Primat

Veckans erbjudanden på ICA Kvantum Farsta

180 erbjudanden just nu · Farsta · uppdaterat idag · Sida 1 av 2

Om butiken
Japansk sojaKinesisk soyaSambal oelek−43 till −56 %

ICA Asia

3 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

Kvantum Farsta
Fruity Bites Gott & BlandatJuicy Giants Gott & BlandatSupersur Gott & BlandatSalt Gott & BlandatOriginal Gott & Blandat+7−38 till −47 %

Godis

12 varor i erbjudandet

12 kr

3 för 36kr

Kvantum Farsta
Laktosfritt Smör NormalsaltatSmör OsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat−32 till −45 %

Smör

4 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Farsta
KrögarmixRöd råkostmix SköljdBistrosallad SköljdMedelhavsmix SköljdProvensalsk sallad+2−36 till −45 %

ICA

7 varor i erbjudandet

19 kr

19 kr/st

Kvantum Farsta
Berry Energise Super SmoothieAnanas Jordgubb−39 till −45 %

Innocent

2 varor i erbjudandet

26 kr

2 för 52kr

Kvantum Farsta
Green AntioxidantBlåbär SvartvinbärJuice Äpple & HallonTropisk JuiceApelsinjuice med Fruktkött+3−38 till −45 %

Innocent

8 varor i erbjudandet

26 kr

2 för 52kr +pant

t.o.m. 4 okt

Kvantum Farsta
Salsa Taco MediumTacosås HotTacosås Medium−30 till −43 %

Old el Paso

3 varor i erbjudandet

13 kr

2 för 25kr

Kvantum Farsta
Jordgubb VeganJordgubb LaktosfriMagisk MangoSkogsbärBlåbär−26 till −43 %

RisiFrutti

5 varor i erbjudandet

10 kr

5 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Farsta
Reflex Hjärta Rosa BandetReflexhänge Hjärta Rosa Bandet−42 %

Hjärta Rosa

2 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 26 kr

2 för 30kr

Kvantum Farsta
Slapwrap Svart 34cm Rosa BandetRexflex Slap Wrap 34cm Rosa Bandet−42 %

34cm Rosa

2 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 26 kr

2 för 30kr

Kvantum Farsta
Herbs Flavour MediterraneanHot & Spicy ChipsCheese & Onion ChipsPaprika ChipsSourcream & Onion+1−41 %

Pringles

6 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 38 kr

2 för 45kr

Kvantum Farsta
Hönökaka 4-packJollekaka Hönö−36 till −41 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35kr

Kvantum Farsta
Mjuka RåghalvorMjuka FröbitarRågkusar 6-packRågform 8-pack−29 till −41 %

Fazer

4 varor i erbjudandet

20 kr

20 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Farsta
Vaniljbullar FrystKanelbullar Fryst 12-p−40 %

Fryst

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 33 kr

2 för 40kr -- Stammispris

Kvantum Farsta
Marängsviss ProteinmilkshakeBananas MilkshakeStrawberry MilkshakePear Vanilla MilkshakeVanilla Milkshake+1−40 %

Milkshake

6 varor i erbjudandet

14 kr ordinarie 23 kr

4 för 55kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Farsta
GräddkolaSalted Caramel Original SoftGräddkarameller SoftCreamy Filling OriginalChewy Toffees Original+4−36 %

Godis

9 varor i erbjudandet

15 kr

3 för 45kr

Kvantum Farsta
Domino Pink KexDomino OriginalDomino Dumle−39 %

Domino

3 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 25 kr

2 för 30kr

Kvantum Farsta
Krossade tomater −39 % ↗

Krossade tomater

ICA · 390 g

7 kr ordinarie 11 kr

17 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Farsta
Hushållspapper Original 4-pToalettpapper Original 6-p Miljömärkt−23 till −39 %

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Farsta
Getost Petits Chèvres doux 12-pChèvreGorgonzola IntensoGorgonzola CremosoBrie Ovale Extra Creamy+1−30 till −38 %

Ost

6 varor i erbjudandet

28 kr

2 för 55kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Farsta
Tunnbröd KornGammeldags Tunnbröd−30 till −38 %

