−52 till −67 % Garant Eko 2 varor i erbjudandet 10 kr Klubbpris, 10 krt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
−60 % ↗ Kanelbulle 1-p Bonjour · 100 g 5 kr ordinarie 12 kr 56 kr/kgt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
−57 % ↗ Pomodoro Mozzarella GARANT · 250 g 15 kr ordinarie 35 kr 60 kr/kgt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
−36 till −53 % Pasta & ris 2 varor i erbjudandet 12 kr Klubbpris, 12 krt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
−48 % ↗ Ultra Zero Sugar MONSTER ENERGY · 500 ml 12 kr ordinarie 23 kr 24 kr/lt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
−47 % ↗ Bamboo Shoots Sliced In Water SPICEFIELD · 200 g 10 kr ordinarie 19 kr 50 kr/kgt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
−46 % ↗ Pak Choi Klass 1 Garant · 250 g 18 kr ordinarie 33 kr 72 kr/kgt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
−43 % ↗ Texmex Riven 29% Garant · 150 g 15 kr ordinarie 26 kr 100 kr/kgt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
−43 % ↗ Pågenlimpan Pågen · 900 g 22 kr ordinarie 38 kr 24 kr/kgt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
−43 % ↗ Coconut Milk Original SANTA MARIA · 250 ml 12 kr ordinarie 21 kr 48 kr/lt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
−42 % ↗ Sportlunch Chokladbit Cloetta · 80 g 12 kr ordinarie 21 kr 150 kr/kgt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
−41 % ↗ Ostronskivling Klass 1 Garant · 200 g 25 kr ordinarie 43 kr 125 kr/kgt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
−41 % ↗ Juice Apelsin Bravo · 1000 ml 20 kr ordinarie 34 kr 20 kr/lt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
−41 % ↗ Köttbuljong Tärningar KNORR · 6 st 10 kr ordinarie 17 kr 1,67 kr/stt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
−39 % ↗ Tomatsoppa Mustig KELDA · 500 ml 20 kr ordinarie 33 kr 40 kr/lt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
−39 % ↗ Normalsaltat Smör & Rapsolja BREGOTT · 500 g 40 kr ordinarie 65 kr 80 kr/kgt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
−39 % ↗ Pesto Genovese GARANT · 200 g 22 kr ordinarie 36 kr 110 kr/kgt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
−37 % ↗ Präst Mild Skivad GARANT · 150 g 22 kr ordinarie 35 kr 147 kr/kgt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
−36 % ↗ Norvegia Mild TINE · 500 g 45 kr ordinarie 70 kr 90 kr/kgt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
−35 % ↗ Tikka Massala Spice Sauce SANTA MARIA · 360 g 30 kr ordinarie 46 kr 83 kr/kgt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
−35 % ↗ Bullformar Natur/Brun FIXA · 150 st 13 kr ordinarie 20 kr 0,09 kr/stt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
−35 % ↗ Apple Fresh HEAD&SHOULDERS · 250 ml 30 kr ordinarie 46 kr 120 kr/lt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
−35 % ↗ Large Trosskydd Intuition · 30 st 15 kr ordinarie 23 kr 0,50 kr/stt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
−34 % ↗ Nudlar Udon GARANT · 300 g 15 kr ordinarie 23 kr 50 kr/kgt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
−30 % ↗ Bredbar Leverpastej Original Lönneberga · 200 g 12 kr ordinarie 17 kr 60 kr/kgt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
−29 % ↗ Pärlsocker Dansukker · 500 g 16 kr ordinarie 23 kr 32 kr/kgt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
−28 % ↗ Fish & Crisp Gourmetfiléer FINDUS · 480 g 44 kr ordinarie 61 kr 92 kr/kgt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
−28 % ↗ Barista Havredryck ODDLYGOOD · 1000 ml 15 kr ordinarie 21 kr 15 kr/lt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
