Primat

Veckans erbjudanden på Coop Stora Skara

372 erbjudanden just nu · Skara · uppdaterat igår · Sida 1 av 4

Om butiken
Kryddmix Taco Hot Spice Mix Tex MexKryddmix Taco Mild−38 till −54 %

Kryddmix Taco

2 varor i erbjudandet

5 kr

2 Tacokrydda 10kr-2 för 10:-

Stora Skara
Wild StrawberryHallon & vattenmelon sockerfriApelsinGuanabana PineappleBlueberry Pear Sockerfri−53 %

Festis

5 varor i erbjudandet

6 kr ordinarie 13 kr

5 Festis 30kr-5 för 30:-

Stora Skara
Cactus Lime −53 % ↗

Cactus Lime

FESTIS · 500 ml

6 kr ordinarie 13 kr

12 kr/l

Stora Skara
OriginalPink Lemonade ZeroApelsinApelsin ZeroCitron Zero+8−41 till −51 %

Läsk

13 varor i erbjudandet

11 kr

Pepsi 150cl 4 för 44kr-4 för 44:-

Stora Skara
Plommon i korg −50 % ↗

Plommon i korg

Ipoderi · 500 g

15 kr ordinarie 30 kr

30 kr/kg

Stora Skara
Vitlökspulver BurkVitpeppar MalenPersillade BurkChili FlakesCitronpeppar Burk+22−36 till −48 %

KOCKENS

27 varor i erbjudandet

15 kr

4 Kryddor 59kr-4 för 59:-

Stora Skara
Max TropicalOriginal TasteFläder ZeroPink Lemonade ZeroMax Lime+6−45 %

Läsk

11 varor i erbjudandet

4,95 kr

Pick n mix 20st för 99kr-20 för 99:-

Stora Skara
Bolognese Snack PotMac & Cheese Pasta Snack Pot−47 %

Snack Pot

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 21 kr

3 Knorr 33kr-3 för 33:-

Stora Skara
Laxfilé −47 % ↗

Laxfilé

Harbour · 1500 g

139 kr/kg ordinarie 264 kr/kg

ca 209 kr/st

Stora Skara
ZeroDr Pepper−47 %

Dr Pepper

2 varor i erbjudandet

9 kr ordinarie 17 kr

Dr Pepper 2 för 18kr-2 för 18:-

Stora Skara
Tonic water GrapeTonic Water Indian−47 %

Tonic water

2 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 14 kr

4 Tonic 200ml 30kr-4 för 30:-

Stora Skara
Teeth & Gum Total Care Fresh MinMunskölj Total Care IntenseMunskölj Advanced White Milder Taste−30 till −47 %

LISTERINE®

3 varor i erbjudandet

35 kr

Listerine 2 för 70kr-2 för 70:-

Stora Skara
Fresh ColaFruitMint−47 %

Mentos

3 varor i erbjudandet

5 kr ordinarie 9 kr

Mentos 3 för 15kr-3 för 15:-

Stora Skara
Tandborste Flexy SoftTandborste Flexy Medium−45 %

Tandborste Flexy

2 varor i erbjudandet

9 kr ordinarie 16 kr

Tandborste 2 för 17kr-2 för 17:-

Stora Skara
Biff Asia NudlarKryddig Kyckli Asia NudlarSnabbnudlar Kyckling−45 %

Knorr

3 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 20 kr

3 Knorr 33kr-3 för 33:-

Stora Skara
Basmatiris −45 % ↗

Basmatiris

Coop · 1000 g

25 kr ordinarie 44 kr

25 kr/kg

Stora Skara
Salted Caramel KitkatNoisette Hazelnut−45 %

NESTLÉ

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 23 kr

Kitkat 2 för 25kr-2 för 25:-

Stora Skara
Passerade tomaterKrossade tomater ÖrterKrossade tomater VitlökKrossade tomater Chili−41 till −45 %

tomater

4 varor i erbjudandet

8 kr

3 Tomater 25kr-3 för 25:-

Stora Skara
Kitkat White 4 FingerLion WhiteLion ChocoSmartiesKitkat 4Finger+1−45 %

Godis

6 varor i erbjudandet

6 kr ordinarie 11 kr

Kitkat 4 för 25kr-4 för 25:-

Stora Skara
Tuggummi White PeppermintSpearmint StrengthTuggummi Strength Sweet MentholOcean Mint DentalTuggummi Air rush+3−34 till −44 %

Godis

8 varor i erbjudandet

10 kr

Tuggummi 3 för 30kr-3 för 30:-

Stora Skara
Bubbly MjölkchokladMjölkchoklad GräddnougatMjölkchoklad DukatDrömkrisp HasselnougatFrukt & Mandel Mjölkchoklad+4−35 till −43 %

Mjölkchoklad

9 varor i erbjudandet

13 kr

Marabou 3 för 40kr-3 för 40:-

Stora Skara
Funktionsdryck TropiskFunktionsdryck Ananas & kaktusFunktionsdryck Jordgubb & lime−43 %

