Primat

Erbjudanden på Hemköp Linköping Ullstämma Östenssons

130 erbjudanden just nu · Linköping · uppdaterat idag · Sida 1 av 2

Om butiken
Ingefära EkoRuccola EkologiskSmåbladsmix Ruccola Röd/grön Klass 1Babyspenat Ekologisk Klass 1−52 till −77 %

Garant Eko

4 varor i erbjudandet

10 kr

Klubbpris, 10 kr

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Koriander Klass 1 −69 % ↗

Koriander Klass 1

25 g

5 kr ordinarie 16 kr

200 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Sharon −57 % ↗

Sharon

83 g

6 kr ordinarie 14 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Tortelloni Pomodoro & Basilico Vegansk Färsk PastaRavioli AsparagiTortelloni PancettaRavioli SvampDiamanti Ricotta/Basilika+5−53 %

Garant

10 varor i erbjudandet

15 kr

Klubbpris, 15 kr

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
VaniljbulleKanelbulle 1-p−56 %

Bonjour

2 varor i erbjudandet

5 kr ordinarie 11 kr

5 kr

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Havregryn Extra FylligaHavregryn−31 till −49 %

Havregryn

2 varor i erbjudandet

13 kr

Klubbpris, 13 kr

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Champinjoner Klass 1Salladslök KnippeBakpotatis Klass 1−33 till −47 %

Garant

3 varor i erbjudandet

10 kr

10 kr

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Strozzapreti No 27Pasta FusilliPasta RadiatoriMezze ManichePasta Tortiglioni+1−36 till −44 %

Pasta & ris

6 varor i erbjudandet

12 kr

Klubbpris, 12 kr

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Pasta MaccaronettiPaneng Red Curry−44 %

Såser & smaksättare

2 varor i erbjudandet

12 kr ordinarie 21 kr

Klubbpris, 12 kr

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Chicken Thai Asian SpiceTikka Masala Indian SpicesGaram Masala Indian SpicesTandoori Chicken−42 %

Santa Maria

4 varor i erbjudandet

12 kr ordinarie 21 kr

Klubbpris, 12 kr

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Riven Ost 27%Mozzarella RivenTexmex Riven 29%Pizzaost Riven 25%Gratängost Riven−38 till −43 %

Riven

5 varor i erbjudandet

15 kr

Klubbpris, 15 kr

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Baby Corn In BrineWok Mix Vegetables In BrineBamboo Shoots Sliced In WaterWater Chestnut SlicesBean Sprouts In Brine−24 till −43 %

Spicefield

5 varor i erbjudandet

10 kr

10 kr

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Pipeline Punch MonsterEnergy Ultra Fantasy Ruby RedLando Norris ZeroJuiced Rio PunchGrön Zero Monster+3−43 %

Monster Energy

8 varor i erbjudandet

12 kr ordinarie 21 kr

12 kr

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Pro-Expert 7In12 In 1 Classic CleanDeep HydrationCitrus FreshApple Fresh+2−27 till −40 %

Head&shoulders

7 varor i erbjudandet

30 kr

Klubbpris, 30 kr

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Salladskål Klass 1 −40 % ↗

Salladskål Klass 1

800 g

18 kr/kg ordinarie 30 kr/kg

ca 14 kr/st

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Barista Kanel HavredryckBarista Nötvan HavredryckBarista Vanill HavredryckBarista Havredryck−21 till −39 %

Barista Havredryck

4 varor i erbjudandet

15 kr

15 kr

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Köttbuljong Tärning −38 % ↗

Köttbuljong Tärning

ELDORADO · 12 st

15 kr ordinarie 23 kr

1,21 kr/st

Linköping Ullstämma Östenssons
Torsk Flakes PerleGravy Delight Perle KycklingKyckling Ox PerleLax & Vit Fisk PerleLax Perle+6−32 till −37 %

Gourmet

11 varor i erbjudandet

8 kr

30 kr, 4 för

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
GochujangPaneng CurrypastaRed Curry Paste−28 till −37 %

