Primat

Veckans erbjudanden på Hemköp Dala-järna Myrbacka

151 erbjudanden just nu · Dala-järna · uppdaterat igår · Sida 1 av 2

Om butiken
Ingefära EkoRuccola EkologiskBabyspenat Ekologisk Klass 1Småbladsmix Ruccola Röd/grön Klass 1−52 till −77 %

Garant Eko

4 varor i erbjudandet

10 kr

Klubbpris, 10 kr

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
Koriander Klass 1 −69 % ↗

Koriander Klass 1

25 g

5 kr ordinarie 16 kr

200 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
VaniljbulleKanelbulle 1-p−56 %

Bonjour

2 varor i erbjudandet

5 kr ordinarie 11 kr

5 kr

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
Ravioli AsparagiFormaggi TortelloniPomodoro MozzarellaTortelloni PancettaRavioli Svamp+3−53 %

Garant

8 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 32 kr

Klubbpris, 15 kr

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
Mezze ManichePasta FusilliEgg Noodles−36 till −49 %

Pasta & ris

3 varor i erbjudandet

12 kr

Klubbpris, 12 kr

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
Havregryn Extra FylligaHavregryn−31 till −49 %

Havregryn

2 varor i erbjudandet

13 kr

Klubbpris, 13 kr

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
Champinjoner Klass 1Salladslök KnippeBakpotatis Klass 1−18 till −47 %

Garant

3 varor i erbjudandet

10 kr

10 kr

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
Sharon −45 % ↗

Sharon

83 g

6 kr ordinarie 11 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
Chicken Thai Asian SpiceGreen Curry Asian SpiceGaram Masala Indian SpicesTikka Masala Indian Spices−42 %

Santa Maria

4 varor i erbjudandet

12 kr ordinarie 21 kr

Klubbpris, 12 kr

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
Paneng Red Curry −44 % ↗

Paneng Red Curry

SANTA MARIA · 32 g

12 kr ordinarie 21 kr

375 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
Riven Ost 27%Texmex Riven 29%Mozzarella RivenPizzaost Riven 25%Gratängost Riven−38 till −43 %

Riven

5 varor i erbjudandet

15 kr

Klubbpris, 15 kr

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
Baby Corn In BrineWok Mix Vegetables In BrineBamboo Shoots Sliced In WaterWater Chestnut SlicesBean Sprouts In Brine−24 till −43 %

Spicefield

5 varor i erbjudandet

10 kr

10 kr

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
Salladskål Klass 1 −40 % ↗

Salladskål Klass 1

800 g

18 kr/kg ordinarie 30 kr/kg

ca 14 kr/st

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
Barista Nötvan HavredryckBarista Vanill HavredryckBarista Havredryck−21 till −39 %

Barista Havredryck

3 varor i erbjudandet

15 kr

15 kr

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
GochujangPaneng CurrypastaRed Curry PasteGreen Curry Paste−28 till −37 %

Såser & smaksättare

4 varor i erbjudandet

15 kr

15 kr

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
Oxkött PerleLax & Vit Fisk PerleKyckling PerleLax PerleLax & Kyckling Gold+5−32 till −37 %

Gourmet

10 varor i erbjudandet

8 kr

30 kr, 4 för

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
Pågenlimpan −37 % ↗

Pågenlimpan

Pågen · 900 g

22 kr ordinarie 35 kr

24 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
Norvegia Mild −36 % ↗

Norvegia Mild

TINE · 500 g

45 kr ordinarie 70 kr

90 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
Coconut Milk Original −35 % ↗

Coconut Milk Original

SANTA MARIA · 250 ml

12 kr ordinarie 19 kr

48 kr/l

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
Classic CleanApple Fresh2 In 1 Classic CleanDry ScalpDeep Hydration+2−27 till −35 %

Head&shoulders

7 varor i erbjudandet

30 kr

Klubbpris, 30 kr

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
Large TrosskyddNormal TrosskyddSuper UltraSuper PlusSuper Tampong+2−21 till −35 %

Intuition

7 varor i erbjudandet

15 kr

Klubbpris, 15 kr

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
Köttbuljong TärningarSvampbuljong TärningarFiskbuljong 6-packHönsbuljongKalvbuljong Tärningar+1−32 %

Knorr

6 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 15 kr

10 kr

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
Knife Cut NudlarNudlar UdonNudlar Somen−34 %

Nudlar

3 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 23 kr

Klubbpris, 15 kr

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
Prydnadskål −33 % ↗

Prydnadskål

1 st

40 kr ordinarie 60 kr

40 kr/st

Dala-järna Myrbacka
Tomatsoppa MustigSkärgårdssoppaPotatis Purjo SoppaTomatsoppa MildThaisoppa+1−33 %

Kelda

6 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 30 kr

Klubbpris, 20 kr

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
Sportlunch ChokladbitKing SizePlopp Chokladkaka−33 %

Godis

3 varor i erbjudandet

12 kr ordinarie 18 kr

12 kr

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
Naan Bread MiniNaan Bread Original−27 till −32 %

