Primat

Veckans erbjudanden på Hemköp Danderyd C

136 erbjudanden just nu · Danderyd · uppdaterat idag · Sida 1 av 2

Om butiken
Ingefära EkoSmåbladsmix Ruccola Röd/grön Klass 1Babyspenat Ekologisk Klass 1Ruccola Ekologisk−47 till −74 %

Garant Eko

4 varor i erbjudandet

10 kr

Klubbpris, 10 kr

t.o.m. 4 okt

Danderyd C
Tortelloni Pomodoro & Basilico Vegansk Färsk PastaRavioli AsparagiTortelloni PancettaRavioli SvampDiamanti Ricotta/Basilika+5−52 till −56 %

Garant

10 varor i erbjudandet

15 kr

Klubbpris, 15 kr

t.o.m. 4 okt

Danderyd C
VaniljbulleKanelbulle 1-p−56 %

Bonjour

2 varor i erbjudandet

5 kr ordinarie 11 kr

5 kr

t.o.m. 4 okt

Danderyd C
Pane Napoletano −52 % ↗

Pane Napoletano

GARANT · 250 g

10 kr ordinarie 21 kr

40 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Danderyd C
Havregryn Extra FylligaHavregryn−23 till −45 %

Havregryn

2 varor i erbjudandet

13 kr

Klubbpris, 13 kr

t.o.m. 4 okt

Danderyd C
Salladslök KnippeChampinjoner Klass 1Bakpotatis Klass 1−18 till −44 %

Garant

3 varor i erbjudandet

10 kr

10 kr

t.o.m. 4 okt

Danderyd C
Sharon −40 % ↗

Sharon

83 g

6 kr ordinarie 10 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Danderyd C
Riven Ost 27%Mozzarella RivenTexmex Riven 29%Pizzaost Riven 25%Gratängost Riven−32 till −38 %

Riven

5 varor i erbjudandet

15 kr

Klubbpris, 15 kr

t.o.m. 4 okt

Danderyd C
Pro-Expert 7In1Citrus Fresh2 In 1 Classic CleanDry ScalpDeep Hydration+4−23 till −37 %

Head&shoulders

9 varor i erbjudandet

30 kr

Klubbpris, 30 kr

t.o.m. 4 okt

Danderyd C
Tikka Masala Indian SpicesGaram Masala Indian SpicesTandoori ChickenChicken Thai Asian SpiceGreen Curry Asian Spice−35 %

Santa Maria

5 varor i erbjudandet

12 kr

Klubbpris, 12 kr

t.o.m. 4 okt

Danderyd C
Pågenlimpan −36 % ↗

Pågenlimpan

Pågen · 900 g

22 kr ordinarie 35 kr

24 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Danderyd C
Baby Corn In BrineWok Mix Vegetables In BrineBamboo Shoots Sliced In WaterWater Chestnut SlicesBean Sprouts In Brine−15 till −36 %

Spicefield

5 varor i erbjudandet

10 kr

10 kr

t.o.m. 4 okt

Danderyd C
Pastej KarljohansvampKycklingpastej BredbarGräddpastej BredbarMild & Krämig LeverpastejOriginal Leverpastej+3−18 till −35 %

Pastej

8 varor i erbjudandet

12 kr

11,95 kr

t.o.m. 4 okt

Danderyd C
Pastamore RörpastaStrozzapreti No 27Pasta FusilliPasta RadiatoriMezze Maniche+2−33 %

Pasta & ris

7 varor i erbjudandet

12 kr ordinarie 18 kr

Klubbpris, 12 kr

t.o.m. 4 okt

Danderyd C
Pasta MaccaronettiPaneng Red Curry−35 %

Såser & smaksättare

2 varor i erbjudandet

12 kr ordinarie 18 kr

Klubbpris, 12 kr

t.o.m. 4 okt

Danderyd C
Barista Kanel HavredryckBarista Nötvan HavredryckBarista Hazeln HavredryckBarista Carame HavredryckBarista Vanill Havredryck+1−19 till −34 %

Barista Havredryck

6 varor i erbjudandet

15 kr

15 kr

t.o.m. 4 okt

Danderyd C
Norvegia Mild −32 % ↗

Norvegia Mild

TINE · 500 g

45 kr ordinarie 66 kr

90 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Danderyd C
Vegetable Fond Du ChefChicken Fond Du ChefKött Fond Du ChefFiskbuljong 6-packGrönsaksbuljon+4−27 till −32 %

Knorr

9 varor i erbjudandet

10 kr

10 kr

t.o.m. 4 okt

Danderyd C
Large TrosskyddNormal TrosskyddSuper UltraNatt Ultra TunnSuper Plus+4−16 till −32 %

