Primat

Pålägg Coop 2 för 32kr-2 för 32:-

4 varor i erbjudandet på Coop Torpshammar

← Alla erbjudanden
Kalkon Rökt −49 % ↗

Kalkon Rökt

Coop · 120 g

16 kr ordinarie 32 kr

133 kr/kg

Torpshammar
Skinka Kokt −38 % ↗

Skinka Kokt

Coop · 120 g

16 kr ordinarie 26 kr

133 kr/kg

Torpshammar
Skinka Rökt −38 % ↗

Skinka Rökt

Coop · 120 g

16 kr ordinarie 26 kr

133 kr/kg

Torpshammar
Tyck till