Naan Bread

2 varor i erbjudandet

25 kr

25 kr

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
Vetemjöl −29 % ↗

Vetemjöl

GARANT · 2000 g

12 kr ordinarie 17 kr

6 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
Tonic Zero −29 % ↗

Tonic Zero

PREMIER · 1500 ml

12 kr ordinarie 17 kr

8 kr/l

t.o.m. 17 jan

Dala-järna Myrbacka
Fruktmums MangoFruktmums JordgubbFruktmums PäronGröt Päron ÄppleFlerkornsgröt Äpple Jordgubb+6−27 %

Semper

11 varor i erbjudandet

12 kr ordinarie 17 kr

Klubbpris, 24 kr, 2 för

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
Pak Choi Klass 1 −28 % ↗

Pak Choi Klass 1

Garant · 250 g

18 kr ordinarie 25 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
Crispy Chili In Oil −27 % ↗

Crispy Chili In Oil

LAOGANMA · 210 g

40 kr ordinarie 55 kr

190 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
Pizzakit −27 % ↗

Pizzakit

MONTE CASTELLO · 600 g

20 kr ordinarie 27 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
Laxburgare 2-pack −26 % ↗

Laxburgare 2-pack

Falkenberg · 220 g

30 kr ordinarie 41 kr

136 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
Äpple Mousserande DryckPäron Mousserande Dryck−25 %

Mousserande Dryck

2 varor i erbjudandet

12 kr ordinarie 16 kr

Gäller endast online, 36 kr, 3 för

t.o.m. 17 jan

Dala-järna Myrbacka
Fish & Crisp GourmetfiléerFish & Crisp Nuggets−25 %

Fish Crisp

2 varor i erbjudandet

44 kr ordinarie 59 kr

Klubbpris, 44 kr

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
Majskyckling Hel −25 % ↗

Majskyckling Hel

GARANT · 1300 g

60 kr/kg ordinarie 80 kr/kg

ca 78 kr/st

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
Salsa Stark −25 % ↗

Salsa Stark

GARANT · 300 g

15 kr ordinarie 20 kr

50 kr/kg

t.o.m. 17 jan

Dala-järna Myrbacka
Ingefära med RödbetaShot Gurkmeja Ingefära ÄppleShot Ingefära Äpple Citron−24 %

Ingefära

3 varor i erbjudandet

32 kr ordinarie 42 kr

Gäller endast online, 95 kr, 3 för

t.o.m. 17 jan

Dala-järna Myrbacka
Skivad Gouda Ekologisk 30%Präst Mild SkivadHerrgård Mild Skivad−21 %

Skivad

3 varor i erbjudandet

22 kr

Klubbpris, 22 kr

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
Apelsin Klass 1 −23 % ↗

Apelsin Klass 1

275 g

20 kr/kg ordinarie 26 kr/kg

ca 6 kr/st

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
Blandfärs 21% −23 % ↗

Blandfärs 21%

Garant Eko · 500 g

60 kr ordinarie 78 kr

120 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
Matjesill −23 % ↗

Matjesill

GARANT · 200 g

18 kr ordinarie 23 kr

88 kr/kg

t.o.m. 17 jan

Dala-järna Myrbacka
Bredbar Leverpastej OriginalArbogapastej Original−23 %

Original

2 varor i erbjudandet

12 kr ordinarie 15 kr

11,95 kr

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
Rökta Skinka Bror JakobsGallerrökt Skinka Skivad−22 %

Skinka

2 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 31 kr

49 kr, 2 för

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
Ärter SmåMorötter Små HelaMorötter Ärter HelaGröna Bönor Hela−22 %

Eldorado

4 varor i erbjudandet

14 kr ordinarie 18 kr

Gäller endast online, 28 kr, 2 för

t.o.m. 17 jan

Dala-järna Myrbacka
Älgfärs −22 % ↗

Älgfärs

Åke P Fågel & Vilt · 500 g

179 kr/kg ordinarie 229 kr/kg

ca 90 kr/st

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
Exotisk ZeroPassionsoda ZeroLemon Lime ZeroCola Läsk PetCola Zero+2−20 %

Premier

7 varor i erbjudandet

12 kr ordinarie 15 kr

Gäller endast online, 36 kr, 3 för

t.o.m. 17 jan

Dala-järna Myrbacka
Juleskum Milkshake −19 % ↗

Juleskum Milkshake

Propud · 330 ml

18 kr ordinarie 22 kr

53 kr/l

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
Marängsviss ProteinmilkshakeBananas MilkshakeStrawberry MilkshakePear Vanilla MilkshakeVanilla Milkshake+1−19 %

Milkshake

6 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 22 kr

35 kr, 2 för

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
Green Apple Fresh −19 % ↗

Green Apple Fresh

PRIMACAT · 5000 ml

45 kr ordinarie 55 kr

9 kr/l

t.o.m. 17 jan

Dala-järna Myrbacka
Panko −19 % ↗

Panko

GARANT · 200 g

15 kr ordinarie 18 kr

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
Räk & Dillsås FiskgratängSkaldjurssås Fiskgratäng−19 %