Funktionsdryck

3 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 17 kr

Gowell 33CL 4 för 39Kr-4 för 39:-

Stora Skara
Bomullspinnar −42 % ↗

Bomullspinnar

Coop · 200 st

10 kr ordinarie 17 kr

0,05 kr/st

Stora Skara
Disksvamp Grov RefillDiskborste med svamp Refill 3-packDiskborste M SvampDiskborste med svamp−38 till −42 %

Coop

4 varor i erbjudandet

23 kr

Diskborste 2 för 45kr-2 för 45:-

Stora Skara
Tonfisk −42 % ↗

Tonfisk

Coop · 130 g

13 kr ordinarie 23 kr

100 kr/kg

Stora Skara
Juicedryck Tropisk 10-packMonster AlarmSafari FruitsFruktdryck Multivitamin 10-packJuicedryck Apelsin 10-pack+3−41 %

Capri-Sun

8 varor i erbjudandet

26 kr ordinarie 44 kr

Capri-Sun 2 för 52kr-2 för 52:-

Stora Skara
Kolsyrat vatten KörsbärSvarta VinbärKolsyrat vatten NaturellMango GrapefruktGrönt Äpple+3−41 %

Ramlösa

8 varor i erbjudandet

7 kr ordinarie 12 kr

4 Ramlösa 150cl 29kr-4 för 29:-

Stora Skara
Kolsyrad fruktdryck Tasty ApelsinKolsyrad fruktdryck Tasty ÄppleKolsyrad fruktdryck Tasty Päron−39 %

Kolsyrad fruktdryck

3 varor i erbjudandet

9 kr ordinarie 15 kr

4 Tasty 33cl 36kr-4 för 36:-

Stora Skara
Hot rod −40 % ↗

Hot rod

LEGO · 173 g

59 kr ordinarie 99 kr

341 kr/kg

Stora Skara
Städservetter GolvStädservetter BadrumStädservetter Universal CitronStädservetter Fönster & SpeglarStädservetter Universal+1−40 %

Städservetter

6 varor i erbjudandet

14 kr ordinarie 23 kr

Städserv. 2 för 27kr-2 för 27:-

Stora Skara
Haricots Verts −40 % ↗

Haricots Verts

Coop · 500 g

13 kr ordinarie 21 kr

25 kr/kg

Stora Skara
Blåbärsmuffins 4-packCitronmuffins 4-packChokladmuffins 4-pack−39 %

4-pack

3 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 27 kr

Muffins 3 för 49kr-3 för 49:-

Stora Skara
Dressing Rhode IslandCaesar DressingCurry-Lime DressingDressing Fransk VitlökRomsås+9−35 till −39 %

Eriks Såser

14 varor i erbjudandet

20 kr

MedMera: Medlemspris-Eriks såser 2 för 39kr-2 för 39:-

Stora Skara
Hot & Sour Tyrkisk PeberTyrkisk Peber OriginalSour Remix Tutti FruttiOriginal Tutti FruttiSour Tutti Frutti+2−30 till −39 %

Fazer

7 varor i erbjudandet

13 kr

Godispåsar 2 för 25kr-2 för 25:-

Stora Skara
Gammaldags VaniljMinecraft Big BlockVanilj med JordgubbssåsVanilj Krossad Choklad−14 till −39 %

Glass

4 varor i erbjudandet

13 kr

Gräddglass 3 för 39kr-3 för 39:-

Stora Skara
Tomatpuré −39 % ↗

Tomatpuré

Coop · 200 g

13 kr ordinarie 20 kr

63 kr/kg

Stora Skara
Max Power PomegranateMax Power Lemon−38 %

Max Power

2 varor i erbjudandet

40 kr ordinarie 64 kr

Yes 2 för 79kr-2 för 79:-

Stora Skara
Majskrokar Eko −38 % ↗

Majskrokar Eko

Änglamark · 30 g

7 kr ordinarie 11 kr

233 kr/kg

Stora Skara
Pink LemonadeLemonad Fläder & citron−38 %

XIXO

2 varor i erbjudandet

5 kr ordinarie 8 kr

Lemonade 2 för 10kr-2 för 10:-

Stora Skara
Kalvfond SherryVitvinsfondÖrter Fond−38 %

Caj P

3 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 32 kr

2 Fond 40kr-2 för 40:-

Stora Skara
Tuc CheeseTuc Sour Cream OnionTuc Salt PepperTuc PaprikaTuc Original−37 %

Tuc

5 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 13 kr

TUC 2 för 16kr-2 för 16:-

Stora Skara
Kalkon RöktSkinka GallerröktSkinka ExtraröktSkinka RöktSkinka Kokt−23 till −37 %