−27 % ↗ Crispy Chili In Oil LAOGANMA · 210 g 40 kr ordinarie 55 kr 190 kr/kgt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
−27 % ↗ Värmeljus 4H Vanilla BOLSIUS · 18 st 30 kr ordinarie 41 kr 1,66 kr/stt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
−27 % ↗ Pizzakit MONTE CASTELLO · 600 g 20 kr ordinarie 27 kr 33 kr/kgt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
−27 % ↗ Müsli Tranbär Kokos Pumpafrö Äpple GARANT EKO · 750 g 25 kr ordinarie 34 kr 33 kr/kgt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
−27 % ↗ Naan Bread Original SANTA MARIA · 260 g 25 kr ordinarie 34 kr 96 kr/kgt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
−26 % ↗ Laxburgare 2-pack Falkenberg · 220 g 30 kr ordinarie 41 kr 136 kr/kgt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
−24 % ↗ Kebabsås Vit Mild GARANT · 250 ml 20 kr ordinarie 26 kr 80 kr/lt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
−24 % ↗ Solroskärnor Skalade ELDORADO · 800 g 25 kr ordinarie 33 kr 31 kr/kgt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
−23 % ↗ Ägg Eko Frigående Utomhus Large Lantägg · 12 st 40 kr ordinarie 52 kr 3,33 kr/stt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
−23 % ↗ Blandfärs 21% Garant Eko · 500 g 60 kr ordinarie 78 kr 120 kr/kgt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
−23 % ↗ American Bagel Naturell Dafgårds · 85 g 8 kr ordinarie 10 kr 94 kr/kgt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
−21 % ↗ Sweet Chili Sauce SANTA MARIA · 500 ml 25 kr ordinarie 32 kr 50 kr/lt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
−21 % ↗ Mellanmjölk Längre Hållbarhet GARANT EKO · 1500 ml 20 kr ordinarie 25 kr 13 kr/lt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
−21 % ↗ Kanelbullar Glutenfri FRIA · 230 g 33 kr ordinarie 42 kr 143 kr/kgt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
−17 % ↗ Teriyaki Sauce GARANT · 250 ml 30 kr ordinarie 36 kr 120 kr/lt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
−16 % ↗ Kanelbullar Frysta/12-pack Findus · 420 g 35 kr ordinarie 42 kr 83 kr/kgt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
−14 % ↗ Panaeng Curry Thai MRS CHENG'S · 400 ml 35 kr ordinarie 41 kr 87 kr/lt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
−13 % ↗ Original Mellanrost GEVALIA · 200 g 75 kr ordinarie 86 kr 375 kr/kgt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
−11 % ↗ Bryggkaffe Mellanrost GARANT EKO · 450 g 60 kr ordinarie 67 kr 133 kr/kgt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
−9 % ↗ Nötfärs 12% Sverige Garant · 800 g 119 kr ordinarie 131 kr 149 kr/kgt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
−6 % ↗ Majskyckling Hel GARANT · 1300 g 80 kr/kg ordinarie 85 kr/kg ca 104 kr/st Vadstena Mima Östenssons
↗ Rökta Skinka Bror Jakobs JAKOBSDALS · 100 g 49 kr 49 kr, 2 för 490 kr/kgt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
↗ Karins Lasagne DAFGÅRDS · 390 g 55 kr Välj och blanda, 55 kr, 2 för 141 kr/kgt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
↗ Chocolate Milkshake PROPUD · 330 ml 35 kr 35 kr, 2 för 106 kr/lt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
↗ Gröt Jordgubb Banan Blåbär SEMPER · 120 g 24 kr Välj och blanda, 24 kr, 2 för 200 kr/kgt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
↗ Mexicana X-Tra Allt Pizza GRANDIOSA · 350 g 79 kr 79 kr, 2 för 226 kr/kgt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons
↗ Tonfisk Mousse Gold GOURMET · 85 g 30 kr 30 kr, 4 för 353 kr/kgt.o.m. 4 okt Vadstena Mima Östenssons