Primat

Veckans erbjudanden på Hemköp Göteborg Nordenskiöldsgatan

63 erbjudanden just nu · Göteborg · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Om butiken
Ingefära EkoBabyspenat Ekologisk Klass 1−52 till −77 %

Garant Eko

2 varor i erbjudandet

10 kr

Klubbpris, 10 kr

t.o.m. 4 okt

Göteborg Nordenskiöldsgatan
Koriander Klass 1 −69 % ↗

Koriander Klass 1

25 g

5 kr ordinarie 16 kr

200 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Göteborg Nordenskiöldsgatan
Kanelbulle 1-p −56 % ↗

Kanelbulle 1-p

Bonjour · 100 g

5 kr ordinarie 11 kr

56 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Göteborg Nordenskiöldsgatan
Pomodoro Mozzarella −53 % ↗

Pomodoro Mozzarella

GARANT · 250 g

15 kr ordinarie 32 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Göteborg Nordenskiöldsgatan
Champinjoner Klass 1Salladslök KnippeBakpotatis Klass 1−18 till −47 %

Garant

3 varor i erbjudandet

10 kr

10 kr

t.o.m. 4 okt

Göteborg Nordenskiöldsgatan
Sharon −45 % ↗

Sharon

83 g

6 kr ordinarie 11 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Göteborg Nordenskiöldsgatan
Mezze ManicheEgg Noodles−36 till −44 %

Pasta & ris

2 varor i erbjudandet

12 kr

Klubbpris, 12 kr

t.o.m. 4 okt

Göteborg Nordenskiöldsgatan
Ultra Zero Sugar −40 % ↗

Ultra Zero Sugar

MONSTER ENERGY · 500 ml

12 kr ordinarie 20 kr

24 kr/l

t.o.m. 4 okt

Göteborg Nordenskiöldsgatan
Texmex Riven 29% −38 % ↗

Texmex Riven 29%

Garant · 150 g

15 kr ordinarie 24 kr

100 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Göteborg Nordenskiöldsgatan
Pågenlimpan −37 % ↗

Pågenlimpan

Pågen · 900 g

22 kr ordinarie 35 kr

24 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Göteborg Nordenskiöldsgatan
GochujangRed Curry Paste−24 till −36 %

Såser & smaksättare

2 varor i erbjudandet

15 kr

15 kr

t.o.m. 4 okt

Göteborg Nordenskiöldsgatan
Bullformar Natur/Brun −35 % ↗

Bullformar Natur/Brun

FIXA · 150 st

13 kr ordinarie 20 kr

0,09 kr/st

t.o.m. 4 okt

Göteborg Nordenskiöldsgatan
Norvegia Mild −35 % ↗

Norvegia Mild

TINE · 500 g

45 kr ordinarie 69 kr

90 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Göteborg Nordenskiöldsgatan
Apple Fresh −35 % ↗

Apple Fresh

HEAD&SHOULDERS · 250 ml

30 kr ordinarie 46 kr

120 kr/l

t.o.m. 4 okt

Göteborg Nordenskiöldsgatan
Large Trosskydd −35 % ↗

Large Trosskydd

Intuition · 30 st

15 kr ordinarie 23 kr

0,50 kr/st

t.o.m. 4 okt

Göteborg Nordenskiöldsgatan
Coconut Milk Original −33 % ↗

Coconut Milk Original

SANTA MARIA · 250 ml

12 kr ordinarie 18 kr

48 kr/l

t.o.m. 4 okt

Göteborg Nordenskiöldsgatan
Sportlunch Chokladbit −33 % ↗

Sportlunch Chokladbit

Cloetta · 80 g

12 kr ordinarie 18 kr

150 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Göteborg Nordenskiöldsgatan
Havregryn −31 % ↗

Havregryn

AXA · 750 g

13 kr ordinarie 19 kr

17 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Göteborg Nordenskiöldsgatan
Nudlar Udon −31 % ↗

Nudlar Udon

GARANT · 300 g

15 kr ordinarie 22 kr

50 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Göteborg Nordenskiöldsgatan
Speed Clean −30 % ↗

Speed Clean

VIA · 840 ml

40 kr ordinarie 57 kr

48 kr/l

t.o.m. 4 okt

Göteborg Nordenskiöldsgatan
Juice Apelsin −29 % ↗

Juice Apelsin

Bravo · 1000 ml

20 kr ordinarie 28 kr

20 kr/l

t.o.m. 4 okt

Göteborg Nordenskiöldsgatan
Vetemjöl −29 % ↗

Vetemjöl

GARANT · 2000 g

12 kr ordinarie 17 kr

6 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Göteborg Nordenskiöldsgatan
Ostronskivling Klass 1 −28 % ↗

Ostronskivling Klass 1

Garant · 200 g

25 kr ordinarie 35 kr

125 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Göteborg Nordenskiöldsgatan
Tomatsoppa Mustig −28 % ↗

Tomatsoppa Mustig

KELDA · 500 ml

20 kr ordinarie 28 kr

40 kr/l

t.o.m. 4 okt

Göteborg Nordenskiöldsgatan
Pak Choi Klass 1 −28 % ↗

Pak Choi Klass 1

Garant · 250 g

18 kr ordinarie 25 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Göteborg Nordenskiöldsgatan
Värmeljus 4H Vanilla −28 % ↗

