Primat

Erbjudanden på Coop Stora Enköping

82 erbjudanden just nu · Enköping · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Potatis FastPotatis Mjölig

Potatis

2 varor i erbjudandet

10 kr

10:-

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Gurka Eko ↗

Gurka Eko

Spanien · 1 st

17 kr 17:-

17 kr/st

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Chili FlakesPersiljaCitronpeppar BurkPaprika GourmetVitlök Rostad+31

Kryddor

36 varor i erbjudandet

15 kr

4 för 59:-

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Minecraft Big BlockVanilj med JordgubbssåsVanilj Krossad ChokladGammaldags Vanilj

Glass

4 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 39:-

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Soy Sauce Japansk −18 % ↗

Soy Sauce Japansk

KIKKOMAN · 1000 ml

60 kr ordinarie ca 73 kr

60 kr/l

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Potatisgratäng −17 % ↗

Potatisgratäng

Peka · 2000 g

55 kr ordinarie ca 66 kr

27 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Max Power PomegranateMax Power OriginalMax Power LemonPlatinum Original

YES

4 varor i erbjudandet

40 kr

2 för 79:-

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Junior Mixed Selection GeléMixed 7+ Senior SelectionOriginal Mixed Selection GeléMixed Selectio GeléKattmat Farm selection 12-pack+10

Djurmat

15 varor i erbjudandet

50 kr

2 för 99:-

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
LångfranskaLevainknut

Bonjour

2 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie ca 28 kr

25:-

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Pasta MistaPenne LisceCapuntiOrecchietteRigatoni+3

Pasta & ris

8 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie ca 27 kr

2 för 35:-

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Energidryck Skymning MandarinÄngen FläderEnergidryck Vildmark Jordgubb & MelonGryning SmultronEnergidryck Havet+9

Latitude 65

14 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie ca 18 kr

2 för 30:-

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Proteinbar Creamy coconutDulce De LecheProteinbar choco crushHazelnut ChocolatePeanut Butter+4

Kosttillskott

9 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie ca 18 kr

3 för 38:-

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Värmeljus 30-pack −37 % ↗

Värmeljus 30-pack

PAPSTAR · 30 st

25 kr ordinarie ca 39 kr

0,82 kr/st

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Sesamfrön Vita −38 % ↗

Sesamfrön Vita

KOCKENS · 38 g

15 kr ordinarie ca 24 kr

388 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
RomsåsHollandaise RamslökAioli EriksGrönpepparsåsBearnaise Tryffel+16

Eriks Såser

21 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 39:-

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Rismellis BlåbärRismellis TropiskRismellis HallonRismellis Jordgubb

Rismellis

4 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie ca 9 kr

4 för 30:-

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Basmatiris −32 % ↗

Basmatiris

Coop · 1000 g

25 kr ordinarie ca 36 kr

25 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Vetemjöl −23 % ↗

Vetemjöl

Coop · 2000 g

13 kr ordinarie ca 17 kr

7 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
ChorizofärsSalsicciafärs Färsk

Nonna Elide

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie ca 44 kr

2 för 69:-

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Popcorn −17 % ↗

Popcorn

Coop · 500 g

13 kr ordinarie ca 15 kr

25 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Kalkon RöktGourmetskinka BasturöktGourmetskinka KoktGourmetskinka RöktKalkon med paprika

Pärsons

5 varor i erbjudandet

27 kr

26:90/st

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Fina HavregrynSol havregrynHavregryn Eko

Havregryn

3 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45:-

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Pepperoni DoubleKebab SupremePan Pizza Classic

Grandiosa

3 varor i erbjudandet

40 kr

2 för 80:-

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
VitvinsfondSvamp FondÖrter Fond

Caj P

3 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 32 kr

2 för 40:-

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Vanilla Protein PuddingChocolate Protein Pudding

Protein Pudding

2 varor i erbjudandet

12 kr ordinarie ca 17 kr

3 för 35:-

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Kycklingben möradeKycklingklubbor möradeKycklingvingar

