Primat

Veckans erbjudanden på Coop Stora Piteå

74 erbjudanden just nu · Piteå · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Om butiken
Minecraft Big BlockVanilj med JordgubbssåsVanilj Krossad ChokladGammaldags Vanilj

GB Glace

4 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 39:-

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Kattmat Farm selection 12-packMixed Selectio JelliesMixed Selectio GeléCountryside SelectionKattmat Farm Selection 12-pack+10

Djurmat

15 varor i erbjudandet

50 kr

2 för 99:-

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
CapuntiRigatoniPasta MistaPenne LisceOrecchiette+3

Mino

8 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie ca 27 kr

2 för 35:-

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Gryning SmultronEnergidryck VildmarkFunktionsdryck Norrsken Äpple & PäronEnergidryck Skymning MandarinÄngen Fläder+9

Latitude 65

14 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie ca 18 kr

2 för 30:-

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Värmeljus 30-pack −37 % ↗

Värmeljus 30-pack

PAPSTAR · 30 st

25 kr ordinarie ca 39 kr

0,82 kr/st

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Superkryddor Kanel, Kardemumma, Ingefära KlassiskSpiskummin MalenChilipulverVitlökspulver BurkKryddpeppar Malen+31

Kryddor

36 varor i erbjudandet

15 kr

4 för 59:-

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
PepparsåsRemouladeHollandaiseRomsåsHollandaise Ramslök+16

Eriks Såser

21 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 39:-

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Kalkon RöktGourmetskinka BasturöktGourmetskinka KoktGourmetskinka RöktKalkon med paprika

Pärsons

5 varor i erbjudandet

27 kr

26:90/st

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Fina HavregrynSol havregrynHavregryn Eko

Havregryn

3 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45:-

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Svamp FondÖrter FondVitvinsfond

Caj P

3 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 32 kr

2 för 40:-

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Kycklingben möradeKycklingklubbor möradeKycklingvingar

Kyckling

3 varor i erbjudandet

35 kr

2 för 69:-

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Blood Orange AppleOrange Juice With BitsPink Lemonade FruktdryckFruktdryck Äpple, jordgubb & passionsfruktFruktdryck Äpple & hallon+9

Juice

14 varor i erbjudandet

22 kr

21:90/st

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Gurkmeja Shot IngefäraIngefära Shot Citron

Shot Ingefära

2 varor i erbjudandet

33 kr

33

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Laktosfri Smör & RapsMellan Smör & RapsoljaHavssalt Smör & RapsExtrasaltat Smör & RapsoljaNormalsaltat Smör & Rapsolja+1

Smör

6 varor i erbjudandet

39 kr

39:-

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
CevapciciKalops Fryst/1 PortPannbiff Fryst/1 PortKalvfärsbiffar ItalienskaUgnsrostad Kyckling+14

Dafgårds

19 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie ca 29 kr

4 för 99:-

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Kaffebönor MellanrostKaffebönor Extra Mörkrost FestivitaGran Dia MellanmörkAmigas MörkrostEco Mellanmörk+3

Kaffe

8 varor i erbjudandet

65 kr

2 för 129:-

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Pressiado MörkrostFranskrost Extra MörkrostWanyama MörkrostSvea MellanmörkMellanrost Classic+4

Arvid Nordquist

9 varor i erbjudandet

50 kr

2 för 99:-

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Duschgel Pure HarmonyDuschtvål 2 In 1 Aloe VeraWarm Vanilla Shower CreamSpring Rain Shower CreamSport 2 In 1 Shower & Shampoo+7

Hygien & skönhet

12 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35:-

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Fish & Crisp NuggetsFish & Crisp Gourmetfiléer

Fish Crisp

2 varor i erbjudandet

40 kr

2 för 79:-

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Köttbullar Små DelikatessKöttbullar Klassiska

Köttbullar

2 varor i erbjudandet

69 kr

69

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Lemon LimeZingo ApelsinOriginalLemon LimeOriginal+14

Läsk

19 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 44:-

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Pink Lemonade ZeroMaxZeroMax LimeMax Lime+12

Läsk

17 varor i erbjudandet

4,95 kr

20 för 99:-

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Bananchips ↗

Bananchips

X-Tra · 400 g

35 kr 35

88 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Spare Ribs ChiliSpare Ribs BBQ

Spare Ribs

2 varor i erbjudandet

59 kr

59:-

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Pan Pizza ClassicPepperoni DoubleKebab Supreme

Grandiosa

3 varor i erbjudandet

40 kr

2 för 80:-

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Päron Vanilj Slät YoghurtLaktosfri Yoghurt Vanilj 2,1%Jordgubb Slät YoghurtLaktosfri Yoghurt Hallon 2,1%Sommarbär Yoghurt med Bitar+7

Yoghurt & fil

12 varor i erbjudandet

23 kr

22:90/st

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Bacon SkivorBacontärningar Ekonomipack

