Primat

Veckans erbjudanden på ICA Kvantum Jätten

333 erbjudanden just nu · Trollhättan · uppdaterat idag · Sida 1 av 4

Om butiken
Japansk sojaKinesisk soyaSambal oelek−34 till −52 %

ICA Asia

3 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

Kvantum Jätten
Blöjor Touch Strl 4 7-11kg Miljömärkt 46-pTouch 6 13-20KgTouch 5 9-14KgTouch 4 7-12KgTouch 3 5-8Kg+34upp till −46 %

Blöjor

39 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st -- vid köp för minst 500 kr, Max 1 erbj/hushåll

Kvantum Jätten
Fruity Bites Gott & BlandatJuicy Giants Gott & BlandatSupersur Gott & BlandatSalt Gott & BlandatOriginal Gott & Blandat+7−33 till −43 %

Godis

12 varor i erbjudandet

12 kr

3 för 36kr

Kvantum Jätten
KanelbulleSarabulle−42 %

Dahls Bageri

2 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 13 kr

10 för 75kr

Kvantum Jätten
Stång Sur Hallon PersikaKokosdröm StångSur Smultron StångSalta HallonPingvinstång Häxvrål+3−40 %

Toms

8 varor i erbjudandet

3,33 kr ordinarie 6 kr

6 för 20kr

Kvantum Jätten
Green AntioxidantSmoothie Körsbär, rödbeta, äpple & spenatSmoothie Gurka, citron, äpple & spenatBlåbär SvartvinbärJuice Äpple & Hallon+7−33 till −41 %

Innocent

12 varor i erbjudandet

26 kr

2 för 52kr +pant

t.o.m. 4 okt

Kvantum Jätten
Fryspåsar 3l 40-pFryspåsar 2l−40 %

Fryspåsar

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 21 kr

2 för 25kr

Kvantum Jätten
Sweet Fruity Bbq SauceRosted Garlic Bbq SauceGarlic Black P Bbq SauceOriginal American Style−39 %

Santa Maria

4 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 33 kr

20 kr/st

Kvantum Jätten
Max Fresh Active CleanMax Fresh Cooling CrystalsMax White White + CrystalsSensation WhiteKaries Kontrol+1−9 till −39 %

Colgate

6 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

Kvantum Jätten
Laktosfritt Smör NormalsaltatSmör OsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat−26 till −38 %

Smör

4 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Jätten
Hallon HavrehjärtanHavrekuddar Naturell ProteinNaturell SvenskaNaturell Havreringar−12 till −37 %

Frebaco

4 varor i erbjudandet

20 kr

20 kr/st

Kvantum Jätten
Granatäpple Klass 1Mango ca Klass 1−28 till −37 %

Klass

2 varor i erbjudandet

15 kr

15 kr/st

Kvantum Jätten
Salsa Taco MediumTacosås HotTacosås Medium−17 till −37 %

Old el Paso

3 varor i erbjudandet

13 kr

2 för 25kr

Kvantum Jätten
Sour Cherry Crush SugarfreeSour Apple Crush SugarfreeSalty Licorice CrushRaspberry Licorice CrushRaspberry Crush+3−33 till −37 %

Crush

8 varor i erbjudandet

9 kr

2 för 18,92kr

Kvantum Jätten
Chiafrö Havs MajskakorMajskakor gräddfil & lök−9 till −36 %

Majskakor

2 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr

Kvantum Jätten
Hot & Spicy ChipsCheese & Onion ChipsPaprika ChipsSourcream & OnionOriginal Chips+10−18 till −36 %

Chips

15 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

Kvantum Jätten
Dark Chocolate NutCrunchy Peanut Butter−36 %

BE-KIND

2 varor i erbjudandet

14 kr ordinarie 22 kr

2 för 28kr

Kvantum Jätten
Hönökaka 4-packJollekaka Hönö−27 till −35 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35kr

Kvantum Jätten
Krossade tomater −35 % ↗

Krossade tomater

ICA · 390 g

7 kr ordinarie 10 kr

17 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Jätten
Laxsida ca Miljömärkt −34 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 212 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Jätten
Gröt Passion Banan KokosGröt Jordgubb BananGröt Persika BananKlämmis Sötpotatis KycklingKlämmis Pasta Sötp Pumpa+76upp till −34 %

Barnmat

81 varor i erbjudandet

10 kr

10 för 99kr

Kvantum Jätten
Vaniljbullar FrystKanelbullar Fryst 12-p−34 %

Fryst

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Jätten
Bananas MilkshakeStrawberry MilkshakePear Vanilla MilkshakeVanilla MilkshakeChocolate Milkshake+1−32 %

