Primat

Veckans erbjudanden på Coop Älvsbyn

392 erbjudanden just nu · Älvsbyn · uppdaterat idag · Sida 1 av 5

Om butiken
Kryddmix Fajita Mild Spice Mix Tex MexKryddmix Taco Mild−43 till −62 %

Kryddmix Mild

2 varor i erbjudandet

5 kr

2 Tacokrydda 10kr-2 för 10:-

Älvsbyn
Wild StrawberryHallon & vattenmelon sockerfriApelsinGuanabana PineappleBlueberry Pear Sockerfri−59 %

Festis

5 varor i erbjudandet

6 kr ordinarie 15 kr

5 Festis 30kr-5 för 30:-

Älvsbyn
Cactus Lime −59 % ↗

Cactus Lime

FESTIS · 500 ml

6 kr ordinarie 15 kr

12 kr/l

Älvsbyn
Kokosdröm StångSur Smultron StångTivolistång Jordgubb & HallonPingvinstång MintPingvinstång Jordgubb+1−55 %

Toms

6 varor i erbjudandet

2,75 kr ordinarie 6 kr

4 Pingvinstänger 11kr-4 för 11:-

Älvsbyn
Original TastePink Lemonade ZeroMax LimeMax−54 %

Läsk

4 varor i erbjudandet

4,95 kr ordinarie 11 kr

Pick n mix 20st för 99kr-20 för 99:-

Älvsbyn
Superkryddor Kanel, Kardemumma, Ingefära KlassiskVitlökspulver BurkVitpeppar MalenKryddpeppar HelChili Flakes+30upp till −53 %

Kryddor

35 varor i erbjudandet

15 kr

4 för 59:-

t.o.m. 4 okt

Älvsbyn
FruitMint−52 %

Mentos

2 varor i erbjudandet

5 kr ordinarie 10 kr

Mentos 3 för 15kr-3 för 15:-

Älvsbyn
OriginalMaxPink Lemonade ZeroMaxApelsin+8−47 till −51 %

Läsk

13 varor i erbjudandet

11 kr

Pepsi 150cl 4 för 44kr-4 för 44:-

Älvsbyn
Tuggummi White PeppermintSpearmint StrengthTuggummi Strength Sweet MentholStrawberry InfinityOcean Mint Dental+4−38 till −51 %

Godis

9 varor i erbjudandet

10 kr

Tuggummi 3 för 30kr-3 för 30:-

Älvsbyn
Plommon i korg −50 % ↗

Plommon i korg

Ipoderi · 500 g

15 kr ordinarie 30 kr

30 kr/kg

Älvsbyn
Lemon ZeroSugarOrange ZeroCoca-Cola ZeroLäsk Burk+11upp till −49 %

Läsk

16 varor i erbjudandet

6 kr

5 för 30:-

t.o.m. 4 okt

Älvsbyn
Mandlar Rostade & saltadeCashewnötter rostade & saltade−43 till −49 %

Rostade saltade

2 varor i erbjudandet

15 kr

Nötter 2 för 29kr-2 för 29:-

Älvsbyn
Kolsyrat vatten KörsbärSvarta VinbärKolsyrat vatten NaturellMango GrapefruktGrönt Äpple+3−49 %

Ramlösa

8 varor i erbjudandet

7 kr ordinarie 14 kr

4 Ramlösa 150cl 29kr-4 för 29:-

Älvsbyn
Churrifically ChurrosyBrookies CreamGlass Spectacu-loveStrawberry CheesecakeCookie Dough+10upp till −48 %

Ben & Jerry's

15 varor i erbjudandet

40 kr

2 för 79:-

t.o.m. 4 okt

Älvsbyn
Bubbly MjölkchokladMjölkchoklad GräddnougatMjölkchoklad DukatDrömkrisp HasselnougatFrukt & Mandel Mjölkchoklad+3−35 till −48 %