Bacon

2 varor i erbjudandet

45 kr

45:-

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Citrus Aktiv-GelMarine Aktiv-GelWC Active Clean CitrusWC Active Clean MarineFresh Aktiv-Gel+1

Duck

6 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 40:-

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Monster AlarmMultivitamin Mystic DragonJungle Capri SunJuicedryck Tropisk 10-packSafari Fruits+3

Capri-Sun

8 varor i erbjudandet

26 kr ordinarie ca 42 kr

2 för 52:-

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Ajvar MildAjvar Stark

Ajvar

2 varor i erbjudandet

30 kr

30

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Salted Caramel KitkatDouble ChocolatNoisette Hazelnut

Godis

3 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie ca 21 kr

2 för 25:-

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Munskölj Total Care IntenseTotal Care Mild MintTeeth & Gum Total Care Fresh MinMunskölj Advanced White Milder TasteCool Mint Milder Taste+1

Hygien & skönhet

6 varor i erbjudandet

35 kr

2 för 70:-

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Laxfilé −47 % ↗

Laxfilé

Norge/Harbour · 1000 g

209 kr/kg ordinarie ca 396 kr/kg

ca 209 kr/st

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Lammrostbiff ↗

Lammrostbiff

Nya Zeeland/Naturkött · 750 g

311 kr/kg 259/kg

ca 233 kr/st

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Banan Styck Eko −27 % ↗

Banan Styck Eko

Ecuador/Dominikanska republiken · 1000 g

3,61 kr/kg ordinarie ca 4,92 kr/kg

ca 3,61 kr/st

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Paprika Röd ↗

Paprika Röd

Nederländerna · 1000 g

8 kr/kg 39/kg

ca 8 kr/st

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Potatis FastPotatis Mjölig

Potatis

2 varor i erbjudandet

10 kr

10:-

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Gurka Eko ↗

Gurka Eko

Spanien · 1 st

17 kr 17:-

17 kr/st

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Max Power PomegranateMax Power OriginalMax Power LemonPlatinum Original

YES

4 varor i erbjudandet

40 kr

2 för 79:-

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
LångfranskaLevainknut

Bonjour

2 varor i erbjudandet

25 kr

25:-

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Proteinbar Creamy coconutDulce De LecheProteinbar choco crushHazelnut ChocolatePeanut Butter+4

Kosttillskott

9 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie ca 18 kr

3 för 38:-

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Sesamfrön Vita −38 % ↗

Sesamfrön Vita

KOCKENS · 38 g

15 kr ordinarie ca 24 kr

388 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Rismellis BlåbärRismellis TropiskRismellis HallonRismellis Jordgubb

Rismellis

4 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie ca 9 kr

4 för 30:-

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Vetemjöl −23 % ↗

Vetemjöl

Coop · 2000 g

13 kr ordinarie ca 17 kr

7 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
ChorizofärsSalsicciafärs Färsk

Nonna Elide

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie ca 44 kr

2 för 69:-

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Vanilla Protein PuddingChocolate Protein Pudding

Protein Pudding

2 varor i erbjudandet

12 kr ordinarie ca 17 kr

3 för 35:-

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Frönuftig ↗

Frönuftig

Polarbröd · 375 g

20 kr 20:-

53 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Ljus Alkoholfri, Eko −44 % ↗

Ljus Alkoholfri, Eko

NORRLANDS GULD · 330 ml

6 kr ordinarie ca 10 kr

17 kr/l

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Pärlsocker ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

13 kr 12.9

26 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Falukorv Ring −16 % ↗

Falukorv Ring

SCAN · 800 g

33 kr ordinarie ca 39 kr

41 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Granatäpple −37 % ↗

Granatäpple

300 g

13 kr ordinarie ca 20 kr

42 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Gravad LaxLax Kallrökt Skivad

Lax

2 varor i erbjudandet

59 kr

59:-

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Salted Caramel Crunchy TreatsDark Chocolate AlmondSweet&Salty Crunchy Treats

Anthon Berg

3 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie ca 37 kr

2 för 49:-

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Salami ChorizoPepparsalami SkivadDansk Salami KlassiskSalami VitlökSalami Pepperoni

Salami

5 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie ca 27 kr

2 för 45:-

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Blåbär ↗

Blåbär

300 g

55 kr 55:-

183 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Longlife Cube AaLonglife Cube Aaa

Longlife Cube

2 varor i erbjudandet

119 kr

119

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Schampo Argan Oil LightBalsam Argan OilSchampo Argan OilBalsam KeratinSchampo Keratin+2

Hygien & skönhet

7 varor i erbjudandet

80 kr ordinarie ca 123 kr

2 för 159:-

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Ryggbiff BitEntrecote Bit

Bit

2 varor i erbjudandet

339 kr/kg

339/kg

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Lövbiff Fransyska −19 % ↗

Lövbiff Fransyska

Sverige/Nyhléns Hugosons · 900 g

179 kr/kg ordinarie ca 221 kr/kg

ca 161 kr/st

t.o.m. 4 okt

Stora Piteå
Tyck till