l

Hörnefors
OriginalMaxMaxTropicalFläder Päron Zero+10−37 till −51 %

Läsk

15 varor i erbjudandet

11 kr

Pepsi 150cl 4 för 44kr-4 för 44:-

Hörnefors
Vitlökspulver BurkVitlök FinhackadVitpeppar MalenChili FlakesCitronpeppar Burk+30upp till −48 %

Kryddor

35 varor i erbjudandet

15 kr

4 för 59:-

t.o.m. 4 okt

Hörnefors
ZeroDr Pepper−47 %

Dr Pepper

2 varor i erbjudandet

9 kr ordinarie 17 kr

Dr Pepper 2 för 18kr-2 för 18:-

Hörnefors
Tonic water Cucumber & yuzuTonic water GrapeTonic Water Indian−47 %

Tonic water

3 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 14 kr

4 Tonic 200ml 30kr-4 för 30:-

Hörnefors
Fresh ColaFruitMint−47 %

Mentos

3 varor i erbjudandet

5 kr ordinarie 9 kr

Mentos 3 för 15kr-3 för 15:-

Hörnefors
Kroppkakor 6-packÄkta Pitepalt 6-palt−33 till −46 %

Piteortens Chark

2 varor i erbjudandet

35 kr

34,90kr/st

Hörnefors
Passerade tomaterKrossade tomater ÖrterKrossade tomater VitlökKrossade tomater Chili−39 till −45 %

tomater

4 varor i erbjudandet

8 kr

3 Tomater 25kr-3 för 25:-

Hörnefors
Ciabatta ChiaCiabatta Surdeg−44 %

Ciabatta

2 varor i erbjudandet

6 kr ordinarie 10 kr

4 för 23kr

Hörnefors
Tuggummi White PeppermintSpearmint StrengthOcean Mint DentalTuggummi Air rushTuggummi Original+3−34 till −44 %

Godis

8 varor i erbjudandet

10 kr

Tuggummi 3 för 30kr-3 för 30:-

Hörnefors
Bubbly MjölkchokladMjölkchoklad DukatMjölkchoklad OreoTuc Salty CrackersDrömkrisp Hasselnougat+7−33 till −43 %

Godis

12 varor i erbjudandet

13 kr

Marabou 3 för 40kr-3 för 40:-

Hörnefors
Banan Styck Eko −42 % ↗

Banan Styck Eko

Ecuador/Dominikanska republiken · 1000 g

2,70 kr/kg ordinarie 4,66 kr/kg

ca 2,70 kr/st

Hörnefors
Mandlar Rostade & saltadeCashewnötter rostade & saltade−29 till −41 %

Rostade saltade

2 varor i erbjudandet

15 kr

Nötter 2 för 29kr-2 för 29:-

Hörnefors
Sesamfrön Vita −41 % ↗

Sesamfrön Vita

KOCKENS · 38 g

15 kr ordinarie 25 kr

388 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hörnefors
Kolsyrad fruktdryck Tasty ApelsinKolsyrad fruktdryck Tasty ÄppleKolsyrad fruktdryck Tasty Päron−39 %

Kolsyrad fruktdryck

3 varor i erbjudandet

9 kr ordinarie 15 kr

4 Tasty 33cl 36kr-4 för 36:-

Hörnefors
Stitch 43249 −40 % ↗

Stitch 43249

LEGO Disney · 1 st

533 kr ordinarie 889 kr

575 kr/kg

Hörnefors
Dressing Rhode IslandCaesar DressingCurry-Lime DressingRomsåsAioli Eriks+11−21 till −39 %

Eriks Såser

16 varor i erbjudandet

20 kr

MedMera: Medlemspris-Eriks såser 2 för 39kr-2 för 39:-

Hörnefors
Biff Asia NudlarKryddig Kyckli Asia NudlarSnabbnudlar Kyckling−39 %

Knorr

3 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 18 kr

3 Knorr 33kr-3 för 33:-

Hörnefors
Bolognese Snack PotCarbonara Snack PotBacon & Onion Snack PotMac & Cheese Pasta Snack Pot−39 %