Mjölkchoklad

8 varor i erbjudandet

13 kr

Marabou 3 för 40kr-3 för 40:-

Älvsbyn
Bolognese Snack PotCarbonara Snack PotMac & Cheese Pasta Snack Pot−47 %

Snack Pot

3 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 21 kr

3 Knorr 33kr-3 för 33:-

Älvsbyn
Laxfilé −47 % ↗

Laxfilé

Norge/Harbour · 1000 g

209 kr/kg ordinarie 396 kr/kg

ca 209 kr/st

Älvsbyn
Salted Caramel KitkatNoisette Hazelnut−47 %

Godis

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 24 kr

Kitkat 2 för 25kr-2 för 25:-

Älvsbyn
Kolsyrad fruktdryck Tasty ÄppleKolsyrad fruktdryck Tasty Apelsin−47 %

Kolsyrad fruktdryck

2 varor i erbjudandet

9 kr ordinarie 17 kr

4 Tasty 33cl 36kr-4 för 36:-

Älvsbyn
ZeroDr Pepper−47 %

Dr Pepper

2 varor i erbjudandet

9 kr ordinarie 17 kr

Dr Pepper 2 för 18kr-2 för 18:-

Älvsbyn
Glutenfri Smoothie med havre, äpple, hallon & blåbär 6 Mån EkoSmoothie med Äpple, persika & banan 6 Mån EkoSmoothie Päron, banan & jordgubb 6 Mån EkoSmoothie Äpple, banan & mango 6 Mån EkoSmoothie Äpple, aprikos, persika, mango & banan Eko+4−36 till −47 %

Smoothie äpple

9 varor i erbjudandet

7 kr

Klämpåsar 5 för 35kr-5 för 35:-

Älvsbyn
Tandborste Flexy SoftTandborste Flexy Medium−47 %

Tandborste Flexy

2 varor i erbjudandet

9 kr ordinarie 16 kr

Tandborste 2 för 17kr-2 för 17:-

Älvsbyn
Passerade tomaterKrossade tomater ÖrterKrossade tomater VitlökKrossade tomater Chili−44 %

tomater

4 varor i erbjudandet

8 kr

3 Tomater 25kr-3 för 25:-

Älvsbyn
Mjölkchoklad BarDubbel NougatChoklad OreoPeanut JappSchweizernöt Bar+8−46 %

Godis

13 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 15 kr

Dubbla sty 5 för 39kr-5 för 39:-

Älvsbyn
Halstabletter Triple ActionFruity Fresh Lemon CitronHoney FreshDouble Action SockerfriBlue Sockerfri−46 %

Vicks

5 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 23 kr

Vicks 2 för 25kr-2 för 25:-

Älvsbyn
Kalkon RöktSkinka GallerröktBog RöktSkinka ExtraröktSkinka Kokt+1−35 till −46 %

Coop

6 varor i erbjudandet

16 kr

Pålägg Coop 2 för 32kr-2 för 32:-

Älvsbyn
Diskborste M SvampDisksvamp Grov RefillDiskborste med svamp−46 %

Coop

3 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 42 kr

Diskborste 2 för 45kr-2 för 45:-

Älvsbyn
Bomullspinnar −46 % ↗

Bomullspinnar

Coop · 200 st

10 kr ordinarie 18 kr

0,05 kr/st

Älvsbyn
MarianneDumle SnacksDumle OriginalSalty Blå Kina SnacksKina Snacks Röd+1−38 till −45 %

Fazer

6 varor i erbjudandet

21 kr

Fazer 2 för 42kr-2 för 42:-

Älvsbyn
Lion ChocoKitkat 4Finger−45 %

Godis

2 varor i erbjudandet

6 kr ordinarie 11 kr

Kitkat 4 för 25kr-4 för 25:-

Älvsbyn
Tyrkisk Peber OriginalOriginal Tutti FruttiSour Tutti FruttiPassion Tutti FruttiRings Tutti Frutti−39 till −44 %

Tutti Frutti

5 varor i erbjudandet

13 kr

Godispåsar 2 för 25kr-2 för 25:-

Älvsbyn
Fish & Crisp NuggetsFish & Crisp Gourmetfiléer−35 till −44 %

Fish Crisp

2 varor i erbjudandet

40 kr

2 för 79:-

t.o.m. 4 okt

Älvsbyn
Bacon EkoBacon SkivadStekfläsk TärnatBacon TärnatKalkonbacon Skivadupp till −44 %

