Primat

Veckans erbjudanden på ICA Kvantum Södra Sandby

137 erbjudanden just nu · Södra Sandby · uppdaterat igår · Sida 1 av 2

Om butiken
Kanelbulle 1-p −59 % ↗

Kanelbulle 1-p

Bonjour · 100 g

5 kr ordinarie 12 kr

50 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Batteri Litium CR2016 4-packBatteri Lithium 3V 2430 2-packBatteri 2450 Litium 2-packBatteri Litium 3V Cr2025 4-packKnappcellsbatteri CR2032 4-p Barnskydd+1−55 %

Batteri

6 varor i erbjudandet

35 kr

2 för 69kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Japansk sojaSambal oelek−34 till −52 %

ICA Asia

2 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Fruity Bites Gott & BlandatJuicy Giants Gott & BlandatSupersur Gott & BlandatSalt Gott & BlandatOriginal Gott & Blandat+6−34 till −41 %

Godis

11 varor i erbjudandet

12 kr

3 för 36kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Stång Sur Hallon PersikaPingvinstång HäxvrålTivolistång Jordgubb & HallonPingvinstång Mint−41 %

Toms

4 varor i erbjudandet

3,33 kr ordinarie 6 kr

6 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Laktosfritt Smör NormalsaltatSmör OsaltatSmör Normalsaltat−26 till −37 %

Smör

3 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Hönökaka 4-packJollekaka Hönö−28 till −36 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Hot & Spicy ChipsPaprika ChipsSourcream & OnionOriginal ChipsHerbs Flavour Mediterranean−35 %

Pringles

5 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 35 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Krossade tomater −36 % ↗

Krossade tomater

ICA · 390 g

7 kr ordinarie 10 kr

17 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Sojabönor Fryst −35 % ↗

Sojabönor Fryst

ICA · 250 g

13 kr ordinarie 19 kr

50 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Laxfilé C-trim Asc ca Feldt'sLaxsida ca Miljömärkt−34 %

Färsk fisk

2 varor i erbjudandet

139 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Lunchkorv −34 % ↗

Lunchkorv

Sp Chark · 500 g

35 kr ordinarie 53 kr

70 kr/kg

t.o.m. 1 okt

Kvantum Södra Sandby
Mjuka RåghalvorMjuka FröbitarRågkusar 6-packRågform 8-pack−24 till −34 %

Fazer

4 varor i erbjudandet

20 kr

20 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Chocolate Biscuit&MarshmallowSalted Caramel BigBrownie BigWhitechocolate BigMüslibar Choklad & banan+4−33 %

Corny

9 varor i erbjudandet

7 kr ordinarie 10 kr

10 för 69,90kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Kitkat CerealsCheerios MultiCheerios HoneyFlingor NesquikLions Protein Caramell Choklad+1−20 till −32 %

Nestle

6 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Marängsviss ProteinmilkshakeBananas MilkshakeCookies Cream MilkshakeStrawberry MilkshakePear Vanilla Milkshake+2−32 %

Milkshake

7 varor i erbjudandet

14 kr ordinarie 20 kr

4 för 55kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Tomatketchup -50%Ketchup−30 %

Heinz

2 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Ishavsröra −32 % ↗

Ishavsröra

Rydbergs · 200 g

20 kr ordinarie 29 kr

99 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Domino Pink KexDomino OriginalDomino Dumle−32 %

Domino

3 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 22 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Tunnbröd KornGammeldags Tunnbröd−26 till −32 %

Tunnbröd

2 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Jordgubb VeganJordgubb LaktosfriMagisk MangoSkogsbärBlåbär−18 till −32 %

RisiFrutti

5 varor i erbjudandet

10 kr

5 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Hushållspapper Original 4-pToalettpapper Original 6-p Miljömärkt−14 till −32 %

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Blåbär SvartvinbärApelsinjuice med FruktköttAnanas JordgubbApelsinjuice Utan FruktköttÄpple Juice−31 %

Innocent

5 varor i erbjudandet

26 kr ordinarie 38 kr

2 för 52kr +pant

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Färsk Pasta Tortelloni Prosciutto MozzarellaTortelloni Tomat & MozzarellaRavioli Pesto Di BasilicoFärsk Pasta Ravioli 4 OstarTortelloni Svamp+2−31 %

Rana

7 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 48 kr

3 för 99kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Salted Caramel Original SoftCream Candies OriginalChokladkola−28 %