Snack Pot

4 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 18 kr

3 Knorr 33kr-3 för 33:-

Hörnefors
Kolsyrat vatten KörsbärSvarta VinbärKolsyrat vatten NaturellMango GrapefruktGrönt Äpple+3−39 %

Ramlösa

8 varor i erbjudandet

7 kr ordinarie 12 kr

4 Ramlösa 150cl 29kr-4 för 29:-

Hörnefors
Städservetter BadrumStädservetter Universal CitronStädservetter Fönster & SpeglarStädservetter UniversalStädservetter Äpple−38 %

Städservetter

5 varor i erbjudandet

14 kr ordinarie 22 kr

Städserv. 2 för 27kr-2 för 27:-

Hörnefors
Olivolja ChiliOlivolja Vitlök−37 %

Olivolja

2 varor i erbjudandet

38 kr

2 Olivolja 75kr-2 för 75:-

Hörnefors
Pink LemonadeLemonad Fläder & citron−38 %

XIXO

2 varor i erbjudandet

5 kr ordinarie 8 kr

Lemonade 2 för 10kr-2 för 10:-

Hörnefors
Kalkon RöktSkinka ExtraröktSkinka RöktSkinka KoktSkinka Gallerrökt−11 till −37 %

Skinka

5 varor i erbjudandet

16 kr

Pålägg Coop 2 för 32kr-2 för 32:-

Hörnefors
Tomatpuré −37 % ↗

Tomatpuré

Coop · 200 g

13 kr ordinarie 20 kr

63 kr/kg

Hörnefors
Frukt & Bär MüsliHasselnöt Müsli−37 %

Müsli

2 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 25 kr

2 Müsli 32kr-2 för 32:-

Hörnefors
Choco CrunchSmash Choklad−35 %

Godis

2 varor i erbjudandet

20 kr

Smash 2 för 39kr-2 för 39:-

Hörnefors
Bakchoklad LjusBakchoklad Mörk−33 till −37 %

Bakchoklad

2 varor i erbjudandet

24 kr

2 Bakchoklad 48kr-2 för 48:-

Hörnefors
OrangeLemon-LimeVanilla Coca ColaLemon ZeroCherry Coca Cola Zero+11upp till −36 %

Läsk

16 varor i erbjudandet

6 kr

5 för 30:-

t.o.m. 4 okt

Hörnefors
Muffinsform −36 % ↗

Muffinsform

Änglamark · 125 st

13 kr ordinarie 20 kr

0,10 kr/st

Hörnefors
Ciabatta ChiaCiabatta Surdeg−36 %

Ciabatta

2 varor i erbjudandet

7 kr ordinarie 10 kr

Bröd XL 3 för 20kr-3 för 20:-

Hörnefors
Smältost Chili cheddarSmältost Cheddar−35 %

Smältost cheddar

2 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 25 kr

Smältost 3 för 49kr-3 för 49:-

Hörnefors
Risnudlar −35 % ↗

Risnudlar

Santa Maria · 180 g

14 kr ordinarie 22 kr

78 kr/kg

Hörnefors
Svart te Strawberry sensation 20-packSvart te Lemon & lime twist 20-pack−35 %

Svart 20-pack

2 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 25 kr

Te 2 för 32kr-2 för 32:-

Hörnefors
Fish & Crisp NuggetsFish & Crisp Gourmetfiléer−25 till −35 %

Fish Crisp

2 varor i erbjudandet

40 kr

2 för 79:-

t.o.m. 4 okt

Hörnefors
Tandborste Flexy SoftTandborste Flexy Medium−34 %

Tandborste Flexy

2 varor i erbjudandet

9 kr ordinarie 13 kr

Tandborste 2 för 17kr-2 för 17:-

Hörnefors
Strawberry Lime Sparkling 0,0%Lemon Spritz Sparkling 0,0%Pear Cider Sparkling 0,0%Rose Cider Sparkling 0,0%−34 %

