Primat

Veckans erbjudanden på Hemköp Stockholm Birger Jarl

64 erbjudanden just nu · Stockholm · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Om butiken
Ingefära EkoBabyspenat Ekologisk Klass 1−50 till −75 %

Garant Eko

2 varor i erbjudandet

10 kr

Klubbpris, 10 kr

t.o.m. 4 okt

Stockholm Birger Jarl
Koriander Klass 1 −67 % ↗

Koriander Klass 1

25 g

5 kr ordinarie 15 kr

200 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Birger Jarl
Kanelbulle 1-p −56 % ↗

Kanelbulle 1-p

Bonjour · 100 g

5 kr ordinarie 11 kr

56 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Birger Jarl
Pomodoro Mozzarella −53 % ↗

Pomodoro Mozzarella

GARANT · 250 g

15 kr ordinarie 32 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Birger Jarl
Salladslök KnippeChampinjoner Klass 1Bakpotatis Klass 1−18 till −47 %

Garant

3 varor i erbjudandet

10 kr

10 kr

t.o.m. 4 okt

Stockholm Birger Jarl
Mezze ManicheEgg Noodles−36 till −44 %

Pasta & ris

2 varor i erbjudandet

12 kr

Klubbpris, 12 kr

t.o.m. 4 okt

Stockholm Birger Jarl
Ultra Zero Sugar −43 % ↗

Ultra Zero Sugar

MONSTER ENERGY · 500 ml

12 kr ordinarie 21 kr

24 kr/l

t.o.m. 4 okt

Stockholm Birger Jarl
Sharon −42 % ↗

Sharon

83 g

6 kr ordinarie 10 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Birger Jarl
Texmex Riven 29% −38 % ↗

Texmex Riven 29%

Garant · 150 g

15 kr ordinarie 24 kr

100 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Birger Jarl
GochujangRed Curry Paste−28 till −37 %

Såser & smaksättare

2 varor i erbjudandet

15 kr

15 kr

t.o.m. 4 okt

Stockholm Birger Jarl
Pågenlimpan −37 % ↗

Pågenlimpan

Pågen · 900 g

22 kr ordinarie 35 kr

24 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Birger Jarl
Coconut Milk Original −35 % ↗

Coconut Milk Original

SANTA MARIA · 250 ml

12 kr ordinarie 19 kr

48 kr/l

t.o.m. 4 okt

Stockholm Birger Jarl
Norvegia Mild −35 % ↗

Norvegia Mild

TINE · 500 g

45 kr ordinarie 69 kr

90 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Birger Jarl
Apple Fresh −35 % ↗

Apple Fresh

HEAD&SHOULDERS · 250 ml

30 kr ordinarie 46 kr

120 kr/l

t.o.m. 4 okt

Stockholm Birger Jarl
Large Trosskydd −35 % ↗

Large Trosskydd

Intuition · 30 st

15 kr ordinarie 23 kr

0,50 kr/st

t.o.m. 4 okt

Stockholm Birger Jarl
Nudlar Udon −34 % ↗

Nudlar Udon

GARANT · 300 g

15 kr ordinarie 23 kr

50 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Birger Jarl
Havregryn −31 % ↗

Havregryn

AXA · 750 g

13 kr ordinarie 19 kr

17 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Birger Jarl
Speed Clean −30 % ↗

Speed Clean

VIA · 840 ml

40 kr ordinarie 57 kr

48 kr/l

t.o.m. 4 okt

Stockholm Birger Jarl
Juice Apelsin −29 % ↗

Juice Apelsin

Bravo · 1000 ml

20 kr ordinarie 28 kr

20 kr/l

t.o.m. 4 okt

Stockholm Birger Jarl
Vetemjöl −29 % ↗

Vetemjöl

GARANT · 2000 g

12 kr ordinarie 17 kr

6 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Birger Jarl
Tomatsoppa Mustig −28 % ↗

Tomatsoppa Mustig

KELDA · 500 ml

20 kr ordinarie 28 kr

40 kr/l

t.o.m. 4 okt

Stockholm Birger Jarl
Crispy Chili In Oil −27 % ↗

Crispy Chili In Oil

LAOGANMA · 210 g

40 kr ordinarie 55 kr

190 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Birger Jarl
Pizzakit −27 % ↗

Pizzakit

MONTE CASTELLO · 600 g

20 kr ordinarie 27 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Birger Jarl
Naan Bread Original −27 % ↗

Naan Bread Original

SANTA MARIA · 260 g

25 kr ordinarie 34 kr

96 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Birger Jarl
Pak Choi Klass 1 −26 % ↗

Pak Choi Klass 1

Garant · 250 g

18 kr ordinarie 24 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Birger Jarl
Pesto Genovese −26 % ↗

Pesto Genovese

GARANT · 200 g

22 kr ordinarie 30 kr

110 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Birger Jarl
Laxburgare 2-pack −25 % ↗

Laxburgare 2-pack

Falkenberg · 220 g

30 kr ordinarie 40 kr

136 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Birger Jarl
Blandfärs 21% −23 % ↗

Blandfärs 21%

Garant Eko · 500 g

60 kr ordinarie 78 kr

120 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Birger Jarl
Präst Mild Skivad −21 % ↗

Präst Mild Skivad

GARANT · 150 g

22 kr ordinarie 28 kr

147 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Birger Jarl
Barista Havredryck −21 % ↗

Barista Havredryck

ODDLYGOOD · 1000 ml

15 kr ordinarie 19 kr

15 kr/l

t.o.m. 4 okt

Stockholm Birger Jarl
Panko −19 % ↗

Panko

GARANT · 200 g

15 kr ordinarie 18 kr

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Birger Jarl
Teriyaki Sauce −17 % ↗

Teriyaki Sauce

GARANT · 250 ml

30 kr ordinarie 36 kr

120 kr/l

t.o.m. 4 okt

Stockholm Birger Jarl
Pärlsocker −16 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

16 kr ordinarie 19 kr

32 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Birger Jarl
Kebabsås Vit Mild −16 % ↗

Kebabsås Vit Mild

GARANT · 250 ml

20 kr ordinarie 24 kr

80 kr/l

t.o.m. 4 okt

Stockholm Birger Jarl
Panaeng Curry Thai −14 % ↗

Panaeng Curry Thai

MRS CHENG'S · 400 ml

35 kr ordinarie 41 kr

87 kr/l

t.o.m. 4 okt

Stockholm Birger Jarl
Sweet Chili Sauce −14 % ↗

Sweet Chili Sauce

SANTA MARIA · 500 ml

25 kr ordinarie 29 kr

50 kr/l

t.o.m. 4 okt

Stockholm Birger Jarl
Bryggkaffe Mellanrost −13 % ↗

Bryggkaffe Mellanrost

GARANT EKO · 450 g

60 kr ordinarie 69 kr

133 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Birger Jarl
Original Mellanrost −13 % ↗

Original Mellanrost

GEVALIA · 200 g

75 kr ordinarie 86 kr

375 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Birger Jarl
Helgbukett −7 % ↗

Helgbukett

1 st

129 kr ordinarie 139 kr

129 kr/st

t.o.m. 4 okt

Stockholm Birger Jarl
Karins Lasagne ↗

Karins Lasagne

DAFGÅRDS · 390 g

55 kr Välj och blanda, 55 kr, 2 för

141 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Birger Jarl
Tyck till