Primat

Veckans erbjudanden på Hemköp Kisa

65 erbjudanden just nu · Kisa · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Om butiken
Ingefära EkoBabyspenat Ekologisk Klass 1−50 till −71 %

Garant Eko

2 varor i erbjudandet

10 kr

Klubbpris, 10 kr

t.o.m. 4 okt

Kisa
Kanelbulle 1-p −56 % ↗

Kanelbulle 1-p

Bonjour · 100 g

5 kr ordinarie 11 kr

56 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kisa
Champinjoner Klass 1Salladslök KnippeBakpotatis Klass 1−18 till −53 %

Garant

3 varor i erbjudandet

10 kr

10 kr

t.o.m. 4 okt

Kisa
Sharon −50 % ↗

Sharon

83 g

6 kr ordinarie 12 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kisa
Mezze ManicheEgg Noodles−33 till −41 %

Pasta & ris

2 varor i erbjudandet

12 kr

Klubbpris, 12 kr

t.o.m. 4 okt

Kisa
Ultra Zero Sugar −40 % ↗

Ultra Zero Sugar

MONSTER ENERGY · 500 ml

12 kr ordinarie 20 kr

24 kr/l

t.o.m. 4 okt

Kisa
Texmex Riven 29% −38 % ↗

Texmex Riven 29%

Garant · 150 g

15 kr ordinarie 24 kr

100 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kisa
Pågenlimpan −37 % ↗

Pågenlimpan

Pågen · 900 g

22 kr ordinarie 35 kr

24 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kisa
Norvegia Mild −35 % ↗

Norvegia Mild

TINE · 500 g

45 kr ordinarie 69 kr

90 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kisa
Apple Fresh −33 % ↗

Apple Fresh

HEAD&SHOULDERS · 250 ml

30 kr ordinarie 45 kr

120 kr/l

t.o.m. 4 okt

Kisa
Large Trosskydd −32 % ↗

Large Trosskydd

Intuition · 30 st

15 kr ordinarie 22 kr

0,50 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kisa
Nudlar Udon −31 % ↗

Nudlar Udon

GARANT · 300 g

15 kr ordinarie 22 kr

50 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kisa
Speed Clean −30 % ↗

Speed Clean

VIA · 840 ml

40 kr ordinarie 57 kr

48 kr/l

t.o.m. 4 okt

Kisa
Vetemjöl −29 % ↗

Vetemjöl

GARANT · 2000 g

12 kr ordinarie 17 kr

6 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kisa
Havregryn −27 % ↗

Havregryn

AXA · 750 g

13 kr ordinarie 18 kr

17 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kisa
Juice Apelsin −27 % ↗

Juice Apelsin

Bravo · 1000 ml

20 kr ordinarie 27 kr

20 kr/l

t.o.m. 4 okt

Kisa
Pizzakit −27 % ↗

Pizzakit

MONTE CASTELLO · 600 g

20 kr ordinarie 27 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kisa
Laxburgare 2-pack −25 % ↗

Laxburgare 2-pack

Falkenberg · 220 g

30 kr ordinarie 40 kr

136 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kisa
Blandfärs 21% −23 % ↗

Blandfärs 21%

Garant Eko · 500 g

60 kr ordinarie 78 kr

120 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kisa
Pesto Genovese −22 % ↗

Pesto Genovese

GARANT · 200 g

22 kr ordinarie 28 kr

110 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kisa
Pärlsocker −16 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

16 kr ordinarie 19 kr

32 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kisa
Teriyaki Sauce −14 % ↗

Teriyaki Sauce

GARANT · 250 ml

30 kr ordinarie 35 kr

120 kr/l

t.o.m. 4 okt

Kisa
Panko −14 % ↗

Panko

GARANT · 200 g

15 kr ordinarie 17 kr

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kisa
Helgbukett −13 % ↗

Helgbukett

1 st

129 kr ordinarie 149 kr

129 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kisa
Karins Lasagne ↗

Karins Lasagne

DAFGÅRDS · 390 g

55 kr Välj och blanda, 55 kr, 2 för

141 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kisa
Tyck till