Primat

Veckans erbjudanden på Coop Stora Boden

374 erbjudanden just nu · Boden · uppdaterat idag · Sida 1 av 4

Om butiken
Kryddmix Fajita Mild Spice Mix Tex MexKryddmix Taco Hot Spice Mix Tex MexKryddmix Taco Mild−39 till −59 %

Kryddmix

3 varor i erbjudandet

5 kr

2 Tacokrydda 10kr-2 för 10:-

Stora Boden
Hallon & vattenmelon sockerfriApelsinGuanabana PineappleBlueberry Pear Sockerfri−53 %

Festis

4 varor i erbjudandet

6 kr ordinarie 13 kr

5 Festis 30kr-5 för 30:-

Stora Boden
Cactus Lime −53 % ↗

Cactus Lime

FESTIS · 500 ml

6 kr ordinarie 13 kr

12 kr/l

Stora Boden
OriginalMaxPink Lemonade ZeroApelsinCitron Zero+14upp till −51 %

Läsk

19 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 44:-

t.o.m. 4 okt

Stora Boden
Car ShampooWheel CleanerSpeed WaxWindow CleanerAll Interior Cleaner+1−16 till −50 %

Kemetyl

6 varor i erbjudandet

50 kr

Rengöring 2 för 99kr-2 för 99:-

Stora Boden
Plommon −50 % ↗

Plommon

COOP · 500 g

15 kr ordinarie 30 kr

30 kr/kg

Stora Boden
Superkryddor Kanel, Kardemumma, Ingefära KlassiskVitlökspulver BurkVitlök FinhackadVitpeppar MalenVitlök Rostad+31upp till −49 %

KOCKENS

36 varor i erbjudandet

15 kr

4 för 59:-

t.o.m. 4 okt

Stora Boden
Fresh ColaFruitMint−47 %

Mentos

3 varor i erbjudandet

5 kr ordinarie 9 kr

Mentos 3 för 15kr-3 för 15:-

Stora Boden
ZeroDr Pepper−46 %

Dr Pepper

2 varor i erbjudandet

9 kr ordinarie 17 kr

Dr Pepper 2 för 18kr-2 för 18:-

Stora Boden
Tonic water Cucumber & yuzuTonic water GrapeTonic Water Indian−45 %

Tonic water

3 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 14 kr

4 Tonic 200ml 30kr-4 för 30:-

Stora Boden
Max TropicalOriginal TasteFläder Zero−45 %

Läsk

3 varor i erbjudandet

4,95 kr ordinarie 9 kr

Pick n mix 20st för 99kr-20 för 99:-

Stora Boden
Pink Lemonade ZeroMax LimeMaxLäsk BurkApelsin+12upp till −45 %

Läsk

17 varor i erbjudandet

4,95 kr

20 för 99:-

t.o.m. 4 okt

Stora Boden
Juice Mango PassionsfruktBlood Orange AppleRed Grapefruit Juice With BitsOrange Red GrapefruitPink Lemonade Fruktdryck+9upp till −44 %

Juice

14 varor i erbjudandet

22 kr

21:90/st

t.o.m. 4 okt

Stora Boden
Passerade tomaterKrossade tomater ÖrterKrossade tomater VitlökKrossade tomater Chili−39 till −43 %

tomater

4 varor i erbjudandet

8 kr

3 Tomater 25kr-3 för 25:-

Stora Boden
Tuggummi White PeppermintSpearmint StrengthTuggummi Strength Sweet MentholOcean Mint DentalTuggummi Air rush+4−32 till −43 %

Godis

9 varor i erbjudandet

10 kr

Tuggummi 3 för 30kr-3 för 30:-

Stora Boden
Funktionsdryck TropiskFunktionsdryck Ananas & kaktusFunktionsdryck Jordgubb & lime−41 %

Funktionsdryck

3 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 17 kr

Gowell 33CL 4 för 39Kr-4 för 39:-

Stora Boden
Mandlar Rostade & saltadeCashewnötter rostade & saltade−29 till −41 %