Guldfågeln

3 varor i erbjudandet

35 kr

2 för 69:-

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Pink Lemonade FruktdryckBlood Orange AppleFruktdryck Äpple, jordgubb & passionsfruktFruktdryck Äpple & hallonOrange Nectar+9

Juice

14 varor i erbjudandet

22 kr

21:90/st

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Gurkmeja Shot IngefäraIngefära Shot Citron

Shot Ingefära

2 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie ca 44 kr

33

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Havssalt Smör & RapsExtrasaltat Smör & RapsoljaNormalsaltat Smör & RapsoljaLaktosfri Smör & RapsMellan Smör & Rapsolja+1

Smör

6 varor i erbjudandet

39 kr

39:-

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Frönuftig −28 % ↗

Frönuftig

Polarbröd · 375 g

20 kr ordinarie ca 28 kr

53 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Rosta Rostbröd −32 % ↗

Rosta Rostbröd

Pågen · 450 g

13 kr ordinarie ca 19 kr

29 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Grekisk färsbiffCevapciciKycklingschnitzelKycklinglasagneKalops Fryst/1 Port+14

Dafgårds

19 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie ca 29 kr

4 för 99:-

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Kaffebönor MellanrostKaffebönor Extra Mörkrost FestivitaGran Dia MellanmörkFranskrost Extra MörkrostAmigas Mörkrost+3

Kaffe

8 varor i erbjudandet

65 kr

2 för 129:-

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Pressiado MörkrostSvea MellanmörkFranskrost Extra MörkrostMellanrost ClassicKokkaffe Mellanrost+4

Arvid Nordquist

9 varor i erbjudandet

50 kr

2 för 99:-

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Duschgel Pure HarmonyWarm Vanilla Shower CreamDuschtvål 2 In 1 Aloe VeraSpring Rain Shower CreamSport 2 In 1 Shower & Shampoo+7

Hygien & skönhet

12 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35:-

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Fish & Crisp NuggetsFish & Crisp Gourmetfiléer

Fish Crisp

2 varor i erbjudandet

40 kr

2 för 79:-

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Ljus Alkoholfri, Eko −44 % ↗

Ljus Alkoholfri, Eko

NORRLANDS GULD · 330 ml

6 kr ordinarie ca 10 kr

17 kr/l

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Pärlsocker −28 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

13 kr ordinarie ca 18 kr

26 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Köttbullar KlassiskaKöttbullar Små Delikatess

Köttbullar

2 varor i erbjudandet

69 kr

69

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
OriginalMaxLemon LimeZingo ApelsinPink Lemonade Zero+14

Läsk

19 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 44:-

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Pink Lemonade ZeroMax LimeMaxLäsk BurkApelsin+12

Läsk

17 varor i erbjudandet

4,95 kr

20 för 99:-

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Falukorv Ring −18 % ↗

Falukorv Ring

SCAN · 800 g

33 kr ordinarie ca 40 kr

41 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Blandfärs 18% −9 % ↗

Blandfärs 18%

SCAN · 1000 g

99 kr ordinarie ca 109 kr

99 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Bananchips −24 % ↗

Bananchips

Xtra · 400 g

35 kr ordinarie ca 46 kr

88 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Kycklingfilé i bitKycklinginnerfiléKycklinglårfiléKycklingbröstfilé

Kyckling

4 varor i erbjudandet

47 kr ordinarie ca 54 kr

46:90/st

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Leverpastej Bredbar GurkaLeverpastej Bredbar

Leverpastej Bredbar

2 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 12 kr

2 för 20:-

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Granatäpple −37 % ↗

Granatäpple

300 g

13 kr ordinarie ca 20 kr

42 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Spare Ribs ChiliSpare Ribs BBQ

