Primat

Veckans erbjudanden på ICA City, Umeå

60 erbjudanden just nu · Umeå · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Kiwi ca Klass 1 −45 % ↗

Kiwi ca Klass 1

ICA · 125 g

7 kr ordinarie 12 kr

53 kr/kg

t.o.m. 4 okt

City, Umeå
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−45 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 19 kr

16 för 169kr

t.o.m. 4 okt

City, Umeå
Skinka BasturöktKokt Skinka SkivadSkinka UgnsrostadSkinka RökigasteExtrarökt Skinka+2−36 %

Lönneberga

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 31 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

City, Umeå
Lindösalami PepparLindösalami Soltorkad tomat−36 %

Lindösalami

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 31 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

City, Umeå
Kyckling Grillad −36 % ↗

Kyckling Grillad

LÖNNEBERGA · 90 g

20 kr ordinarie 31 kr

222 kr/kg

t.o.m. 4 okt

City, Umeå
DiscoveryFresh ColaRainbowFruitMint−33 %

Mentos

5 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 11 kr

2 för 15kr

t.o.m. 28 okt

City, Umeå
Crispy Ch*Cken VeganskaKebab SpicedPulled BbqThyme & GarlicGrilled ch*cken chunks+1−31 %

Oumph

6 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 43 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

City, Umeå
Popcorn Chicke VeganskaCrispy Buffalo Tenders−31 %

Oumph

2 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 43 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

City, Umeå
Azalea 12cm vit Rosa BandetAzalea 12cm rosa Rosa Bandet−30 %

Azalea 12cm

2 varor i erbjudandet

69 kr ordinarie 99 kr

69 kr/st

t.o.m. 4 okt

City, Umeå
Vanilla Dark Excellence85% Milk Salt Excellence Fusion70% Milk Excellence Fusion70% White Excellence FusionChokladkaka Mörk Sea Salt EXCELLENCE Gifting Edt+14−28 %

Excellence

19 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 45 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

City, Umeå
Pannkakor 8st −28 % ↗

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

18 kr ordinarie 25 kr

38 kr/kg

t.o.m. 4 okt

City, Umeå
Pärlsocker −26 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

14 kr ordinarie 19 kr

28 kr/kg

t.o.m. 4 okt

City, Umeå
Lingonbröd −24 % ↗

Lingonbröd

ICA · 500 g

15 kr ordinarie 20 kr

30 kr/kg

t.o.m. 18 okt

City, Umeå
Roast'n Toast −24 % ↗

Roast'n Toast

PÅGEN · 800 g

25 kr ordinarie 33 kr

31 kr/kg

t.o.m. 4 okt

City, Umeå
Original −24 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 117 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

City, Umeå
Surt Äpple KnatterCola KnatterKnatter HallonlakritsKnatter MelonKnatter Frukt+1−22 %

Knatter

6 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 16 kr

2 för 25kr

t.o.m. 25 okt

City, Umeå
Batteri AAA/LR03 Rosa BandetBatteri AA/LR6 Rosa Bandet−21 %

Batteri Rosa

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 44 kr

2 för 69kr

t.o.m. 4 okt

City, Umeå
Kaffebönor Mörkrost SkånerostKaffebönor Lätt mörkrost Blue JavaIntenzo MörkrostKaffebönor Kahawa MörkrostEspresso Trattoria+3−19 %

Zoegas

8 varor i erbjudandet

74 kr ordinarie 92 kr

74 kr/st

t.o.m. 4 okt

City, Umeå
Pizzakit −18 % ↗

Pizzakit

ICA · 600 g

20 kr ordinarie 24 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

City, Umeå
Köttfärspaj Nötfärs VästerbotostFajitapajCaesarpaj Kyckling BaconTacopaj Fryst/1 PortLax & Räkpaj+3

Dafgårds

8 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie ca 33 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

City, Umeå
Matcha Latte DessertHasselnötspudding VåfflaChoklad Hassel DessertPanna CottaChokladpudding Stracciatella+3

Mejeridessert

8 varor i erbjudandet

8 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

City, Umeå
Mixed BerriesSunshine VibeAstro VibePear LimeadeEnergidryck Orange+7

Celsius

12 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

City, Umeå
HushållssalamiPepparsalami skivad Fettsnål PölserDansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami Pepperoni+3

Korv

8 varor i erbjudandet

21 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

City, Umeå
Original6-packMax LimeMax 6PMax

Pepsi

5 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr +pant

t.o.m. 4 okt

City, Umeå
Pressed Orange Without PulpPressed Orange With PulpPink Lady ApplejuiceJuice TropicalJuice Äpple Pink Lady+3

Tropicana

8 varor i erbjudandet

29 kr

29 kr +pant

t.o.m. 4 okt

City, Umeå
Summer Mix Dumle Päron BananSalty Blå Kina SnacksKina Snacks RödKina Snacks GulDumle Winter Mix+7

Fazer

12 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

City, Umeå
Bts Brown Suger PancakeHallon RemixCrunchies DippedGolden CookiesMini Cookies+2

Oreo

7 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

City, Umeå
Persika PäronJordgubb GranatäppleKolsyrat vatten Citron 12-packApelsin MandarinKolsyrat vatten Naturell 12-pack

Loka

5 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie ca 49 kr

39 kr +pant

t.o.m. 4 okt

City, Umeå
Chips HolidayJalapeno Mild OstringarCheese Jalapeno MildBrynt Smör Vitlök&HavssaltCream Cheese Onion+16

Estrella

21 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

City, Umeå
Vanilj JordgubbSitting BullAnanas Split

Triumf Glass

3 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie ca 44 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

City, Umeå
Mellan Smör & RapsoljaNormalsaltat Smör & Rapsolja

Smör Rapsolja

2 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

City, Umeå
Kokt Kalkon StrimladKokt Skinka Strimlad

Kokt Strimlad

2 varor i erbjudandet

42 kr ordinarie ca 43 kr

42 kr/st

t.o.m. 4 okt

City, Umeå
Ost Humlan Ekologisk caFamiljefavoriter Gräddis ost mild ca ®Vänerost 33% caFamiljefavoriter Storsjö ost mild ca ®Familjefavoriter Port salut mild 26% ca+3

Arla

8 varor i erbjudandet

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

City, Umeå
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

City, Umeå
Bacon SkivorStekfläsk Rimmat & Skivat

Tulip

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

City, Umeå
Karré Färsk Skivad BenfriKotlett Färsk Skivad Benfri

Färsk Skivad

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie ca 43 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

City, Umeå
Smör OsaltatLaktosfritt Smör NormalsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat

Smör

4 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

City, Umeå
Tampong Super Plus 16-p MiljömärktTampong Mini 16-p MiljömärktTampong Normal 16-p MiljömärktTampong Super 16-p MiljömärktBinda Ultra Natt med vingar 10-p+6

ICA

11 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 45kr

t.o.m. 4 okt

City, Umeå
Tyck till