Primat

Veckans erbjudanden på ICA Bräcke

72 erbjudanden just nu · Bräcke · uppdaterat 3 dagar sedan · Endast erbjudanden

Om butiken
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−47 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 20 kr

16 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Bräcke
OriginalMax LimeMax 6P−34 %

Pepsi

3 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 49 kr

2 för 65kr +pant

t.o.m. 4 okt

Bräcke
Risnudlar Thai −34 % ↗

Risnudlar Thai

Risberg · 400 g

25 kr ordinarie 38 kr

63 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Bräcke
Kiwi ca Klass 1 −31 % ↗

Kiwi ca Klass 1

ICA · 125 g

7 kr ordinarie 10 kr

53 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Bräcke
Azalea 12cm vit Rosa BandetAzalea 12cm rosa Rosa Bandet−30 %

Azalea 12cm

2 varor i erbjudandet

69 kr ordinarie 99 kr

69 kr/st

t.o.m. 4 okt

Bräcke
85% Milk Salt Excellence Fusion70% Milk Excellence Fusion70% White Excellence FusionChokladkaka Mörk Sea Salt EXCELLENCE Gifting EdtPistachio Dark Excellence+13−28 %

Excellence

18 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 45 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Bräcke
Milea LjusrostBryggkaffe Kraft Extra mörkrostBryggkaffe MörkrostEbony MörkrostPresso Mellanrost+4−27 %

Gevalia

9 varor i erbjudandet

55 kr ordinarie 75 kr

2 för 109kr

t.o.m. 4 okt

Bräcke
Pannkakor 8st −27 % ↗

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

18 kr ordinarie 25 kr

38 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Bräcke
Roast'n Toast −27 % ↗

Roast'n Toast

PÅGEN · 800 g

25 kr ordinarie 34 kr

31 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Bräcke
Pärlsocker −26 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

14 kr ordinarie 19 kr

28 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Bräcke
Persika PäronJordgubb GranatäppleKolsyrat vatten Citron 12-packApelsin MandarinKolsyrat vatten Päron 12-pack+1−25 %

Loka

6 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 52 kr

39 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Bräcke
Strawberry Ban Immune SupportJordgubb Drickyoghurt−24 %

Actimel

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 46 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Bräcke
Original −22 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 114 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Bräcke
Batteri AAA/LR03 Rosa BandetBatteri AA/LR6 Rosa BandetBatteri AA/LR6 10-pBatteri AAA/LR03 10-p−21 %

Batteri

4 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 44 kr

2 för 69kr

t.o.m. 4 okt

Bräcke
JämtringenGammaldags Ängekorv−21 %

Änge Chark

2 varor i erbjudandet

55 kr ordinarie 69 kr

55 kr/st

t.o.m. 11 okt

Bräcke
Entrecôte Färsk i bit caRyggbiff Färsk ca−18 %

Färsk

2 varor i erbjudandet

319 kr/kg

319 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Bräcke
Kaffebönor Kahawa MörkrostEspresso TrattoriaDella Casa EspressoKaffebönor Extra mörkrost ForzaMollbergs Mörkrost−19 %

Zoegas

5 varor i erbjudandet

74 kr ordinarie 92 kr

74 kr/st

t.o.m. 4 okt

Bräcke
Pizzakit −18 % ↗

Pizzakit

ICA · 600 g

20 kr ordinarie 24 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Bräcke
Kroppkakor −14 % ↗

Kroppkakor

Nyhléns Hugosons · 330 g

22 kr ordinarie 25 kr

67 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Bräcke
Köttkorv KoktFläskkorv Kokt−14 %

Kokt

2 varor i erbjudandet

22 kr ordinarie 25 kr

22 kr/st

t.o.m. 4 okt

Bräcke
Pölsa −12 % ↗

Pölsa

Nyhléns Hugosons · 500 g

25 kr ordinarie 28 kr

50 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Bräcke
Lunchkorv 59%Isterband Syrliga−12 %

Nyhléns Hugosons

2 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 28 kr

25 kr/st

t.o.m. 4 okt

Bräcke
Pizza Tomatsås Ost −9 % ↗

Pizza Tomatsås Ost

Härjedalspizza · 440 g

60 kr ordinarie 65 kr

135 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Bräcke
Köttfärspaj Nötfärs VästerbotostTacopaj Nötförs M TacosmakFajitapajCaesarpaj Kyckling BaconTacopaj Fryst/1 Port+4