Spare Ribs

2 varor i erbjudandet

59 kr ordinarie ca 65 kr

59:-

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
A-Fil 3% −15 % ↗

A-Fil 3%

Coop · 1000 g

13 kr ordinarie ca 15 kr

13 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Jordgubb Slät YoghurtPäron Vanilj Slät YoghurtLaktosfri Yoghurt Hallon 2,1%Laktosfri Yoghurt Vanilj 2,1%Sommarbär Yoghurt med Bitar+7

Yoghurt & fil

12 varor i erbjudandet

23 kr

22:90/st

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Gravad LaxLax Kallrökt Skivad

Lax

2 varor i erbjudandet

59 kr ordinarie ca 67 kr

59:-

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Salted Caramel Crunchy TreatsDark Chocolate AlmondSweet&Salty Crunchy Treats

Anthon Berg

3 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 49:-

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Bacon SkivorBacontärningar Ekonomipack

Tulip/Majesty

2 varor i erbjudandet

45 kr

45:-

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Salami ChorizoPepparsalami SkivadDansk Salami KlassiskSalami VitlökSalami Pepperoni

Salami

5 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie ca 27 kr

2 för 45:-

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Teeth & Gum Total Care Fresh MinMunskölj Total Care IntenseMunskölj Advanced White Milder TasteTotal Care Mild MintCool Mint Milder Taste+1

Hygien & skönhet

6 varor i erbjudandet

35 kr

2 för 70:-

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Citrus Aktiv-GelMarine Aktiv-GelFresh Aktiv-GelWc BlåttWC Active Clean Citrus+1

Duck

6 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 40:-

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Blåbär −8 % ↗

Blåbär

300 g

55 kr ordinarie ca 60 kr

183 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Longlife Cube AaLonglife Cube Aaa

Longlife Cube

2 varor i erbjudandet

119 kr ordinarie ca 145 kr

119

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Juicedryck Tropisk 10-packMonster AlarmSafari FruitsFruktdryck Multivitamin 10-packJuicedryck Apelsin 10-pack+3

Capri-Sun

8 varor i erbjudandet

26 kr ordinarie ca 42 kr

2 för 52:-

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Ajvar MildAjvar Stark

Ajvar

2 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie ca 38 kr

30

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Salted Caramel KitkatDouble ChocolatNoisette Hazelnut

NESTLÉ

3 varor i erbjudandet

13 kr

2 för 25:-

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Schampo Argan Oil LightBalsam Argan OilSchampo Argan OilBalsam KeratinSchampo Keratin+2

OGX

7 varor i erbjudandet

80 kr ordinarie ca 123 kr

2 för 159:-

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Laxfilé −47 % ↗

Laxfilé

Norge/Harbour · 1000 g

209 kr/kg ordinarie ca 396 kr/kg

ca 209 kr/st

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Lammrostbiff −23 % ↗

Lammrostbiff

Nya Zeeland/Naturkött · 750 g

311 kr/kg ordinarie ca 402 kr/kg

ca 233 kr/st

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Banan Styck Eko −27 % ↗

Banan Styck Eko

Ecuador/Dominikanska republiken · 1000 g

3,42 kr/kg ordinarie ca 4,66 kr/kg

ca 3,42 kr/st

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Ryggbiff Bit −9 % ↗

Ryggbiff Bit

SCAN · 940 g

339 kr/kg ordinarie ca 374 kr/kg

ca 319 kr/st

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Entrecôte Bit −15 % ↗

Entrecôte Bit

SCAN · 920 g

285 kr/kg ordinarie ca 336 kr/kg

ca 271 kr/st

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Paprika Röd −35 % ↗

Paprika Röd

Nederländerna · 1000 g

8 kr/kg ordinarie ca 12 kr/kg

ca 8 kr/st

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Äpple −39 % ↗

Äpple

Italien · 1000 g

3,80 kr/kg ordinarie ca 6 kr/kg

ca 3,80 kr/st

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Lövbiff av fransyska −14 % ↗

Lövbiff av fransyska

Sverige/Coop · 1000 g

170 kr/kg ordinarie ca 197 kr/kg

ca 170 kr/st

t.o.m. 4 okt

Stora Enköping
Tyck till