Milkshake

6 varor i erbjudandet

14 kr

4 för 55kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Jätten
Jordgubb VeganJordgubb LaktosfriMagisk MangoSkogsbärBlåbär−23 till −34 %

RisiFrutti

5 varor i erbjudandet

10 kr

5 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Jätten
Mjuka RåghalvorMjuka FröbitarRågkusar 6-packRågform 8-pack−23 till −33 %

Fazer

4 varor i erbjudandet

20 kr

20 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Jätten
Cheesus BräckSvensk FröfrallaSurdegsbröd MörktGrekisk lantfrallaCiabatta+1−16 till −33 %

Bröd

6 varor i erbjudandet

9 kr

3 för 26kr

Kvantum Jätten
Fralla Gourmetknyte 40gBaguette Vete−16 till −33 %

Bröd

2 varor i erbjudandet

6 kr

3 för 19kr

Kvantum Jätten
Milk White Chocolate NutDark Chocolate Nuts & Sea SaltPeanut Butter Dark ChocolateCaramel Almond Sea Salt−33 %

BE-KIND

4 varor i erbjudandet

14 kr ordinarie 21 kr

2 för 28kr

Kvantum Jätten
Ravioli Kyckling/CitronRavioli SalsicciaRavioli Pesto Di BasilicoTortellini Prosciutto CrudoRavioli Ricotta E Spinaci+1−7 till −33 %

Pasta & ris

6 varor i erbjudandet

33 kr

3 för 99kr

Kvantum Jätten
KanelbulleSarabulle−32 %

Dahls Bageri

2 varor i erbjudandet

9 kr ordinarie 13 kr

4 för 35kr

Kvantum Jätten
Eriks majonnäs −32 % ↗

Eriks majonnäs

Eriks såser · 390 g

25 kr ordinarie 37 kr

64 kr/kg

Kvantum Jätten
Tomatketchup -50%Ketchup−30 %

Heinz

2 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Jätten
Kycklinglår Filé −32 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

99 kr ordinarie 146 kr

110 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Jätten
Fläskfilé Färsk ca −32 % ↗

Fläskfilé Färsk ca

Danish Crown · 590 g

75 kr/kg ordinarie 110 kr/kg

ca 44 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Jätten
Hushållspapper Original 4-pToalettpapper Original 6-p Miljömärkt−14 till −32 %

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Jätten
Domino Pink KexDomino OriginalDomino Dumle−32 %

Domino

3 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 22 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Jätten
GräddkolaSalted Caramel Original SoftGräddkarameller SoftCreamy Filling OriginalChewy Toffees Original+4−28 %

Godis

9 varor i erbjudandet

15 kr

3 för 45kr

Kvantum Jätten
SuperberriesWatermelonEucalyptusRaspberry Pomegranate FlavorBlack Mint+22−10 till −30 %

Godis

27 varor i erbjudandet

13 kr

2 för 25kr

Kvantum Jätten
Normal FragrancesExtra Long Xl Daily ProtectLong L Daily ProtectNormal Daily FreshUltimate Night Ultra+7−23 till −30 %

Always

12 varor i erbjudandet

38 kr

3 för 115kr

Kvantum Jätten
Beefstick Pute KalkonBeef-Sticks LammBeefstick Wild ViltBeefstick Rind Oxkött−30 %

Vitakraft

4 varor i erbjudandet

6 kr ordinarie 9 kr

4 för 25kr

Kvantum Jätten
Kolsyrad fruktdryck Hallon CrushKaktus Lime CrushHallon CrushPäron CrushLäsk Pet+3−21 till −30 %

Läsk

8 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Kvantum Jätten
ChèvreGorgonzola IntensoGorgonzola CremosoBrie 60+−24 till −30 %

Ost

4 varor i erbjudandet

28 kr

2 för 55kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Jätten
Havarti Medium MatureCheddar Medium MatureGouda Medium Mature 30%−29 %

Medium Mature

3 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 71 kr

2 för 100kr

Kvantum Jätten
Vetefläta MandelMummaflätaKalasfläta PackadPistagefläta 400g BageriKanelfläta Bageri−29 %

Kex & kakor

5 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 42 kr

2 för 59kr

Kvantum Jätten
Triple Melon No SugarStrawb/Rhuba No SugarTropical Citru No SugarPassion Guava No SugarPäronglass No Sugar+11−26 %

Sugar

16 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Kvantum Jätten
Charity ChewsGodis Raspberry RiotGodis Super SantaSmoothie ChewsFruity Fresh+2−20 till −28 %

Godis

7 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 40kr

Kvantum Jätten
Dill Gräslök KexSourcream & On MatkexSaltade MatkexRanch Matkex−24 till −28 %