Skinka

5 varor i erbjudandet

16 kr

Pålägg Coop 2 för 32kr-2 för 32:-

Stora Skara
Granatäpple −37 % ↗

Granatäpple

300 g

13 kr ordinarie 20 kr

42 kr/kg

Stora Skara
Glass WipesCockpit Wipes−37 %

Wipes

2 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 39 kr

Wipes 2 för 49kr-2 för 49:-

Stora Skara
Penne LisceSpaghettoniLinguine−37 %

Pasta & ris

3 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 28 kr

2 Pasta 35kr-2 för 35:-

Stora Skara
Vattenmelon −37 % ↗

Vattenmelon

1000 g

19 kr/kg ordinarie 30 kr/kg

ca 19 kr/st

Stora Skara
Frukt & Bär MüsliHasselnöt Müsli−37 %

Müsli

2 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 25 kr

2 Müsli 32kr-2 för 32:-

Stora Skara
Choco CrunchSmash ChokladSmash Choklad−35 %

Godis

3 varor i erbjudandet

20 kr

Smash 2 för 39kr-2 för 39:-

Stora Skara
Bakchoklad LjusBakchoklad Mörk−32 till −37 %

Bakchoklad

2 varor i erbjudandet

24 kr

2 Bakchoklad 48kr-2 för 48:-

Stora Skara
Sköljmedel Sweet blossomSköljmedel SensitiveSköljmedel Pink PeonySköljmedel Ocean BreezeSköljmedel Lavendel+2−33 %

Sköljmedel

7 varor i erbjudandet

18 kr

Sköljmedel 2 för 35kr-2 för 35:-

Stora Skara
Salty Blå Kina SnacksKina Snacks RödKina Snacks GulKina Hallon SnacksMarianne+3−31 till −36 %

Fazer

8 varor i erbjudandet

21 kr

Fazer 2 för 42kr-2 för 42:-

Stora Skara
Apelsin Crisp NoblesseOriginal Crisp NoblesseHavssalt Crisp Noblesse−36 %

Crisp Noblesse

3 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 51 kr

Nobless 2 för 65kr-2 för 65:-

Stora Skara
BladspenatMajs−30 till −36 %

Coop

2 varor i erbjudandet

13 kr

3 majs & spenat 39kr-3 för 39:-

Stora Skara
Baguette Levain DoréOdenTorBalderCiabatta Surdeg+2−36 %

Bonjour

7 varor i erbjudandet

7 kr ordinarie 10 kr

Bröd XL 3 för 20kr-3 för 20:-

Stora Skara
Digestive −36 % ↗

Digestive

Coop · 400 g

9 kr ordinarie 13 kr

21 kr/kg

Stora Skara
Stång Sur Hallon PersikaKokosdröm StångSur Smultron StångSalta HallonTivolistång Jordgubb & Hallon+3−35 %

Toms

8 varor i erbjudandet

2,75 kr ordinarie 4,26 kr

4 Pingvinstänger 11kr-4 för 11:-

Stora Skara
Salted Caramel Crunchy TreatsDark Chocolate AlmondSweet&Salty Crunchy Treats−35 %

Anthon Berg

3 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 38 kr

MedMera: Medlemspris-Crunchy 2 för 49kr-2 för 49:-

Stora Skara
Schampo Argan Oil LightBalsam CoconutSchampo Coconut−32 %

OGX

3 varor i erbjudandet

80 kr

OGX 2 för 159kr-2 för 159:-

Stora Skara
Gräddfil 12% −35 % ↗

Gräddfil 12%

Coop · 300 ml

9 kr ordinarie 13 kr

28 kr/l

Stora Skara
Proteinpudding CaramelDelicatoboll Protein Pudding−31 till −35 %

PROPUD

2 varor i erbjudandet

12 kr

3 Proteinshake 35kr-3 för 35:-

Stora Skara
Lemonad Fyllda KakorHallon LakritsOriginalBlåbärKladdkaka+2−32 %

Kex & kakor

7 varor i erbjudandet

14 kr

2 kakrullar 27kr-2 för 27:-

Stora Skara
Maxi 1-Pack −35 % ↗

Maxi 1-Pack

KINDER · 21 g

4 kr ordinarie 6 kr

190 kr/kg

Stora Skara
Paprika Röd −35 % ↗

Paprika Röd

200 g

39 kr/kg ordinarie 60 kr/kg

ca 8 kr/st

Stora Skara
Risnudlar −35 % ↗

Risnudlar

Santa Maria · 180 g

14 kr ordinarie 22 kr

78 kr/kg

Stora Skara
Mango MayoCheezy SauceJalapeno Lime MayoChili Mayo Hot−35 %

El Taco Truck

4 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 35 kr

2 El Taco 45kr-2 för 45:-

Stora Skara
Svart te Strawberry sensation 20-packSvart te Lemon & lime twist 20-pack−35 %

Svart 20-pack

2 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 25 kr

Te 2 för 32kr-2 för 32:-

Stora Skara
Salty Wheels −35 % ↗

Salty Wheels

Pit Stop · 100 g

9 kr ordinarie 15 kr

95 kr/kg

Stora Skara
Fish & Crisp NuggetsFish & Crisp Gourmetfiléer−33 %

Fish Crisp

2 varor i erbjudandet

40 kr

MedMera: Medlemspris-Filéer. Nuggets 2för79kr-2 för 79:-

Stora Skara
Tyck till