Värmeljus 4H Vanilla

BOLSIUS · 18 st

30 kr ordinarie 42 kr

1,66 kr/st

t.o.m. 4 okt

Göteborg Nordenskiöldsgatan
Pizzakit −27 % ↗

Pizzakit

MONTE CASTELLO · 600 g

20 kr ordinarie 27 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Göteborg Nordenskiöldsgatan
Crispy Chili In Oil −26 % ↗

Crispy Chili In Oil

LAOGANMA · 210 g

40 kr ordinarie 54 kr

190 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Göteborg Nordenskiöldsgatan
Laxburgare 2-pack −25 % ↗

Laxburgare 2-pack

Falkenberg · 220 g

30 kr ordinarie 40 kr

136 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Göteborg Nordenskiöldsgatan
Naan Bread Original −24 % ↗

Naan Bread Original

SANTA MARIA · 260 g

25 kr ordinarie 33 kr

96 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Göteborg Nordenskiöldsgatan
Solroskärnor Skalade −24 % ↗

Solroskärnor Skalade

ELDORADO · 800 g

25 kr ordinarie 33 kr

31 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Göteborg Nordenskiöldsgatan
Pesto Genovese −24 % ↗

Pesto Genovese

GARANT · 200 g

22 kr ordinarie 29 kr

110 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Göteborg Nordenskiöldsgatan
Blandfärs 21% −23 % ↗

Blandfärs 21%

Garant Eko · 500 g

60 kr ordinarie 78 kr

120 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Göteborg Nordenskiöldsgatan
Präst Mild Skivad −21 % ↗

Präst Mild Skivad

GARANT · 150 g

22 kr ordinarie 28 kr

147 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Göteborg Nordenskiöldsgatan
Barista Havredryck −21 % ↗

Barista Havredryck

ODDLYGOOD · 1000 ml

15 kr ordinarie 19 kr

15 kr/l

t.o.m. 4 okt

Göteborg Nordenskiöldsgatan
Teriyaki Sauce −17 % ↗

Teriyaki Sauce

GARANT · 250 ml

30 kr ordinarie 36 kr

120 kr/l

t.o.m. 4 okt

Göteborg Nordenskiöldsgatan
Panko −16 % ↗

Panko

GARANT · 200 g

15 kr ordinarie 18 kr

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Göteborg Nordenskiöldsgatan
Pärlsocker −16 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

16 kr ordinarie 19 kr

32 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Göteborg Nordenskiöldsgatan
Kebabsås Vit Mild −16 % ↗

Kebabsås Vit Mild

GARANT · 250 ml

20 kr ordinarie 24 kr

80 kr/l

t.o.m. 4 okt

Göteborg Nordenskiöldsgatan
Original Mellanrost −13 % ↗

Original Mellanrost

GEVALIA · 200 g

75 kr ordinarie 86 kr

375 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Göteborg Nordenskiöldsgatan
Panaeng Curry Thai −12 % ↗

Panaeng Curry Thai

MRS CHENG'S · 400 ml

35 kr ordinarie 40 kr

87 kr/l

t.o.m. 4 okt

Göteborg Nordenskiöldsgatan
Bryggkaffe Mellanrost −12 % ↗

Bryggkaffe Mellanrost

GARANT EKO · 450 g

60 kr ordinarie 68 kr

133 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Göteborg Nordenskiöldsgatan
Kanelbullar Glutenfri −11 % ↗

Kanelbullar Glutenfri

FRIA · 230 g

33 kr ordinarie 37 kr

143 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Göteborg Nordenskiöldsgatan
Parmigiano Reggiano −10 % ↗

Parmigiano Reggiano

GARANT · 150 g

45 kr ordinarie 50 kr

300 kr/kg

Göteborg Nordenskiöldsgatan
Nötfärs 12% Sverige −9 % ↗

Nötfärs 12% Sverige

Garant · 800 g

119 kr ordinarie 131 kr

149 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Göteborg Nordenskiöldsgatan
Sweet Chili Sauce −9 % ↗

Sweet Chili Sauce

SANTA MARIA · 500 ml

25 kr ordinarie 27 kr

50 kr/l

t.o.m. 4 okt

Göteborg Nordenskiöldsgatan
Karins Lasagne ↗

Karins Lasagne

DAFGÅRDS · 390 g

55 kr Välj och blanda, 55 kr, 2 för

141 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Göteborg Nordenskiöldsgatan
Helgbukett ↗

Helgbukett

1 st

129 kr 129 kr

129 kr/st

t.o.m. 4 okt

Göteborg Nordenskiöldsgatan
Chocolate Milkshake ↗

Chocolate Milkshake

PROPUD · 330 ml

35 kr 35 kr, 2 för

106 kr/l

t.o.m. 4 okt

Göteborg Nordenskiöldsgatan
Tonfisk Mousse Gold ↗

Tonfisk Mousse Gold

GOURMET · 85 g

30 kr 30 kr, 4 för

353 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Göteborg Nordenskiöldsgatan
Tyck till