Primat

Veckans erbjudanden på Hemköp Skillingaryd Artillerigatan

180 erbjudanden just nu · Skillingaryd · uppdaterat igår · Sida 1 av 2

Om butiken
Ingefära EkoRuccola EkologiskSmåbladsmix Ruccola Röd/grön Klass 1Babyspenat Ekologisk Klass 1−50 till −75 %

Garant Eko

4 varor i erbjudandet

10 kr

Klubbpris, 10 kr

t.o.m. 4 okt

Skillingaryd Artillerigatan
Koriander Klass 1 −67 % ↗

Koriander Klass 1

25 g

5 kr ordinarie 15 kr

200 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Skillingaryd Artillerigatan
Tortelloni Pomodoro & Basilico Vegansk Färsk PastaTortelloni PancettaRavioli SvampDiamanti Ricotta/BasilikaRicotta Prosciutto+4−53 %

Garant

9 varor i erbjudandet

15 kr

Klubbpris, 15 kr

t.o.m. 4 okt

Skillingaryd Artillerigatan
VaniljbulleKanelbulle 1-p−56 %

Bonjour

2 varor i erbjudandet

5 kr ordinarie 11 kr

5 kr

t.o.m. 4 okt

Skillingaryd Artillerigatan
Salladslök KnippeChampinjoner Klass 1Bakpotatis Klass 1−18 till −47 %

Garant

3 varor i erbjudandet

10 kr

10 kr

t.o.m. 4 okt

Skillingaryd Artillerigatan
Riven Ost 27%Mozzarella RivenTexmex Riven 29%Pizzaost Riven 25%Gratängost Riven−38 till −43 %

Riven

5 varor i erbjudandet

15 kr

Klubbpris, 15 kr

t.o.m. 4 okt

Skillingaryd Artillerigatan
Sharon −42 % ↗

Sharon

83 g

6 kr ordinarie 10 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Skillingaryd Artillerigatan
Strozzapreti No 27Pasta RadiatoriMezze ManichePasta TortiglioniEgg Noodles−33 till −41 %

Pasta & ris

5 varor i erbjudandet

12 kr

Klubbpris, 12 kr

t.o.m. 4 okt

Skillingaryd Artillerigatan
Kycklingpastej BredbarPastej KarljohansvampOriginal LeverpastejLeverpastej med GurkaArbogapastej Original+1−23 till −38 %

Pastej

6 varor i erbjudandet

12 kr

11,95 kr

t.o.m. 4 okt

Skillingaryd Artillerigatan
Chicken Thai Asian SpiceGreen Curry Asian Spice−38 %

Asian Spice

2 varor i erbjudandet

12 kr ordinarie 19 kr

Klubbpris, 12 kr

t.o.m. 4 okt

Skillingaryd Artillerigatan
Kryddmix Tom Kha Soppa −38 % ↗

Kryddmix Tom Kha Soppa

Santa Maria · 30 g

12 kr ordinarie 19 kr

400 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Skillingaryd Artillerigatan
Pro-Expert 7In1Dry ScalpDeep HydrationCitrus FreshApple Fresh+3−25 till −37 %

Head&shoulders

8 varor i erbjudandet

30 kr

Klubbpris, 30 kr

t.o.m. 4 okt

Skillingaryd Artillerigatan
Pågenlimpan −37 % ↗

Pågenlimpan

Pågen · 900 g

22 kr ordinarie 35 kr

24 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Skillingaryd Artillerigatan
Barista Kanel HavredryckBarista Nötvan HavredryckBarista Hazeln HavredryckBarista Carame HavredryckBarista Vanill Havredryck+1−21 till −36 %

Barista Havredryck

6 varor i erbjudandet

15 kr

15 kr

t.o.m. 4 okt

Skillingaryd Artillerigatan
Baby Corn In BrineWok Mix Vegetables In BrineBamboo Shoots Sliced In WaterWater Chestnut Slices−34 %

Spicefield

4 varor i erbjudandet

10 kr

10 kr

t.o.m. 4 okt

Skillingaryd Artillerigatan
Salladskål Klass 1 −35 % ↗

Salladskål Klass 1

800 g

18 kr/kg ordinarie 28 kr/kg

ca 14 kr/st

t.o.m. 4 okt

Skillingaryd Artillerigatan
Bullformar Natur/Brun −35 % ↗

Bullformar Natur/Brun

FIXA · 150 st

13 kr ordinarie 20 kr

0,09 kr/st

t.o.m. 4 okt

Skillingaryd Artillerigatan
Norvegia Mild −35 % ↗

Norvegia Mild

TINE · 500 g

45 kr ordinarie 69 kr

90 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Skillingaryd Artillerigatan
GochujangPaneng CurrypastaGreen Curry PasteRed Curry Paste−24 till −34 %