Såser & smaksättare

3 varor i erbjudandet

15 kr

15 kr

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Pågenlimpan −37 % ↗

Pågenlimpan

Pågen · 900 g

22 kr ordinarie 35 kr

24 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Spice Sauce CookingSpice Sauce Butter ChickenTikka Massala Spice Sauce−35 %

Spice Sauce

3 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 46 kr

30 kr

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Coconut Milk Original −35 % ↗

Coconut Milk Original

SANTA MARIA · 250 ml

12 kr ordinarie 19 kr

48 kr/l

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Bullformar Natur/Brun −35 % ↗

Bullformar Natur/Brun

FIXA · 150 st

13 kr ordinarie 20 kr

0,09 kr/st

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Large TrosskyddNormal TrosskyddSuper PlusSuper TampongNormal Tampong+4−21 till −35 %

Intuition

9 varor i erbjudandet

15 kr

Klubbpris, 15 kr

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Knife Cut NudlarNudlar SobaNudlar Udon−34 %

Nudlar

3 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 23 kr

Klubbpris, 15 kr

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Orange Roll CenterKing SizeCenter RullePlopp ChokladkakaSportlunch Chokladbit−33 %

Godis

5 varor i erbjudandet

12 kr ordinarie 18 kr

12 kr

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Skogssvamp SoppaTomatsoppa MustigSkärgårdssoppaTomatsoppa MildThaisoppa+1−33 %

Kelda

6 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 30 kr

Klubbpris, 20 kr

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Naan Bread MiniNaan Bread Original−27 till −32 %

Naan Bread

2 varor i erbjudandet

25 kr

25 kr

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Vetemjöl −29 % ↗

Vetemjöl

GARANT · 2000 g

12 kr ordinarie 17 kr

6 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Frukt&Veg Mums Mango AprikosFruktmums MangoFruktmums JordgubbFruktmums PäronFruktmums Persika+12−23 till −29 %

Semper

17 varor i erbjudandet

12 kr

Klubbpris, 24 kr, 2 för

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Värmeljus 4H Vanilla −29 % ↗

Värmeljus 4H Vanilla

BOLSIUS · 18 st

30 kr ordinarie 42 kr

1,66 kr/st

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
PintobönorRöda LinserKikärter−22 till −29 %

Eldorado

3 varor i erbjudandet

25 kr

Klubbpris, 25 kr

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Ostronskivling Klass 1 −28 % ↗

Ostronskivling Klass 1

Garant · 200 g

25 kr ordinarie 35 kr

125 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Pak Choi Klass 1 −28 % ↗

Pak Choi Klass 1

Garant · 250 g

18 kr ordinarie 25 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Crispy Chili In Oil −27 % ↗

Crispy Chili In Oil

LAOGANMA · 210 g

40 kr ordinarie 55 kr

190 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Pizzakit −27 % ↗

Pizzakit

MONTE CASTELLO · 600 g

20 kr ordinarie 27 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Laxburgare 2-pack −26 % ↗

Laxburgare 2-pack

Falkenberg · 220 g

30 kr ordinarie 41 kr

136 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Pesto Paprika RicottaPesto Basilico NötfriPesto Con Tofu VeganskPesto GenovesePesto Rosso−26 %

Pesto

5 varor i erbjudandet

22 kr ordinarie 30 kr

Klubbpris, 22 kr

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Makaroner Pasta −26 % ↗

Makaroner Pasta

Garant Eko · 500 g

14 kr ordinarie 19 kr

28 kr/kg

Linköping Ullstämma Östenssons
Fish & Crisp GourmetfiléerFish & Crisp Nuggets−25 %

Fish Crisp

2 varor i erbjudandet

44 kr ordinarie 59 kr

Klubbpris, 44 kr

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Majskyckling Hel −25 % ↗

Majskyckling Hel

GARANT · 1300 g

60 kr/kg ordinarie 80 kr/kg

ca 78 kr/st

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Solroskärnor Skalade −24 % ↗

Solroskärnor Skalade

ELDORADO · 800 g

25 kr ordinarie 33 kr

31 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Apelsin Klass 1 −23 % ↗

Apelsin Klass 1

275 g

20 kr/kg ordinarie 26 kr/kg

ca 6 kr/st

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Blandfärs 21% −23 % ↗

Blandfärs 21%

Garant Eko · 500 g

60 kr ordinarie 78 kr

120 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
American Bagel Naturell −23 % ↗