Sparkling 0,0%

4 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 12 kr

5 Cider 39kr-5 för 39:-

Hörnefors
Cactus/Lime MayoMango MayoCheezy SauceJalapeno Lime MayoChili Mayo Hot−34 %

Mayo

5 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 34 kr

2 El Taco 45kr-2 för 45:-

Hörnefors
Chips Stack & snack Sour cream & onionChips Stack & snack PaprikaPotatisflingor Stack & snack Salt−34 %

Stack snack

3 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 30 kr

Chips 2 för 40kr-2 för 40:-

Hörnefors
Vätskeersättning ApelsinVätskeersättning hallonVätskeersättning Rehydrate CitronVätskeersättning Sport Hallon−29 till −34 %

Vätskeersättning

4 varor i erbjudandet

26 kr

Vätskeersättning 2f52-2 för 52:-

Hörnefors
Honey Fresh GingerHalstabletter Triple ActionFruity Fresh Lemon CitronHoney FreshDouble Action Sockerfri+1−34 %

Vicks

6 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 19 kr

Vicks 2 för 25kr-2 för 25:-

Hörnefors
Mellanrost ClassicPressiado MörkrostSvea MellanmörkFranskrost Extra MörkrostKokkaffe Mellanrost+4upp till −34 %

Arvid Nordquist

9 varor i erbjudandet

50 kr

2 för 99:-

t.o.m. 4 okt

Hörnefors
Kitkat White 4 FingerLion WhiteLion ChocoSmartiesKitkat 4Finger+1−34 %

Godis

6 varor i erbjudandet

6 kr ordinarie 9 kr

Kitkat 4 för 25kr-4 för 25:-

Hörnefors
Digestive −33 % ↗

Digestive

Coop · 400 g

9 kr ordinarie 13 kr

21 kr/kg

Hörnefors
Cream Cheese& Rödlök ChipsBacon Megakrispiga PotatisDill WasabiChili CheeseSourcream Onion+2−33 %

Redhead

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 29 kr

Redhead 2 för 39kr-2 för 39:-

Hörnefors
Geisha CrunchySalt Caramel Dumle CrunchyCaramel Nougat Karl CrunchGeisha OriginalMjölkchoklad Karl+1−28 till −33 %

Fazer

6 varor i erbjudandet

8 kr

Crunchy 3 för 25kr-3 för 25:-

Hörnefors
Chèvre −33 % ↗

Chèvre

Coop · 180 g

26 kr ordinarie 40 kr

146 kr/kg

Hörnefors
Kattmat Helfoder Paté Lax & räkorKattmat Paté ViltKattmat Helfoder Paté Kyckling−33 %

Kattmat Paté

3 varor i erbjudandet

5 kr ordinarie 8 kr

Kattmat 3 för 15kr-3 för 15:-

Hörnefors
Kina Hallon SnacksSalty Blå Kina SnacksKina Snacks RödKina Snacks GulMarianne+4−31 %

Fazer

9 varor i erbjudandet

21 kr

Fazer 2 för 42kr-2 för 42:-

Hörnefors
Tillskottsfoder Snack Bite Hud & pälsKattsnacks LaxTillskottsfoder Kyckling & ost−33 %

Coop

3 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 15 kr

Kattsnacks 2 för 20kr-2 för 20:-

Hörnefors
Grönt Te MixGrönt te Citron 25-pack EkoSvart te English Breakfast 25-pack EkoSvart te Earl Grey EkoGrönt Te Matcha+13−29 till −33 %

Twinings

18 varor i erbjudandet

28 kr

Te 2 för 55kr-2 för 55:-

Hörnefors
Watermelon FruktdryckPineapple Low CalorieFruktdryck Passionfruit−33 %

TROPIC DREAM

3 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 22 kr

Fruktdryck 2 för 30kr-2 för 30:-

Hörnefors
GoldbärenNappar ColaNappar FruktPeaches SourHappy Cherries Sour+5−32 %

HARIBO

10 varor i erbjudandet

7 kr ordinarie 10 kr

Haribo 4 för 28kr-4 för 28:-

Hörnefors
JordgubbskrämAprikoskräm−29 %

Coop

2 varor i erbjudandet

16 kr

2 Kräm 32kr-2 för 32:-

Hörnefors
MarabouMjölkchoklad BarDubbel NougatChoklad OreoPeanut Japp+8−26 till −32 %