Såser & smaksättare

4 varor i erbjudandet

15 kr

15 kr

t.o.m. 4 okt

Skillingaryd Artillerigatan
Grönsak Buljong −34 % ↗

Grönsak Buljong

ELDORADO · 12 st

14 kr ordinarie 21 kr

1,16 kr/st

Skillingaryd Artillerigatan
Orange Roll CenterKing SizeCenter RullePlopp ChokladkakaSportlunch Chokladbit−33 %

Godis

5 varor i erbjudandet

12 kr ordinarie 18 kr

12 kr

t.o.m. 4 okt

Skillingaryd Artillerigatan
Large TrosskyddNatt Ultra TunnSuper Ultra TunnNormal Ultra TunnNormal Ultra Tunn+3−16 till −32 %

Intuition

8 varor i erbjudandet

15 kr

Klubbpris, 15 kr

t.o.m. 4 okt

Skillingaryd Artillerigatan
Gravy Delight Perle KycklingKyckling PerleOxe Savoury GoldLamm Anka Paté GoldLaxmousse Gold+3−25 till −32 %

Gourmet

8 varor i erbjudandet

8 kr

30 kr, 4 för

t.o.m. 4 okt

Skillingaryd Artillerigatan
Coconut Milk Original −31 % ↗

Coconut Milk Original

SANTA MARIA · 250 ml

12 kr ordinarie 18 kr

48 kr/l

t.o.m. 4 okt

Skillingaryd Artillerigatan
Nudlar Udon −31 % ↗

Nudlar Udon

GARANT · 300 g

15 kr ordinarie 22 kr

50 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Skillingaryd Artillerigatan
Vetemjöl −29 % ↗

Vetemjöl

GARANT · 2000 g

12 kr ordinarie 17 kr

6 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Skillingaryd Artillerigatan
Tomatsoppa MustigSkärgårdssoppaTomatsoppa MildGrön Sparris Soppa−28 %

Kelda

4 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 28 kr

Klubbpris, 20 kr

t.o.m. 4 okt

Skillingaryd Artillerigatan
Havregryn −27 % ↗

Havregryn

AXA · 750 g

13 kr ordinarie 18 kr

17 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Skillingaryd Artillerigatan
Pizzakit −27 % ↗

Pizzakit

MONTE CASTELLO · 600 g

20 kr ordinarie 27 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Skillingaryd Artillerigatan
Pak Choi Klass 1 −26 % ↗

Pak Choi Klass 1

Garant · 250 g

18 kr ordinarie 24 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Skillingaryd Artillerigatan
Crispy Chili In Oil −26 % ↗

Crispy Chili In Oil

LAOGANMA · 210 g

40 kr ordinarie 54 kr

190 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Skillingaryd Artillerigatan
Tonic ZeroLemon Fusion Zero−25 %

Zero

2 varor i erbjudandet

12 kr ordinarie 16 kr

Gäller endast online, 36 kr, 3 för

t.o.m. 17 jan

Skillingaryd Artillerigatan
Värmeljus 4H Vanilla −25 % ↗

Värmeljus 4H Vanilla

BOLSIUS · 18 st

30 kr ordinarie 40 kr

1,66 kr/st

t.o.m. 4 okt

Skillingaryd Artillerigatan
Majskyckling Hel −25 % ↗

Majskyckling Hel

GARANT · 1300 g

60 kr/kg ordinarie 80 kr/kg

ca 78 kr/st

t.o.m. 4 okt

Skillingaryd Artillerigatan
Laxburgare 2-pack −25 % ↗

Laxburgare 2-pack

Falkenberg · 220 g

30 kr ordinarie 40 kr

136 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Skillingaryd Artillerigatan
Fruktmums MangoFruktmums JordgubbFruktmums PäronGröt Äpple BlåbärGröt Jordgubb Banan Blåbär+3−17 till −25 %