American Bagel Naturell

Dafgårds · 85 g

8 kr ordinarie 10 kr

94 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Original LeverpastejLeverpastej med GurkaArbogapastej OriginalBredbar Leverpastej Original−23 %

Pastej

4 varor i erbjudandet

12 kr ordinarie 15 kr

11,95 kr

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Rökta Skinka Bror JakobsKokta Skinka SkivadGallerrökt SkinkaGallerrökt Skinka SkivadRökta Bog Skivad−22 %

Skinka

5 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 31 kr

49 kr, 2 för

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Herrgård Mild SkivadPräst Mild Skivad−21 %

Mild Skivad

2 varor i erbjudandet

22 kr ordinarie 28 kr

Klubbpris, 22 kr

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Äppelpaj Pro Milkshake −19 % ↗

Äppelpaj Pro Milkshake

PROPUD · 330 ml

18 kr ordinarie 22 kr

53 kr/l

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Strawberry MilkshakePear Vanilla MilkshakeCappuccino MilkshakeVanilla MilkshakeChocolate Milkshake−19 %

Milkshake

5 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 22 kr

35 kr, 2 för

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Panko −19 % ↗

Panko

GARANT · 200 g

15 kr ordinarie 18 kr

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Caesarpaj Kyckling BaconTacopaj Fryst/1 PortKöttfärspaj Fryst/1 PortKycklingpaj Fryst/1 PortOst & Skinkpaj+12−8 till −17 %

Dafgårds

17 varor i erbjudandet

28 kr

Klubbpris, 55 kr, 2 för

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Kycklingpastej Halal −17 % ↗

Kycklingpastej Halal

ARGETA · 95 g

15 kr ordinarie 18 kr

157 kr/kg

Linköping Ullstämma Östenssons
Teriyaki Sauce −17 % ↗

Teriyaki Sauce

GARANT · 250 ml

30 kr ordinarie 36 kr

120 kr/l

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Pärlsocker −16 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

16 kr ordinarie 19 kr

32 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
ChilimajoBearnaise SåsKebabsås Röd HetKebabsås Vit MildHamburger Dressing−16 %

Garant

5 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 24 kr

19,95 kr

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Honungsmelon Klass 1 −15 % ↗

Honungsmelon Klass 1

1400 g

34 kr/kg ordinarie 40 kr/kg

ca 48 kr/st

Linköping Ullstämma Östenssons
Mjölk Längre HållbarhetMellanmjölk Längre Hållbarhet−15 %

Längre Hållbarhet

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 23 kr

20 kr

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Holy Pepperoni X-Tra Allt PizzaHawaii X-Tra Allt PizzaVesuvio X-Tra Allt PizzaCapricciosa X-Tra Allt PizzaMexicana X-Tra Allt Pizza+1−15 %

X-Tra Allt

6 varor i erbjudandet

40 kr ordinarie 46 kr

79 kr, 2 för

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Mjölkpulver −15 % ↗

Mjölkpulver

Falköpings Mejeri · 480 g

77 kr ordinarie 90 kr

160 kr/kg

Linköping Ullstämma Östenssons
Sötpotatis Klass 1 −14 % ↗

Sötpotatis Klass 1

360 g

30 kr/kg ordinarie 35 kr/kg

ca 11 kr/st

Linköping Ullstämma Östenssons
Kaktusfikon −14 % ↗

Kaktusfikon

1 st

30 kr ordinarie 35 kr

30 kr/st

Linköping Ullstämma Östenssons
Panaeng Curry ThaiRed Curry Thai−14 %

Curry Thai

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 41 kr

34,95 kr

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Gold MellanrostOriginal Mellanrost−13 %

Mellanrost

2 varor i erbjudandet

75 kr

74,95 kr

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Sweet Chili SauceSweet Chili Sauce−14 %

Sweet Chili

2 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 29 kr

25 kr

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Bryggkaffe SkånerostBryggkaffe MörkrostBryggkaffe MellanrostBryggkaffe Mellanrost−11 %