Godis

13 varor i erbjudandet

8 kr

Dubbla sty 5 för 39kr-5 för 39:-

Hörnefors
Gräddfil 12% −32 % ↗

Gräddfil 12%

Coop · 300 ml

9 kr ordinarie 13 kr

28 kr/l

Hörnefors
Mellanfil 1,5%Filmjölk 3%−32 %

Coop

2 varor i erbjudandet

9 kr ordinarie 13 kr

Filmjölk 2 för 17kr-2 för 17:-

Hörnefors
Bomullspinnar −32 % ↗

Bomullspinnar

Coop · 200 st

10 kr ordinarie 14 kr

0,05 kr/st

Hörnefors
Quattrocento −32 % ↗

Quattrocento

Granarolo · 150 g

30 kr ordinarie 43 kr

198 kr/kg

Hörnefors
Blandsaft JordgubbBlandsaft HallonBlandsaft SvartvinbärSaft PäronBlandsaft Citron & lime−32 %

Blandsaft

5 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 29 kr

Saft 2 för 40KR-2 för 40:-

Hörnefors
Disksvamp Grov RefillDiskborste med svamp Refill 3-packDiskborste med svamp−32 %

Coop

3 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 33 kr

Diskborste 2 för 45kr-2 för 45:-

Hörnefors
Gouda Block 28% −32 % ↗

Gouda Block 28%

WERNERSSONS · 1000 g

90 kr/kg ordinarie 132 kr/kg

ca 90 kr/st

Hörnefors
Apelsin Crisp NoblesseOriginal Crisp NoblesseHavssalt Crisp Noblesse−32 %

Crisp Noblesse

3 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 48 kr

Nobless 2 för 65kr-2 för 65:-

Hörnefors
Champinjoner −31 % ↗

Champinjoner

Coop · 320 g

11 kr ordinarie 16 kr

34 kr/kg

Hörnefors
Baguetter Halva Grova 4-packBaguetter Mini Vitlök 6-packBaguetter Mini 6-pack−31 %

Baguetter

3 varor i erbjudandet

12 kr ordinarie 17 kr

Baguette 3 för 35kr-3 för 35:-

Hörnefors
Mandeldryck −31 % ↗

Mandeldryck

Coop · 1000 ml

14 kr ordinarie 20 kr

14 kr/l

Hörnefors
Danskt rågbrödOstbröd 4-packRågbröd 6-pack−31 %

Coop

3 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 19 kr

Bröd 3 för 39kr-3 för 39:-

Hörnefors
BladspenatMajs−28 %

Coop

2 varor i erbjudandet

13 kr

3 majs & spenat 39kr-3 för 39:-

Hörnefors
PassionsodaSockerdrickaPäronsodaHallonsodaCola+1−31 %

Coop

6 varor i erbjudandet

4,90 kr ordinarie 7 kr

10 Läsk 33cl 49kr-10 för 49:-

Hörnefors
Dijonsenap −31 % ↗

Dijonsenap

Xtra · 350 g

15 kr ordinarie 22 kr

43 kr/kg

Hörnefors
UmamidressingSourcream & Pepper DressingGreen & Garlic Hamburgare DressingOriginal Hamburgare Dressing−20 till −31 %

Max

4 varor i erbjudandet

18 kr

2 Max Dressing 36kr-2 för 36:-

Hörnefors
Lemon ZeroExotic ZeroLemon-LimeZero RaspberryZero+18−11 till −31 %

Läsk

23 varor i erbjudandet

14 kr

2 Läsk 50cl 27kr-2 för 27:-

Hörnefors
Saltade MatkexRanch MatkexSourcream & On Matkex−31 %

Matkex

3 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 14 kr

Kakor 2 för 19kr-2 för 19:-

Hörnefors
Tyck till