Semper

8 varor i erbjudandet

12 kr

Klubbpris, 24 kr, 2 för

t.o.m. 4 okt

Skillingaryd Artillerigatan
Solroskärnor Skalade −24 % ↗

Solroskärnor Skalade

ELDORADO · 800 g

25 kr ordinarie 33 kr

31 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Skillingaryd Artillerigatan
Ingefära med RödbetaShot Gurkmeja Ingefära ÄppleShot Ingefära Äpple Citron−24 %

Ingefära

3 varor i erbjudandet

32 kr ordinarie 42 kr

Gäller endast online, 95 kr, 3 för

t.o.m. 17 jan

Skillingaryd Artillerigatan
Fish & Crisp GourmetfiléerFish & Crisp Nuggets−24 %

Fish Crisp

2 varor i erbjudandet

44 kr ordinarie 58 kr

Klubbpris, 44 kr

t.o.m. 4 okt

Skillingaryd Artillerigatan
Blandfärs 21% −23 % ↗

Blandfärs 21%

Garant Eko · 500 g

60 kr ordinarie 78 kr

120 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Skillingaryd Artillerigatan
Pesto Basilico NötfriPesto Bomba CalabresePesto GenovesePesto Rosso−22 %

Pesto

4 varor i erbjudandet

22 kr ordinarie 28 kr

Klubbpris, 22 kr

t.o.m. 4 okt

Skillingaryd Artillerigatan
Naan Bread Original −22 % ↗

Naan Bread Original

SANTA MARIA · 260 g

25 kr ordinarie 32 kr

96 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Skillingaryd Artillerigatan
Gröna LinserRöda Linser−22 %

Linser

2 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 32 kr

Klubbpris, 25 kr

t.o.m. 4 okt

Skillingaryd Artillerigatan
Rökta Skinka Bror JakobsSvartrökta Skinka SkivadKokta Skinka Skivad−22 %

Skinka

3 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 31 kr

49 kr, 2 för

t.o.m. 4 okt

Skillingaryd Artillerigatan
Äpple Mousserande DryckPäron Mousserande Dryck−20 %

Mousserande Dryck

2 varor i erbjudandet

12 kr ordinarie 15 kr

Gäller endast online, 36 kr, 3 för

t.o.m. 17 jan

Skillingaryd Artillerigatan
Apelsin Klass 1 −20 % ↗

Apelsin Klass 1

275 g

20 kr/kg ordinarie 25 kr/kg

ca 6 kr/st

t.o.m. 4 okt

Skillingaryd Artillerigatan
Mortadella Kyckling PaprikaSade Dilim Kalkon−20 %

Aladin

2 varor i erbjudandet

14 kr ordinarie 17 kr

Gäller endast online, 42 kr, 3 för

t.o.m. 17 jan

Skillingaryd Artillerigatan
Tavuk Dilim Kyckling −20 % ↗

Tavuk Dilim Kyckling

ALADIN · 200 g

14 kr ordinarie 17 kr

70 kr/kg

t.o.m. 17 jan

Skillingaryd Artillerigatan
Matjesill −19 % ↗

Matjesill

GARANT · 200 g

18 kr ordinarie 22 kr

88 kr/kg

t.o.m. 17 jan

Skillingaryd Artillerigatan
Ärter SmåMorötter Ärter TärnadeMorötter Ärter HelaGröna Bönor Skurna−18 %

Eldorado

4 varor i erbjudandet

14 kr ordinarie 17 kr

Gäller endast online, 28 kr, 2 för

t.o.m. 17 jan

Skillingaryd Artillerigatan
Digestive FullkornDigestivekex Klassiska−18 %

Garant

2 varor i erbjudandet

12 kr ordinarie 15 kr

Gäller endast online, 36 kr, 3 för

t.o.m. 17 jan

Skillingaryd Artillerigatan
Räk & Dillsås FiskgratängSkaldjurssås Fiskgratäng−17 %