Fiskgratäng

2 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 37 kr

Gäller endast online, 89 kr, 3 för

t.o.m. 17 jan

Dala-järna Myrbacka
Oparfymerad Kulör −18 % ↗

Oparfymerad Kulör

SÅKLART · 750 g

26 kr ordinarie 32 kr

35 kr/kg

t.o.m. 17 jan

Dala-järna Myrbacka
Digestive FullkornDigestivekex Klassiska−18 %

Garant

2 varor i erbjudandet

12 kr ordinarie 15 kr

Gäller endast online, 36 kr, 3 för

t.o.m. 17 jan

Dala-järna Myrbacka
Around The Clock −17 % ↗

Around The Clock

MEVOLUTION · 200 ml

29 kr ordinarie 35 kr

145 kr/l

t.o.m. 17 jan

Dala-järna Myrbacka
Köttfärspaj Fryst/1 PortTacopaj Nötförs M TacosmakKycklingpaj Fryst/1 PortKåldolme JennysSpagetti Bolognese+12−8 till −17 %

Dafgårds

17 varor i erbjudandet

28 kr

Klubbpris, 55 kr, 2 för

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
Teriyaki Sauce −17 % ↗

Teriyaki Sauce

GARANT · 250 ml

30 kr ordinarie 36 kr

120 kr/l

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
Kokosboll 6-pack −16 % ↗

Kokosboll 6-pack

Eldorado · 240 g

15 kr ordinarie 18 kr

63 kr/kg

t.o.m. 17 jan

Dala-järna Myrbacka
Pärlsocker −16 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

16 kr ordinarie 19 kr

32 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
Kebabsås Vit MildBearnaise SåsHamburger Dressing−16 %

Garant

3 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 24 kr

19,95 kr

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
Tikka Masala −15 % ↗

Tikka Masala

SPICEFIELD · 480 g

23 kr ordinarie 26 kr

47 kr/kg

t.o.m. 17 jan

Dala-järna Myrbacka
Mellanmjölk Längre HållbarhetMjölk Längre Hållbarhet−14 %

Längre Hållbarhet

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 23 kr

20 kr

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
Holy Pepperoni X-Tra Allt PizzaHawaii X-Tra Allt PizzaVesuvio X-Tra Allt PizzaCapricciosa X-Tra Allt PizzaMexicana X-Tra Allt Pizza+1−15 %

X-Tra Allt

6 varor i erbjudandet

40 kr ordinarie 46 kr

79 kr, 2 för

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
Pommes Frites RäffladePommes Strips−15 %

Pommes

2 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 29 kr

Gäller endast online, 49 kr, 2 för

t.o.m. 17 jan

Dala-järna Myrbacka
Sill AnjoviskryddadSenapssillLöksillSill Inlagd−14 %

Garant

4 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 35 kr

Gäller endast online, 60 kr, 2 för

t.o.m. 17 jan

Dala-järna Myrbacka
Toalettpapper Extra LångtHushållspapper Extra Långt−14 %

Extra Långt

2 varor i erbjudandet

40 kr ordinarie 46 kr

Gäller endast online, 79 kr, 2 för

t.o.m. 17 jan

Dala-järna Myrbacka
Panaeng Curry Thai −14 % ↗

Panaeng Curry Thai

MRS CHENG'S · 400 ml

35 kr ordinarie 41 kr

87 kr/l

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
Sweet Chili SauceSweet Chili Sauce−14 %

Sweet Chili

2 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 29 kr

25 kr

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
Bröd Sirap −13 % ↗

Bröd Sirap

DANSUKKER · 750 g

23 kr ordinarie 27 kr

31 kr/kg

Dala-järna Myrbacka
Basmati Boil-in-bag 4x125gJasminris Boil-in-bag 4x125gLångkornigt Ris−13 %

Garant

3 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 31 kr

Gäller endast online, 54 kr, 2 för

t.o.m. 17 jan

Dala-järna Myrbacka
Bryggkaffe SkånerostBryggkaffe MellanrostBryggkaffe MellanrostBryggkaffe Mörkrost−13 %

Bryggkaffe

4 varor i erbjudandet

60 kr ordinarie 69 kr

Klubbpris, 59,95 kr

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
Spring Fresh CattiaCattia Klumpbildande−13 %

Cattia

2 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 57 kr

Gäller endast online, 99 kr, 2 för

t.o.m. 17 jan

Dala-järna Myrbacka
Original Mellanrost −13 % ↗

Original Mellanrost

GEVALIA · 200 g

75 kr ordinarie 86 kr

375 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Dala-järna Myrbacka
Ris Långkornigt −13 % ↗

Ris Långkornigt

ELDORADO · 2000 g

36 kr ordinarie 41 kr

18 kr/kg

Dala-järna Myrbacka
Pesto Basilico NötfriPesto GenovesePesto Rosso−13 %

Pesto

3 varor i erbjudandet

26 kr ordinarie 30 kr

Gäller endast online, 52 kr, 2 för

t.o.m. 17 jan

Dala-järna Myrbacka
Brun Farin Strö −13 % ↗

Brun Farin Strö

DANSUKKER · 500 g

20 kr ordinarie 23 kr

41 kr/kg

Dala-järna Myrbacka
Tyck till