Tulip

5 varor i erbjudandet

14 kr

2 för 28:-

t.o.m. 4 okt

Älvsbyn
Mjölkchoklad ChocolonelyKaramel HavssaltAlmond Seasalt Mörk ChokladPecan Karamell Crunch MjölkchokladCaramel Almond Pretzel Nougat Seasaupp till −44 %

Tony's Chocolonely

5 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35:-

t.o.m. 4 okt

Älvsbyn
SesamkakorSesamkaka Kokos−44 %

Coop

2 varor i erbjudandet

4 kr ordinarie 7 kr

3 Sesam 12kr-3 för 12:-

Älvsbyn
Pear Cider Sparkling 0,0%Rose Cider Sparkling 0,0%−43 %

Cider Sparkling

2 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 14 kr

5 Cider 39kr-5 för 39:-

Älvsbyn
Sourcr/Onion MajskakorPaprika MajskakorDill Gräslök MajskakorSmör Havssalt MajskakorMajskakor Taco+5−43 %

Majskakor

10 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 22 kr

Majskaka 2 för 25kr-2 för 25:-

Älvsbyn
Muffinsform −43 % ↗

Muffinsform

Änglamark · 125 st

13 kr ordinarie 22 kr

0,10 kr/st

Älvsbyn
Majskrokar Eko −43 % ↗

Majskrokar Eko

Änglamark · 30 g

7 kr ordinarie 12 kr

233 kr/kg

Älvsbyn
Juicedryck Tropisk 10-packSafari FruitsFruktdryck Multivitamin 10-packJuicedryck Apelsin 10-packMultivitamin Mystic Dragon+1−43 %

Capri-Sun

6 varor i erbjudandet

26 kr ordinarie 45 kr

Capri-Sun 2 för 52kr-2 för 52:-

Älvsbyn
Sköljmedel Sweet blossomSköljmedel SensitiveSköljmedel Pink PeonySköljmedel Ocean BreezeSköljmedel Green apple−43 %

Sköljmedel

5 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 31 kr

Sköljmedel 2 för 35kr-2 för 35:-

Älvsbyn
Salt Caramel Dumle CrunchyGeisha OriginalMjölkchoklad KarlDumle Snacks−40 %

Fazer

4 varor i erbjudandet

8 kr

Crunchy 3 för 25kr-3 för 25:-

Älvsbyn
Salted Caramel ConeMandel Mini ConeStrawberry White MiniSandwich OriginalGlasstrutar Tip Top Mini 6-pack+14upp till −42 %

Glass

19 varor i erbjudandet

33 kr

3 för 99:-

t.o.m. 4 okt

Älvsbyn
Tuc CheeseTuc Sour Cream OnionTuc Salt PepperTuc PaprikaTuc Original−42 %

Tuc

5 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 14 kr

TUC 2 för 16kr-2 för 16:-

Älvsbyn
Peanut ButterProteinbar Triple ChocolateSalty PeanutCaramel ChocolateProteinbar Creamy coconut+4upp till −42 %

Kosttillskott

9 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 38:-

t.o.m. 4 okt

Älvsbyn
Skivat Bacon −41 % ↗

Skivat Bacon

SCAN · 420 g

30 kr ordinarie 51 kr

71 kr/kg

Älvsbyn
Choco CrunchSmash Choklad−41 %

Godis

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 33 kr

Smash 2 för 39kr-2 för 39:-

Älvsbyn
Potatis Fast −41 % ↗

Potatis Fast

COOP · 900 g

10 kr ordinarie 17 kr

11 kr/kg

Älvsbyn
Hallon LakritsOriginalBlåbärKladdkakaBrownie+1−38 %

Kex & kakor

6 varor i erbjudandet

14 kr

2 kakrullar 27kr-2 för 27:-

Älvsbyn
Risnudlar −40 % ↗

Risnudlar

Santa Maria · 180 g

14 kr ordinarie 24 kr

78 kr/kg

Älvsbyn
Blåbärsmuffins 4-packCitronmuffins 4-packChokladmuffins 4-pack−40 %

4-pack

3 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 27 kr

Muffins 3 för 49kr-3 för 49:-

Älvsbyn
Energise Super SmoothieGreen AntioxidantBerry Energise Super SmoothieAnanas JordgubbAnanas Jordgub+18upp till −40 %

