Primat

Veckans erbjudanden på Hemköp Mölndal C

62 erbjudanden just nu · Mölndal · uppdaterat 2 dagar sedan · Endast erbjudanden

Om butiken
Ingefära EkoBabyspenat Ekologisk Klass 1−47 till −74 %

Garant Eko

2 varor i erbjudandet

10 kr

Klubbpris, 10 kr

t.o.m. 4 okt

Mölndal C
Kanelbulle 1-p −56 % ↗

Kanelbulle 1-p

Bonjour · 100 g

5 kr ordinarie 11 kr

56 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Mölndal C
Salladslök KnippeChampinjoner Klass 1Bakpotatis Klass 1−18 till −44 %

Garant

3 varor i erbjudandet

10 kr

10 kr

t.o.m. 4 okt

Mölndal C
Ultra Zero Sugar −40 % ↗

Ultra Zero Sugar

MONSTER ENERGY · 500 ml

12 kr ordinarie 20 kr

24 kr/l

t.o.m. 4 okt

Mölndal C
Sharon −40 % ↗

Sharon

83 g

6 kr ordinarie 10 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Mölndal C
Pågenlimpan −36 % ↗

Pågenlimpan

Pågen · 900 g

22 kr ordinarie 35 kr

24 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Mölndal C
Mezze ManicheEgg Noodles−33 %

Pasta & ris

2 varor i erbjudandet

12 kr ordinarie 18 kr

Klubbpris, 12 kr

t.o.m. 4 okt

Mölndal C
Texmex Riven 29% −32 % ↗

Texmex Riven 29%

Garant · 150 g

15 kr ordinarie 22 kr

100 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Mölndal C
Norvegia Mild −32 % ↗

Norvegia Mild

TINE · 500 g

45 kr ordinarie 66 kr

90 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Mölndal C
Apple Fresh −32 % ↗

Apple Fresh

HEAD&SHOULDERS · 250 ml

30 kr ordinarie 44 kr

120 kr/l

t.o.m. 4 okt

Mölndal C
Large Trosskydd −32 % ↗

Large Trosskydd

Intuition · 30 st

15 kr ordinarie 22 kr

0,50 kr/st

t.o.m. 4 okt

Mölndal C
Vetemjöl −29 % ↗

Vetemjöl

GARANT · 2000 g

12 kr ordinarie 17 kr

6 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Mölndal C
Speed Clean −27 % ↗

Speed Clean

VIA · 840 ml

40 kr ordinarie 55 kr

48 kr/l

t.o.m. 4 okt

Mölndal C
Tomatsoppa Mustig −25 % ↗

Tomatsoppa Mustig

KELDA · 500 ml

20 kr ordinarie 27 kr

40 kr/l

t.o.m. 4 okt

Mölndal C
Pizzakit −24 % ↗

Pizzakit

MONTE CASTELLO · 600 g

20 kr ordinarie 26 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Mölndal C
Nudlar Udon −24 % ↗

Nudlar Udon

GARANT · 300 g

15 kr ordinarie 20 kr

50 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Mölndal C
Havregryn −23 % ↗

Havregryn

AXA · 750 g

13 kr ordinarie 17 kr

17 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Mölndal C
Pesto Genovese −22 % ↗

Pesto Genovese

GARANT · 200 g

22 kr ordinarie 28 kr

110 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Mölndal C
Blandfärs 21% −22 % ↗

Blandfärs 21%

Garant Eko · 500 g

60 kr ordinarie 77 kr

120 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Mölndal C
Pak Choi Klass 1 −22 % ↗

Pak Choi Klass 1

Garant · 250 g

18 kr ordinarie 23 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Mölndal C
Laxburgare 2-pack −21 % ↗

Laxburgare 2-pack

Falkenberg · 220 g

30 kr ordinarie 38 kr

136 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Mölndal C
Barista Havredryck −19 % ↗

Barista Havredryck

ODDLYGOOD · 1000 ml

15 kr ordinarie 18 kr

15 kr/l

t.o.m. 4 okt

Mölndal C
Panko −12 % ↗

Panko

GARANT · 200 g

15 kr ordinarie 17 kr

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Mölndal C
Pärlsocker −11 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

16 kr ordinarie 18 kr

32 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Mölndal C
Teriyaki Sauce −9 % ↗

Teriyaki Sauce

GARANT · 250 ml

30 kr ordinarie 33 kr

120 kr/l

t.o.m. 4 okt

Mölndal C
Helgbukett −7 % ↗

Helgbukett

1 st

129 kr ordinarie 139 kr

129 kr/st

t.o.m. 4 okt

Mölndal C
Sweet Chili Sauce −6 % ↗

Sweet Chili Sauce

SANTA MARIA · 500 ml

25 kr ordinarie 27 kr

50 kr/l

t.o.m. 4 okt

Mölndal C
Panaeng Curry Thai −3 % ↗

Panaeng Curry Thai

MRS CHENG'S · 400 ml

35 kr ordinarie 36 kr

87 kr/l

t.o.m. 4 okt

Mölndal C
Karins Lasagne ↗

Karins Lasagne

DAFGÅRDS · 390 g

55 kr Välj och blanda, 55 kr, 2 för

141 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Mölndal C
Tyck till