Godis

3 varor i erbjudandet

15 kr

3 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Calippo Super mix 5-packGlasspinnar Nogger 6-packGlasspinne 88:an 6-packSandwich OriginalGlasstrutar Tip Top Mini 6-pack+19upp till −30 %

Glass

24 varor i erbjudandet

38 kr

2 för 75kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Pärlsocker −30 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

13 kr ordinarie 18 kr

25 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Havarti Medium MatureCheddar Medium Mature−30 %

Medium Mature

2 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 72 kr

2 för 100kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Kycklinglår Filé −30 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

99 kr ordinarie 141 kr

110 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
ChèvreGorgonzola IntensoBrie GourmetBrie 60+−24 till −30 %

Ost

4 varor i erbjudandet

28 kr

2 för 55kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Tropical Citru No SugarPassion Guava No SugarLemon Lime No SugarSour Apple No SugarSmultron No Sugar+6−28 %

Sugar

11 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 28 kr

2 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Blackcurrant Pyramid Tea BagsVanilla Caramel/BlackForest Fruit Black TeaPeach Mango Black TeaLemon Black Tea+5−23 till −29 %

Lipton

10 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Kaktus Lime CrushHallon CrushPäron CrushZeroZero Sugar+1−19 till −28 %

Läsk

6 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Mango ca Klass 1 −28 % ↗

Mango ca Klass 1

ICA · 325 g

15 kr ordinarie 21 kr

46 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Mango Fryst −27 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 21 kr

60 kr/kg

Kvantum Södra Sandby
Milea LjusrostBryggkaffe Kraft Extra mörkrostBryggkaffe MörkrostEbony MörkrostPresso Mellanrost+4−27 %

Gevalia

9 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 68 kr

2 för 100kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Bistrosallad SköljdProvensalsk salladRöd råkostmix Sköljd−20 till −27 %

ICA

3 varor i erbjudandet

19 kr

19 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Normal FragrancesExtra Long Xl Daily ProtectLong L Daily ProtectNormal Daily FreshUltimate Night Ultra+7−22 till −26 %

Always

12 varor i erbjudandet

38 kr

3 för 115kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Bryggarkorv Per I VikenVikengrillare Chark−11 till −26 %

Korv

2 varor i erbjudandet

59 kr

59 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Passionsfrukt YoghurtJordgubb Slät YoghurtLaktosfri Yoghurt Citron 2,1%Mango Vanilj Slät YoghurtLaktosfri Yoghurt Hallon 2,1%+1−25 %

Yoghurt

6 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 30 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Ära 28% LagradPräst 12 MånaderGrevé 12 MånaderGrevé Mager 12MånPräst Mager 12Mån+4−21 till −25 %

Allerum

9 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Chocolate MousseProteinpudding CaramelDelicatoboll Protein PuddingChocolate Protein Pudding−17 till −25 %

ProPud

4 varor i erbjudandet

14 kr

4 för 55kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5−24 %

Felix

10 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 33 kr

4 för 100kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Nutaaq torskfiléer −24 % ↗

Nutaaq torskfiléer

Royal Greenland · 400 g

85 kr ordinarie 112 kr

211 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Hallon Klass 1Blåbär Klass 1−8 till −24 %

Klass

2 varor i erbjudandet

28 kr

2 för 55kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Släta Bullar −24 % ↗

Släta Bullar

SÖDERVIDINGE · 300 g

25 kr ordinarie 33 kr

83 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
SkagenröraRäksallad−24 %

Rydbergs

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 26 kr

19,90 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Böngroddar Eko −24 % ↗

Böngroddar Eko

180 g

15 kr ordinarie 20 kr

83 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Räkost −23 % ↗

Räkost

Fjällbrynt · 220 g

25 kr ordinarie 32 kr

114 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Rosmarin Ekologisk 1-p KRAV Klass 1Mynta Ekologisk 1-p KRAV Klass 1Fransk dragon Ekologisk 1-p KRAV Klass 1 ICAOregano Ekologisk 1-p KRAV Klass 1Basilika Ekologisk 1-p KRAV Klass 1 ICA I+3upp till −23 %