Innocent

23 varor i erbjudandet

30 kr

29:90/st

t.o.m. 4 okt

Älvsbyn
Städservetter GolvStädservetter BadrumStädservetter Universal CitronStädservetter Fönster & SpeglarStädservetter Universal+1−34 till −40 %

Städservetter

6 varor i erbjudandet

14 kr

Städserv. 2 för 27kr-2 för 27:-

Älvsbyn
Digestive −40 % ↗

Digestive

Coop · 400 g

9 kr ordinarie 14 kr

21 kr/kg

Älvsbyn
Kalvbuljong TärningarFiskbuljong TärningarHönsbuljong TärningarKöttbuljong TärningarSvampbuljong Tärningar+1upp till −40 %

Tärningar

6 varor i erbjudandet

9 kr

2 för 18:-

t.o.m. 4 okt

Älvsbyn
Apelsin Crisp NoblesseOriginal Crisp NoblesseHavssalt Crisp Noblesse−40 %

Crisp Noblesse

3 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 54 kr

Nobless 2 för 65kr-2 för 65:-

Älvsbyn
Äpple −39 % ↗

Äpple

Italien · 1000 g

3,80 kr/kg ordinarie 6 kr/kg

ca 3,80 kr/st

Älvsbyn
Bindor Normal PremiumTrosskydd Pantyliner Large Premium 28-pack−39 %

Premium

2 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 24 kr

Trosskydd 2 för 29kr-2 för 29:-

Älvsbyn
Kattsnacks LaxTillskottsfoder Kyckling & ost−39 %

Coop

2 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 17 kr

Kattsnacks 2 för 20kr-2 för 20:-

Älvsbyn
Frukt & Bär MüsliHasselnöt Müsli−39 %

Müsli

2 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 26 kr

2 Müsli 32kr-2 för 32:-

Älvsbyn
CiabattaPortionsbaguetteCiabatta SurdegBaguette Vete−36 %

Bonjour

4 varor i erbjudandet

7 kr

Bröd XL 3 för 20kr-3 för 20:-

Älvsbyn
Laktosfri MjölkMellanmjölk DryckLaktosfri Lättmjölk 0,5%Mjölk Vitamin DLaktosfri Mellanmjölk 1,5%−23 till −39 %

Mjölk

5 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 39:-

t.o.m. 4 okt

Älvsbyn
BladspenatMajs−30 till −39 %

Coop

2 varor i erbjudandet

13 kr

3 majs & spenat 39kr-3 för 39:-

Älvsbyn
Salta pinnar −39 % ↗

Salta pinnar

Coop · 250 g

13 kr ordinarie 21 kr

52 kr/kg

Älvsbyn
Smältost Chili cheddarSmältost Cheddar−38 %

Smältost cheddar

2 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 26 kr

Smältost 3 för 49kr-3 för 49:-

Älvsbyn
Baguetter Mini Vitlök 6-packBaguetter Mini 6-pack−33 till −38 %

Baguetter Mini

2 varor i erbjudandet

12 kr

Baguette 3 för 35kr-3 för 35:-

Älvsbyn
Vanilla Protein PuddingChocolate Protein Pudding−38 %

Protein Pudding

2 varor i erbjudandet

12 kr ordinarie 19 kr

3 Proteinshake 35kr-3 för 35:-

Älvsbyn
Kalkon Rökt −38 % ↗

Kalkon Rökt

PÄRSONS · 200 g

27 kr ordinarie 43 kr

134 kr/kg

Älvsbyn
Bacon Megakrispiga PotatisChili CheeseSourcream OnionChips Grillad Majs Med Smör−37 %

Redhead

4 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 31 kr

Redhead 2 för 39kr-2 för 39:-

Älvsbyn
Dressing Rhode IslandCaesar DressingRomsåsAioli EriksBearnaisesås Chili+4−21 till −37 %

Eriks Såser

9 varor i erbjudandet

20 kr

MedMera: Medlemspris-Eriks såser 2 för 39kr-2 för 39:-

Älvsbyn
Gammaldags VaniljVanilj med JordgubbssåsVanilj Krossad Choklad−23 till −37 %

Vanilj

3 varor i erbjudandet

13 kr

Gräddglass 3 för 39kr-3 för 39:-

Älvsbyn
Tyck till