Tunnbröd

2 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

Kvantum Farsta
Tomatketchup -50%Ketchup−36 %

Heinz

2 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Farsta
Ravioli SalsicciaFärsk Pasta Tortelloni Prosciutto MozzarellaTortelloni Tomat & MozzarellaRavioli Pesto Di BasilicoFärsk Pasta Ravioli 4 Ostar+4−37 %

Rana

9 varor i erbjudandet

33 kr

3 för 99kr

Kvantum Farsta
Kaktus Lime CrushHallon CrushPäron CrushLäsk PetZero+3−29 till −38 %

Läsk

8 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Kvantum Farsta
Havarti Medium MatureCheddar Medium MatureGouda Medium Mature 30%−36 %

Medium Mature

3 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 78 kr

2 för 100kr

Kvantum Farsta
Blue Fruit PyramidteTropical Fruit PyramidteBlackcurrant Pyramid Tea BagsVanilla Caramel/BlackForest Fruit Black Tea+5−29 till −36 %

Lipton

10 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35kr

Kvantum Farsta
Pärlsocker −36 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

13 kr ordinarie 19 kr

25 kr/kg

Kvantum Farsta
Chocolate MousseProteinpudding CaramelDelicatoboll Protein PuddingSalted Caramel Protein PuddingVanilla Protein Pudding+1−29 till −35 %

ProPud

6 varor i erbjudandet

14 kr

4 för 55kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Farsta
Vanilj LättyoghurtSvartvinbär Slät YoghurtPassionsfrukt YoghurtJordgubb Slät YoghurtPäron Vanilj Slät Yoghurt+6−33 %

Yoghurt

11 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

Kvantum Farsta
Normal FragrancesExtra Long Xl Daily ProtectLong L Daily ProtectNormal Daily FreshUltimate Night Ultra+7−30 till −35 %

Always

12 varor i erbjudandet

38 kr

3 för 115kr

Kvantum Farsta
Taste Cola No SugerLemon Pie No SugarSvartvinbär No Suger−35 %

Zeroh

3 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 31 kr

2 för 40kr -- Max 1 erbj/hushåll

Kvantum Farsta
Strawb/Rhuba No SugarTropical Citru No SugarPassion Guava No SugarPäronglass No SugarLemon Lime No Sugar+6−35 %

Sugar

11 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 31 kr

2 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Kvantum Farsta
Mandelmassa −35 % ↗

Mandelmassa

ICA · 200 g

20 kr ordinarie 31 kr

100 kr/kg

Kvantum Farsta
Super mix 5-packGlasspinnar Nogger 6-packGlasspinne 88:an 6-packSandwich OriginalGlasstrutar Tip Top Mini 6-pack+20−21 till −35 %

Glass

25 varor i erbjudandet

38 kr

2 för 75kr

Kvantum Farsta
Laxsida ca Miljömärkt −35 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 212 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Farsta
Hallon Klass 1 −34 % ↗

Hallon Klass 1

ICA · 125 g

28 kr ordinarie 42 kr

220 kr/kg

Kvantum Farsta
Fläskfilé Färsk ca −32 % ↗

Fläskfilé Färsk ca

Danish Crown · 590 g

75 kr/kg ordinarie 111 kr/kg

ca 44 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Farsta
Ramen Soup Base −32 % ↗

Ramen Soup Base

Kikkoman · 250 ml

45 kr ordinarie 66 kr

178 kr/l

Kvantum Farsta
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5−31 %

Felix

10 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 36 kr

4 för 100kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Farsta
Fruktdryck Hallon 3-p 20clFruktdryck Jordgubb&Passion 3-pFruktdryck Apelsin 3-pFruktdryck Äppel 3-pFruktdryck Päron 3-p+1−28 %

Fruktdryck 3-p

6 varor i erbjudandet

8 kr

2 för 15kr -- Stammispris

Kvantum Farsta
Skinka rökt −31 % ↗

Skinka rökt

Charkuterifabriken · 300 g

30 kr ordinarie 43 kr

100 kr/kg

Kvantum Farsta
RäkostSkinkostMjukost Spicy TunaBaconostSalamiost+4−28 %

Fjällbrynt

9 varor i erbjudandet

25 kr

4 för 100kr

Kvantum Farsta
Marängsviss ProteinbarChokladboll ProteinbarKolaklubba ProteinbarPäronnglass ProteinbarPeach Candy+7−28 %

