Primat

Veckans erbjudanden på Hemköp Lund Karhögstorg

162 erbjudanden just nu · Lund · uppdaterat igår · Sida 1 av 2

Om butiken
Ingefära EkoRuccola EkologiskSmåbladsmix Ruccola Röd/grön Klass 1Babyspenat Ekologisk Klass 1−50 till −75 %

Garant Eko

4 varor i erbjudandet

10 kr

Klubbpris, 10 kr

t.o.m. 4 okt

Lund Karhögstorg
Tortelloni Pomodoro & Basilico Vegansk Färsk PastaRavioli AsparagiTortelloni PancettaRavioli SvampDiamanti Ricotta/Basilika+5−53 %

Garant

10 varor i erbjudandet

15 kr

Klubbpris, 15 kr

t.o.m. 4 okt

Lund Karhögstorg
VaniljbulleKanelbulle 1-p−56 %

Bonjour

2 varor i erbjudandet

5 kr ordinarie 11 kr

5 kr

t.o.m. 4 okt

Lund Karhögstorg
Salladslök KnippeChampinjoner Klass 1Bakpotatis Klass 1−18 till −47 %

Garant

3 varor i erbjudandet

10 kr

10 kr

t.o.m. 4 okt

Lund Karhögstorg
Havregryn Extra FylligaHavregryn−28 till −47 %

Havregryn

2 varor i erbjudandet

13 kr

Klubbpris, 13 kr

t.o.m. 4 okt

Lund Karhögstorg
Riven Ost 27%Mozzarella RivenTexmex Riven 29%Pizzaost Riven 25%Gratängost Riven−38 till −43 %

Riven

5 varor i erbjudandet

15 kr

Klubbpris, 15 kr

t.o.m. 4 okt

Lund Karhögstorg
Sharon −42 % ↗

Sharon

83 g

6 kr ordinarie 10 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lund Karhögstorg
Strozzapreti No 27Pasta RadiatoriMezze ManichePasta TortiglioniEgg Noodles−33 till −41 %

Pasta & ris

5 varor i erbjudandet

12 kr

Klubbpris, 12 kr

t.o.m. 4 okt

Lund Karhögstorg
Pasta MaccaronettiPaneng Red Curry−38 %

Såser & smaksättare

2 varor i erbjudandet

12 kr

Klubbpris, 12 kr

t.o.m. 4 okt

Lund Karhögstorg
Pastej KarljohansvampOriginal LeverpastejBredbar Leverpastej Original−23 till −38 %

Pastejköket

3 varor i erbjudandet

12 kr

11,95 kr

t.o.m. 4 okt

Lund Karhögstorg
Chicken Thai Asian SpiceGreen Curry Asian SpiceTikka Masala Indian SpicesGaram Masala Indian SpicesTandoori Chicken−36 %

Santa Maria

5 varor i erbjudandet

12 kr ordinarie 19 kr

Klubbpris, 12 kr

t.o.m. 4 okt

Lund Karhögstorg
Pro-Expert 7In12 In 1 Classic CleanDeep HydrationCitrus FreshApple Fresh+2−25 till −37 %

Head&shoulders

7 varor i erbjudandet

30 kr

Klubbpris, 30 kr

t.o.m. 4 okt

Lund Karhögstorg
Pågenlimpan −37 % ↗

Pågenlimpan

Pågen · 900 g

22 kr ordinarie 35 kr

24 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lund Karhögstorg
Barista Nötvan HavredryckBarista Carame HavredryckBarista Vanill HavredryckBarista Havredryck−21 till −36 %

Barista Havredryck

4 varor i erbjudandet

15 kr

15 kr

t.o.m. 4 okt

Lund Karhögstorg
Baby Corn In BrineWok Mix Vegetables In BrineBamboo Shoots Sliced In WaterWater Chestnut SlicesBean Sprouts In Brine−22 till −36 %

Spicefield

5 varor i erbjudandet

10 kr

10 kr

t.o.m. 4 okt

Lund Karhögstorg
Norvegia Mild −35 % ↗

Norvegia Mild

TINE · 500 g

45 kr ordinarie 69 kr

90 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lund Karhögstorg
GochujangPaneng CurrypastaGreen Curry PasteRed Curry Paste−24 till −34 %

