Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Skolgatan, Linköping

59 erbjudanden just nu · Linköping · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Om butiken
Coca-Cola Zero 10-packOrange 10-pack10-pack10-pack−41 %

10-pack

4 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 84 kr

2 för 100kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Skolgatan, Linköping
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−38 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 22 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skolgatan, Linköping
Pommes fritesPommes strips−38 %

Pommes

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 27 kr

3 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skolgatan, Linköping
Morötter Klass 1 −35 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 28 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Skolgatan, Linköping
Laxsida ca Miljömärkt −35 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 213 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Skolgatan, Linköping
Mango Fryst −33 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 23 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Skolgatan, Linköping
Mango ca Klass 1Päron i korg RB Klass 2−30 %

Klass

2 varor i erbjudandet

15 kr

15 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Skolgatan, Linköping
Kebabsås AsianKebabsås VitDjävulssåsRöd KebabsåsVego Kebabsås+3−32 %

Kebabsås

8 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 29 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skolgatan, Linköping
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−30 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 30 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skolgatan, Linköping
Sojasås Teriyaki −29 % ↗

Sojasås Teriyaki

ICA Asia · 300 ml

30 kr ordinarie 43 kr

100 kr/l

t.o.m. 11 okt

Nära Skolgatan, Linköping
Kronljus Rosa Bandet −29 % ↗

Kronljus Rosa Bandet

ICA · 20 st

60 kr ordinarie 84 kr

2,98 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Skolgatan, Linköping
Sandwich PestoSandwich TacoSandwich Cheese 2-pTomato Basil SandwichCheese &Chives Sandwich−29 %

Sandwich

5 varor i erbjudandet

7 kr ordinarie 9 kr

3 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skolgatan, Linköping
Sandwich Pizza −29 % ↗

Sandwich Pizza

WASA · 37 g

7 kr ordinarie 9 kr

180 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Skolgatan, Linköping
Sourcream OnionCheese Paprika Sandwich−29 %

Wasa

2 varor i erbjudandet

7 kr ordinarie 9 kr

3 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skolgatan, Linköping
Kantarell ChipsRäfflade chips HavssaltSourcream & Triple OnionParmesan ChipsChips Tryffel−28 %

Chips

5 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 28 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skolgatan, Linköping
Kycklinglår Filé −28 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 151 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Skolgatan, Linköping
Original −27 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 121 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Skolgatan, Linköping
Småcitrus Clemenules i nät Klass 1Plommon Rosa Bandet Klass 1−25 %

Klass

2 varor i erbjudandet

25 kr

25 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Skolgatan, Linköping
Kattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder Katt−26 %

Mjau

4 varor i erbjudandet

55 kr ordinarie 74 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Skolgatan, Linköping
Nötfärs Färsk −22 % ↗

Nötfärs Färsk

Hacksta Köttdisk · 500 g

49 kr ordinarie 63 kr

98 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Skolgatan, Linköping
Pärlsocker −20 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 19 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Skolgatan, Linköping
Vetemjöl −19 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 20 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Skolgatan, Linköping
Jasminris −19 % ↗

Jasminris

ICA · 1000 g

29 kr ordinarie 36 kr

29 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Nära Skolgatan, Linköping
Nacho Cheese Amerikansk DressingSriracha Amerikansk DressingSourcream Amerikansk DressingJalapeño Amerikans DressingFrench Hot Dog Amerikansk Dressing+5−17 %

Amerikansk Dressing

10 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 21 kr

2 för 35kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skolgatan, Linköping
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−14 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 45 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Skolgatan, Linköping
Champinjon Klass 1 −12 % ↗

Champinjon Klass 1

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 17 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Skolgatan, Linköping
Punschpralin −11 % ↗

Punschpralin

Grahns · 120 g

15 kr ordinarie 17 kr

125 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Skolgatan, Linköping
Müslibar Salted CaramelMüslibar Peanut & Chocolate−7 %

Müslibar

2 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 8 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skolgatan, Linköping
Julmust SockerfriJulmust Läsk Burk−3 %

Julmust

2 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 10 kr

2 för 20kr +pant

t.o.m. 18 okt

Nära Skolgatan, Linköping
Ljung Calluna Fluffy kiss 11 cmLjung Calluna Trio Rosa Bandet 11 cmLjung Calluna Twin 11cm kruka blandade färger i krukan

Ljung Calluna

3 varor i erbjudandet

50 kr

2 för 99kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skolgatan, Linköping
Brysselkål Rosa Bandet Klass 1Brysselkål Klass 1

Brysselkål Klass

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 28 kr

20 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Skolgatan, Linköping
Glass Jordgubb & ChokladGlass Vanilj & svartvinbärMelon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj Laktosfri+3

Triumf Glass

8 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Skolgatan, Linköping
Kycklingkebab AsienKycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

4 varor i erbjudandet

43 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skolgatan, Linköping
Kolsyrad fruktdryck Hallon CrushLäsk PetZeroBilar ZeroSkogsbär Crush+7

Läsk

12 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Skolgatan, Linköping
Pizza Piadina Prosciutto 2-packPizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza RistoranteProsciutto Pizza Ristorante+2

Pizza

7 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skolgatan, Linköping
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Chokladkaka+11

Mjölkchoklad

16 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skolgatan, Linköping
Salsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv ChimichurriKabanoss Paprika & kummin+5

Scan

10 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skolgatan, Linköping
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie ca 34 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skolgatan, Linköping
Magisk MangoJordgubb VeganSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skolgatan, Linköping
Brasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin JuiceÄpple Päron JuiceTropisk Juice+3

Juice

8 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Skolgatan, Linköping
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Skolgatan, Linköping
HallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubbHallon+1

RisiFrutti

6 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skolgatan, Linköping
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skolgatan, Linköping
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skolgatan, Linköping
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skolgatan, Linköping
Burgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chiliTacokyckling Fryst+2

Guldfågeln

7 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Skolgatan, Linköping
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collinaHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skolgatan, Linköping
Pasta FusilliGirandole TorsadesPenne Rigate

Barilla

3 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie ca 18 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skolgatan, Linköping
Tyck till