Intuition

9 varor i erbjudandet

15 kr

Klubbpris, 15 kr

t.o.m. 4 okt

Danderyd C
Spice Sauce CookingSpice Sauce Butter ChickenTikka Massala Spice Sauce−31 %

Spice Sauce

3 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 43 kr

30 kr

t.o.m. 4 okt

Danderyd C
Vetemjöl −29 % ↗

Vetemjöl

GARANT · 2000 g

12 kr ordinarie 17 kr

6 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Danderyd C
Orange Roll CenterKing SizeCenter RullePlopp ChokladkakaSportlunch Chokladbit−29 %

Godis

5 varor i erbjudandet

12 kr ordinarie 17 kr

12 kr

t.o.m. 4 okt

Danderyd C
Ultra CareSpeed Clean−27 %

Via

2 varor i erbjudandet

40 kr ordinarie 55 kr

Klubbpris, 39,95 kr

t.o.m. 4 okt

Danderyd C
Mini Glass KlassiskJordgubb Vit ChokladKlassisk ChokladKlassisk Mandel−20 till −26 %

Dazzley

4 varor i erbjudandet

35 kr

Klubbpris, 35 kr

t.o.m. 4 okt

Danderyd C
Currysoppa KokosmjölkSkogssvamp SoppaTomatsoppa MustigSkärgårdssoppaTomatsoppa Mild+2−25 %

Kelda

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 27 kr

Klubbpris, 20 kr

t.o.m. 4 okt

Danderyd C
Lax & Vit Fisk PerleKyckling PerleLaxmousse GoldOxkött GoldTonfisk Mousse Gold+1−16 till −25 %

Gourmet

6 varor i erbjudandet

8 kr

30 kr, 4 för

t.o.m. 4 okt

Danderyd C
PintobönorKidneybönor RödaGröna LinserRöda LinserKikärter−17 till −24 %

Eldorado

5 varor i erbjudandet

25 kr

Klubbpris, 25 kr

t.o.m. 4 okt

Danderyd C
Juice ApelsinJuice Äpple, apelsin & passionsfruktTropisk JuiceJuice Äpple−15 till −24 %

Juice

4 varor i erbjudandet

20 kr

Klubbpris, 20 kr

t.o.m. 4 okt

Danderyd C
Knife Cut NudlarNudlar SomenNudlar SobaNudlar Udon−24 %

Nudlar

4 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 20 kr

Klubbpris, 15 kr

t.o.m. 4 okt

Danderyd C
Majskyckling Hel −23 % ↗

Majskyckling Hel

GARANT · 1300 g

60 kr/kg ordinarie 78 kr/kg

ca 78 kr/st

t.o.m. 4 okt

Danderyd C
Fish & Crisp GourmetfiléerFish & Crisp Nuggets−22 %

Fish Crisp

2 varor i erbjudandet

44 kr ordinarie 57 kr

Klubbpris, 44 kr

t.o.m. 4 okt

Danderyd C
GrönkålspestoPesto Paprika RicottaPesto Basilico NötfriPesto Con Tofu VeganskPesto Bomba Calabrese+2−22 %

Pesto

7 varor i erbjudandet

22 kr ordinarie 28 kr

Klubbpris, 22 kr

t.o.m. 4 okt

Danderyd C
Naan Bread MiniNaan Bread Original−17 till −22 %

Naan Bread

2 varor i erbjudandet

25 kr

25 kr

t.o.m. 4 okt

Danderyd C
Älgfärs −22 % ↗

Älgfärs

Åke P Fågel & Vilt · 500 g

179 kr/kg ordinarie 229 kr/kg

ca 90 kr/st

t.o.m. 4 okt

Danderyd C
Extrasaltat Smör & RapsoljaNormalsaltat Smör & RapsoljaMellan Smör & RapsoljaHavssalt Smör & Raps−18 till −22 %

Smör

4 varor i erbjudandet

40 kr

Klubbpris, 39,95 kr, Max 5 köp

t.o.m. 4 okt

Danderyd C
Pak Choi Klass 1 −22 % ↗

Pak Choi Klass 1

Garant · 250 g

18 kr ordinarie 23 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Danderyd C
Skivad Gouda Ekologisk 30%Herrgård Mild SkivadPräst Mild Skivad−18 %

Skivad

3 varor i erbjudandet

22 kr

Klubbpris, 22 kr

t.o.m. 4 okt

Danderyd C
Laxburgare 2-pack −21 % ↗

Laxburgare 2-pack

Falkenberg · 220 g

30 kr ordinarie 38 kr

136 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Danderyd C
Fruktmums PersikaFruktmums MangoFruktmums JordgubbFruktmums PäronFlerkornsgröt Äpple Jordgubb+7−11 till −20 %