Dafgårds

9 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Bräcke
Matcha Latte DessertHasselnötspudding VåfflaChoklad Hassel DessertPanna CottaChokladpudding Stracciatella+3

Mejeridessert

8 varor i erbjudandet

8 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Bräcke
Pink GrapefruitPressed Orange Without PulpPressed Orange With PulpJuice TropicalJuice Äpple Pink Lady+3

Tropicana

8 varor i erbjudandet

29 kr

29 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Bräcke
Sunshine VibePear LimeadeDragon FruitPeach VibeLemon Lime+4

Celsius

9 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Bräcke
PolarkakaJubileumskaka 12-packNjalla Rund

Polarbröd

3 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 39kr

t.o.m. 11 okt

Bräcke
Bts Brown Suger PancakeHallon RemixCrunchies DippedGolden CookiesChoco Brownie+3

Oreo

8 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Bräcke
Cola&Hallon KalasGlasspinnar Solo PäronVanilj JordgubbSitting BullAnanas Split

Triumf Glass

5 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Bräcke
Crispy Ch*Cken VeganskaKebab SpicedPulled BbqThyme & GarlicGrilled ch*cken chunks+1

Oumph

6 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Bräcke
Crunchy Puffs Dumle SnacksSalty Blå Kina SnacksKina Snacks RödKina Snacks GulKina Hallon Snacks+6

Fazer

11 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Bräcke
Yoghurt Protein Persika & hallonYoghurt Protein Mango 0,6%

Yoghurt Protein

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie ca 15 kr

3 för 39kr

t.o.m. 11 okt

Bräcke
Chips HolidayJalapeno Mild OstringarCheese Jalapeno MildBrynt Smör Vitlök&HavssaltCream Cheese Onion+16

Estrella

21 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Bräcke
Proteinpudding Salted caramel 1,5%Chocolate ProteinpuddingProteinpudding Vanilla Cookie Laktosfri ®

Proteinpudding

3 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie ca 15 kr

3 för 39kr

t.o.m. 11 okt

Bräcke
Herrgårdsskinka RöktHerrgårdsskinka KoktSkinka BasturöktKokt Skinka SkivadSkinka Ugnsrostad+5

Skinka

10 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Bräcke
Kronljus Rosa BandetKronljus 19cm vita

Kronljus

2 varor i erbjudandet

60 kr

2 för 119kr

t.o.m. 4 okt

Bräcke
Lindösalami PepparLindösalami Soltorkad tomat

Lindösalami

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Bräcke
Kyckling Grillad −34 % ↗

Kyckling Grillad

LÖNNEBERGA · 90 g

20 kr ordinarie ca 30 kr

222 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Bräcke
Kokt Kalkon StrimladKokt Skinka Strimlad

Kokt Strimlad

2 varor i erbjudandet

42 kr ordinarie ca 43 kr

42 kr/st

t.o.m. 4 okt

Bräcke
Mozzarella FamiljefavoriterGouda FamiljefavoriterSvensk Ost Familjefavoriter

Familjefavoriter

3 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie ca 63 kr

50 kr/st

t.o.m. 11 okt

Bräcke
Ost Humlan Ekologisk caFamiljefavoriter Gräddis ost mild ca ®Vänerost 33% caFamiljefavoriter Storsjö ost mild ca ®Familjefavoriter Port salut mild 26% ca+3

Arla

8 varor i erbjudandet

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Bräcke
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Bräcke
Bacon SkivorStekfläsk Rimmat & Skivat

Tulip

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Bräcke
Karré Färsk Skivad BenfriKotlett Färsk Skivad Benfri

Färsk Skivad

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie ca 43 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Bräcke
Smör OsaltatLaktosfritt Smör NormalsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat

Smör

4 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Bräcke
Tampong Super Plus 16-p MiljömärktTampong Mini 16-p MiljömärktTampong Normal 16-p MiljömärktTampong Super 16-p MiljömärktBinda Ultra Natt med vingar 10-p+6

ICA

11 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Bräcke
Pepparsalami skivad Fettsnål PölserDansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami PepperoniSalami Chorizo+2

Korv

7 varor i erbjudandet

21 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Bräcke
SurströmmingSurströmming filé 10-12stSurströmmingsfiléerSurströmmingsfiléSurströmming Hel+1

Inlagd fisk

6 varor i erbjudandet

5 kr

5 kr/st

t.o.m. 27 okt

Bräcke
Tyck till