Bryggkaffe

4 varor i erbjudandet

60 kr

Klubbpris, 59,95 kr

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Ris Långkornigt −13 % ↗

Ris Långkornigt

ELDORADO · 2000 g

36 kr ordinarie 41 kr

18 kr/kg

Linköping Ullstämma Östenssons
Kanelbullar Glutenfri −13 % ↗

Kanelbullar Glutenfri

FRIA · 230 g

33 kr ordinarie 38 kr

143 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Brun Farin Strö −13 % ↗

Brun Farin Strö

DANSUKKER · 500 g

20 kr ordinarie 23 kr

41 kr/kg

Linköping Ullstämma Östenssons
Sallad Isberg Klass 1 −13 % ↗

Sallad Isberg Klass 1

Garant · 600 g

35 kr/kg ordinarie 40 kr/kg

ca 21 kr/st

Linköping Ullstämma Östenssons
Tonfisk Steaks −12 % ↗

Tonfisk Steaks

LERÖY · 225 g

99 kr ordinarie 113 kr

440 kr/kg

Linköping Ullstämma Östenssons
Pasta Bavette −11 % ↗

Pasta Bavette

Barilla · 500 g

19 kr ordinarie 21 kr

38 kr/kg

Linköping Ullstämma Östenssons
Rörda Lingon −11 % ↗

Rörda Lingon

GARANT · 750 g

65 kr ordinarie 73 kr

87 kr/kg

Linköping Ullstämma Östenssons
Fullkorn Digestives −10 % ↗

Fullkorn Digestives

MCVITIES · 400 g

17 kr ordinarie 19 kr

42 kr/kg

Linköping Ullstämma Östenssons
Tonfisk i Olja −10 % ↗

Tonfisk i Olja

ABBA · 285 g

46 kr ordinarie 51 kr

161 kr/kg

Linköping Ullstämma Östenssons
Sushilax −9 % ↗

Sushilax

FALKENBERG · 180 g

99 kr ordinarie 109 kr

550 kr/kg

Linköping Ullstämma Östenssons
Nötfärs 12% Sverige −9 % ↗

Nötfärs 12% Sverige

Garant · 800 g

119 kr ordinarie 131 kr

149 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Linköping Ullstämma Östenssons
Rörsocker −9 % ↗

Rörsocker

GARANT · 500 g

23 kr ordinarie 25 kr

45 kr/kg

Linköping Ullstämma Östenssons
Zero −8 % ↗

Zero

CUBA COLA · 330 ml

10 kr ordinarie 10 kr

29 kr/l

Linköping Ullstämma Östenssons
Cuba Cola −8 % ↗

Cuba Cola

CUBA COLA · 330 ml

10 kr ordinarie 10 kr

29 kr/l

Linköping Ullstämma Östenssons
Zero −8 % ↗

Zero

CHAMPIS · 330 ml

10 kr ordinarie 10 kr

29 kr/l

Linköping Ullstämma Östenssons
Läsk Burk −8 % ↗

Läsk Burk

Champis · 330 ml

10 kr ordinarie 10 kr

29 kr/l

Linköping Ullstämma Östenssons
Zero −8 % ↗

Zero

TROCADERO · 330 ml

10 kr ordinarie 10 kr

29 kr/l

Linköping Ullstämma Östenssons
Läsk Burk −8 % ↗

Läsk Burk

Trocadero · 330 ml

10 kr ordinarie 10 kr

29 kr/l

Linköping Ullstämma Östenssons
Granatäpple −8 % ↗

Granatäpple

289 g

23 kr ordinarie 25 kr

79 kr/kg

Linköping Ullstämma Östenssons
Jasminris −8 % ↗

Jasminris

Ben´s Original · 1000 g

65 kr ordinarie 70 kr

65 kr/kg

Linköping Ullstämma Östenssons
Paprika Gul Klass 1 −8 % ↗

Paprika Gul Klass 1

160 g

60 kr/kg ordinarie 65 kr/kg

ca 10 kr/st

Linköping Ullstämma Östenssons
Tyck till