Fiskgratäng

2 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 36 kr

Gäller endast online, 89 kr, 3 för

t.o.m. 17 jan

Skillingaryd Artillerigatan
Värmeljus 6HKronljus Vit−15 %

Fixa

2 varor i erbjudandet

50 kr

Gäller endast online, 99 kr, 2 för

t.o.m. 17 jan

Skillingaryd Artillerigatan
Fikon −17 % ↗

Fikon

50 g

10 kr ordinarie 12 kr

199 kr/kg

Skillingaryd Artillerigatan
Makaroner Pasta −17 % ↗

Makaroner Pasta

Garant Eko · 500 g

15 kr ordinarie 18 kr

30 kr/kg

Skillingaryd Artillerigatan
Salsa MediumSalsa Mild−16 %

Salsa

2 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 18 kr

Gäller endast online, 30 kr, 2 för

t.o.m. 17 jan

Skillingaryd Artillerigatan
Unscented FreshGreen Apple Fresh−16 %

Fresh

2 varor i erbjudandet

45 kr ordinarie 53 kr

Gäller endast online, 89 kr, 2 för

t.o.m. 17 jan

Skillingaryd Artillerigatan
Pärlsocker −16 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

16 kr ordinarie 19 kr

32 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Skillingaryd Artillerigatan
ChilimajoBearnaise SåsKebabsås Vit MildHamburger Dressing−16 %

Garant

4 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 24 kr

19,95 kr

t.o.m. 4 okt

Skillingaryd Artillerigatan
Tesked TräTräsked−15 %

Eldorado

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 23 kr

Gäller endast online, 39 kr, 2 för

t.o.m. 17 jan

Skillingaryd Artillerigatan
Around The ClockMake A Move Men Anti-Perspirant−15 %

Mevolution

2 varor i erbjudandet

29 kr ordinarie 34 kr

Gäller endast online, 58 kr, 2 för

t.o.m. 17 jan

Skillingaryd Artillerigatan
Köttfärspaj Fryst/1 PortKycklingpaj Fryst/1 PortOst & SkinkpajLax & RäkpajKåldolme Jennys+8−8 till −14 %

Dafgårds

13 varor i erbjudandet

28 kr

Klubbpris, 55 kr, 2 för

t.o.m. 4 okt

Skillingaryd Artillerigatan
Teriyaki Sauce −14 % ↗

Teriyaki Sauce

GARANT · 250 ml

30 kr ordinarie 35 kr

120 kr/l

t.o.m. 4 okt

Skillingaryd Artillerigatan
Panko −14 % ↗

Panko

GARANT · 200 g

15 kr ordinarie 17 kr

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Skillingaryd Artillerigatan
Exotisk ZeroPassionsoda ZeroPäronsoda ZeroCitron ZeroLemon Lime Zero+4−14 %

Premier

9 varor i erbjudandet

12 kr ordinarie 14 kr

Gäller endast online, 36 kr, 3 för

t.o.m. 17 jan

Skillingaryd Artillerigatan
Mjölk Längre HållbarhetMellanmjölk Längre Hållbarhet−13 %

Längre Hållbarhet

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 23 kr

20 kr

t.o.m. 4 okt

Skillingaryd Artillerigatan
Hand Soap 0% Sensitive −13 % ↗

Hand Soap 0% Sensitive

MEVOLUTION · 500 ml

20 kr ordinarie 23 kr

40 kr/l

t.o.m. 17 jan

Skillingaryd Artillerigatan
Rörda Lingon −13 % ↗

Rörda Lingon

GARANT · 750 g

62 kr ordinarie 71 kr

83 kr/kg

Skillingaryd Artillerigatan
Rörsocker −12 % ↗

Rörsocker

GARANT · 500 g

21 kr ordinarie 24 kr

42 kr/kg

Skillingaryd Artillerigatan
Oparfymerad Kulör −12 % ↗

Oparfymerad Kulör

SÅKLART · 750 g

26 kr ordinarie 30 kr

35 kr/kg

t.o.m. 17 jan

Skillingaryd Artillerigatan
Pommes Frites RäffladePommes Strips−12 %

Pommes

2 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 28 kr

Gäller endast online, 49 kr, 2 för

t.o.m. 17 jan

Skillingaryd Artillerigatan
Mild CurryTikka MasalaSweet & Sour−12 %

Spicefield

3 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 26 kr

Gäller endast online, 45 kr, 2 för

t.o.m. 17 jan

Skillingaryd Artillerigatan
Oliver VitlökMammut Oliver−12 %

Oliver

2 varor i erbjudandet

22 kr ordinarie 25 kr

Gäller endast online, 65 kr, 3 för

t.o.m. 17 jan

Skillingaryd Artillerigatan
Vit Ost Mix Oliver −12 % ↗

Vit Ost Mix Oliver

PRIME PATROL · 130 g

22 kr ordinarie 25 kr

167 kr/kg

t.o.m. 17 jan

Skillingaryd Artillerigatan
Tyck till