Göteborgs

4 varor i erbjudandet

10 kr

10 kr/st

Kvantum Jätten
Vetefläta MandelMummaflätaKalasfläta PackadPistagefläta 400g BageriKanelfläta Bageri−28 %

Kex & kakor

5 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 42 kr

29,95 kr/st

Kvantum Jätten
Glasspinnar Nogger 6-packGlasspinne 88:an 6-packSandwich OriginalGlasstrutar Tip Top Mini 6-packGlass Cookie Dough Sandwich 4-pack+18−12 till −28 %

Glass

23 varor i erbjudandet

38 kr

2 för 75kr

Kvantum Jätten
Hallon Lakrits FilidutterBanan FilidutterGodispåse KryptoniterDiscoveryFresh Cola+4−11 till −28 %

Godis

9 varor i erbjudandet

8 kr

2 för 15kr

Kvantum Jätten
Proteinpudding CaramelDelicatoboll Protein PuddingSalted Caramel Protein PuddingVanilla Protein PuddingChocolate Protein Pudding−19 till −27 %

Protein Pudding

5 varor i erbjudandet

14 kr

4 för 55kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Jätten
Laktosfri Yoghurt MorotskakaVanilj LättyoghurtSvartvinbär Slät YoghurtPassionsfrukt YoghurtJordgubb Slät Yoghurt+6−26 %

Yoghurt

11 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

Kvantum Jätten
Mandelmassa −27 % ↗

Mandelmassa

ICA · 200 g

20 kr ordinarie 27 kr

100 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Jätten
Bistrosallad SköljdMedelhavsmix SköljdProvensalsk salladSalladsmix SköljdRöd råkostmix Sköljd−21 till −27 %

Sköljd

5 varor i erbjudandet

19 kr

19 kr/st

Kvantum Jätten
Surt Äpple KnatterCola KnatterKnatter HallonlakritsKnatter MelonKnatter Frukt+13−14 till −26 %

Godis

18 varor i erbjudandet

11 kr

2 för 22kr

Kvantum Jätten
Pärlsocker −26 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

13 kr ordinarie 17 kr

25 kr/kg

Kvantum Jätten
Sensitive Repair+EnamelLäppbalsam GranatäppleClassic LäppbalsamClassic LäppbalsamClassic Läppbalsam Burk−14 till −26 %

Läppbalsam

5 varor i erbjudandet

25 kr

25 kr/st

Kvantum Jätten
Gel IQ Remover Method 2Gel IQ High Shine Cleans St 5Gel IQ Pre-cleanser Step1−26 %

Gel

3 varor i erbjudandet

29 kr ordinarie 39 kr

29 kr/st

Kvantum Jätten
Hallon Klass 1Blåbär Klass 1−8 till −26 %

Klass

2 varor i erbjudandet

28 kr

2 för 55kr

Kvantum Jätten
Gammeldags TunnbrödKorvbröd Surdeg 8-pPalt TunnbrödHamburgerbröd Surdeg 4-p−13 till −25 %

Bröd

4 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

Kvantum Jätten
Mango Curry såsHollandaisesåsHovmästarsåsAioliVitlökssås Persilja och Ramslök+3−25 %

ICA

8 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 20 kr

3 för 45kr

Kvantum Jätten
Fruktdryck Jordgubb&Passion 3-pFruktdryck Apelsin 3-pFruktdryck Äppel 3-pFruktdryck Päron 3-pFruktdryck Äpple & Blåbär 3-p+1−20 till −25 %

Fruktdryck 3-p

6 varor i erbjudandet

8 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Jätten
MiniJapp MiniMjölkchoklad ChokladkakaSchweizernöt Mini−25 %

Godis

4 varor i erbjudandet

6 kr ordinarie 8 kr

3 för 18kr

Kvantum Jätten
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5−24 %

Felix

10 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 33 kr

4 för 100kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Jätten
Cinnamon Roll Muslibar BigMüslibar chokladMüslibar Milk Dark & WhiteEnergy Bar Havre ChocolateStrawberry White Chocolate+9−20 till −24 %

Corny

14 varor i erbjudandet

8 kr

4 för 33,12kr

Kvantum Jätten
Grytbitar av nöt ca −24 % ↗

Grytbitar av nöt ca

ICA Kvantum Jätten · 500 g

249 kr/kg ordinarie 329 kr/kg

ca 125 kr/st

Kvantum Jätten
Kitkat HazelnutKitkat White 4 FingerLion WhiteLion ChocoKitkat 4Finger+1−24 %

Nestle

6 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 11 kr

3 för 25kr

Kvantum Jätten
Gröna linser 380gBönmix 380gKidneybönor 380gKikärtor 380gBönor Svarta 380g+1−24 %

380g

6 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 11 kr

3 för 25kr

Kvantum Jätten
Tyck till