Primat

Erbjudanden på ICA Höör

194 erbjudanden just nu · Höör · uppdaterat idag · Sida 1 av 3

Om butiken
Glöggmugg Hjärta 12cl 12-pGaständare 1-p−50 till −61 %

Hushåll

2 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

Höör
Trosskydd String 30-pTrosskydd Normal 32-pTrosskydd large 28-pTampong Super Plus 16-p MiljömärktTampong Super 16-p Miljömärkt+4−33 till −46 %

ICA

9 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Höör
Max −44 % ↗

Max

PEPSI · 330 ml

6 kr ordinarie 10 kr

17 kr/l

Höör
Fryspåsar 3l 40-pFryspåsar 2l−43 %

Fryspåsar

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 22 kr

2 för 25kr

Höör
Sparris −42 % ↗

Sparris

250 g

32 kr ordinarie 55 kr

128 kr/kg

t.o.m. 28 sep

Höör
Crunchies DippedMini CookiesGolden CookiesOriginal−31 till −41 %

Oreo

4 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Höör
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−41 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 18 kr

16 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Höör
Hazelnut CrunchDark Chocolate Almond SeasaltCaramel Crunch−39 %

Nick´s

3 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 32 kr

2 för 39kr

Höör
Hushållspapper Original 4-pToalettpapper Original 6-p Miljömärkt−19 till −39 %

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Höör
Summer BerryBar Äpple & hallonBar PistageBar PekanBar Cashew & kokos+1−37 %

Brynmor

6 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 16 kr

2 för 20kr

Höör
Laktosfritt Smör NormalsaltatSmör OsaltatSmör Normalsaltat−25 till −37 %

Smör

3 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Höör
Cashewnötter −33 % ↗

Cashewnötter

ICA Basic · 400 g

38 kr ordinarie 56 kr

94 kr/kg

Höör
Strawberry PassionfruitGalaxy VibeMixed BerriesPear LimeadeDragon Fruit+4−31 %

Celsius

9 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Höör
Happy Cherries SourNappar Cola SurFruktilurer SurPeaches PersikorGoldbären+4−32 %

Haribo

9 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 11 kr

3 för 23kr

Höör
Jasminris −32 % ↗

Jasminris

ICA · 1000 g

22 kr ordinarie 32 kr

22 kr/kg

Höör
Kiwi ca Klass 1 −31 % ↗

Kiwi ca Klass 1

ICA · 125 g

7 kr ordinarie 10 kr

53 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Höör
TryffelsalamiSalami Spianata PiccanteSalami Fänkål−23 till −31 %

Engelmanns

3 varor i erbjudandet

38 kr

2 för 75kr

Höör
TomatpuréChampinjoner Skivade 290g−11 till −30 %

ICA

2 varor i erbjudandet

13 kr

2 för 25kr

Höör
Jalapeno Mild OstringarOstringar Chili CheeseOstbågar CheddarChips HolidayCheese Jalapeno Mild+14−8 till −30 %

Chips

19 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Höör
Maxi 1-Pack −30 % ↗

Maxi 1-Pack

KINDER · 21 g

4,60 kr ordinarie 7 kr

219 kr/kg

Höör
Kokt Kalkon StrimladKokt Skinka Strimlad−20 till −29 %

Kokt Strimlad

2 varor i erbjudandet

42 kr

42 kr/st

t.o.m. 4 okt

Höör
Crunchy Puffs Dumle SnacksDumle OriginalDumle SnacksMarianneSalty Blå Kina Snacks+3−27 %

Fazer

8 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 31 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Höör
Max −27 % ↗

Max

PEPSI · 330 ml

8 kr ordinarie 10 kr

23 kr/l

Höör
Skinka BasturöktSkinka Rökigaste−27 %

Skinka

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 28 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Höör
Kyckling Grillad −27 % ↗

Kyckling Grillad

LÖNNEBERGA · 90 g

20 kr ordinarie 28 kr

222 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Höör
Panna CottaChokladpudding StracciatellaDouble ToffeeChocolate Chokladpudding−27 %

Grand Dessert

4 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 10 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Höör
Räfflade chips HavssaltParmesan ChipsChips Tryffel−27 %

chips

3 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 27 kr

2 för 40kr

Höör
Dulce De LecheGlass Peanuts & caramel 4-packCrunchy AlmondStrawberry White−26 %

Nick´s

4 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 47 kr

2 för 70kr

Höör
Nougatpinne 6-p 390gGlass Lakritspinne 6-pGlass Krokantpinne 6-pGlass Sandwich 6-p−25 %

6-p

4 varor i erbjudandet

28 kr ordinarie 37 kr

2 för 56kr

Höör
Sandwich PestoTomato Basil SandwichCheese &Chives Sandwich−25 %

Sandwich

3 varor i erbjudandet

7 kr ordinarie 9 kr

3 för 20kr

Höör
Sourcream OnionCheese Paprika Sandwich−25 %

Wasa

2 varor i erbjudandet

7 kr ordinarie 9 kr

3 för 20kr

Höör
70% White Excellence FusionPistachio Dark ExcellenceCaramelized Hazelnut ExcellenceChoklad Excellence Lemon gingerChokladkaka EXCELLENCE Fikon Mörk Choklad+9−24 %

Excellence

14 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 43 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Höör
Pannkakor 8st −24 % ↗

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

18 kr ordinarie 24 kr

38 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Höör
Kex salta −24 % ↗

Kex salta

ICA · 200 g

15 kr ordinarie 20 kr

75 kr/kg

Höör
Choco CrushSoft ToffeeWafer ChocolatePeanuts N' Fudge−24 %

Nick´s

4 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 13 kr

2 för 20kr

Höör
OriginalMax LimeMax 6P−24 %

Pepsi

3 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 42 kr

2 för 65kr +pant

t.o.m. 4 okt

Höör
Ängen FläderStorm PassionsfruktArktis GranatäppleGryning SmultronEnergidryck Havet+2−19 %

Latitude 65

7 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr +pant

Höör
Pressed Orange Without PulpPressed Orange With PulpPink Lady Applejuice−20 %

Tropicana

3 varor i erbjudandet

29 kr ordinarie 36 kr

29 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Höör
FrukostrutaKällarfranskaHavrerutaVallmorutaOlympiabröd 1-p+2−20 %

Bonjour

7 varor i erbjudandet

5 kr ordinarie 7 kr

10 för 52kr

Höör
Müslibar MilkStrawberry White ChocolateChocolate Biscuit&MarshmallowSalted Caramel BigBrownie Big+7−13 till −20 %

Corny

12 varor i erbjudandet

9 kr

3 för 26kr

Höör
Popcorn Mikropopcorn Saltade 3-pSalta pinnar−16 till −20 %

ICA

2 varor i erbjudandet

17 kr

2 för 33kr

Höör
Dansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami PepperoniSalami Vitlök−20 %

Korv

4 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 26 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Höör
Kotlett Färsk Skivad BenfriKarré Färsk Skivad Benfri−18 %

Färsk Skivad

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 43 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Höör
Mörk Choklad MangoMango Med Mjölkchoklad−19 %

Mango

2 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 31 kr

2 för 50kr

Höör
Kebab SpicedPulled BbqThyme & GarlicGrilled ch*cken chunks−18 %

Oumph

4 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 37 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Höör
Baguette Vete −18 % ↗

Baguette Vete

Bonjour · 400 g

12 kr ordinarie 14 kr

29 kr/kg

Höör
Tyck till