Semper

12 varor i erbjudandet

12 kr

Klubbpris, 24 kr, 2 för

t.o.m. 4 okt

Danderyd C
Rökta Skinka Bror JakobsSvartrökta Skinka SkivadKokta Skinka SkivadGallerrökt SkinkaGallerrökt Skinka Skivad−20 %

Skinka

5 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 31 kr

49 kr, 2 för

t.o.m. 4 okt

Danderyd C
Blandfärs 21% −19 % ↗

Blandfärs 21%

Garant Eko · 500 g

60 kr ordinarie 74 kr

120 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Danderyd C
Högrev i bit Benfri −17 % ↗

Högrev i bit Benfri

Smak av Gotland · 1000 g

229 kr/kg ordinarie 275 kr/kg

ca 229 kr/st

t.o.m. 4 okt

Danderyd C
Apelsin Klass 1 −17 % ↗

Apelsin Klass 1

275 g

20 kr/kg ordinarie 24 kr/kg

ca 6 kr/st

t.o.m. 4 okt

Danderyd C
Kaktusfikon −16 % ↗

Kaktusfikon

1 st

27 kr ordinarie 32 kr

27 kr/st

Danderyd C
ChilimajoBearnaise SåsKebabsås Röd HetKebabsås Vit MildHamburger Dressing−16 %

Garant

5 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 24 kr

19,95 kr

t.o.m. 4 okt

Danderyd C
Rörda Lingon −14 % ↗

Rörda Lingon

GARANT · 750 g

60 kr ordinarie 70 kr

80 kr/kg

Danderyd C
Rörsocker −13 % ↗

Rörsocker

GARANT · 500 g

20 kr ordinarie 23 kr

40 kr/kg

Danderyd C
Tartlets Choco −13 % ↗

Tartlets Choco

MCVITIES · 100 g

14 kr ordinarie 16 kr

139 kr/kg

Danderyd C
Kokbanan −12 % ↗

Kokbanan

300 g

50 kr/kg ordinarie 57 kr/kg

ca 15 kr/st

Danderyd C
Caesarpaj Kyckling BaconKöttfärspaj Nötfärs VästerbotostKycklingpaj Fryst/1 PortOst & SkinkpajLax & Räkpaj+12−4 till −12 %

Dafgårds

17 varor i erbjudandet

28 kr

Klubbpris, 55 kr, 2 för

t.o.m. 4 okt

Danderyd C
Panko −12 % ↗

Panko

GARANT · 200 g

15 kr ordinarie 17 kr

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Danderyd C
Mjölk Längre HållbarhetMellanmjölk Längre Hållbarhet−11 %

Längre Hållbarhet

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 23 kr

20 kr

t.o.m. 4 okt

Danderyd C
Vesuvio X-Tra Allt PizzaCapricciosa X-Tra Allt PizzaMexicana X-Tra Allt PizzaKebab X-Tra Allt Pizza−11 %

X-Tra Allt

4 varor i erbjudandet

40 kr ordinarie 44 kr

79 kr, 2 för

t.o.m. 4 okt

Danderyd C
Pärlsocker −11 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

16 kr ordinarie 18 kr

32 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Danderyd C
Physalis −11 % ↗

Physalis

100 g

25 kr ordinarie 28 kr

249 kr/kg

Danderyd C
Morot Klass 1 −11 % ↗

Morot Klass 1

100 g

17 kr/kg ordinarie 19 kr/kg

ca 1,70 kr/st

Danderyd C
Sushilax −10 % ↗

Sushilax

FALKENBERG · 180 g

89 kr ordinarie 99 kr

494 kr/kg

Danderyd C
Vit Sirap −10 % ↗

Vit Sirap

DANSUKKER · 750 g

18 kr ordinarie 20 kr

24 kr/kg

Danderyd C
Zero −10 % ↗

Zero

CUBA COLA · 330 ml

9 kr ordinarie 9 kr

26 kr/l

Danderyd C
Zero −10 % ↗

Zero

TROCADERO · 330 ml

9 kr ordinarie 9 kr

26 kr/l

Danderyd C
Läsk Burk −10 % ↗

Läsk Burk

Trocadero · 330 ml

9 kr ordinarie 9 kr

26 kr/l

Danderyd C
Bryggkaffe SkånerostBryggkaffe MellanrostBryggkaffe MörkrostBryggkaffe Mellanrost−9 %

Bryggkaffe

4 varor i erbjudandet

60 kr ordinarie 66 kr

Klubbpris, 59,95 kr

t.o.m. 4 okt

Danderyd C
Teriyaki Sauce −9 % ↗

Teriyaki Sauce

GARANT · 250 ml

30 kr ordinarie 33 kr

120 kr/l

t.o.m. 4 okt

Danderyd C
Tyck till