Rostade saltade

2 varor i erbjudandet

15 kr

Nötter 2 för 29kr-2 för 29:-

Stora Boden
Reflexväst BarnReflexväst Barn−41 %

Reflexväst Barn

2 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 55 kr

Reflex sele/väst 2för65kr-2 för 65:-

Stora Boden
Potatis Fast −41 % ↗

Potatis Fast

Coop · 900 g

10 kr ordinarie 17 kr

11 kr/kg

Stora Boden
Bubbly MjölkchokladMjölkchoklad DukatMjölkchoklad GräddnougatDrömkrisp HasselnougatOriginal+6−32 till −41 %

Godis

11 varor i erbjudandet

13 kr

Marabou 3 för 40kr-3 för 40:-

Stora Boden
Hot rod −40 % ↗

Hot rod

LEGO · 173 g

59 kr ordinarie 99 kr

341 kr/kg

Stora Boden
Jetplan Vs Bil −40 % ↗

Jetplan Vs Bil

LEGO · 1 st

227 kr ordinarie 379 kr

420 kr/kg

Stora Boden
Monster Jam −40 % ↗

Monster Jam

LEGO · 1 st

221 kr ordinarie 369 kr

518 kr/kg

Stora Boden
Stitch 43249 −40 % ↗

Stitch 43249

LEGO Disney · 1 st

533 kr ordinarie 889 kr

575 kr/kg

Stora Boden
Salted Caramel KitkatDouble ChocolatNoisette Hazelnut−40 %

NESTLÉ

3 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 21 kr

2 för 25:-

t.o.m. 4 okt

Stora Boden
Pasta MistaPenne LisceCapuntiOrecchietteRigatoni+3−35 till −40 %

Pasta & ris

8 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35:-

t.o.m. 4 okt

Stora Boden
Koppnudlar Sweet & sourKoppnudlar Chicken BurritoKryddig Kyckli Asia NudlarBiff Asia NudlarSnabbnudlar Kyckling−37 %

Knorr

5 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 18 kr

3 Knorr 33kr-3 för 33:-

Stora Boden
Kolsyrat vatten KörsbärKolsyrat vatten NaturellMango GrapefruktKolsyrat vatten GranatäppleFläder Lime+1−39 %

Ramlösa

6 varor i erbjudandet

7 kr ordinarie 12 kr

4 Ramlösa 150cl 29kr-4 för 29:-

Stora Boden
Kolsyrad fruktdryck Tasty ÄppleKolsyrad fruktdryck Tasty PäronKolsyrad fruktdryck Tasty Apelsin−39 %

Kolsyrad fruktdryck

3 varor i erbjudandet

9 kr ordinarie 15 kr

4 Tasty 33cl 36kr-4 för 36:-

Stora Boden
Max −39 % ↗

Max

PEPSI · 1500 ml

11 kr ordinarie 18 kr

7 kr/l

Stora Boden
Caesar DressingCurry-Lime DressingHollandaise RamslökAioli EriksGrönpepparsås+16upp till −39 %

Eriks Såser

21 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 39:-

t.o.m. 4 okt

Stora Boden
Städservetter GolvStädservetter BadrumStädservetter Universal CitronStädservetter Fönster & SpeglarStädservetter Universal+1−37 %

Städservetter

6 varor i erbjudandet

14 kr ordinarie 22 kr

Städserv. 2 för 27kr-2 för 27:-

Stora Boden
Sesamfrön Vita −38 % ↗

Sesamfrön Vita

KOCKENS · 38 g

15 kr ordinarie 24 kr

388 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stora Boden
Glutenfri Smoothie med havre, äpple, hallon & blåbär 6 Mån EkoSmoothie med Äpple, persika & banan 6 Mån EkoSmoothie Äpple, banan & mango 6 Mån EkoSmoothie Äpple, aprikos, persika, mango & banan EkoSmoothie Äpple, banan, jordgubb, hallon & svartvinbär 6 Mån Eko+3−26 till −38 %