Ekologisk 1-p

8 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 40kr

Kvantum Södra Sandby
Skinka röktSkinka Svartrökt−23 %

Skinka

2 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 39 kr

30 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Pepparsalami −23 % ↗

Pepparsalami

Charkuterifabriken · 300 g

30 kr ordinarie 39 kr

100 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Frukt&Veg Mums Blåbär PäronFrukt&Veg Mums Mango AprikosFruktmums Blåbär HavreFruktmums Äpple med HavreFruktmums Mango+15−10 till −22 %

Semper

20 varor i erbjudandet

11 kr

9 för 99kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Sojabönor Fryst −22 % ↗

Sojabönor Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 19 kr

60 kr/kg

Kvantum Södra Sandby
Körsbär MarmeladJordgubb MarmeladIngefära MarmeladHallon MarmeladBjörnbär Marmelad+2−22 %

Marmelad

7 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 38 kr

2 för 59kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Wienerkorv 15-packVarmkorv med Skinn−16 till −22 %

Lithells

2 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Ärter FrystaHaricots Verts PrimaBrysselkål FrystaBroccoli Buketter−8 till −21 %

Findus

4 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Bearnaise RamslökBearnaise Hot ChiliBearnaise Original−21 %

Bearnaise

3 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 23 kr

17,90 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Äppelmust Årets SkördÄppelmust med Fruktkött−21 %

Äppelmust

2 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 28 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Junior Mixed Selection GeléMixed Selectio GeléKattmat Crunchy Fisk 10-packVegetables Selection i GeléCountryside Selection+1−19 %

Latz

6 varor i erbjudandet

48 kr ordinarie 59 kr

2 för 95kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Laktosfri Lättmjölk 0,5%Mjölk Vitamin DLaktosfri Mellanmjölk 1,5%−19 %

Valio

3 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 22 kr

2 för 35kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Krossade tomater −18 % ↗

Krossade tomater

ICA · 390 g

8 kr ordinarie 10 kr

21 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Sweet&Salty Crunchy TreatsDark Chocolate AlmondSalted Caramel Crunchy Treats−18 %

Anthon Berg

3 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 37 kr

29,90 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Rågbröd Danskt −18 % ↗

Rågbröd Danskt

PÅGEN · 400 g

20 kr ordinarie 24 kr

50 kr/kg

Kvantum Södra Sandby
Pink LemonadeHallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubb+2−18 %

RisiFrutti

7 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 12 kr

5 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Sensitive ColourVittvättmedel FlytandeWhite RefillKulörtvättmedel FlytandeBlack & Dark+1−17 %

A+

6 varor i erbjudandet

36 kr ordinarie 44 kr

3 för 109kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Tacosås HotTacosås Medium−17 %

Tacosås

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 15 kr

2 för 25kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Kanelbullar Små −17 % ↗

Kanelbullar Små

PÅGEN · 260 g

25 kr ordinarie 30 kr

96 kr/kg

Kvantum Södra Sandby
Proteinbar Hallon & lakritsCocos SwebarMarängsviss ProteinbarKladdkaka ProteinbarChokladboll Proteinbar+4−16 %

Proteinbar

9 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 21 kr

3 för 52kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Classic 3In1 Shower CreamCoco & Shea Butter Shower CreamMango Sensatio Shower CreamKids 2In1 Shower & ShampooSpring Rain Shower Cream+3−16 %

Shower

8 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 21 kr

2 för 35kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Gold MellanrostOriginal Mellanrost−16 %

Mellanrost

2 varor i erbjudandet

70 kr ordinarie 83 kr

2 för 139kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Risotto Svamp VitlökDelikatessköttbullar med stuvade makaronerKyckinggryta Soltorkad TomatKorvstroganoff Grillad PaprikaPasta Pomodoro e Ricotta+1−16 %

Felix

6 varor i erbjudandet

38 kr ordinarie 44 kr

2 för 75kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Kaffekapslar Pumpkin Spice 10-packEspresso CaramellKaffekapslar Espresso Chocolate 10-packOnyx 12Estremo 10 Lungo+5−16 %

L'Or

10 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 39 kr

3 för 99kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Fläskfilé Färsk ca −15 % ↗

Fläskfilé Färsk ca

ICA · 500 g

139 kr/kg ordinarie 163 kr/kg

ca 70 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
StenugnslimpaLaktosfri Medelhavsbröd OsötatLantgoda SurdegsbrödKärnsund Surdegsbröd−10 till −15 %

Bröd

4 varor i erbjudandet

30 kr

29,90 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Södra Sandby
Tyck till