Såser & smaksättare

4 varor i erbjudandet

15 kr

15 kr

t.o.m. 4 okt

Lund Karhögstorg
Grönsak Buljong −34 % ↗

Grönsak Buljong

ELDORADO · 12 st

14 kr ordinarie 21 kr

1,16 kr/st

Lund Karhögstorg
Large TrosskyddNormal TrosskyddNatt Ultra TunnSuper Ultra TunnNormal Ultra Tunn+4−16 till −32 %

Intuition

9 varor i erbjudandet

15 kr

Klubbpris, 15 kr

t.o.m. 4 okt

Lund Karhögstorg
Gravy Delight Perle KycklingLax & Vit Fisk PerleKyckling PerleLaxmousse GoldOxkött Gold+2−25 till −32 %

Gourmet

7 varor i erbjudandet

8 kr

30 kr, 4 för

t.o.m. 4 okt

Lund Karhögstorg
Knife Cut NudlarNudlar SomenNudlar SobaNudlar Udon−31 %

Nudlar

4 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 22 kr

Klubbpris, 15 kr

t.o.m. 4 okt

Lund Karhögstorg
Vetemjöl −29 % ↗

Vetemjöl

GARANT · 2000 g

12 kr ordinarie 17 kr

6 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lund Karhögstorg
Tomatsoppa MustigSkärgårdssoppaTomatsoppa MildThaisoppaGrön Sparris Soppa−28 %

Kelda

5 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 28 kr

Klubbpris, 20 kr

t.o.m. 4 okt

Lund Karhögstorg
Naan Bread MiniNaan Bread Originalupp till −27 %

Naan Bread

2 varor i erbjudandet

25 kr

25 kr

t.o.m. 4 okt

Lund Karhögstorg
PintobönorGröna LinserRöda LinserSvarta Bönor−22 till −27 %

Eldorado

4 varor i erbjudandet

25 kr

Klubbpris, 25 kr

t.o.m. 4 okt

Lund Karhögstorg
Pak Choi Klass 1 −26 % ↗

Pak Choi Klass 1

Garant · 250 g

18 kr ordinarie 24 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lund Karhögstorg
GrönkålspestoPesto Paprika RicottaPesto Basilico NötfriPesto Con Tofu VeganskPesto Genovese+1−22 till −26 %

Pesto

6 varor i erbjudandet

22 kr

Klubbpris, 22 kr

t.o.m. 4 okt

Lund Karhögstorg
Crispy Chili In Oil −26 % ↗

Crispy Chili In Oil

LAOGANMA · 210 g

40 kr ordinarie 54 kr

190 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lund Karhögstorg
Lemon Fusion Zero −25 % ↗

Lemon Fusion Zero

PREMIER · 1500 ml

12 kr ordinarie 16 kr

8 kr/l

t.o.m. 17 jan

Lund Karhögstorg
Majskyckling Hel −25 % ↗

Majskyckling Hel

GARANT · 1300 g

60 kr/kg ordinarie 80 kr/kg

ca 78 kr/st

t.o.m. 4 okt

Lund Karhögstorg
Laxburgare 2-pack −25 % ↗

Laxburgare 2-pack

Falkenberg · 220 g

30 kr ordinarie 40 kr

136 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lund Karhögstorg
Fruktmums JordgubbFruktmums PäronFlerkornsgröt Äpple JordgubbGröt Äpple BlåbärGröt Jordgubb Banan Blåbär+3−17 till −25 %

Semper

8 varor i erbjudandet

12 kr

Klubbpris, 24 kr, 2 för

t.o.m. 4 okt

Lund Karhögstorg
Kalkonbröst BasturöktRökta Skinka Bror JakobsKokta Skinka Skivad−22 %

Jakobsdals

3 varor i erbjudandet

25 kr

49 kr, 2 för

t.o.m. 4 okt

Lund Karhögstorg
Ingefära med RödbetaShot Gurkmeja Ingefära ÄppleShot Ingefära Äpple Citron−24 %