Smoothie äpple

8 varor i erbjudandet

7 kr

Klämpåsar 5 för 35kr-5 för 35:-

Stora Boden
VaniljbulleDonut SockerÄppelmunkVaniljmunkWienerbröd Hallon & vanilj+13−26 till −37 %

Kex & kakor

18 varor i erbjudandet

8 kr

Kaffebröd 3 för 23kr-3 för 23:-

Stora Boden
Kalkon RöktBog RöktSkinka ExtraröktSkinka RöktSkinka Kokt+1−11 till −37 %

Coop

6 varor i erbjudandet

16 kr

Pålägg Coop 2 för 32kr-2 för 32:-

Stora Boden
Granatäpple −37 % ↗

Granatäpple

300 g

13 kr ordinarie 20 kr

42 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stora Boden
Glass WipesCockpit Wipes−37 %

Wipes

2 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 39 kr

Wipes 2 för 49kr-2 för 49:-

Stora Boden
Bolognese Snack PotCarbonara Snack PotBacon & Onion Snack PotMac & Cheese Pasta Snack Pot−37 %

Snack Pot

4 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 18 kr

3 Knorr 33kr-3 för 33:-

Stora Boden
Haricots Verts −37 % ↗

Haricots Verts

Coop · 500 g

13 kr ordinarie 20 kr

25 kr/kg

Stora Boden
VitvinsfondSvamp FondÖrter Fondupp till −37 %

Caj P

3 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 40:-

t.o.m. 4 okt

Stora Boden
Max Power PomegranateMax Power LemonPlatinum OriginalMax Power Original−33 till −37 %

YES

4 varor i erbjudandet

40 kr

2 för 79:-

t.o.m. 4 okt

Stora Boden
Choco CrunchSmash Choklad−37 %

Godis

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 31 kr

Smash 2 för 39kr-2 för 39:-

Stora Boden
Olivolja Chili −37 % ↗

Olivolja Chili

Coop · 250 ml

38 kr ordinarie 59 kr

150 kr/l

Stora Boden
Värmeljus 30-pack −36 % ↗

Värmeljus 30-pack

PAPSTAR · 30 st

25 kr ordinarie 39 kr

0,82 kr/st

t.o.m. 4 okt

Stora Boden
Monster AlarmJuicedryck Apelsin 10-packMultivitamin Mystic DragonJungle Capri SunJuicedryck Tropisk 10-pack+3upp till −36 %

Capri-Sun

8 varor i erbjudandet

26 kr

2 för 52:-

t.o.m. 4 okt

Stora Boden
Anti-Wrinkle Soothing Q10Q10 Night Crea Sensitive SkinQ10 Day Cream Sensitive SkinQ10 Energy Anti-Wrinkle/Spf15Night Cream Power Anti-Wrinkle+4upp till −36 %

Hygien & skönhet

9 varor i erbjudandet

89 kr

89

t.o.m. 4 okt

Stora Boden
Frukt & Bär MüsliHasselnöt Müsli−36 %

Müsli

2 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 25 kr

2 Müsli 32kr-2 för 32:-

Stora Boden
Ciabatta SurdegVidarKuvertbröd vallmo och solroskärnorBaguette Levain DoréOden+5−36 %

Bonjour

10 varor i erbjudandet

7 kr ordinarie 10 kr

Bröd XL 3 för 20kr-3 för 20:-

Stora Boden
Schampo Argan Oil LightBalsam Argan OilSchampo Argan OilBalsam KeratinSchampo Keratin+2−35 %

OGX

7 varor i erbjudandet

80 kr ordinarie 123 kr

2 för 159:-

t.o.m. 4 okt

Stora Boden
Peppar −35 % ↗

Peppar

20 g

129 kr/kg ordinarie 199 kr/kg

ca 2,58 kr/st

Stora Boden
Sköljmedel Sweet blossomSköljmedel SensitiveSköljmedel Pink PeonySköljmedel Ocean BreezeSköljmedel Lavendel+1−35 %