Kosttillskott

12 varor i erbjudandet

17 kr

3 för 52kr

Kvantum Farsta
Sensitive ColourVittvättmedel FlytandeWhite RefillKulörtvättmedel FlytandeBlack & Dark+3−27 %

A+

8 varor i erbjudandet

36 kr

3 för 109kr

Kvantum Farsta
Ära 28% LagradOst RikePräst 12 MånaderGrevé 12 MånaderGrevé Mager 12Mån+5−27 %

Allerum

10 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

Kvantum Farsta
Cheerios HavreCheerios MultiCheerios HoneyFlingor NesquikLions Protein Caramell Choklad+1−28 %

Nestle

6 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

Kvantum Farsta
Nutaaq torskfiléer −28 % ↗

Nutaaq torskfiléer

Royal Greenland · 400 g

85 kr ordinarie 118 kr

211 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Farsta
Äppelmust Årets SkördÄppelmust med FruktköttÄppelmust Årets Skörd−26 %

Äppelmust

3 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

Kvantum Farsta
Laktosfri Lättmjölk 0,5%Mjölk Vitamin DLaktosfri Mellanmjölk 1,5%−28 %

Valio

3 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 24 kr

2 för 35kr

Kvantum Farsta
Zip-LED Hjärta svart Rosa BandetZip-LED Hjärta Rosa Bandet−27 %

Zip-LED Hjärta

2 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 31 kr

2 för 45kr

Kvantum Farsta
Wienerkorv 15-packVarmkorv med Skinn−22 till −27 %

Lithells

2 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

Kvantum Farsta
Kantareller −27 % ↗

Kantareller

150 g

73 kr ordinarie 101 kr

490 kr/kg

Kvantum Farsta
Junior Mixed Selection GeléMixed 7+ Senior SelectionOriginal Mixed Selection GeléMixed Selectio GeléKattmat Crunchy Fisk 10-pack+4−27 %

Latz

9 varor i erbjudandet

48 kr ordinarie 65 kr

2 för 95kr

Kvantum Farsta
Pink LemonadeHallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubb+2−26 %

RisiFrutti

7 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 14 kr

5 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Farsta
Chorizofärs FärskSalsicciafärs Pannfärdig−19 till −24 %

ICA

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

Kvantum Farsta
Salsicciafärs FärskChorizofärs Färsk Pannfärdig−17 till −24 %

Färsk

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

Kvantum Farsta
Tunnskivade kycklingfiléer FrystTvådelad Kycklingbröstfilé mörad−24 %

Guldfågeln

2 varor i erbjudandet

85 kr ordinarie 111 kr

2 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Farsta
Äggnudlar −24 % ↗

Äggnudlar

ICA Asia · 250 g

8 kr ordinarie 11 kr

33 kr/kg

Kvantum Farsta
Duschgel Pure HarmonyClassic 3In1 Shower CreamCoco & Shea Butter Shower CreamMango Sensatio Shower CreamKids 2In1 Shower & Shampoo+4−24 %

Shower

9 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 23 kr

2 för 35kr

Kvantum Farsta
Gold MellanrostSnabbkaffe Mörkrost RefillOriginal Mellanrost−24 %

Gevalia

3 varor i erbjudandet

70 kr ordinarie 91 kr

2 för 139kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Farsta
Krossade tomater −23 % ↗

Krossade tomater

ICA · 390 g

8 kr ordinarie 11 kr

21 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Farsta
Laktosfri Mat 4%Laktosfri Mat 15%Låglaktos Visp 24%Visp 31%−22 %

Flora

4 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 12 kr

3 för 29kr

Kvantum Farsta
Maskindisktabletter OriginalMaskindisktabletter Platinum−20 %

Maskindisktabletter

2 varor i erbjudandet

98 kr ordinarie 122 kr

2 för 195kr

Kvantum Farsta
Tyck till