Ingefära

3 varor i erbjudandet

32 kr ordinarie 42 kr

Gäller endast online, 95 kr, 3 för

t.o.m. 17 jan

Lund Karhögstorg
Fish & Crisp GourmetfiléerFish & Crisp Nuggets−24 %

Fish Crisp

2 varor i erbjudandet

44 kr ordinarie 58 kr

Klubbpris, 44 kr

t.o.m. 4 okt

Lund Karhögstorg
Blandfärs 21% −23 % ↗

Blandfärs 21%

Garant Eko · 500 g

60 kr ordinarie 78 kr

120 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lund Karhögstorg
Herrgård Mild SkivadPräst Mild Skivad−21 %

Mild Skivad

2 varor i erbjudandet

22 kr ordinarie 28 kr

Klubbpris, 22 kr

t.o.m. 4 okt

Lund Karhögstorg
Äpple Mousserande DryckPäron Mousserande Dryck−20 %

Mousserande Dryck

2 varor i erbjudandet

12 kr ordinarie 15 kr

Gäller endast online, 36 kr, 3 för

t.o.m. 17 jan

Lund Karhögstorg
Apelsin Klass 1 −20 % ↗

Apelsin Klass 1

275 g

20 kr/kg ordinarie 25 kr/kg

ca 6 kr/st

t.o.m. 4 okt

Lund Karhögstorg
Matjesill −19 % ↗

Matjesill

GARANT · 200 g

18 kr ordinarie 22 kr

88 kr/kg

t.o.m. 17 jan

Lund Karhögstorg
Morötter Små HelaMorötter Ärter TärnadeMorötter Ärter HelaGröna Bönor Hela−18 %

Eldorado

4 varor i erbjudandet

14 kr ordinarie 17 kr

Gäller endast online, 28 kr, 2 för

t.o.m. 17 jan

Lund Karhögstorg
Digestive FullkornDigestivekex Klassiska−18 %

Garant

2 varor i erbjudandet

12 kr ordinarie 15 kr

Gäller endast online, 36 kr, 3 för

t.o.m. 17 jan

Lund Karhögstorg
Räk & Dillsås FiskgratängSkaldjurssås Fiskgratäng−17 %

Fiskgratäng

2 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 36 kr

Gäller endast online, 89 kr, 3 för

t.o.m. 17 jan

Lund Karhögstorg
Värmeljus 6HKronljus BeigeKronljus GrönKronljus Vit−15 %

Fixa

4 varor i erbjudandet

50 kr

Gäller endast online, 99 kr, 2 för

t.o.m. 17 jan

Lund Karhögstorg
Makaroner Pasta −17 % ↗

Makaroner Pasta

Garant Eko · 500 g

15 kr ordinarie 18 kr

30 kr/kg

Lund Karhögstorg
Salsa StarkSalsa Mild−16 %

Salsa

2 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 18 kr

Gäller endast online, 30 kr, 2 för

t.o.m. 17 jan

Lund Karhögstorg
Unscented Fresh −16 % ↗

Unscented Fresh

PRIMACAT · 5000 ml

45 kr ordinarie 53 kr

9 kr/l

t.o.m. 17 jan

Lund Karhögstorg
Pärlsocker −16 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

16 kr ordinarie 19 kr

32 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lund Karhögstorg
ChilimajoBearnaise SåsKebabsås Röd HetKebabsås Vit MildHamburger Dressing−16 %

Garant

5 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 24 kr

19,95 kr

t.o.m. 4 okt

Lund Karhögstorg
Make A Move Men Anti-PerspirantAround The Clock−15 %

Mevolution

2 varor i erbjudandet

29 kr ordinarie 34 kr

Gäller endast online, 58 kr, 2 för

t.o.m. 17 jan

Lund Karhögstorg
Köttfärspaj Fryst/1 PortLax & RäkpajKalops Fryst/1 PortKalvfärsbiffar ItalienskaKyckling Jacob+4−8 till −14 %

Dafgårds

9 varor i erbjudandet

28 kr

Klubbpris, 55 kr, 2 för

t.o.m. 4 okt

Lund Karhögstorg
Teriyaki Sauce −14 % ↗

Teriyaki Sauce

GARANT · 250 ml

30 kr ordinarie 35 kr

120 kr/l

t.o.m. 4 okt

Lund Karhögstorg
Panko −14 % ↗

Panko

GARANT · 200 g

15 kr ordinarie 17 kr

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lund Karhögstorg
Exotisk ZeroPassionsoda ZeroPäronsoda ZeroCitron ZeroLemon Lime Zero+3−14 %