Sköljmedel

6 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 27 kr

Sköljmedel 2 för 35kr-2 för 35:-

Stora Boden
Paprika Röd −35 % ↗

Paprika Röd

200 g

39 kr/kg ordinarie 60 kr/kg

ca 8 kr/st

t.o.m. 4 okt

Stora Boden
Bakchoklad LjusBakchoklad Mörk−32 %

Bakchoklad

2 varor i erbjudandet

24 kr

2 Bakchoklad 48kr-2 för 48:-

Stora Boden
Gammaldags VaniljMinecraft Big BlockVanilj med JordgubbssåsVanilj Krossad Choklad−11 till −34 %

Glass

4 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 39:-

t.o.m. 4 okt

Stora Boden
Laktosfri Smör & RapsExtrasaltat Smör & RapsoljaNormalsaltat Smör & RapsoljaHavssalt Smör & RapsMellan Smör & Rapsolja+1upp till −34 %

Smör

6 varor i erbjudandet

39 kr

39:-

t.o.m. 4 okt

Stora Boden
Strawberry Lime Sparkling 0,0%Lemon Spritz Sparkling 0,0%Pear Cider Sparkling 0,0%Rose Cider Sparkling 0,0%−34 %

Sparkling 0,0%

4 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 12 kr

5 Cider 39kr-5 för 39:-

Stora Boden
Muffinsform −34 % ↗

Muffinsform

Änglamark · 125 st

13 kr ordinarie 19 kr

0,10 kr/st

Stora Boden
Tomatpuré −34 % ↗

Tomatpuré

Coop · 200 g

13 kr ordinarie 19 kr

63 kr/kg

Stora Boden
Brownie HavssaltChokladmuffinKardemummaknut De LuxeFikabröd Kanelknut De LuxeVaniljknut Deluxe+19−18 till −34 %

Kex & kakor

24 varor i erbjudandet

10 kr

Kaffebröd 2 för 20kr-2 för 20:-

Stora Boden
Fish & Crisp NuggetsFish & Crisp Gourmetfiléer−29 till −34 %

Fish Crisp

2 varor i erbjudandet

40 kr

2 för 79:-

t.o.m. 4 okt

Stora Boden
Kitkat White 4 FingerLion ChocoSmartiesKitkat 4FingerKitkat Hazelnut−34 %

Godis

5 varor i erbjudandet

6 kr ordinarie 9 kr

Kitkat 4 för 25kr-4 för 25:-

Stora Boden
Sharonfrukt −34 % ↗

Sharonfrukt

60 g

10 kr ordinarie 15 kr

165 kr/kg

Stora Boden
Pink Lemonade −34 % ↗

Pink Lemonade

XIXO · 250 ml

5 kr ordinarie 8 kr

20 kr/l

Stora Boden
Smältost Chili cheddarSmältost Cheddar−34 %

Smältost cheddar

2 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 25 kr

Smältost 3 för 49kr-3 för 49:-

Stora Boden
Blåbärsmuffins 4-packCitronmuffins 4-packChokladmuffins 4-pack−34 %

4-pack

3 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 25 kr

Muffins 3 för 49kr-3 för 49:-

Stora Boden
Geisha CrunchySalt Caramel Dumle CrunchyCaramel Nougat Karl CrunchGeisha OriginalMjölkchoklad Karl+1−28 till −33 %

Fazer

6 varor i erbjudandet

8 kr

Crunchy 3 för 25kr-3 för 25:-

Stora Boden
Kina Hallon SnacksMarianneSalty Blå Kina SnacksKina Snacks RödKina Snacks Gul+3−31 %

Fazer

8 varor i erbjudandet

21 kr

Fazer 2 för 42kr-2 för 42:-

Stora Boden
Risnudlar −33 % ↗

Risnudlar

Santa Maria · 180 g

14 kr ordinarie 21 kr

78 kr/kg

Stora Boden
Tyck till