Premier

8 varor i erbjudandet

12 kr ordinarie 14 kr

Gäller endast online, 36 kr, 3 för

t.o.m. 17 jan

Lund Karhögstorg
Mjölk Längre HållbarhetMellanmjölk Längre Hållbarhet−13 %

Längre Hållbarhet

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 23 kr

20 kr

t.o.m. 4 okt

Lund Karhögstorg
GrönkålspestoPesto Paprika RicottaPesto Basilico NötfriPesto Con Tofu VeganskPesto Genovese+1−8 till −13 %

Pesto

6 varor i erbjudandet

26 kr

Gäller endast online, 52 kr, 2 för

t.o.m. 17 jan

Lund Karhögstorg
Rörda Lingon −13 % ↗

Rörda Lingon

GARANT · 750 g

62 kr ordinarie 71 kr

83 kr/kg

Lund Karhögstorg
Rörsocker −12 % ↗

Rörsocker

GARANT · 500 g

21 kr ordinarie 24 kr

42 kr/kg

Lund Karhögstorg
Oparfymerad KulörOparfymerad Vittvätt−12 %

Oparfymerad

2 varor i erbjudandet

26 kr ordinarie 30 kr

Gäller endast online, 79 kr, 3 för

t.o.m. 17 jan

Lund Karhögstorg
Pommes Frites RäffladePommes Strips−12 %

Pommes

2 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 28 kr

Gäller endast online, 49 kr, 2 för

t.o.m. 17 jan

Lund Karhögstorg
Löksill −12 % ↗

Löksill

GARANT · 550 g

30 kr ordinarie 34 kr

55 kr/kg

t.o.m. 17 jan

Lund Karhögstorg
Tikka Masala −12 % ↗

Tikka Masala

SPICEFIELD · 480 g

23 kr ordinarie 26 kr

47 kr/kg

t.o.m. 17 jan

Lund Karhögstorg
Oliver VitlökMammut Oliver−12 %

Oliver

2 varor i erbjudandet

22 kr ordinarie 25 kr

Gäller endast online, 65 kr, 3 för

t.o.m. 17 jan

Lund Karhögstorg
Vit Ost Mix Oliver −12 % ↗

Vit Ost Mix Oliver

PRIME PATROL · 130 g

22 kr ordinarie 25 kr

167 kr/kg

t.o.m. 17 jan

Lund Karhögstorg
Marängsviss ProteinmilkshakeBananas MilkshakeCappuccino MilkshakeVanilla MilkshakeChocolate Milkshake−12 %

Milkshake

5 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 20 kr

35 kr, 2 för

t.o.m. 4 okt

Lund Karhögstorg
Pärlboll 6-packBananrulle 6-packArraksboll 6-packKokosboll 6-packPunschrulle 6-pack−12 %

6-pack

5 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 17 kr

Gäller endast online, 45 kr, 3 för

t.o.m. 17 jan

Lund Karhögstorg
Capricciosa X-Tra Allt PizzaMexicana X-Tra Allt PizzaKebab X-Tra Allt Pizza−11 %

X-Tra Allt

3 varor i erbjudandet

40 kr ordinarie 44 kr

79 kr, 2 för

t.o.m. 4 okt

Lund Karhögstorg
Original Mellanrost −11 % ↗

Original Mellanrost

GEVALIA · 200 g

75 kr ordinarie 84 kr

375 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lund Karhögstorg
Brun Farin Strö −11 % ↗

Brun Farin Strö

DANSUKKER · 500 g

20 kr ordinarie 22 kr

40 kr/kg

Lund Karhögstorg
Bryggkaffe MellanrostBryggkaffe SkånerostBryggkaffe MörkrostBryggkaffe Mellanrost−11 %

Bryggkaffe

4 varor i erbjudandet

60 kr ordinarie 67 kr

Klubbpris, 59,95 kr

t.o.m. 4 okt

Lund Karhögstorg
Tyck till